X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • optymistkaaa Autorytet
    Postów: 367 177

    Wysłany: 21 lipca 2017, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o wstawianie wykresików z zielonymi punkcikami i zdjęć z pozytywnymi teścikami !!!! Trzeba poprawić statystyki!!! ;D

    Rene lubi tę wiadomość

  • KasiaQ Znajoma
    Postów: 22 13

    Wysłany: 21 lipca 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    89Natka wrote:
    Kasia Gratuluję!
    Ja właśnie w kolejce u ginekologa! 7 miesięcy nieudanych prób... Beta 2 dni temu tj 10dpo ujemna, okresu jeszcze nie dostałam, temp wysoka ale nie ma co liczyć na cud.
    Mam nadzieję że nie powie że jeszcze musimy czekać bo to za wcześnie tylko da obiecane skierowanie do szpitala na badania.
    Dziękuję :)
    Przyszedł wynik bety- 33.1.
    8 dpo miałam betę ujemną,wczoraj test sikany negatywny a dziś proszę!
    Trzymam kciuki!

    f2w3ol2adqogtcff.png

  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 21 lipca 2017, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam w dwóch zwykłych przychodniach wczoraj i w jednej mi pan powiedział, że robią posiew nasienia za 35zł i bakteriologię za 35zł. Trochę nie rozumiem, bo dla mnie posiew to bakteriologia, ale potwierdził, że to dwa osobne. Powiedział, że mogę przyjść kiedyś rano dopytać pani, która się tym zajmuje.
    Wiecie, czy jest różnica w badaniu w klinice, a w zwykłym punkcie? Nam najłatwiej u nas, bo mamy przychodnię pod blokiem, więc można by łatwo donieść próbkę z domu :)

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 21 lipca 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w klinice jest drożej patrząc na to co piszesz. my płaciliśmy 120 zł ale czy to był posiew czy co to Ci nie powiem, bo nie wiem. jakieś badanie ogólne

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 21 lipca 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaQ wrote:
    Dziękuję :)
    Przyszedł wynik bety- 33.1.
    8 dpo miałam betę ujemną,wczoraj test sikany negatywny a dziś proszę!
    Trzymam kciuki!

    Super :) czyli w którym dpo wyszła beta??

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • Kreatorka Autorytet
    Postów: 267 229

    Wysłany: 21 lipca 2017, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena88 wrote:
    może iść bez skierowania, tylko chyba najpierw trzeba się umówić. one i tak są płatne więc gdzie nie pójdziesz to ponad 100zł. trzeba zachować wstrzemięźliwość od 3 do 5 dni, nie pić alko i nie palić chyba. idzie, bierze sprawy w swoje ręce i po wszystkim :) wyniki na drugi dzień. mój był w invicta

    Dzięki Marlena88!
    Właśnie przeglądam jakieś placówki u nas w mieście, ale widzę, że wszystkie mają do tego przewidziane osobne pokoje gwarantujące intymność, a z tego, co mi mówił, czułby się lepiej, gdyby mógł w domu oddać nasienie i potem zawieść je do kliniki...
    ciekawe, czy jest taka możliwość...
    Macie jakieś doświadczenie w tym temacie?

    Szczęście po prawie dwóch latach starań... Niech trwa! <3
    #30 lat #hashimoto #wegemama
    relgljue1y3bkinw.png
  • Jasminum Autorytet
    Postów: 387 298

    Wysłany: 21 lipca 2017, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część dziewczyny :)
    Mam dylemat... Obiecałam sobie, że test zrobię dopiero po terminie @. To mój 27dc i wredota powinna byc jutro. Wczoraj i dzisiaj źle się czuję i wymiotuje, ale to raczej zatrucie pokarmowe niestety... Temperatura od kilku dni na stalym poziomie, ani w górę ani w dół... Jutro mam imprezę, na której na pewno pojawi się alkohol i zastanawiam się czy dla czystego sumienia nie zatestowac dzisiaj. Tylko czy to nie za wczesnie no i nie byłoby z porannego moczu...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2017, 12:02

    👩26l - usunięte torbiele endometrialna na lewym jajniku, podejrzenie endometriozy 👨28l - ŻPN

    💣Hashimoto - TSH 1,170 ;D Letrox 75

    FT4- 0,96 ng/dl
    FT3 - 3,2 pg/ml
    aTpo - 50 IU/ml ⬆️
    aTG - 18,3 IU/ml
    Kwas foliowy - 12,30 ng/ml
    Glukoza - 86 mg/dl
    Wapń - 4,84 mEq/l
    Żelazo - 62 ug/dl
    FSH - 5,05 mIU/ml
    LH - 3,66 mIU/ml
    D3 - 38,60 ng/ml
    B12 - 527,00 pg/ml

    💊 Kwas Omega 3, Pregna Start, Wit. C, Wit. D, Magnez + B6, Wit. A+ E, Letrox



    "Kiedy pragnie się cudu, trzeba umieć czekać." 💝
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2017, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasminum, jeżeli chodzi o wymioty to na pewno zatrucie, bo jeszcze byłoby za wcześnie na ciążowe nudności - skoro imprezę masz jutro, zrób test jutro rano, będzie dzień @ i będzie przed imprezą :)

    jagodowa91 lubi tę wiadomość

  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 21 lipca 2017, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasminum, test może jeszcze nie wyjść, pójdziesz na imprezę, a potem się okaże, że jednak ciąża :) Ja bym chyba nie piła dla świętego spokoju i powiedziała, że mam badania krwi rano czy zatrucie pokarmowe :)
    W niektórych przychodniach pozwalają donieść próbkę z domu, musisz dopytać. Masz na to do pół godziny i musisz ją przenosić w temperaturze ciała.

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • WhyMe Autorytet
    Postów: 629 319

    Wysłany: 21 lipca 2017, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasminum wrote:
    Część dziewczyny :)
    Mam dylemat... Obiecałam sobie, że test zrobię dopiero po terminie @. To mój 27dc i wredota powinna byc jutro. Wczoraj i dzisiaj źle się czuję i wymiotuje, ale to raczej zatrucie pokarmowe niestety... Temperatura od kilku dni na stalym poziomie, ani w górę ani w dół... Jutro mam imprezę, na której na pewno pojawi się alkohol i zastanawiam się czy dla czystego sumienia nie zatestowac dzisiaj. Tylko czy to nie za wczesnie no i nie byłoby z porannego moczu...
    Kochana na poczatku ciazy nic nie szkodzi malej fasolce, zarodek jest chroniony przez organizm mamy do 6tyg a od 12-13tyg dzidziusz zaczyna czerpac jedzenie i wszystkie skladniki odzywcze od mamy, wiec spokojnie nie martw sie jesli wypijesz pare lamperk wina czy drinkow na prawde nic sie nie stanie :)

    Marlena88 lubi tę wiadomość

    w57vleb4iew7v2qt.png
    rwgqw167u9doupb1.png
  • Jasminum Autorytet
    Postów: 387 298

    Wysłany: 21 lipca 2017, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak też myślałam, że to wina pizzy. :/ Tylko jutro będę już u teściów w domu pełnym ludzi, nie widzi mi się robić testu, gdy ktoś mi się dobija do łazienki :P Ale może racja, jeszcze zaczekam... :)

    👩26l - usunięte torbiele endometrialna na lewym jajniku, podejrzenie endometriozy 👨28l - ŻPN

    💣Hashimoto - TSH 1,170 ;D Letrox 75

    FT4- 0,96 ng/dl
    FT3 - 3,2 pg/ml
    aTpo - 50 IU/ml ⬆️
    aTG - 18,3 IU/ml
    Kwas foliowy - 12,30 ng/ml
    Glukoza - 86 mg/dl
    Wapń - 4,84 mEq/l
    Żelazo - 62 ug/dl
    FSH - 5,05 mIU/ml
    LH - 3,66 mIU/ml
    D3 - 38,60 ng/ml
    B12 - 527,00 pg/ml

    💊 Kwas Omega 3, Pregna Start, Wit. C, Wit. D, Magnez + B6, Wit. A+ E, Letrox



    "Kiedy pragnie się cudu, trzeba umieć czekać." 💝
  • Jasminum Autorytet
    Postów: 387 298

    Wysłany: 21 lipca 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za rady kochane :) Chociaż i tak czuję, że nici z tego cyklu...

    👩26l - usunięte torbiele endometrialna na lewym jajniku, podejrzenie endometriozy 👨28l - ŻPN

    💣Hashimoto - TSH 1,170 ;D Letrox 75

    FT4- 0,96 ng/dl
    FT3 - 3,2 pg/ml
    aTpo - 50 IU/ml ⬆️
    aTG - 18,3 IU/ml
    Kwas foliowy - 12,30 ng/ml
    Glukoza - 86 mg/dl
    Wapń - 4,84 mEq/l
    Żelazo - 62 ug/dl
    FSH - 5,05 mIU/ml
    LH - 3,66 mIU/ml
    D3 - 38,60 ng/ml
    B12 - 527,00 pg/ml

    💊 Kwas Omega 3, Pregna Start, Wit. C, Wit. D, Magnez + B6, Wit. A+ E, Letrox



    "Kiedy pragnie się cudu, trzeba umieć czekać." 💝
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 21 lipca 2017, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kreatorka wrote:
    Dzięki Marlena88!
    Właśnie przeglądam jakieś placówki u nas w mieście, ale widzę, że wszystkie mają do tego przewidziane osobne pokoje gwarantujące intymność, a z tego, co mi mówił, czułby się lepiej, gdyby mógł w domu oddać nasienie i potem zawieść je do kliniki...
    ciekawe, czy jest taka możliwość...
    Macie jakieś doświadczenie w tym temacie?

    niestety co do oddawania próbki w domu nie mamy doświadczenia, ale chyba lepiej jednak w placówce, tam oni dokładnie wiedzą kiedy o której godz została oddana. a to ma znaczenie bo na wynikach jest czas pobrania jakiś tam czas upłynnienia więc wiesz... może lepiej niech pójdzie do kliniki. mój mąż poszedł i powiedział, że tam nawet oddzielna poczekalnia dla panów jest. nie ma tak że wychodzi od razu po zabiegu do poczekalni pełnej par :) a w pokojach różne pomoce w razie gdyby się stresował :) także wiesz.. niech idzie. to w waszej wspólnej sprawie :) poza tym on sie Ciebie nie pyta jak było jak rozkładasz nogi przed lekarzem jak Ci usg robi :) a to przecież też krępujące. niech nie przesadza

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2017, 12:43

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 21 lipca 2017, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie jest to badanie.te za 30 to jest zwykle a nie badanie czyjest w stanie cie zaplodnic sama jakis czas temu szukalam gdzie maz moze zrobic badanie pod tym katem tylko zostalo namowic meza aby poszedl bo my juz mamy jedno dziecko a bym chciala drugie

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • Kreatorka Autorytet
    Postów: 267 229

    Wysłany: 21 lipca 2017, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena88 wrote:
    niestety co do oddawania próbki w domu nie mamy doświadczenia, ale chyba lepiej jednak w placówce, tam oni dokładnie wiedzą kiedy o której godz została oddana. a to ma znaczenie bo na wynikach jest czas pobrania jakiś tam czas upłynnienia więc wiesz... może lepiej niech pójdzie do kliniki. mój mąż poszedł i powiedział, że tam nawet oddzielna poczekalnia dla panów jest. nie ma tak że wychodzi od razu po zabiegu do poczekalni pełnej par :) a w pokojach różne pomoce w razie gdyby się stresował :) także wiesz.. niech idzie. to w waszej wspólnej sprawie :) poza tym on sie Ciebie nie pyta jak było jak rozkładasz nogi przed lekarzem jak Ci usg robi :) a to przecież też krępujące. niech nie przesadza

    Masz rację Marlena, będzie musiał się przemóc dla dobra sprawy.
    My kobiety, to naprawdę jesteśmy zaprawione w tematach, kiedy nasze ciało jest przeglądane na specjalistów na wszystkie strony, we wszystkich szparkach, zewnętrznościach i wnętrznościach.
    A faceci nawet nie potrafią ze sobą rozmawiać o takich intymnych tematach...
    Wyobraziłam sobie forum, na którym mężczyźni między sobą radzą się, dzielą i rozmawiają o sposobach na poprawienie jakości nasienia, mówią o ich staraniach o dziecko, kolejnych badaniach etc., hehe. Jakiś Science-Fiction! :D

    Szczęście po prawie dwóch latach starań... Niech trwa! <3
    #30 lat #hashimoto #wegemama
    relgljue1y3bkinw.png
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 21 lipca 2017, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nawet nie chcę sobie tego wyobrażać . ... :)


    a co do mojego testowania to pewnie napiszę Wam w poniedziałek co i jak bo przez weekend mało zaglądam do kompa. musicie się uzbroić. :) ja też się nie mogę doczekać, jakaś taka podekscytowana jestem :)

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 21 lipca 2017, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusiak5, czyli muszę znaleźć klinikę, bo to badanie niewiele powie?

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam wynik progesteronu, ciąży to on nie zwiastuje... 6,58 :/

  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 21 lipca 2017, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    Odebrałam wynik progesteronu, ciąży to on nie zwiastuje... 6,58 :/

    no troszkę mało :/

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • Idzianna Autorytet
    Postów: 331 139

    Wysłany: 21 lipca 2017, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie plamienie dziś i ból podbrzusza, @ za rogiem

    PCOS
    suplementacja: folik i wit. D3
    Mąż - morfologia 1%, poza tym ok, suplementacja Fertilman Plus
‹‹ 240 241 242 243 244 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ