X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Test z krwi beta
Odpowiedz

Test z krwi beta

Oceń ten wątek:
  • Klaudia45 Koleżanka
    Postów: 46 0

    Wysłany: 4 lutego 2023, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam przychodzę z jedna sytuacja
    Sytuacja miała miejsce 28 grudnia ( nie było stosunku , boje się ze mogłam sobie przenieść plemniki za pomocą palców do pochwy z złe domytych rąk )
    8 stycznia dostałam okres
    12 stycznia zrobiłam betę bo bałam się ze to nie był okres i wyszła negatywna
    17 stycznia zrobiłam kolejna betę i również wyszła negatywna
    30 stycznia zrobiłam kolejna betę i wyszła negatywna
    I przychodzę z takim zapytanie. Czy jest możliwość ze do czegoś doszło po okresie ? Jak skończyłam okres ze doszło do zapłodnienia po okresie dopiero
    Miałam dostać teraz okres ale nie dostałam go i w dniu planowanej miesiączki zrobiłam betę i tez wyszła negatywna
    Chce zaznaczyć ze ostanie ala zbliżenie to było 28 grudnia wtedy co robiłam dobrze chłopakowi dobrze ręka j miałam na nich prrejakulat ale poszłam umyć je ale boje się ze źle domyłam je i po umyciu odrazu wsadzilam sobie palec do pochwy i boje się ze mogłam sobie przenieść tak plemniki z złe domytych palców czy jest taka możliwość ?
    Oraz mam pytanie czy jest możliwość ze beta nie wykryje ciąży ? Ta betę ostatnia 3 stycznia robiłam w dniu spodziewanej miesiączki spóźnia mi się okres i boje się ze do czegoś doszło a beta nie wykazuje tego
    Chce zaznaczyć ze miałam bardzo stresujący miesiąc i dużo schudłam
    Proszę o szybka odpowiedz bo martiwe się czym jest spodowane opóźnienie okresu czy mam się czego bać ? Czy przez takie coś można zajść w ciąże ?

  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5392 5636

    Wysłany: 4 lutego 2023, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jesteś w ciąży. Ot cała tajemnica negatywnej bety ;)

    wellwellwell, rozalaa, emdar, MerryCherry lubią tę wiadomość

    💁🏻‍♀️31
    🙋🏻‍♂️37
    👩🏻🩷8 E 👦🏻🩵6,5 E 👧🏻🩷5 T 👶🏻 L:
    age.png

    Szalona rodzina z 4 szalonych dzieci 🤪
    Szalona matka córki z niepełnosprawnościami 👻

  • rozalaa Autorytet
    Postów: 1595 4185

    Wysłany: 4 lutego 2023, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest to bardzo mało prawdopodobne. Skoro Beta jest negatywna, to nie jesteś w ciąży, najlepiej pójść do lekarza w sprawie spóźniającej się miesiączki. Z postu wnioskuje że jesteś bardzo młoda, myśle że podjęcie tego typu zabaw powinno skłonić Cię do wzbogacenia Twojej wiedzy na temat antykoncepcji, płodności itp :) pozdrawiam

    Sara30, Betti37 lubią tę wiadomość

    👩 28
    badania 3dc✅progesteron✅AMH - 5,5✅ jajowody drożne✅
    histeroskopia - usunięcie polipa✅ cd138 ✅ Kir - genotyp AA 👎PAI-1 - homo 👎, MTHFR - hetero 👎
    🧔29
    badanie nasienia: ruch postępowy szybki 5%👎
    ilość ✅ morfologia 4%✅
    HBA 64%👎ROS✅ DFI✅InhibinaB✅

    I stymulacja - lametta, ovitrelle, cyclogest + accofil 👎
    II stymulacja - lametta, ovitrelle, cyclogest, accofil, acard ⏳

    Trzymam za Ciebie kciuki i życzę Ci wygranej z tym, co aktualnie sprawia, że nie możesz być w pełni szczęśliwa 🤞🍀
  • wellwellwell Autorytet
    Postów: 3524 4092

    Wysłany: 4 lutego 2023, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po tak długim czasie przy ciąży beta nie może być negatywna.
    Powodów opóźnienia miesiączki może być wiele, brak miesiączki nie oznacza od razu ciąży.

    🩷 Liliana, 13.04.2023, 55cm, 3550g 🩷

    age.png
  • Klaudia45 Koleżanka
    Postów: 46 0

    Wysłany: 4 lutego 2023, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodzi mi o to czy jest możliwość ze doszło do czegoś dopiero po okresie okres dostałam 8 stycznia a skończyłam go 13 stycznia i chodzi o yo czy jest możliwość ze dopiero po okresie do czegoś doszło ?
    Oraz czy jest możliwość ze beta nie wykryje ciąży?
    Czy może dojść do zapłodnić z złe domytych rąk jak sobie wsadzilam palec do pochwy

  • Klaudia45 Koleżanka
    Postów: 46 0

    Wysłany: 4 lutego 2023, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara30 wrote:
    Nie jesteś w ciąży. Ot cała tajemnica negatywnej bety ;)
    Czyli nie ma możliwości aby doszło do zapłodnić z złe domytych palców jak sobie wsadzilam do pochwy ?

  • Klaudia45 Koleżanka
    Postów: 46 0

    Wysłany: 4 lutego 2023, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wellwellwell wrote:
    Po tak długim czasie przy ciąży beta nie może być negatywna.
    Powodów opóźnienia miesiączki może być wiele, brak miesiączki nie oznacza od razu ciąży.
    Beta za każdym razem wychodziła <0.1
    Ale spóźnia mi się okres i boje się ze do czegoś doszło po okresie oraz ze beta nie wykazuje
    A ze schudłam to nie zaburza to wyniku badań z krwi ?

  • Klaudia45 Koleżanka
    Postów: 46 0

    Wysłany: 4 lutego 2023, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wellwellwell wrote:
    Po tak długim czasie przy ciąży beta nie może być negatywna.
    Powodów opóźnienia miesiączki może być wiele, brak miesiączki nie oznacza od razu ciąży.
    Boje się ze mogłam sobie przenieść plemniki za pomocą palca do pochwy z złe umytych palców

  • MalaEw Autorytet
    Postów: 1275 2173

    Wysłany: 4 lutego 2023, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuje się jakbym Czytała "Brawo Girl" 🤦‍♀️ ręce opadają.

    Sara30, Betti37, MonikaMonia, emdar, RiverS, agentka93, Izet, Meg1707 lubią tę wiadomość

    10.10. 9dpo - beta 4,00 mlU/ml, ⏸cień cienia
    11.10 10dpo - ⏸ 🤞
    12.10 11dpo - beta 31,30 mlU/ml, prog 24,96 ng/ml
    14.10 13dpo - beta 111,50 mlU/ml - przyrost o 258%🤞
    17.10 17dpo - beta 372,30 przyrost 124,3%
    24.10 beta 5841,20 przyrost 120%
    25.10 pęcherzyk ciążowy 1 cm
    08.11 Bobol 11 mm, ❤️149/min
    29.11. 3,7 cm, ❤️169/min
    07.12. Prenatalne - 6 cm zdrowego Bobola, niskie ryzyka
    Chłopczyk👶
    27.12. 100 g byczka ❤️
    20.01. 235 g Kluseczki ❤️
    08.02. 20+3, 430 g Tłuścioszka ❤️
    15.02. 21+3 Połówkowe - zdrowy 520 g chłopiec.
    21.03. 26+2 - 1067 g ❤️
    17.04. 30+1, USG III trymestru, 1730 g ❤️

    ***
    26.05. 36+5, 19:39 urodził się Franuś, 3160 g, 51 cm ❤️

    event.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 735 921

    Wysłany: 4 lutego 2023, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To powtarzające się zdanie o palcu brzmi jak trollowanie

    MalaEw, Betti37 lubią tę wiadomość

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png
  • Klaudia45 Koleżanka
    Postów: 46 0

    Wysłany: 4 lutego 2023, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaEw wrote:
    Czuje się jakbym Czytała "Brawo Girl" 🤦‍♀️ ręce opadają.
    Po prostu stresuje się i panikuje bo okres mi się spóźnia i chce się dowiedzieć czy przez takie coś są jakieś szanse

  • Klaudia45 Koleżanka
    Postów: 46 0

    Wysłany: 4 lutego 2023, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sagi wrote:
    To powtarzające się zdanie o palcu brzmi jak trollowanie
    Po prostu chce się dowiedzieć bo stresuje się bardzo

  • Klaudia45 Koleżanka
    Postów: 46 0

    Wysłany: 4 lutego 2023, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaEw wrote:
    Czuje się jakbym Czytała "Brawo Girl" 🤦‍♀️ ręce opadają.
    Jest możliwość aby doszło do czegoś ze mogłam sobie przenieść ? Bo bardzo się stresuje ze spóźnia mi się okres

  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5392 5636

    Wysłany: 4 lutego 2023, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba nieodpowiednie miejsce do tego typu dylematów....

    Aby możliwa była ciąża, muszą zostać spełnione inne czynniki jak chociażby dni płodne w okresie okołoowulacyjnym.

    Beta HCG jest badaniem wiarygodnym i negatywna oznacza jednoznacznie brak ciąży.

    Na przyszłość pomyśl o antykoncepcji skoro tak się obawiasz ciąży.

    Betti37 lubi tę wiadomość

    💁🏻‍♀️31
    🙋🏻‍♂️37
    👩🏻🩷8 E 👦🏻🩵6,5 E 👧🏻🩷5 T 👶🏻 L:
    age.png

    Szalona rodzina z 4 szalonych dzieci 🤪
    Szalona matka córki z niepełnosprawnościami 👻

  • Klaudia45 Koleżanka
    Postów: 46 0

    Wysłany: 4 lutego 2023, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara30 wrote:
    To chyba nieodpowiednie miejsce do tego typu dylematów....

    Aby możliwa była ciąża, muszą zostać spełnione inne czynniki jak chociażby dni płodne w okresie okołoowulacyjnym.

    Beta HCG jest badaniem wiarygodnym i negatywna oznacza jednoznacznie brak ciąży.

    Na przyszłość pomyśl o antykoncepcji skoro tak się obawiasz ciąży.
    28 grudnia było to 10 dni przed miesiączka jakby do czegoś doszło to by wyszło chociaż z jednej bety ?
    Czyli beta nie może się mylić ? Oraz w dniu spodziewanej miesiączki będzie wiarygodna ona ? Czy mogę wykluczyć ? Oraz nie ma możliwości aby doszło do czegoś z tego ze mogłam sobie z złe domytych rak przenieść do pochwy je ?

  • Namisa Autorytet
    Postów: 3436 6978

    Wysłany: 4 lutego 2023, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia45 wrote:
    Jest możliwość aby doszło do czegoś ze mogłam sobie przenieść ? Bo bardzo się stresuje ze spóźnia mi się okres

    Nie. Minął ponad miesiąc od stosunku, jeśli dochodzi do zapłodnienia to beta wychodzi pozytywna 8-12 dni po stosunku. Skoro przez cały ten czas była negatywna a od tamtego czasu nie doszlo już do żadnych zbliżeń to nie ma nawet ułamka procenta szansy że jesteś w ciąży.
    Ja wiem że w młodym statystycznie łatwiej o ciążę ale ona nie robi się z powietrza. Rozważ antykoncepcje, szkoda nerwów na takie sytuacje w przyszłości.

    Betti37 lubi tę wiadomość

    15.06.2022 - 40+0, 3490 g, 56 cm Gabriel 🩵
    age.png
  • Klaudia45 Koleżanka
    Postów: 46 0

    Wysłany: 4 lutego 2023, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Namisa wrote:
    Nie. Minął ponad miesiąc od stosunku, jeśli dochodzi do zapłodnienia to beta wychodzi pozytywna 8-12 dni po stosunku. Skoro przez cały ten czas była negatywna a od tamtego czasu nie doszlo już do żadnych zbliżeń to nie ma nawet ułamka procenta szansy że jesteś w ciąży.
    Ja wiem że w młodym statystycznie łatwiej o ciążę ale ona nie robi się z powietrza. Rozważ antykoncepcje, szkoda nerwów na takie sytuacje w przyszłości.

    Po prostu stresuje się ze mogło dojść do czegoś po okresie albo cos w tym stylu boje się ze mogłam sobie przenieść za pomocą palców ten plemniki tego 28 grudnia i ze doszło do czegoś , a nie ma możliwości ze beta nie wykaże ciąży ? Bo okres mi się spóźnia a ostanie ala zbliżenie wlansie było 28 grudnia ta obawa ze moflam sobie przenieść plemniki za pomocą palca do pochwy jak włożyłam sobie po umyciu ze nie zmylam ich dokładnie . Czyli nie ma możliwości ze beta nie wykazała ciąży ? Bo boje się bo robiła w dniu spodziewanej miediaczkia i wyszła <0.1 od tamtego wydarzenia robiłam 12 stycznia 17 stycznia 30 stycznia i jesCze w dniu przewidywalnej miesiączki
    Czyli spozniajqch się okres może wynika z czegoś innego od grudnia bardzo się stresuje i schudłam dużo

  • Betti37 Autorytet
    Postów: 1147 369

    Wysłany: 4 lutego 2023, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia45 wrote:
    28 grudnia było to 10 dni przed miesiączka jakby do czegoś doszło to by wyszło chociaż z jednej bety ?
    Czyli beta nie może się mylić ? Oraz w dniu spodziewanej miesiączki będzie wiarygodna ona ? Czy mogę wykluczyć ? Oraz nie ma możliwości aby doszło do czegoś z tego ze mogłam sobie z złe domytych rak przenieść do pochwy je ?
    Przepraszam że zapytam...
    Ile masz lat?
    Nie wiesz jak się zachodzi w ciążę?
    Na pewno nie od niedomytego ze spermy palca.
    Poza drogami rodnymi kobiety plemniki praktycznie natychmiast giną.

    Zajść w ciążę można tylko w owulacje.
    Ok.2 tyg po owulacji jak nie ma ciąży przychodzi okres.
    Miałaś okres, beta negatywna więc...

    Myślisz że plemniki zadziałały po 2 miesiącach?.

    MalaEw lubi tę wiadomość

  • Klaudia45 Koleżanka
    Postów: 46 0

    Wysłany: 4 lutego 2023, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Namisa wrote:
    Nie. Minął ponad miesiąc od stosunku, jeśli dochodzi do zapłodnienia to beta wychodzi pozytywna 8-12 dni po stosunku. Skoro przez cały ten czas była negatywna a od tamtego czasu nie doszlo już do żadnych zbliżeń to nie ma nawet ułamka procenta szansy że jesteś w ciąży.
    Ja wiem że w młodym statystycznie łatwiej o ciążę ale ona nie robi się z powietrza. Rozważ antykoncepcje, szkoda nerwów na takie sytuacje w przyszłości.

    Nie było stosunku tylko robiłam dobrze partnerowi ręka i miałam na nich prrejakulat i poszłam umyć ręce ale nie widm czy dokładnie spukalam ten prrejakulat z palców i po tym wsadzilam sobie palec do pochwy bo chciałam sprawdzić śluz i zapomniałam ze przed chwila miałam na mich prejakulat
    Boje się ze do czegoś doszło i ze beta nie wykazała tego

  • Namisa Autorytet
    Postów: 3436 6978

    Wysłany: 4 lutego 2023, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia45 wrote:
    Po prostu stresuje się ze mogło dojść do czegoś po okresie albo cos w tym stylu boje się ze mogłam sobie przenieść za pomocą palców ten plemniki tego 28 grudnia i ze doszło do czegoś , a nie ma możliwości ze beta nie wykaże ciąży ? Bo okres mi się spóźnia a ostanie ala zbliżenie wlansie było 28 grudnia ta obawa ze moflam sobie przenieść plemniki za pomocą palca do pochwy jak włożyłam sobie po umyciu ze nie zmylam ich dokładnie . Czyli nie ma możliwości ze beta nie wykazała ciąży ? Bo boje się bo robiła w dniu spodziewanej miediaczkia i wyszła <0.1 od tamtego wydarzenia robiłam 12 stycznia 17 stycznia 30 stycznia i jesCze w dniu przewidywalnej miesiączki
    Czyli spozniajqch się okres może wynika z czegoś innego od grudnia bardzo się stresuje i schudłam dużo

    Napiszę to jeszcze raz i postaram się wyraźnie: NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI. Rozumiem stres, młody wiek, brak wiedzy z zakresu fizjologii, biorąc pod uwagę stan polskiej edukacji seksualnej to wcale mnie specjalnie nie dziwi. Ale nie ma fizycznej możliwości żeby beta nie wykazała ciąży po takim czasie od stosunku, gdyby do tej ciąży doszło, więc po prostu w niej nie jesteś. Schudłas, stresujesz się, stąd zapewne zaburzenia w cyklu i spóźniający się okres. Spróbuj się uspokoić i uwierzyć że ciąża nie bierze się z umytych rąk które magicznie przenoszą plemniki do pochwy, a jeśli okres dalej będzie się spóźniał to zapisz się do ginekologa żeby zweryfikował czy wszystko jest ok z twoim zdrowiem.

    15.06.2022 - 40+0, 3490 g, 56 cm Gabriel 🩵
    age.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ