Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • storczyk Ekspertka
    Postów: 141 98

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a my własnie z moim męzem skonczylismy winkowac :) rozgrzało mnie troche wypieki na polikach mam czerwoniutkie ze hej ;)


    uwo9skjov1t98887.png
    klz9zbmhnb3g5bbo.png

    bfaregz2tz4ll0xg.png
  • storczyk Ekspertka
    Postów: 141 98

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i w ogole jakos mi tak gorąco....


    uwo9skjov1t98887.png
    klz9zbmhnb3g5bbo.png

    bfaregz2tz4ll0xg.png
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak zdrowa polska dziewucha :)

    storczyk, stardust87 lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • storczyk Ekspertka
    Postów: 141 98

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    jak zdrowa polska dziewucha :)

    hehe ;)


    uwo9skjov1t98887.png
    klz9zbmhnb3g5bbo.png

    bfaregz2tz4ll0xg.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piję za moje endo :)

    nick nieaktualny, stardust87 lubią tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • dba Autorytet
    Postów: 1198 1008

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stradust nie wiem czy nie piłam :O wróciłam po pracy i go zrobiłam... ale jutro ponowię test :) fajnie dziewczyny, że winko pijecie :) na serducho dobre :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wciaz czekam na wino :/

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dba wrote:
    Stradust nie wiem czy nie piłam :O wróciłam po pracy i go zrobiłam... ale jutro ponowię test :) fajnie dziewczyny, że winko pijecie :) na serducho dobre :D
    to może dołączysz do nas ?

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • dba Autorytet
    Postów: 1198 1008

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie mam w domu alkoholu :) nawet głowy nie mam do jego picia odkąd staramy się o dzidzię ;)

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapraszamy :)

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi jedna lampka w zupełności wystarczy. Mąż mi taki wielki kielich nalał, że teraz mam problem z wypiciem.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba piotrek pojechal do jakiejs winnicy :D

    stardust87 lubi tę wiadomość

  • storczyk Ekspertka
    Postów: 141 98

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a propo winka....

    Starając się o dziecko, unikaj alkoholu. Jeśli jednak raz na jakiś czas masz ochotę na wypicie niewielkiej ilości alkoholu, wybierz czerwone wino, zamiast piwa lub tym bardziej alkoholi wysokoprocentowych. Czerwone wino posiada więcej antyoksydantów, niż białe wino.

    takze lampka wina nie zaszkodzi ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość


    uwo9skjov1t98887.png
    klz9zbmhnb3g5bbo.png

    bfaregz2tz4ll0xg.png
  • dba Autorytet
    Postów: 1198 1008

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie mąż na coś liczy ;) :P

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Chyba piotrek pojechal do jakiejs winnicy :D
    haha mam nadzieję że doczekamy się jego powrotu wkrótce i będziesz się raczyć jakimś godnym trunkiem a nie sikaczem :)

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    storczyk wrote:
    a propo winka....

    Starając się o dziecko, unikaj alkoholu. Jeśli jednak raz na jakiś czas masz ochotę na wypicie niewielkiej ilości alkoholu, wybierz czerwone wino, zamiast piwa lub tym bardziej alkoholi wysokoprocentowych. Czerwone wino posiada więcej antyoksydantów, niż białe wino.

    takze lampka wina nie zaszkodzi ;)
    Mialam to wkleic odswiezylam a to juz tu jest hehehe

    storczyk lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    haha mam nadzieję że doczekamy się jego powrotu wkrótce i będziesz się raczyć jakimś godnym trunkiem a nie sikaczem :)
    nie no sikanca nie pije :) on wie ktore ma kupic :)

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli przyzwolenie jest jak jest ochota :)

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie jestem amatorką win ale widzę muszę zacząć może zaproponujecie mi jakieś dobre winka godne polecenia :)teraz piję carlo rossi ale jak wspomniałam dostałam wszystkie w prezencie :)

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.youtube.com/watch?v=3cRD62OrbvM
    a ja sobie slucham :)

‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ