X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie np. wczoraj tak jakoś pobolewało ni to okres, nie wiem. Dziwnie. Śluzu mam też dużo. A termin miesiączki tuż, tuż. Do tego obżeram się ogórkami kiszonymi. Na serio ja sobie niczego nie wmawiam. Mąż tylko zrobił oczy, co jesz ogórki, a nie lubisz.
    A mnie ssie przed okresem (hmhmhm) i zażeram :P

    SusannaDean, Rene lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe Madziu nigdy nie wiadomo

    Oho jak zaklul jajniczek mnie, ja to wien ze tam sie wykluwac bedzie wieczorem strsele test owu i wam pokaze mam nadzieje ze mu blizej do pozytywu niz dalej ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak przygotowania do lipca?:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteams wrote:
    Dziewczyny jak przygotowania do lipca?:)
    Intensywne ;*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jakos tako.. glowa mnie bardzo boli :( jutro do pracusi robic nadgodziny a w niedziele chyba test :)

  • Idzianna Autorytet
    Postów: 331 139

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, póki co największy na lewym jajniku ma 13 mm, Endo 7 mm, w poniedziałek sprawdzamy wzrost ;)

    pilik, Rene lubią tę wiadomość

    PCOS
    suplementacja: folik i wit. D3
    Mąż - morfologia 1%, poza tym ok, suplementacja Fertilman Plus
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Mnie np. wczoraj tak jakoś pobolewało ni to okres, nie wiem. Dziwnie. Śluzu mam też dużo. A termin miesiączki tuż, tuż. Do tego obżeram się ogórkami kiszonymi. Na serio ja sobie niczego nie wmawiam. Mąż tylko zrobił oczy, co jesz ogórki, a nie lubisz.
    A mnie ssie przed okresem (hmhmhm) i zażeram :P

    Coś w tym może być! Ja nie wiedząc o ciąży (i nie szukając objawów! Cykl miał być niby bezowulacyjne ;)) w spozywczaku kupiłam ogórki małosolne, kiszone i gruntowe. Sprzedawczyni i mąż się ze mnie śmiali. Kilka dni miałam "dietę" ogórkową, a kilka dni później dowiedziałam się o ciąży ;)... wtedy zaczęłam wierzyć w to co mówią, hehe.

    SusannaDean, Magdzia85F, Rene lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idzianna wrote:
    Dziewczyny, póki co największy na lewym jajniku ma 13 mm, Endo 7 mm, w poniedziałek sprawdzamy wzrost ;)
    No i super 3-4 dni i owu pewnie;))) hehe
    Ja dzis zrobie test owu zobaczymy jak pod wzgledem hormonow sprawy sie maja

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez jem ogorki ale tylko dlatego ze moj chlop narobil caly gar i nie ma kto ich jesc :) kilka dni wczesniej pudding czekoladowy zagryzalam ogorkami a wieczorem sledzia :)

    Przed chwila z ciekawosci zbadalam szyjke. Twarda i wysoko a wczoraj dalo sie ja wyczuc jakby lekko otwarta byla. No i w srodku jakos tak pulchno ;)

    Nakrecilam sie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Coś w tym może być! Ja nie wiedząc o ciąży (i nie szukając objawów! Cykl miał być niby bezowulacyjne ;)) w spozywczaku kupiłam ogórki małosolne, kiszone i gruntowe. Sprzedawczyni i mąż się ze mnie śmiali. Kilka dni miałam "dietę" ogórkową, a kilka dni później dowiedziałam się o ciąży ;)... wtedy zaczęłam wierzyć w to co mówią, hehe.


    No u mnie poszło z tego bez jajowodu, to tak ... Z dystansem podchodzę. ;-) Ale nie będę się dołować.

    Po cp w ogóle przed @ cycki mnie nie bolą.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteams wrote:
    Ja tez jem ogorki ale tylko dlatego ze moj chlop narobil caly gar i nie ma kto ich jesc :) kilka dni wczesniej pudding czekoladowy zagryzalam ogorkami a wieczorem sledzia :)

    Przed chwila z ciekawosci zbadalam szyjke. Twarda i wysoko a wczoraj dalo sie ja wyczuc jakby lekko otwarta byla. No i w srodku jakos tak pulchno ;)

    Nakrecilam sie :)

    Podziwiam. Ja nic a nic nie umiem sprawdzić szyjki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez nie umiem :)

    Martwie sie ze zbankrutyjemy... Jak jeszcze bedzie trzeba czekac do zajscia a rrfundacja tez nie jest pewna...

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna refundacja czego?
    A neoparine masz 100% płatny? Jak on wychodzi? Ja fraxi brałam z heparyny tylko póki co... i endo i hematolog powiedzieli ze dla mnie najlepsza fraxiparine, chociaż nie wiem jakie są różnice tak naprawdę...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja szyjke rozpoznaje tylko czy otwarta czy zamknieta ;) no i w czasie cyklu latwo to ocenic ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Susanna refundacja czego?
    A neoparine masz 100% płatny? Jak on wychodzi? Ja fraxi brałam z heparyny tylko póki co... i endo i hematolog powiedzieli ze dla mnie najlepsza fraxiparine, chociaż nie wiem jakie są różnice tak naprawdę...
    No tych zastrzykow. Uderze we wtorek do hematologa i obrzekach limfatycznych moich lydek moze cos to zmieni i da juz na refundacje. To plus mutacje moze ktos sie zlituje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neoparin 117 zl. Juz taki wzielam to taki bede kluc. To jest to samo normalnie zsmiennik

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna neoparin i clexane to to samo wiem, ale podobno fraxiparine czymś się niby różni... ojej to ta suma musi baaardzo bolec, w pudełku też 10 zastrzyków? Ja mam na refundację przy leidenie to wychodzi 120zl ale na miesiąc

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Susanna neoparin i clexane to to samo wiem, ale podobno fraxiparine czymś się niby różni... ojej to ta suma musi baaardzo bolec, w pudełku też 10 zastrzyków? Ja mam na refundację przy leidenie to wychodzi 120zl ale na miesiąc
    Tez bym chciala hehe musze cis wymyslic podobno noje tez sa na refundacji ale dopiero w ciazy...

  • asia-bez Przyjaciółka
    Postów: 153 32

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, tak czytam o tym Waszym tsh, ja przed ciążą miałam chyba 1,5 a w ciąży to w ogóle masakra, bo 0,1 i jestem ciekawa jak to teraz wygląda.. Może mi da któryś gin skierowanie, okaże łaskę ;)

    https://www.suwaczki.com/tickers/8p3ougpjyjxzxjth.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka ja mialam caly dzien duzo roboty i dopiero siadlam na tylek. dzis 14 dc i juz na 99% po owulacji ale jeszcze jutro lub/i pojutrze "poprawimy" :) a potem wielkie odliczanie :P

    jutro zaczynamy magicznie owocny miesiac! powodzenia dziewczyny!! <3

    SusannaDean, Rene lubią tę wiadomość

‹‹ 90 91 92 93 94 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ