X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Rene u mnie nie było efektów ubocznych i raczej nie dają jakiś szczególnych. Pytaj, jak bedziemy umiały to odpowiemy ;)
    ok:-) pójdę do lekarza i już będę wyszkolona;-)

    SusannaDean, pilik lubią tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze pomęczę powiedzcie mi czy na wizytę do endo trzeba mieć skierowanie i czy długo się czeka na termin?a może lepiej iść prywatnie...

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    jeszcze pomęczę powiedzcie mi czy na wizytę do endo trzeba mieć skierowanie i czy długo się czeka na termin?a może lepiej iść prywatnie...


    Hej! Jutro wyjazd, więc wpadłam!

    Pilik współczuję dzisiejszego dnia! Jutro na pewno będzie lepiej:-) przytulam.

    Rene do Endo na NFZ długo bardzo kilka miesięcy. Prywatnie już lepsza dostępność, ale do lepszych w wakacje też ok 3 tygodni.

    Susanna wysokie to TSH miałaś!!! Teraz zazdroszczę!. A ja miałam miesiąc temu 1,4 a teraz 2,7 :'( chyba stres

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene chyba na nfz najdluzej z lekarzy czeka sie na endokrynologa!! Prywatnie 80-100 zl za wizyte

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam endo-gina :-) 140 zł wizyta. Warszawa.

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Hej! Jutro wyjazd, więc wpadłam!

    Pilik współczuję dzisiejszego dnia! Jutro na pewno będzie lepiej:-) przytulam.

    Rene do Endo na NFZ długo bardzo kilka miesięcy. Prywatnie już lepsza dostępność, ale do lepszych w wakacje też ok 3 tygodni.

    Susanna wysokie to TSH miałaś!!! Teraz zazdroszczę!. A ja miałam miesiąc temu 1,4 a teraz 2,7 :'( chyba stres
    fajnie masz:-)życzę udanego wypoczynku i dużo słoneczka:-) u mnie w rodzinie też same wyjazdy szwagier dziś nad morze,szwagierka jutro do Mielna jedzie a ja w mojej chatce zostaję

    Idzianna lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Idzianna Autorytet
    Postów: 331 139

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Ja mam endo-gina :-) 140 zł wizyta. Warszawa.
    Magdzia, a kiedy wracasz? I dokąd wyjazd bo chyba mi umknęło? Przepraszam, pewnie pisałaś :)

    PCOS
    suplementacja: folik i wit. D3
    Mąż - morfologia 1%, poza tym ok, suplementacja Fertilman Plus
  • Idzianna Autorytet
    Postów: 331 139

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tiru-riru, czekam sobie na usg...

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

    PCOS
    suplementacja: folik i wit. D3
    Mąż - morfologia 1%, poza tym ok, suplementacja Fertilman Plus
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Rene chyba na nfz najdluzej z lekarzy czeka sie na endokrynologa!! Prywatnie 80-100 zl za wizyte
    eh...ta długa lista oczekujących:-(na pocieszenie powiem że byłam zapisać moją 10 letnią córkę do ortodonty jakoś w pod koniec roku 2015 a najbliższy termin mają UWAGA w grudniu 2017 musiałam aż usiąść z wrażenia...no to pytanie jak bym dziecko chciała prywatnie zapisać ile mam czekać,pani na to że wolne terminy mamy za 2-3 tygodnie szok!!!składki ściągają co miesiąc a ja muszę prywatnie z dzieckiem do specjalisty chodzić...Sorka ale musiałam troche pomarudzć..
    Magdzia może u mnie trochę taniej będzie mniejsze miasto:-)i fajnie że masz 1 lekarza o dwóch specjalizacjach:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idzianna wrote:
    Magdzia, a kiedy wracasz? I dokąd wyjazd bo chyba mi umknęło? Przepraszam, pewnie pisałaś :)
    podpinam sie do pytania :-)
    Idzianna kciuki&&& za chwilę będziesz po :-)

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia moze stres nie wieknskad te wahania tsh,jutro wracam typowo do jadlospisu bo sie boje czy te sterydy nie dadza mi w dupe....

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mykam na spacerek później się odezwę:-)

    pilik lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia - dzięki :) i zazdroszczę endo-gin!! Szukałam w okolicy i żadnego takiego :(

    Rene u nas endo 100-150zl i fakt, kolejki dluuugie, lepiej prywatnie niestety :( chyba że masz zaufanego rodzinnego i Ci przepisze na zbicie TSH. No ale ogólnie jak nie miałaś nigdy usg tarczycy to na pierwsza wizytę chociaż bym poszła prywatnie... ja mam na szczęście lux-med firmowy i tylko dzięki temu dostałam się do lekarzy w jakimś sensownym terminie i bez miliona monet... na NFZ nic się załatwić nie da, ech :(

    Rene lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Magdzia - dzięki :) i zazdroszczę endo-gin!! Szukałam w okolicy i żadnego takiego :(

    Rene u nas endo 100-150zl i fakt, kolejki dluuugie, lepiej prywatnie niestety :( chyba że masz zaufanego rodzinnego i Ci przepisze na zbicie TSH. No ale ogólnie jak nie miałaś nigdy usg tarczycy to na pierwsza wizytę chociaż bym poszła prywatnie... ja mam na szczęście lux-med firmowy i tylko dzięki temu dostałam się do lekarzy w jakimś sensownym terminie i bez miliona monet... na NFZ nic się załatwić nie da, ech :(
    Ja mam pzu i tak samo, chodze tam a place 50 na miesiac troche mi szkoda do gina chidzic za 180 za wizyte ale nie mam na pzu nikogo jeszcze zaufanego

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna ja ginekologa też mam prywatnie zupełnie :( niestety na NFZ nikogo nie znalazłam a na lux med w okolicy tylko trzech i to srednio polecanych... ale stwierdziłam że raz się żyje, a to jest za ważne żeby oszczędzać... wole się doleczyc, przebadać i iść do lepszego lekarza zamiast wydać na ciuchy czy wczasy... coś za cos ;)...

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eee. Wyjazd - do Babci, bo to 200km ode mnie. (Babcia w szpitalu miała udar).

    Głupio trochę wyszło, chyba z mojej wypowiedzi...

    Wakacji brak, bo Mąż zmienił pracę.

    Pilik szukałam na znanylekarz. Całe szczęście, że mam blisko, 10km.

    Susanna, zauważyłam, że przy stresie, większej ilości kawy i jedzeniu mniej TSH świruje. W szpitalu miałam 4,3 a nigdy wcześniej tak nie było.

    pilik lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Susanna ja ginekologa też mam prywatnie zupełnie :( niestety na NFZ nikogo nie znalazłam a na lux med w okolicy tylko trzech i to srednio polecanych... ale stwierdziłam że raz się żyje, a to jest za ważne żeby oszczędzać... wole się doleczyc, przebadać i iść do lepszego lekarza zamiast wydać na ciuchy czy wczasy... coś za cos ;)...
    Pilik ja tes niestety wielkie wydatki wiec znam to....

    Madzia oby babcia poczula sie lepiej trzymam kciuki

  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tu mam gin w pakiecie terminy różnie teraz czekam miesiac ale inne badania np tomograf praktycznie od ręki ;)

    Brzuszek nadal mnie boli teraz w prawym jajniku i mam jakiś biały i bardzo ciągnący śluz Hmm dziwny ten cykl na maksa

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idzianna wrote:
    Tiru-riru, czekam sobie na usg...

    Czekamy na wiesci

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
‹‹ 89 90 91 92 93 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ