X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    przez to ze mój P w szpitalu dzwoniłam i znów ma podpiętą kroplówkę,kolejny zastrzyk dostał walczą z tym obrzękiem i pomału leki zaczynają działać bo już w miare wyraźnie mówi,rano jak jechaliśmy to ciężko mi było go zrozumieć.oby szybko wrócił do domu
    Kurcze oby szybko mu to zeszło i żeby się nie męczył... ciekawe co mu napiszą na wypisie.

    Rene lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Susana kupiłam dodatkowy foliany z solgar. Kurcze mam też femibion 1 i tam jest b12 ale boję się że mało. Ile ty bierzesz jednostek b12 dziennie ?
    1000 mcg ma mój suplement

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 15 lipca 2017, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Su cały czas trzymam kciuki za twoją ciąże i wierzę że leki pozwolą doprowadzić was do szczęśliwego finału:-)
    a co do leków wszystkie co bierzesz do tej pory to przez cała ciąże musisz bra i czy jeszcze jakieś badania oprócz bety bedziesz robic?

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 15 lipca 2017, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Kurcze oby szybko mu to zeszło i żeby się nie męczył... ciekawe co mu napiszą na wypisie.
    też jestem ciekawa na skierowaniu do szpitala miał obrzęk twarzy nie znana przyczyna cos takiego....

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    Su cały czas trzymam kciuki za twoją ciąże i wierzę że leki pozwolą doprowadzić was do szczęśliwego finału:-)
    a co do leków wszystkie co bierzesz do tej pory to przez cała ciąże musisz bra i czy jeszcze jakieś badania oprócz bety bedziesz robic?
    No wiesz co podobno tak ten zastrzyk cały czas a seryd sie odstawia, ale jeszcze za wcześnie żeby o tym rozmyślac. Chyba tylko powtórzę jaki przyrost jest no i potem zależy co lekarz każe zrobić

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    też jestem ciekawa na skierowaniu do szpitala miał obrzęk twarzy nie znana przyczyna cos takiego....
    Nietypowa sprawa....bardzo.

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 15 lipca 2017, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    No wiesz co podobno tak ten zastrzyk cały czas a seryd sie odstawia, ale jeszcze za wcześnie żeby o tym rozmyślac. Chyba tylko powtórzę jaki przyrost jest no i potem zależy co lekarz każe zrobić
    tak tylko z ciekawości zapytałam z pewnością gin i inni lekarze u których sie leczysz powiedzą ci co i jak:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    tak tylko z ciekawości zapytałam z pewnością gin i inni lekarze u których sie leczysz powiedzą ci co i jak:-)
    Potwierdzę w poniedziałek czy rośnie i będę myśleć :)

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 15 lipca 2017, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Nietypowa sprawa....bardzo.
    lekarz też nie wiedział o co biega tym bardziej że nigdy wcześniej nic takiego mu się nie działo ani nikomu w rodzinie

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    lekarz też nie wiedział o co biega tym bardziej że nigdy wcześniej nic takiego mu się nie działo ani nikomu w rodzinie
    a nie ugryzło go coś? tylko z czymś takim mi się skojarzył obrzęk na twarzy...albo jakaś reakcja na lek?

  • kinga1185 Autorytet
    Postów: 1036 460

    Wysłany: 15 lipca 2017, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, 3mam kciuki. Trzeba wierzyc, ze bedzie dobrze. Innego wyjscia nie ma ;)

    25.02.2023 synek
    20.08.2020 córka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga1185 wrote:
    Susanna, 3mam kciuki. Trzeba wierzyc, ze bedzie dobrze. Innego wyjscia nie ma ;)
    Dzięki staram się myśleć pozytywnie mimo wszystkich okoliczności

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 15 lipca 2017, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    1000 mcg ma mój suplement
    A jaka to jest firma ? To jest sama witamuna b12 ?

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    A jaka to jest firma ? To jest sama witamuna b12 ?
    aliness, tak sama, metylowana :)

    edit : http://www.sfd.pl/sklep/Medicaline_Witamina_B12_Methylcobalamin_1000%C2%B5g_Vege-opis34838.html?gclid=CJO46t7ei9UCFRQTGwodcCoAAA

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2017, 18:47

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 15 lipca 2017, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam ze młyn maja na IP ludzi dużo a na dodatek trafił się tam taki pijaczek żul nie dosyć że czuć było od niego to jeszcze robił same problemy,Leżał na leżance grzecznie chyba spał,potem sie obudził z mokrymi spodniami i chciał wstawać ledwo na nogach się ta pijaczyna trzymała,personel go upominał kazali mu leżeć a on nie bo do domu idzie zaczął się tam rzucać babeczka się wkurzyła i policja go postraszyła,potem powyrywał wenflon krew mu się lała,zakleili mu i kazali leżeć położył się nie minęło 5 min a on myk i już go nie ma zatrzymali go przy wyjściu ze soru,kazali leżeć za chwile woła do WC zaprowadzili go coś długo nie wychodził....okazało się że pił w wc piwko bo go suszyło chyba wcześniejsza kroplówka mu nie pomogła.Piwo mu zabrali to się zdefił...
    potem pytali sie jak sie nazywa żeby sprawdzić czy kontaktuję koleś wiedział tylko jak ma na imię i że chce mu się pić potem jarać.Na końcu był zniecierpliwiony przedłużającym się oczekiwaniem na wypis chodził dosłownie co 5 min do gabinetu lekarskiego i im tam truł... całemu personelowi mówił na ty i miał gdzieś co inni o nim myślą.PS wychodząć ze szpitala zostawił skarpetki:-D

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • asia-bez Przyjaciółka
    Postów: 153 32

    Wysłany: 15 lipca 2017, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    alieness, tak sama, metylowana :)
    Można to w ciąży brać?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2017, 11:32

    https://www.suwaczki.com/tickers/8p3ougpjyjxzxjth.png
  • kinga1185 Autorytet
    Postów: 1036 460

    Wysłany: 15 lipca 2017, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domyslam sie, ze nie jest latwo. Tylko stres nie jest dobry, wiec na tyle na ile to mozliwe, to sprobuj sie wyluzowac ;). Ciaza to juz polowa sukcesu :)

    25.02.2023 synek
    20.08.2020 córka
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 15 lipca 2017, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    a nie ugryzło go coś? tylko z czymś takim mi się skojarzył obrzęk na twarzy...albo jakaś reakcja na lek?
    na lek nie bo on leków nie brał a z tym ugryzieniem to mogło w nocy, jak spał bo w dzień nie pamięta żeby go coś ugryzło.Zaraz zadzwonię do niego może już coś wiadomo....

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia-bez wrote:
    Można to w ciąży brać? Mi lekarka teraz kazała łykać 100, a w aptece dali mi 5... ;)
    Będę pytać w poniedziałek

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    na lek nie bo on leków nie brał a z tym ugryzieniem to mogło w nocy, jak spał bo w dzień nie pamięta żeby go coś ugryzło.Zaraz zadzwonię do niego może już coś wiadomo....
    No koniecznie

    A historia z pijaczkiem niezła...i tak mają na sorze cały czas...

‹‹ 208 209 210 211 212 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ