Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • storczyk Ekspertka
    Postów: 141 98

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    Kochane..musze zmykac:) bo moja Polowka jest zla:P:P mialam juz nie wchodzic:) milego saczenia:) do jutra:))

    do jutra pa :*


    uwo9skjov1t98887.png
    klz9zbmhnb3g5bbo.png

    bfaregz2tz4ll0xg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    storczyk wrote:
    ja juz zaprzestaje pic strasznie mi goraco sie zrobiło ufff a moje poliki....bosze mygladam jak burak :/
    ja tez tak bede miala :)

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde tu naprawdę łatwiej się rozmawia nie wiem czy to przez anonimowość czy życzliwe osoby które chcą słuchać i mają podobny cel albo jedno i drugie :) bo normalnie już nie rozmawiam na te tematy z nikim bo myślę że ich to w ogóle nie interesuje i patrzą jak na ufo jak coś się o marzeniach o fasolce wspomni :)

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    kurde tu naprawdę łatwiej się rozmawia nie wiem czy to przez anonimowość czy życzliwe osoby które chcą słuchać i mają podobny cel albo jedno i drugie :) bo normalnie już nie rozmawiam na te tematy z nikim bo myślę że ich to w ogóle nie interesuje i patrzą jak na ufo jak coś się o marzeniach o fasolce wspomni :)
    ja tez wole tu posiedziec :) Popisac wiadomo mamy jeden cel <3 Fasolinkaaaa <3

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fajne masz to trzęsące się jajeczko :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej babeczki co tam? ja siedze i sie nie ruszam, wtedy nie boli..a jak sobie pomysle ze jutro do pracy to az mi sie goraco robi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    fajne masz to trzęsące się jajeczko :P
    to fasolkaaa tak bynajmiej bylo napisane :) ale cos nie podobna

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    hej babeczki co tam? ja siedze i sie nie ruszam, wtedy nie boli..a jak sobie pomysle ze jutro do pracy to az mi sie goraco robi
    oj biedactwo :*
    oby jutro nie bolalo

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    to fasolkaaa tak bynajmiej bylo napisane :) ale cos nie podobna
    myślałam żę to podekscytowane jajeczko w oczekiwaniu na gromadę napalonych plemniczków :P sorki za błąd teraz widzę że to fasolka :P

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    myślałam żę to podekscytowane jajeczko w oczekiwaniu na gromadę napalonych plemniczków :P sorki za błąd teraz widzę że to fasolka :P
    ta fasolka wyglada jak by blagala hehehe

    stardust87 lubi tę wiadomość

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale urocza jest bez dwóch zdań :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jutro tescik :) chyba pol nocy bedzie nie przespane :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    ale urocza jest bez dwóch zdań :)
    Dziekuje <3

  • storczyk Ekspertka
    Postów: 141 98

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to w ogole nie mam z kim pogadac o moich problemach tym bardziej jesli chodzi o dziecko.... :( dopiero tu czuje ze moge o wszystkim powiedziec i poradzic sie :)


    uwo9skjov1t98887.png
    klz9zbmhnb3g5bbo.png

    bfaregz2tz4ll0xg.png
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie myślę jak tu zaplanować święta żebyśmy mieli chwilę dla siebie bo te najważniejsze dni cyklu akurat mi tak wypadają :)może będzie dobrze bo nie będę miała czasu myśleć jak i co poszło i wyszło z tego :P tylko Sylwester pod znakiem zapytania co do alkoholi :/

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    storczyk wrote:
    ja to w ogole nie mam z kim pogadac o moich problemach tym bardziej jesli chodzi o dziecko.... :( dopiero tu czuje ze moge o wszystkim powiedziec i poradzic sie :)
    pewnie zawsze wysłuchamy :)

    storczyk lubi tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    storczyk wrote:
    ja to w ogole nie mam z kim pogadac o moich problemach tym bardziej jesli chodzi o dziecko.... :( dopiero tu czuje ze moge o wszystkim powiedziec i poradzic sie :)
    Ja mam to samo ale ciesze sie ze jestescie Wy tu :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • storczyk Ekspertka
    Postów: 141 98

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    pewnie zawsze wysłuchamy :)

    ciesze sie bardzo :)


    uwo9skjov1t98887.png
    klz9zbmhnb3g5bbo.png

    bfaregz2tz4ll0xg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    właśnie myślę jak tu zaplanować święta żebyśmy mieli chwilę dla siebie bo te najważniejsze dni cyklu akurat mi tak wypadają :)może będzie dobrze bo nie będę miała czasu myśleć jak i co poszło i wyszło z tego :P tylko Sylwester pod znakiem zapytania co do alkoholi :/
    Ja na 19 mam termin @ wiec jak pryjdzie to w swieta bede z @ . A pozniej w styczniu zamowilam hotel w belfascie na nasza rocznice na weekend :D akurat beda te dni :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Ja na 19 mam termin @ wiec jak pryjdzie to w swieta bede z @ . A pozniej w styczniu zamowilam hotel w belfascie na nasza rocznice na weekend :D akurat beda te dni :)
    ewelina napisałam ci wiadomość na priv lukniesz?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ