X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne test ciążowy negatywny a ciąża
Odpowiedz

test ciążowy negatywny a ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • madzia Przyjaciółka
    Postów: 71 40

    Wysłany: 25 stycznia 2013, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki nie wiem czy był juz taki temat. Jeśli tak to sorki :) chciałam zapytać czy któraś z was była bądz jest w ciąży mimo negatywnego testu?? okres mi sie spoznia 5 dzien, ost miałam bardzo regularne cykle wiec 3 dni po terminie @ zrobilam test i wyszła I krecha. Fakt robiłam test po południu i po wypiciu litra wody. Ale to nic, wazne jest dla mnie czy mimo testu - któras z was była jednak w ciąży?? i kiedy test wam w koncu wyszedł??

    ania2006 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2013, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia z tego co wiem jest mnóstwo takich przypadków.
    Ja natomiast miałam na odwrót. Dwa testy pozytywne a ciązy nie było. Odczekaj 2-3 dni i powtórz test. W bardzo wczesnej ciąży masz mały poziom hormonu i dlatego może wychodzić negatywny test lub bladzioch.

    madzia lubi tę wiadomość

  • madzia Przyjaciółka
    Postów: 71 40

    Wysłany: 25 stycznia 2013, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje Rucia, nawet o tym by nie myslała ale mam dziwny objaw. uciska mnie tak jakby szyjka macicy. nic nie boli ale odczuwam to tak jakby delikatnie ktos mi ja trzymał stad moje zadumanie. Pierwszy raz tak mam. Głupie heh :)

  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 25 stycznia 2013, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dużo czytałam i ponoc sa również takie przypadki ze kobiety w ciąży do ktoregos miesiąca maja miesiaczke. Czy jest to możliwe bo według mnie nie!!!????

  • madzia Przyjaciółka
    Postów: 71 40

    Wysłany: 25 stycznia 2013, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eavonne wrote:
    A ja dużo czytałam i ponoc sa również takie przypadki ze kobiety w ciąży do ktoregos miesiąca maja miesiaczke. Czy jest to możliwe bo według mnie nie!!!????

    Eavonne znam taki przypadek mojej przyjaciółki co miała normalne krwawienie i to obfite przez ponad 3 miesiace. Imprezowała i piła non stop (studentka ) a teraz ma 3 latka. Zarzeka sie ze nie miała objawów.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2013, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eavonne wrote:
    A ja dużo czytałam i ponoc sa również takie przypadki ze kobiety w ciąży do ktoregos miesiąca maja miesiaczke. Czy jest to możliwe bo według mnie nie!!!????

    Jak najbardziej jest to możliwe.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2013, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eavonne wrote:
    A ja dużo czytałam i ponoc sa również takie przypadki ze kobiety w ciąży do ktoregos miesiąca maja miesiaczke. Czy jest to możliwe bo według mnie nie!!!????

    Jak najbardziej jest to możliwe.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2013, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia odczekaj jeszcze 2-3 dni, jeżeli nie dostaniesz @ to powtórz test.

  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 25 stycznia 2013, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każdy przypadek jest inny, ciekawe jak to ze mna będzie???

  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 25 stycznia 2013, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogę się doczekać jak będę się mogla chwalić takim szczęściem!!!!!!!!
    A nie tylko się smucic ze kolejnej się udało a mi nie:-(( Nocoz taka kolej rzeczy

    madzia lubi tę wiadomość

  • Treblinka Znajoma
    Postów: 20 24

    Wysłany: 25 stycznia 2013, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny mojej siostrze do 8 tc wychodziły negatywy więc poszła do lekarza, a tam serduszko już było. Pamiętam,że robiła bobotest i było to 7,5 roku temu :)

    ca5bca751c095364c5c30acda8c0b2cf.png
  • a-koczek Autorytet
    Postów: 3515 7998

    Wysłany: 25 stycznia 2013, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najlepiej zrob test innej firmy

    zpbnej28qs8fkan8.png

    1usa3e5eq41xekf3.png[/link]
  • madzia Przyjaciółka
    Postów: 71 40

    Wysłany: 25 stycznia 2013, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eavonne wrote:
    Nie mogę się doczekać jak będę się mogla chwalić takim szczęściem!!!!!!!!
    A nie tylko się smucic ze kolejnej się udało a mi nie:-(( Nocoz taka kolej rzeczy

    wiem cos o tym, 3 lata oczekuje :(

  • madzia Przyjaciółka
    Postów: 71 40

    Wysłany: 25 stycznia 2013, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a-koczek wrote:
    najlepiej zrob test innej firmy

    kurcze zakupiłam 3 quixx test.
    tylko taki był w aptece :P o dziwo
    spróbuje z tym testem a potem kupie inny
    a chciałam bobotest albo quick vue
    albo w poniedzialek lekarz
    mam nadzieje ze były takie podobne przypadki, bo to dla mnie wciaz nadzieje ze moze mi sie udało.

  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 26 stycznia 2013, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jak tam madzia?

    a.png
    a.png
  • madzia Przyjaciółka
    Postów: 71 40

    Wysłany: 26 stycznia 2013, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi22 wrote:
    i jak tam madzia?

    Blondi nawet nie zdarzyłam bo pojawiło sie plamienie. czyli nic nowego u mnie :P :( ale lipa..

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

  • Czarna;) Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Wszystkie Panie ;) Ostatnią miesiączke miałam 14 Maja, mam 28-dniowy cykl. Miesiączki mam regularne. 9 Czerwca miałam jednorazowe plamienie (powiedziałabym nawet że chwilowe ),byłam również w ten dzień u Ginekologa ( z podejrzeniami infekcji) przepisał antybiotyk, mówiąc że mam go wziąc po miesiączce. Wspomniał,że widzi iż miesiączka u mnie się zaczyna.. lecz Ona się nie pojawiła. Spóźnia mi się już 12 dni, kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia,duże prawdopodobieństwo,że jestem w ciąży.robiłam dzisiaj test płytkowy,lecz wyszedl negatywny. Co myślicie o tym?

  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie sądziłam że zdarzają się przypadki kiedy kobieta jest w ciąży robi test i jest negatywny ja robiłam wczoraj i wyszedł mi negatywny ale 4 dni po stosunku więc na pewno nie ważny :/ mam zamiar do końca miesiąca się jeszcze postarać kupić teścik czekać na dobrą nowinkę :) bo jak widzę dziewczyny na Facebooku o rok ode mnie młodsze i to bez męża jeszcze ani nawet narzeczonego to mnie ściska po prostu przykrość że tacy o sobie mogą a ja nie :( chociaż wczoraj była u mnie teściowa,wie że się staramy i trzyma za nas kciuki wspomniała coś że "troszeczkę" przytyłam i spytała się czy nie jestem w ciąży... Może akurat chociaż na zapas się nie cieszę jak to miałam w zwyczaju :/

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • paulad11 Przyjaciółka
    Postów: 149 35

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak to prawda moja kolezanka miala to samo ciaza potwierdzona pozniej normalne krwawienie tak samo natezone jak kazde inne co miala az stwierdzili ze napewno poronienie(u nas badan nie robial) po paru tyg okazalo sie ze znowu jest w ciazy a na pierwszym usg w 12 tyg okazalo sie ze tydz 18 byl wiec poronienia nie bylo tylko normalna miesiaczka w ciazy ...teraz ma ponad rocznego zdrowego Syna
    madzia wrote:

    Eavonne znam taki przypadek mojej przyjaciółki co miała normalne krwawienie i to obfite przez ponad 3 miesiace. Imprezowała i piła non stop (studentka ) a teraz ma 3 latka. Zarzeka sie ze nie miała objawów.

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość

    <3
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 01:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co,mam pytanie ;) jeśli mogę zadać :P
    Jakiej firmy według was kupić test ciążowy i który najlepiej sprawdzi dokładnie? płytkowy,paskowy czy strumienny?
    Ogólnie teraz posiadam test płytkowy firmy PEPINO,ale tak myślę czy nie spróbować ze strumieniowym.Jest szybszy wygodny itp.
    Z góry dzięki za odpowiedź ;D

    plemnik.gif
    20121110570117.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ