X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne TE-KTÓRYM SIĘ UDAŁO- porady dla starających :)
Odpowiedz

TE-KTÓRYM SIĘ UDAŁO- porady dla starających :)

Oceń ten wątek:
  • Moni 88 Debiutantka
    Postów: 10 6

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hihihi obyyy :)

    Moni
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni 88 pocieszyłaś mnie bardzo bo ja rzadko mam śluz płodny a jeśli już to bardzo mało i już się trochę załamywałam tym faktem ale może to nic złego bo ja ogólnie nie mam za dużo śluzu jakiegokolwiek... oczywiście postaram się też odstresować i tak dużo nie myśleć, ale to jest akurat baaaardzo trudne:)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • lolinek Nowa
    Postów: 2 3

    Wysłany: 18 czerwca 2013, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja polecam zioła ojca sroki. dzięki nim udało mi się zajść w ciążę po roku starań i kilku dniach brania ziółek :) (a żeby było ciekawie w 43 dniu cyklu)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2013, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ponoć bardzo ważne jest unikanie stresu, akurat teraz gdy planujemy maluszka uzbierało się nam go pod dostatkiem.

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ