X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Och dziewczyny, rozumiem Wasz ból z prawkiem! Zdałam dwa lata temu, ale też za piątym podejściem i do dzisiaj z przerażeniem wspominam i serce mi wali jak przejeżdżam koło ośrodka egzaminacyjnego ;)

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam kilkoro, dokładnie czworo, rodzeństwa :)
    Ale do domku bym się przeniosła, chociaż to, co oferuje miasto kusi - wszędzie blisko, szybko się przemieszczam, dużo ofert pracy, a też blisko parków mieszkam, więc zieleni załapię. Ale, że pochodzę, z małej miejscowości, chętnie bym na takiej mieszkała :)

    Rene lubi tę wiadomość

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nawet się na kurs nie zapisałam,jakoś nie mam odwagi....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2017, 17:34

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Och dziewczyny, rozumiem Wasz ból z prawkiem! Zdałam dwa lata temu, ale też za piątym podejściem i do dzisiaj z przerażeniem wspominam i serce mi wali jak przejeżdżam koło ośrodka egzaminacyjnego ;)
    pilik, kochana, jak lekarz podchodzi do tej mutacji leiden?? Ciekawi mnie to, mi nie wyszła, ale wiem, ze podobne leczenie co u mnie chyba

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodowa a ja mam pytanko czy Twoja córka teraz we wrześniu idzie do pierwszej klasy czy poszła do niej jako 6 latek?

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plik zgadza się, nerwy są niezkemskie :) Susanna co racja to racja, czasem wspominam lata gdy mieszkalam w Wawie i jest różnica we wszystkim jak mówisz. Co do kursu Rene nie taki diabeł straszny jak go malują ;)

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodowa91 wrote:
    Plik zgadza się, nerwy są niezkemskie :) Susanna co racja to racja, czasem wspominam lata gdy mieszkalam w Wawie i jest różnica we wszystkim jak mówisz. Co do kursu Rene nie taki diabeł straszny jak go malują ;)
    No właśnie, dlatego realnie rozważamy zakup domku letniskowego, póki co....za 5-6 lat :)

    jagodowa91 lubi tę wiadomość

  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene dopiero bedzie szła, dwa lata była w przedszkolu... szkoda mi jej bylo puścić do szkoły w wieku 6 lat. A teraz grupą przedszkolną będą tworzyć jedną klase.

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodowa91 wrote:
    Rene dopiero bedzie szła, dwa lata była w przedszkolu... szkoda mi jej bylo puścić do szkoły w wieku 6 lat. A teraz grupą przedszkolną będą tworzyć jedną klase.
    moja tez 2 lata do zerówki będzie chodzić.Fajnie ze u was nie rozdzielają grupy u nas musieliśmy pisać petycję i zbierać podpisy żeby nie rozdzielali grupy chociaż wydawało się nam oczywiste że jak nie ida do 1 klasy to o rozdzielaniu nie było by mowy bo grupa jest kompletna a jednak chcieli rozbić....

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia wysłałam Ci e mail:-)sprawdź czy wszystko jest ok

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2017, 17:47

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    moja tez 2 lata do zerówki będzie chodzić.Fajnie ze u was nie rozdzielają grupy u nas musieliśmy pisać petycję i zbierać podpisy żeby nie rozdzielali grupy chociaż wydawało się nam oczywiste że jak nie ida do 1 klasy to o rozdzielaniu nie było by mowy bo grupa jest kompletna a jednak chcieli rozbić....
    Nie rozumiem podejścia ludzi, wiadomo przecież, że dzieci integrują się ze sobą przez ten czas i później jest im łatwiej...

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja szukam gdzie tu jechać na wczasy w tym roku :)

  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    A ja szukam gdzie tu jechać na wczasy w tym roku :)
    My jedziemy do Władysławowa w lipcu, już się nie mogę doczekać oderwania od szarej rzeczywistości ;)

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ja ciągle rozważam morze czy góry :)

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodowa91 wrote:
    Nie rozumiem podejścia ludzi, wiadomo przecież, że dzieci integrują się ze sobą przez ten czas i później jest im łatwiej...
    a no właśnie ktoś tu chyba nie myśli o dobru dzieci mam tylko nadzieję że petycja będzie pozytywnie rozpatrzona:-) a tak w ogóle to bałagan się zrobił przez likwidację gimnazjów...

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam szczęście bo na ten moment dwa w jednym, mieszkanie które wynajmuje to piętro domu (małego ;)) z tarasikiem i możliwością korzystania z ogrodu. Oczywiście nie nasz więc rzadko korzystamy, ale pies ma gdzie pobiegać raz za czasu przynajmniej ;). Dom w marzeniach, ale boję się że zbyt nierealnych ;)...

    Susanna jestem pod kontrolą super hematologa. Ogólnie na ten moment nic - jak będę w ciąży obowiązkowo fraxiparine 0,6 i acard. Gdzieś czytałam tu że dziewczyny to wymiennie stosują a to duży błąd...! Fraxi zapobiega powstawaniu skrzepów a acard wzmacnia jakoś macice. Tak mi się kojarzy że lekarka tłumaczyła. W każdym razie warto i to i to ;). Przed poronieniem to było jedyne zalecenie, teraz doszło drugie bo już za dużo czynników w wywiadzie (mama roniła cztery razy, teraz ja plus mutacja) i jakby gin musiał wprowadzić jednak dhupaston to będę musiała go brać z fraxi 0,3. Więc trzymam kciuki za wyniki, że bromek zbił prolaktyne i dzięki temu dhupek nie będzie potrzebny...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodowa91 wrote:
    My jedziemy do Władysławowa w lipcu, już się nie mogę doczekać oderwania od szarej rzeczywistości ;)
    fajnie macie my mieliśmy w planach Sarbinów albo Kołobrzeg ale w tym roku musimy ale remont nas trochę zjadł

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    No właśnie ja ciągle rozważam morze czy góry :)
    a może Mazury?

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    a no właśnie ktoś tu chyba nie myśli o dobru dzieci mam tylko nadzieję że petycja będzie pozytywnie rozpatrzona:-) a tak w ogóle to bałagan się zrobił przez likwidację gimnazjów...
    U nas narazie spokój, bo wyższe szkoły w innej miejscowości niż 1-3..
    SusannaDean wrote:
    No właśnie ja ciągle rozważam morze czy góry :)
    U nas padło na morze bo córka bardzo chciała więc nie walczyłam z nią o inne miejsce.

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    fajnie macie my mieliśmy w planach Sarbinów albo Kołobrzeg ale w tym roku musimy ale remont nas trochę zjadł

    My z kasą też nie tak bardzo na plusie, ale ryzyk fizyk jedziemy. Jakoś sie da radę. U nas też remont domu, ale kiedyś trzeba odpocząć! :D

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ