X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 15 lipca 2017, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świetne wieści :)
    Ja już marzę żeby dostać okres i niech się zaczyna nowy cykl bo zwariuje

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 15 lipca 2017, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta obyś za długo nie musiała czekać:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 15 lipca 2017, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    27 dopiero, zazwyczaj 29-30

    i lutke i dupka 2 razy dziennie
    A miało być 11 dzień po owu :)

    edwarda20 lubi tę wiadomość

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    A miało być 11 dzień po owu :)
    Wiesz co rownie dobrze 11 jak i 13 ale obstawiam na 12 dpo ;) nie mialam usg juz potwierdzajacego owu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta wrote:
    Świetne wieści :)
    Ja już marzę żeby dostać okres i niech się zaczyna nowy cykl bo zwariuje
    Bedziesz czyms tuningowac nowy cykl?

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 15 lipca 2017, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susana jestes dla mnie nadzieja i mocno trzymam kciuki za ciebie. Mam nadzieję że genetyk zleci gin owi i u mnie ten cloxagen oraz konieczność zrobienia te badania co do zespolu anyfosfolipidowego aby ewentualnie gdy wyjdzie ten steryd wziąć. Martwi mnie tylko czemu mimo krwawien co cykl po 7 dniu po owu gin nie dał mi dupka. Zastanawiam się aby samej go wziąć. Dwie tabsy od 17 dnia cyklu przez 12 dni tak jak kazał wcześniejszy gin. Co mi poradzic ie? Genetyka mam w pon a to będzie dzień owulki więc cloxagen muszą wziąć najpóźniej we wtorek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2017, 17:35

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 15 lipca 2017, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Su, trzymam kciuki, zebys sie nie rozczarowala. Nie za bardzo wiem o co chodzi, ze mimo 3,5 wiesz, ze jestes w ciazy, ale prosilas zeby Cie o to nie copytywac, wiec dolaczam sie do kciukow!!

    Ja nigdy w zyciu nie robilam bety, ale ja tersz mam zdtoweze dla siebie podejscie. Test negatywny w ciagu 5 min, nie ma ciazy i juz. Czekam wtedy spokojnie na @.

    W innym wypadku zeszlabym z nerwow, bo jestem bardzo emocjonalna.

    Mam jednak nadzieje ze juz nie bawem zrobie swoja pierwsza bete po 2 kreskach na tecie <3 czego u Wam zycze!

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego Oda mogłaś się powstrzymać od komentowania, bo wyraźnie prosiłam, nie chcę denerwować się tym :( jeśli cię to w jakis sposób zadowoli to w poniedziałek wstawię betę i powinna być już dwucyfrowa, co labo to inna norma, inne odczyniki i inne aparatury, więc wiem co mówię, bo miałam już dwie ciążę które zaczynały się od takich bet (robie wcześnie - moje prawo) i rosły po 700 % także znam już to.... to gwoli wyjaśnienia, nigdy nie skomentowałabym w ten sposób niskiej bety żadnej z was, bo każda beta z czegoś się wzięła a mianowicie z 0.... no i jak zrobisz wcześnie to właśnie da ci taki wynik.... Ty robisz testy, ok twoje prawo, ja betę, moje prawo. Ale kto jak nie ja uwierzy i da szansę tej ciąży? Muszę być dobrze nastawiona przeżyłam wiele niestety, ale czuję że będzie dobrze, mam wszystkie niezbędne leki.


    Sarra mam nadzieję, że się uda i będę nadzieją dla Ciebie i innych dziewczyn w podobnej sytuacji.
    Ja już clexxane mam od 14 dniu i tak samo encorton, więc liczę, że "żelazny zestaw" załatwi wszystko.

    Na twoim miejscu brałabym dupka według wskazań wcześniejszego gina, no ale zrobisz jak uważasz :)

    Clexane moze być od owu albo od testu, ja się uparłam, że chcę od owu i lekarz zgodził się ze mną.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2017, 17:45

    edwarda20 lubi tę wiadomość

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 15 lipca 2017, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja czekam na jakieś info od mojego P
    Su a jak się czujesz?

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 15 lipca 2017, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Dlatego Oda mogłaś się powstrzymać od komentowania, bo wyraźnie prosiłam, nie chcę denerwować się tym :( jeśli cię to w jakis sposób zadowoli to w poniedziałek wstawię betę i powinna być już dwucyfrowa, co labo to inna norma, inne odczyniki i inne aparatury, więc wiem co mówię, bo miałam już dwie ciążę które zaczynały się od takich bet (robie wcześnie - moje prawo) i rosły po 700 % także znam już to.... to gwoli wyjaśnienia, nigdy nie skomentowałabym w ten sposób niskiej bety żadnej z was, bo każda beta z czegoś się wzięła a mianowicie z 0.... no i jak zrobisz wcześnie to właśnie da ci taki wynik.... Ty robisz testy, ok twoje prawo, ja betę, moje prawo. Ale kto jak nie ja uwierzy i da szansę tej ciąży? Muszę być dobrze nastawiona przeżyłam wiele niestety, ale czuję że będzie dobrze, mam wszystkie niezbędne leki.


    Sarra mam nadzieję, że się uda i będę nadzieją dla Ciebie i innych dziewczyn w podobnej sytuacji.
    Ja już clexxane mam od 14 dniu i tak samo encorton, więc liczę, że "żelazny zestaw" załatwi wszystko.

    Na twoim miejscu brałabym dupka według wskazań wcześniejszego gina, no ale zrobisz jak uważasz :)

    Clexane moze być od owu albo od testu, ja się uparłam, że chcę od owu i lekarz zgodził się ze mną.

    Po prostu nie rozumiem dlaczego tak interpretujesz wynik, to nie znaczy, że neguję, a jak napisałam akceptuję, że nie chcesz tego wyjaśniać, w związku z czym dobrze Ci życząc po prostu trzymam kciuki. Troche nerwowo reagujesz. Sama piszesz o dobrym
    nastawieniu a sobie dokładasz nerwow testami sikanymi, mimo, ze sama po ostatnim cyklu mowilas ze cie oszukuja. I oczywiscie, ze masz prawo do bety co sama ci sugerowalam. 12 dpo wcale nie jest wczesnie, patrzac ze juz 7 dpo mozna ja robic. Chodzilo mi tylko o to, zebs sie nie rozczarowala. W zupelnie dobrej wierze pisalam tamten post. Myslalam, ze nie tylko mamy slego przytakiwac ale tez na tym forum potrafic sobie uswiadamiac pewne rzeczy.
    Jezeli Twoje poprzednie ciaze zaczybaly sie od takich net, to rozumiem, czemu masz takie przekonanie Teraz.
    A moja bede 3,5 moglabys skomentowac jezeli uwazasz ze jest maloprawdopodobna ciaza, bo przynajmniej mialabym swiadomosc, ze moze sie nie udac i nie mialabym Ci tego za zle.
    I nic nie musisz mi udowadniac, 2 cyfrowa beta, przeciez ja Ci zycze tej ciazy! Szczegolnie wiedzac jak sie w to zaangazowalas no i ze chcesz ten deadline wprowadzic.

    Podsumowujac, jezeli moj komentarz uznajesz za zlosliwy, to zle go zinterpretowalas, ale juz rozumiem, ze akceptujesz tylko gratulacje, wiec gratuluje i szczerze trzymam kciuki za Twoja ciaze!! I tez w nia wierze, tylko moze ja z kolei mam zbyd duzy dystans i po sobie wiem, ze ciezko byloby mi byc tak pewna.


    sua, Tusia91, Mamma-mia, misiak17, Cheresta lubią tę wiadomość

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 15 lipca 2017, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko spokojnie:-)
    a ja nie chce wam tu marudzić ale czuję się fatalnie:-(

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Oda ja mam dobre przeczucia, mam wielką nadzieję, że się tym razem uda, wcześniej zawiodły u mnie inne czynniki (brak leków w zasadzie, ale nie miałam jeszcze badań robionych) dlatego teraz mam zestaw leków, który pomoże się ciąży rozwinąć, no akurat jak wiesz każda kobieta ma inaczej jednej beta wyjdzie 9 dpo innej 15 dpo i nie można myśleć o najgorszym.

    Trochę mi się smutno zrobiło bo bardzo ufam, że teraz się uda i stresują mnie komentarze negatywne, to jest sam początek ciąży, gdybym poszła jutro wynik byłby wyższy i nie byłoby tej rozmowy...

    I myslisz, że ja po dwóch poronieniach nie mam świadomości, ze może się nie udać? Mam większe ryzyko, dlatego tak się trzymam nadziei...

    Życzę tobie abyś od początku była pewna ciaży i wierzyła w nią, bo to bardzo ważne

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    tylko spokojnie:-)
    a ja nie chce wam tu marudzić ale czuję się fatalnie:-(
    a co ci kochana?

  • Black&White Autorytet
    Postów: 327 206

    Wysłany: 15 lipca 2017, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem nadzieja jest najważniejsza! Nie raz się jeszcze człowiek w życiu zawiedzie i rozczaruje i niekoniecznie na tym że test ciążowy zrobi za szybko i wyjdzie pozytywny a później będzie @, Ile razy w życiu zawodzi nas drugi człowiek? Nie raz mąż zawodzi a cały czas mamy nadzieję że się zmieni, wtedy też możesz sobie powiedzieć "mam to w dupie i tak się nie zmieni" A jednak ciągle człowiek robi sobie nadzieję! Nadzieja trzyma nas zawsze! Suuuu ja wierzę że powdtrzymamy dobrą passę :).

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    OM 13.06.2017
    OV 04.07.2017
    w57vskjolrq46qbk.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 15 lipca 2017, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susana kupiłam dodatkowy foliany z solgar. Kurcze mam też femibion 1 i tam jest b12 ale boję się że mało. Ile ty bierzesz jednostek b12 dziennie ?

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 15 lipca 2017, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Su, ale ja wlasnie widze jak cie to stresuje, dlatego tak nie chce zebys sie rozczarowala. Wiem, ze przezylas wiecej ode mnie i masz prawo pouczac mnie, bo wiesz cos z autopsji, ale ja tez wariowalam. Gdyby nie moj maz to bym sfiksowala, a tak to postawil mnie do pionu i juz sie nie ludze jak test negatywny.

    Jezeli czujesz, ze sie udalo, to to rozumiem. Nawet niska beta jest mniej miarodajna niz poczucie kobiety czasami. Szczegolnie ze juz w ciazy bylas.

    Nie taz na forum spotykalam sie z dziewczynami, ktore zderzaly sie z ta zla wiadomoscia i to bylo dla mnie na tyle stresujace - ze nie wiem nawet co im napisac, ze potrafilam przez kilka dni w ogole sie nie odzywac. Ale jestesmy tu wszystkie w miej lub bardziej podobnej sytuacji i nie wyobrazam sobie nie wspierac kazdej z was i nie zyczyc Wam jak najlepiej!!

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 15 lipca 2017, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Su weź wyluzuj cooo... bo to juz jest lekko denerwujące, dziewczyny sie dopytuja normalnie a ty od razu dziwny atak robisz.szczerze?? Wypadam zaraz z tego wątku bo mam juz dość czytania tego..
    Pewnie zaraz uslysze jeden wielki hejt ale ja pierdziele... MASAKRA

    Tusia91, sua, miśka1987, Mamma-mia, MajaT, katka/85, Cheresta lubią tę wiadomość

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • Black&White Autorytet
    Postów: 327 206

    Wysłany: 15 lipca 2017, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z betą jest tak jak z testem jednym w 10 dniu wyjdą 2 kreski innej w 6 tygodniu...

    OM 13.06.2017
    OV 04.07.2017
    w57vskjolrq46qbk.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 15 lipca 2017, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    a co ci kochana?
    przez to ze mój P w szpitalu dzwoniłam i znów ma podpiętą kroplówkę,kolejny zastrzyk dostał walczą z tym obrzękiem i pomału leki zaczynają działać bo już w miare wyraźnie mówi,rano jak jechaliśmy to ciężko mi było go zrozumieć.oby szybko wrócił do domu

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    Su, ale ja wlasnie widze jak cie to stresuje, dlatego tak nie chce zebys sie rozczarowala. Wiem, ze przezylas wiecej ode mnie i masz prawo pouczac mnie, bo wiesz cos z autopsji, ale ja tez wariowalam. Gdyby nie moj maz to bym sfiksowala, a tak to postawil mnie do pionu i juz sie nie ludze jak test negatywny.

    Jezeli czujesz, ze sie udalo, to to rozumiem. Nawet niska beta jest mniej miarodajna niz poczucie kobiety czasami. Szczegolnie ze juz w ciazy bylas.

    Nie taz na forum spotykalam sie z dziewczynami, ktore zderzaly sie z ta zla wiadomoscia i to bylo dla mnie na tyle stresujace - ze nie wiem nawet co im napisac, ze potrafilam przez kilka dni w ogole sie nie odzywac. Ale jestesmy tu wszystkie w miej lub bardziej podobnej sytuacji i nie wyobrazam sobie nie wspierac kazdej z was i nie zyczyc Wam jak najlepiej!!

    Owszem, stresuje, bo dwie ciąże straciłam, chciałam pozytywnie mysleć teraz a nie się dołować...przecież w życiu trzeba być optymistą prawda? A czasem się ma gorszy humor, co ostatnio przeżywam, od tego mamy forum, żeby o tym pisać, przecież nie każę Ci się nie odzywać, lecz odpowiadam, a jedyne co to prosiłam o kciuki żeby tym razem potoczyło się dobrze.

‹‹ 207 208 209 210 211 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ