X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Moja nieodczynność jest pięknie uśpiona ostatnio tsh 1,9 czyli ekstra , z tym nie ma problemu gorzej z mutacjami dziołchy ile ja musze wydać na badania plus leki to głowa mała, ale wiem, że wkrótce mi los wynagrodzi
    Współczuję. Na pewno wszystko będzie dobrze. Trzeba w to wierzyć.

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Jeju kopenhaska to wyniszczająca, ja bym nie dała rady :( Czarna kawa na śniadanie i takie tam...
    Bardzo, ale efekt nieziemski był jeżeli chodzi o mnie. Ogolnie najgorzej było trzeciego dnia, później już z górki..

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe ja jem fajne posiłki dziś np makaron żytni ze szpinakiem, pomidorami suszonymi, czosnkiem i piersią z kurczaka :D

    jagodowa91 lubi tę wiadomość

  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej aż mi smaka narobiłaś właśnie na roladkę z kurczaka ze szpinakiem i pomidorami! :P

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przestałam walczyć z wagą, ale tylko dlatego że za młodu miałam epizod anoreksji i pięć lat walczyłam z bulimią. Od trzech lat waga stała w miejscu, ale dałam spokój bo zaburzenia odżywiania są dla mnie jak ciężki nałóg... przez ostatni miesiąc (stres, wcześniej mdłości ciążowe) schudłam nagle 5kg i już się nakręciłam na chudniecie, ale wracam powoli do jedzenia... ech, codzienna walka ;). Dlatego te jestem przeciwniczką rygorystycznych diet ;)...

    Susanna mi hematolog powiedziała że to ta trudniejsza mutacja, ale w lepszej opcji dlatego mam się nie przejmować i przy leczeniu powinno być wszystko ok. Moja siostra ma leidena i dwie ciąże donosiła, poronień nie miała! Fakt ciąże problematyczne, ale dzieciaczki ma zdrowe. O leidenie dowiedziała się po drugiej ciąży więc tak źle nie może być! Wyniki krzepnięcia mam książkowe na szczęście. Progesteron miałam w lutym 41 (norma do 25), póki co tylko bromkiem walczę. Jak tylko przyjdzie @ pójdę na badania sprawdzić czy coś drgnęło!

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodowa91 wrote:
    Bardzo, ale efekt nieziemski był jeżeli chodzi o mnie. Ogolnie najgorzej było trzeciego dnia, później już z górki..
    hmmm czyli zero podjadania,bez słodyczy,no ale jak dieta to dieta trzymać się trzeba zasad zeby osiągnąć cel...a teraz jesz normalnie czy masz jakąś dietę żeby uniknąć efektu jojo?
    ja bym chciała schudnąć jakieś 5-8 kg mam 174cm i ważę 74 kg więcej raczej nie bo mąż by mnie wypędził z domu hihi.

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodowa, to rób <3

    Eh, pilik, no to nieźle w takim razie
    Z tą dietą masz rację, ale warto jeść zdrowo
    Ładny prog, faktycznie, ja biorę dupka bo przecież z tym też mam problemy i niedobory

  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    hmmm czyli zero podjadania,bez słodyczy,no ale jak dieta to dieta trzymać się trzeba zasad zeby osiągnąć cel...a teraz jesz normalnie czy masz jakąś dietę żeby uniknąć efektu jojo?
    ja bym chciała schudnąć jakieś 5-8 kg mam 174cm i ważę 74 kg więcej raczej nie bo mąż by mnie wypędził z domu hihi.

    Zero jakiegokolwiek podjadania. Żeby schudnąć pare kilo nie potrzebna dieta. Ja np. nie słodze kawy czy herbaty. Jem w mniejszych ilościach. Po diecie bardzo kurczy sie żołądek więc przez długi czas jadłam bardzo mało. Niedawno sporo stresów króre zajadałam więc moja obecna waga 65kg.

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plik sporo niemiłych przeżyć, więc jak pisze Susanna ważne odżywiać sie zdrowo.

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Warto, bo jednak organizm potrzebuje wszystkich składników, dietetyczka tak mi ustawiła, zeby mimo redukcji było wszystko czego potrzeba, dużo warzyw orzechów, warto i widzę, ze było warto

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodowa91 wrote:
    Zero jakiegokolwiek podjadania. Żeby schudnąć pare kilo nie potrzebna dieta. Ja np. nie słodze kawy czy herbaty. Jem w mniejszych ilościach. Po diecie bardzo kurczy sie żołądek więc przez długi czas jadłam bardzo mało. Niedawno sporo stresów króre zajadałam więc moja obecna waga 65kg.
    stres robi swoje.u mnie problem tkwi w podjadaniu...ostatnio postanowiłam postawić na ruch spacery jazda rowerem

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    stres robi swoje.u mnie problem tkwi w podjadaniu...ostatnio postanowiłam postawić na ruch spacery jazda rowerem
    Ja mam problem z włączeniem ruchu, wolę siedzieć i nie podjadać ale wiem, ze ruch ważny...mimo wszystko nie mam ochoty.

  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak mam chęć coś podejść sięgam po butelkę z wodą, zapełnie żołądek i jest ok.

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do ruchu, mam go sporo w pracy. W domu zrobię co mam robić i czasem wolę po prostu usiąść, albo poleżeć :)

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Ja mam problem z włączeniem ruchu, wolę siedzieć i nie podjadać ale wiem, ze ruch ważny...mimo wszystko nie mam ochoty.
    no właśnie trzeba lubić mieć chęci,mi dużo pomagają dzieci przy nich trzeba się nabiegać spacery lubią,starsze lubią rowerami jeździć:-)dobrze ze chociaż nie masz problemu z podjadaniem

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja aktualnie koło 62, 60 waga marzenie, ale nie dążę. Przy 65-7 też się czuje znośnie. Jasne że by się chciało mieć fajne ciało, ale nie wszystko dla każdego ;)... już jestem pogodzona. Ja nie jem nabiału, mięsa i unikam słodkości. I pieczywa. Jasne że się zdarza, ale póki waga nie rusza to wszystko ok ;)...
    Wiec ogólnie na warzywach i kaszy moja dieta się opiera ;)

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodowa91 wrote:
    Ja jak mam chęć coś podejść sięgam po butelkę z wodą, zapełnie żołądek i jest ok.
    też dobry sposób:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kobiety mykam wykąpać towarzystwo,tylko nie produkujcie tyle bo się nie połapię o co kaman ;-P hihi

    jagodowa91 lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    no właśnie trzeba lubić mieć chęci,mi dużo pomagają dzieci przy nich trzeba się nabiegać spacery lubią,starsze lubią rowerami jeździć:-)dobrze ze chociaż nie masz problemu z podjadaniem
    Nie, podobnie jak jagodowa piję wtedy wodę, najczęściej po obiedzie jak czuję niedosyt to jeszcze dużą szklane wody gazowanej i załatwia sprawę :)

  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    też dobry sposób:-)
    Wtedy mnie nie ciągnie żeby coś szamnąć ;)
    pilik wrote:
    Ja aktualnie koło 62, 60 waga marzenie, ale nie dążę. Przy 65-7 też się czuje znośnie. Jasne że by się chciało mieć fajne ciało, ale nie wszystko dla każdego ;)... już jestem pogodzona. Ja nie jem nabiału, mięsa i unikam słodkości. I pieczywa. Jasne że się zdarza, ale póki waga nie rusza to wszystko ok ;)...
    Wiec ogólnie na warzywach i kaszy moja dieta się opiera ;)
    Ważne żeby czuć.się dobrze w swoim ciele :)

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ