X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvka wrote:
    naprawdę takie jest wskazanie? Mi babka w labolatorium mówiła, że mogę zrobić podczas @. Wyszło na to, że nie ma znaczenia kiedy te badania wykonam. To jak to w końcu jest?;/
    moja mi kazała wszyskie poza progesteronem zrobić między 3-5dc, a progesteron w 21dc, o @ nic nie wspominała, w sumie to nawet o tym nie pomyślałam:)

    iv09hdgenu0skffm.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natasza82 wrote:
    tak badania tych hormonów robi się miedzy 3-5 dc
    tak ? pierwsze słysze ? a to takie ważne zeby w tych dniach ?

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jutro ide do dermatologa to sie zapytam . wejde do laboratorium .. może mi zrobią.

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natasza82 wrote:
    jak boli to boli nic sobie nie wymyślasz...ja tylko zdałam sobie sprawe, że w tamtych cyklach tak bardzo chciałąm miec objawy, że jak tylko minimalnie mnie coś zabolało, to już w objawach zaznaczałam:)
    a jak sie w tym nie uda to chyba dam na luz bez zadnej tempki bez niczego bo juz mnie szlak trafia

  • Sylvka Autorytet
    Postów: 2192 1770

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natasza82 wrote:
    jak boli to boli nic sobie nie wymyślasz...ja tylko zdałam sobie sprawe, że w tamtych cyklach tak bardzo chciałąm miec objawy, że jak tylko minimalnie mnie coś zabolało, to już w objawach zaznaczałam:)

    ja to samo, kolekcjonowałam punkty w tym detektorze:) Teraz juz tego nie mam, bo nie zakupilam abonamentu:) Lekko mi się w głowie zakręciło, albo zmuliło to odrazu punkcik! Teraz już inaczej do tego podchodzę, przed @ często mam takie różne dziwne "objawy":)

    natasza82 lubi tę wiadomość

    3.08.22r. Anielka 🍼👶🥰
    5.09.21r. Antosia 11 +3 tc [*] 💔👼
    27.08.20r. [*]
    27.07.19r. Błażej 🍼👶🥰
    7.07.16r. [*]
    3.08.15r. [*]




  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    jutro ide do dermatologa to sie zapytam . wejde do laboratorium .. może mi zrobią.
    a prolaktyne też będziesz robić?

    iv09hdgenu0skffm.png
  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    a jak sie w tym nie uda to chyba dam na luz bez zadnej tempki bez niczego bo juz mnie szlak trafia
    mysle, że też na jakiś czas odpuszcze...A to Twój który cs, bo zapomniałąm?

    iv09hdgenu0skffm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvka wrote:
    musimy być silne, nie wiem co ci powiedzieć bo ja za dwa tygodni pewnie będę przechodzić to samo...
    Główka do góry:*
    Przytulam mocno <3
    no ze trzeba czekac tyle po owulce i tak dobrze bo mialam szybka owulke bo by mnie szlak trafil jak bym musiala czekac 42 dni abo 44

    natasza82 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvka wrote:
    ja to samo, kolekcjonowałam punkty w tym detektorze:) Teraz juz tego nie mam, bo nie zakupilam abonamentu:) Lekko mi się w głowie zakręciło, albo zmuliło to odrazu punkcik! Teraz już inaczej do tego podchodzę, przed @ często mam takie różne dziwne "objawy":)
    ja tez mam do 18 lutego i niech spadaja nie bede placi . Ale wlasnie mi sie przypomialoze jeszcze miesiac bede miala darmo za punkty

  • Sylvka Autorytet
    Postów: 2192 1770

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    a jak sie w tym nie uda to chyba dam na luz bez zadnej tempki bez niczego bo juz mnie szlak trafia

    Ja już miałam w tym miesiącu nie mierzyć, ale to uzależnienie od tego termometru ech... w dodatku zakupiłam owulacyjny i jak tu nie spóbować, nie mierzyć... No, ale kto wie czy w następnym cyklu naprawdę tym nie czasnę..

    3.08.22r. Anielka 🍼👶🥰
    5.09.21r. Antosia 11 +3 tc [*] 💔👼
    27.08.20r. [*]
    27.07.19r. Błażej 🍼👶🥰
    7.07.16r. [*]
    3.08.15r. [*]




  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natasza82 wrote:
    mysle, że też na jakiś czas odpuszcze...A to Twój który cs, bo zapomniałąm?
    bez zabezpieczania to gdzis 17 cykl bo przerywany byl ale tak ze sie staramy to 12 cs

  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    bez zabezpieczania to gdzis 17 cykl bo przerywany byl ale tak ze sie staramy to 12 cs
    to w takim razie wystarczająco się naczekałaś, musi się udać w tym :)

    iv09hdgenu0skffm.png
  • Sylvka Autorytet
    Postów: 2192 1770

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    tak ? pierwsze słysze ? a to takie ważne zeby w tych dniach ?

    no właśnie też pierwsze słyszę, dlatego się zdziwiłam:) Mi mówia, że to nie ma znaczenia.

    3.08.22r. Anielka 🍼👶🥰
    5.09.21r. Antosia 11 +3 tc [*] 💔👼
    27.08.20r. [*]
    27.07.19r. Błażej 🍼👶🥰
    7.07.16r. [*]
    3.08.15r. [*]




  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvka wrote:
    Ja już miałam w tym miesiącu nie mierzyć, ale to uzależnienie od tego termometru ech... w dodatku zakupiłam owulacyjny i jak tu nie spóbować, nie mierzyć... No, ale kto wie czy w następnym cyklu naprawdę tym nie czasnę..
    juz ze sluzem dalam sobie spokuj 2 cykl raz na jakis czas sprwdze jak mam mokro a takto nie plcham paluchow

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natasza82 wrote:
    a prolaktyne też będziesz robić?
    a co to ? nie byłam jeszcze na żadnym badaniu.. zrobie na razie z krwi ogólne i TSH na tarczyce.. bo jak bym szła do gin to żebym juz cos miała..

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Sylvka Autorytet
    Postów: 2192 1770

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natasza82 wrote:
    to w takim razie wystarczająco się naczekałaś, musi się udać w tym :)

    Średnio wychodzi rok starań podobno... w statystkach:) Także jesteście tuż przed...:) a może nawet już na mecie. Do póki nie będziesz mieć pewności, nie ma się do dołować:D Tzn. później tez nie wolno!!!

    3.08.22r. Anielka 🍼👶🥰
    5.09.21r. Antosia 11 +3 tc [*] 💔👼
    27.08.20r. [*]
    27.07.19r. Błażej 🍼👶🥰
    7.07.16r. [*]
    3.08.15r. [*]




  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natasza82 wrote:
    to w takim razie wystarczająco się naczekałaś, musi się udać w tym :)
    no troche w tamtym sobie mowilam a co mi jedna @ w ta nie zaszkodzi . Ale w tym sie na bank zalamie bo juz mnie lapie

  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    a co to ? nie byłam jeszcze na żadnym badaniu.. zrobie na razie z krwi ogólne i TSH na tarczyce.. bo jak bym szła do gin to żebym juz cos miała..
    to może w takim razie mi kazałą w tych dniach, bo ja robiłam wszystkie hormony:)

    iv09hdgenu0skffm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvka wrote:
    Średnio wychodzi rok starań podobno... w statystkach:) Także jesteście tuż przed...:) a może nawet już na mecie. Do póki nie będziesz mieć pewności, nie ma się do dołować:D Tzn. później tez nie wolno!!!
    @ zrobi swoje . A te dni tak sie ciagna

    Cassie lubi tę wiadomość

  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    a co to ? nie byłam jeszcze na żadnym badaniu.. zrobie na razie z krwi ogólne i TSH na tarczyce.. bo jak bym szła do gin to żebym juz cos miała..
    hormon , który też odgrywa dużą rolę przy zajściu w ciażę:)trzeba robić ja na czczo

    iv09hdgenu0skffm.png
‹‹ 560 561 562 563 564 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ