X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • Zgredek 12 Autorytet
    Postów: 573 645

    Wysłany: 15 lipca 2017, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie doczytalam wszystkich komentarzy po ogloszeniu przez Su wyniku bety bo na 209 str idpadlam... Podzielam zdanie Doti. SU moim zdaniem mega przesadzasz. Ciesz sie, interpretuj ten wynik jak Ci pasuje. Kazda z nas tu swoje przeszla!! Caly cykl spuszczasz się o staraniach, potem o testach, o twoim braku cietpliwosci itd. Wszystkie to czytamy, wspieramy itd a ty masz focha no ktos wątpi w ciaze przy becie 3,5?? Ja tez w to wątpię i mam takie prawo! Nie musisz od razu innych hejtowac!

    Nie oznacza to, ze ktokolwiek zyczy Ci źle! Wsztstkie tu trzymamy kciuki za siebie nawzajem!
    Uwazam, ze ze swoimi przejsciami jestes dosyc "obcykana" w tym temacie a nadal robisz sobie krzywde za wczesnym testem czy nakrecaniem sie.... po co? Przeciez kazda z nas tak samo mocno pragnie dziecka!

    Podsumowujac, trzymam kciuki za Ciebie i oby to faktycznie byla zdrowa ciąża!
    Ale troszke spuśc z tonu...

    Doti87, kaka470 lubią tę wiadomość

    Synek <3
    Mój blog: www.doilurazysztuka.wordpress.com

    0d1y3e3k63eguvgh.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 15 lipca 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwoniłam i w tym czasie lekarz go wołał bo są już wyniki:-)
    Su dzięki za wsparcie:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 15 lipca 2017, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    No koniecznie

    A historia z pijaczkiem niezła...i tak mają na sorze cały czas...
    a daj spokój tam to mają przerąbane,muszą mieć nerwy ze stali

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorki, że odniosłyście wrażenie że cokolwiek hejtuje....
    Pisałam tylko o tym, że mam nadzieje i wierzę, że będzie ok i urośnie...
    Może rzeczywiście potrzebuję oddechu od forum zeby sie nie skłócić z nikim, bo tego nie chcę
    Powtórzę raz jeszcze, moje wcześniejsze ciąże też były z niskich bet i dobrze rosły (po 700 % były przyrosty) le niestety w pewnym momencie ok 5-6 tyg mutacje, które mam wzięły górę, bo nie wiedziałam o nich stąd brak leków, dlatego teraz bardzo podejrzewam ciąże, może tak napiszę, powtórzę test jescze na spokojnie i z tym tematem udam się do lekarza bo i tak miałam zaklepaną wizytę.

    Nie sądziłam że mój temat wywoła takie nastroje wśród was, mam nadzieje że mimo wszystko sie nie rozczaruje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    Dzwoniłam i w tym czasie lekarz go wołał bo są już wyniki:-)
    Su dzięki za wsparcie:-)
    I co się okazuje???

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 15 lipca 2017, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Su tylko nie uciekaj z forum.....
    nadal nie odbiera poczekam niech spokojnie z lekarzem pogada

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    Su tylko nie uciekaj z forum.....
    nadal nie odbiera poczekam niech spokojnie z lekarzem pogada
    Pewnie nie zniknę gdzieś będę w tle, na spokojnie do poniedziałku z powtórką bety

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 15 lipca 2017, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna nie czytaj i nie słuchaj nikogo. Umiejętność czytania ze zrozumieniem to rzadkość w tych czasach (w tym labo wszystko ponad wynik 2 to ciaza). Trzymaj sie! Odpocznij i nie odpisuj na głupie zaczepki. Pozdrawiam bardzo!

    SusannaDean, jagodowa91 lubią tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 wrote:
    Susanna nie czytaj i nie słuchaj nikogo. Umiejętność czytania ze zrozumieniem to rzadkość w tych czasach (w tym labo wszystko ponad wynik 2 to ciaza). Trzymaj sie! Odpocznij i nie odpisuj na głupie zaczepki. Pozdrawiam bardzo!
    Dziękuje kochana za ciepłe słowa :* Mam nadzieje, że będę mieć same dobre wieści :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dziękuję za cudowną radę!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2017, 11:23

    Jedna_z_Wielu, Rene, KateHawke, SusannaDean lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z jednej strony cieszę się, że już na lipcówkach nie jestem, bo coś tu się popsuła atmosfera.

    Życzę spokoju, bo to najważniejsze w staraniach!!!

    Su trzymaj się i wielkie całusy!!!!! Wiesz, gdzie jest luźny wątek:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2017, 20:08

    Rene, SusannaDean lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna gratuluje. I trzymam kciuki za przyrost.

    SusannaDean lubi tę wiadomość

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 15 lipca 2017, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Cionsza
    Wczesna w ciul ale ciaza ;))))) za kilka dni powtorka

    Suu! Trzymam kciuki! <3 obiecałam sobie odpoczynek od internetu ale musiałam wejść i zobaczyć twoją betę. Nic się nie martw będzie teraz zap***lać jal szalona :*

    SusannaDean, jagodowa91 lubią tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 15 lipca 2017, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamy wyniki prawie wszystko w dolnych granicach normy,niektóre parametry obniżone pewnie przez leki które bierze min przez sterydy,tym mamy sie nie martwić,CRP w normie także jest podejrzenie alergii tylko nie wiemy na co,będzie dalej diagnozowana...Na szczęście obrzęk ustąpił całkowicie więc go wypuścili do domu:-):-):-):-)

    SusannaDean, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 15 lipca 2017, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Z jednej strony cieszę się, że już na lipcówkach nie jestem, bo coś tu się popsuła atmosfera.

    Życzę spokoju, bo to najważniejsze w staraniach!!!

    Su trzymaj się i wielkie całusy!!!!! Wiesz, gdzie jest luźny wątek:-)
    No ja też już oficjalnie na innym ale zostałam tu ze względu na niektóre z was:-)

    Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Aendzi Przyjaciółka
    Postów: 64 51

    Wysłany: 15 lipca 2017, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, a u mnie wszystko pozamykane, ani apteka ani rossman, mam tylko 1 tescik na jutro bu :/ trudno, kolejny zrobię dopiero we wtorek jeśli @ nie nadejdzie.

    3i49tv73chf2jd1l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    mamy wyniki prawie wszystko w dolnych granicach normy,niektóre parametry obniżone pewnie przez leki które bierze min przez sterydy,tym mamy sie nie martwić,CRP w normie także jest podejrzenie alergii tylko nie wiemy na co,będzie dalej diagnozowana...Na szczęście obrzęk ustąpił całkowicie więc go wypuścili do domu:-):-):-):-)
    o jak dobrze kamień z serca że z nim wszystko ok :)

    Rene lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aendzi wrote:
    Kurcze, a u mnie wszystko pozamykane, ani apteka ani rossman, mam tylko 1 tescik na jutro bu :/ trudno, kolejny zrobię dopiero we wtorek jeśli @ nie nadejdzie.
    Jeden starczy, bedzie tak pozytywny, że nie będzie wątpliwości <3

  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 15 lipca 2017, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akwarela - super!! Wiedzialam ze to pomoze;) to akurat wiem z autopsji, tez bycze sie na weekendzie poza moastem ;-)

    A co do Su - mam wrazenie ze stalo sie tak, ze bardzo zdominowaa to forum, moze przez czestotliwosc swoich wpisow,
    Moze przez duze doswiadczenie i przejscia, a takze wiedze. Ale doprowadza to do tego, ze nie mozna zachowac wolnosci slowa, bo ona nie zyczy sobie komentowania. ja bety nigdy nie robilam, ale wszedzie trabia ze beta poniej 5 nie jest ciaza, na pewno nie w 12 dpo. Su twoerdzac ze przy takiej becie jest w ciazy wzbudza zaciekawienie, bo czyta to pewnie duzo wiecej osob niz sie udziela i tez duzo osob teraz robi bete i moga uwierzyc ze tez sa w ciazy. Stad napisalam, ze nie wiem skad pewnisc ze to ciaza, bo jestem ciekawa, ale jezeli nie chce to niech nie mowi

    Jej reakcja byla nerwowa bardzo, a moim zdaniem, dziewczyny ktore gratuluja ciazy, same czesto w to nie wierząc, moga zrobic jej wieksza krzywde niz te, ktore posza szczerze i zgodnie z przyjeta zasada ze coaza jest od + 5.

    To moim zdaniem nie sa zaczepki, ani hejt, tylko proba sprowadzenia na ziemie.

    Jezeli su nie chhciala wyjasniac, mogla nie pisac, ze na pewno jest w ciazy mimo ze beta ujemna chyba ze laboratorium posluguje sie innymi normami.

    Ja, gdybyscie mi powiedzialy ze moj test kest negatywny na pewno bym sie nie obrazila.

    Ale wracajac do meritum - co miesiac Su sie zameczasz. Bylam z Toba na watku czerwcowym, tez widzialas w testach 2 kredke, dopiero beta Cie wyprowadzila z bledu i mowilas ze wina testow. Po czym w tym cyklu robisz ten sam test i znowu problem.
    Chodzi tylko o to, by w tej pogoni za szczesciem sie nie zatracic,
    Mozna sobie zrobic naprawde krzywde i to
    Tez ma wplyw na powodzenie staran.

    Chodzi o to, zebysmy kobiety sie wspieraly, ale czasami lepsza jest bolesna prawda niz utrzymywanie w uludzie.

    Su - zycze Ci z całego serca ciazy,
    Bo to byloby dla Ciebie najcudowniejszym
    Lekarstwem na te stresy :*

    Ale wyluzuj trochę dla swojego dobra

    Zgredek 12, katka/85, Cheresta, _Hope_ lubią tę wiadomość

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedys na pewnym forum czytalam ze dziewczyna 1 bete miala mniejsza niz Suzanna chyba 1 cos. Po 2 dniach juz miala duza wiekszy przyrost. Wiec Su pochwal sie w poniedzialek zwiekszona beta niech wszystkim szczena niedowiarkom szczena opadnie.

‹‹ 209 210 211 212 213 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ