X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Susanna wiem wiem, jak mus to mus ;)

    A dołek taki ogólny... w pracy miałyśmy trudną sytuacje, która nadal się ciągnie i stresuje, do tego w przyszłym tygodniu mam egzamin, który już mi w głowie siedzi. I trochę rodzinnych zawiłości, brat robi chrzciny syna w środku tygodnia o 16, powiedział nam tydzien przed i możemy nie dojechać przez co mi przykro że zupełnie nie pomyslał o osobach które pracują w takich godzinach i jeszcze muszą dojechać... do tego siostra przyjeżdża na kilka dni do rodziców i liczy że przyjadę, ale też nie wiem czy wyrobię. Ona nie pracuje i myślę że totalnie tego nie rozumie, a ja potem jestem ta zła co nie chce przyjechać się spotkać, a jej córka to moja chrześnica więc wyrzuty zawsze ma większe :( i po prostu mi przykro...
    Płakać mi się chce cały dzień, ale dzisiaj mija też miesiąc od mojej straty i do tych wszystkich sytuacji to na pewno nie pomaga... znowu mam ochotę zamknąć się w czterech ścianach...
    kochana tulę mocno:-)trochę Ci się zwaliło na głowę...jaki egzamin masz? może już pisałaś a mi umknęło...

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    kochana tulę mocno:-)trochę Ci się zwaliło na głowę...jaki egzamin masz? może już pisałaś a mi umknęło...
    Zawsze tak jest,ze biednemu i wiatr w oczy

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Trzymam kciuki za mnóstwo pozytywów w lipcu :*
    Trochę mnie nie było na forum, nie wiem czy są w tym wątku jakieś dziewczyny na wątku, które mnie kojarzą, ale witam się ponownie i witam nowe :)
    Trochę kiepsko u mnie z samopoczuciem wiadomo z jakich powodów :(
    Dziś dopiero 26 dc, a ja już mam @. Ogólnie mam cykle 28 - 30 dniowe.
    Mam do Was pytanie odnośnie testów ovu. Macie jakiś zaufany link z dobrymi testami? Chyba dojrzałam do nich. Niby objawy owulacjne mam, ale to podobno jeszcze o niczym nie świadczy, że " ona " występuje?

    Z góry dziękuję za odpowiedzi i przepraszam, ze tak po prostu się wtrącam w wątek bez czytania.
    Pozdrawiam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2017, 16:38

    Rene, Magdzia85F lubią tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Rene ale lipa z ta probka
    Za duze tsh ,do zbicia, jakos za bardzo eysokie nie jest ja zaszlam przy 2.6 ale im blizej 1 tym lepiej ;)
    czyli jest szansa zajścia?kurcze pierwszy raz w życiu badałam TSH i nie mam porównania jak było w poprzednich starankach i ciążąch

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2017, 16:37

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Rene, edytowałam i w poście dałam link to sobie zerknij, tam wszystko opisane, u nas w labolatorium (bielsko-biała) koszt tak jak pisze za pakiet - 339zl, niewiem czy mają rożne ceny w zależności od miasta
    oki dzięki:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    czyli jest szansa zajścia?kurcze pierwszy raz w życiu badałam TSH i nie mam porównania jak było w poprzednich starankach i ciążąch
    Jest,ale warto sie umowic do endokrynologa bo to ft4 wysokie raczej tez i moze bedzie cos potrzebne,ale bron boze nie jestem pewna

    Rene lubi tę wiadomość

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Zawsze tak jest,ze biednemu i wiatr w oczy
    eh..życie:-(

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Jest,ale warto sie umowic do endokrynologa bo to ft4 wysokie raczej tez i moze bedzie cos potrzebne,ale bron boze nie jestem pewna
    no właśnie miałam pytać czy endokrynolog będzie potrzebny,jak odbierałam te wyniki to nie było lekarza więc muszę czekać do wtorku na wizytę u rodzinnego.Moja mama miała TSH 9 i bierze jakieś leki pół godz przed posiłkiem...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2017, 16:54

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Cześć dziewczyny :)
    Trzymam kciuki za mnóstwo pozytywów w lipcu :*
    Trochę mnie nie było na forum, nie wiem czy są w tym wątku jakieś dziewczyny na wątku, które mnie kojarzą, ale witam się ponownie i witam nowe :)
    Trochę kiepsko u mnie z samopoczuciem wiadomo z jakich powodów :(
    Dziś dopiero 26 dc, a ja już mam @. Ogólnie mam cykle 28 - 30 dniowe.
    Mam do Was pytanie odnośnie testów ovu. Macie jakiś zaufany link z dobrymi testami? Chyba dojrzałam do nich. Niby objawy owulacjne mam, ale to podobno jeszcze o niczym nie świadczy, że " ona " występuje?

    Z góry dziękuję za odpowiedzi i przepraszam, ze tak po prostu się wtrącam w wątek bez czytania.
    Pozdrawiam
    witaj przykro mi z powodu @,co do testów używałam je tylko przez jeden cykl dwa lata temu,były to te z Rossmana Facelle:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    no właśnie miałam pytać czy endokrynolog będzie potrzebny,jak odbierałam te wyniki to nie było lekarza więc muszę czekać do wtorku na wizytę u rodzinnego.Moja mama miała TSH 9 i bierze jakieś leki pół godz przed posiłkiem...
    Duze ma mama
    Ja mam juz 1.5 dzieki diecie i wyzszej dawxe leku
    Z tym wynikiem podeszlabym do endo jak najbardziej, nie jest zle ale zawsze moze byc nizsze

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene egzamin na nauczyciela kontraktowego, niby formalność ale mnie przy takich sytuacjach stres zżera strasznie i się boję że zaniemówię albo jakąś głupotę palnę... co do tarczycy, ja przy takim TSH biorę euthyrox, pol godziny przed posiłkiem też minimum musi być ;). Więc może ten sam lek.
    A ft4 to w jakiej jednostce masz?
    Teraz doczytałam - ft4 mas zorzy dolnej granicy normy więc z tym nie ma co walczyć, jest ok ;)

    Susanna dokładnie! Wszystko się zwala. A do tego @ oczywiście nadal nie przyszła..!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2017, 17:10

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Duze ma mama
    Ja mam juz 1.5 dzieki diecie i wyzszej dawxe leku
    Z tym wynikiem podeszlabym do endo jak najbardziej, nie jest zle ale zawsze moze byc nizsze
    dzwoniłam do mamy i mówi tak jak Ty że nie ma tragedii ale jest podwyższone i wizyta u endokrynologa mi nie zaszkodzi:-)
    a jaki wynik TSH miałaś przed leczeniem?

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Rene egzamin na nauczyciela kontraktowego, niby formalność ale mnie przy takich sytuacjach stres zżera strasznie i się boję że zaniemówię albo jakąś głupotę palnę... co do tarczycy, ja przy takim TSH biorę euthyrox, pol godziny przed posiłkiem też minimum musi być ;). Więc może ten sam lek.
    A ft4 to w jakiej jednostce masz?
    Teraz doczytałam - ft4 mas zorzy dolnej granicy normy więc z tym nie ma co walczyć, jest ok ;)

    Susanna dokładnie! Wszystko się zwala. A do tego @ oczywiście nadal nie przyszła..!
    to trzymam kciuki za egzamin:-)
    Susanna,polik i reszta dziewczyn która bierze ten lek powiedzcie mi czy ten lek jest bardzo uciążliwy tzn chodzi mi o skutki uboczne.Pytam tak z ciekawości

    pilik lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co do badań to jeszcze napiszę że moja siostra też sobie robiła jakiś czas temu na tarczycę plus cukier i tarczyca wyszła jej w granicy 0,8 za to cukier spory przez co wylądowała w szpitalu na zbicie teraz ma taka pompę co dozuję jej insulinę:-(
    co trzy dni zmienia wkłucie...
    dziewczyny podziwiam was za taką wytrwałość w braniu leków robieniu zastrzyków,dążeniu do celów szacun:-)

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cos kolo 7 ;)
    Potem latami 2.5 nawet 3 a teraz od diety w ciagu 2 miesiecy spadlo najpierw na 1.9 a teraz 1.5

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Cos kolo 7 ;)
    Potem latami 2.5 nawet 3 a teraz od diety w ciagu 2 miesiecy spadlo najpierw na 1.9 a teraz 1.5
    mam jeszcze pare pytanek ale nie chce was tu zanudzać...nie chce też szukać u wujka google bo tam czasem można sprzeczne info lub jakieś mrożące krew w żyłach znaleźć hihi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2017, 17:34

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Cos kolo 7 ;)
    Potem latami 2.5 nawet 3 a teraz od diety w ciagu 2 miesiecy spadlo najpierw na 1.9 a teraz 1.5
    też spore początkowe wartości miałaś

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • asia-bez Przyjaciółka
    Postów: 153 32

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Cześć dziewczyny :)
    Trzymam kciuki za mnóstwo pozytywów w lipcu :*
    Trochę mnie nie było na forum, nie wiem czy są w tym wątku jakieś dziewczyny na wątku, które mnie kojarzą, ale witam się ponownie i witam nowe :)
    Trochę kiepsko u mnie z samopoczuciem wiadomo z jakich powodów :(
    Dziś dopiero 26 dc, a ja już mam @. Ogólnie mam cykle 28 - 30 dniowe.
    Mam do Was pytanie odnośnie testów ovu. Macie jakiś zaufany link z dobrymi testami? Chyba dojrzałam do nich. Niby objawy owulacjne mam, ale to podobno jeszcze o niczym nie świadczy, że " ona " występuje?

    Z góry dziękuję za odpowiedzi i przepraszam, ze tak po prostu się wtrącam w wątek bez czytania.
    Pozdrawiam

    Też polecam testy z Rossmann :) Akurat są w promocji, 5 sztuk chyba za 17 zł. Na allegro są tanie, ale mi kompletnie nie wychodziły.. Nawet jak robiłam z jednej próbki sików, to rossmannowy wychodził, a na tych z allegro nie było nawet cienia cienia cienia. Na próbę można kupić, bo są naprawdę tanie - za 50 szt zapłaciłam koło 25zł z przesyłką.

    https://www.suwaczki.com/tickers/8p3ougpjyjxzxjth.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    mam jeszcze pare pytanek ale nie chce was tu zanudzać...nie chce też szukać u wujka google bo tam czasem można sprzeczne info lub jakieś mrożące krew w żyłach znaleźć hihi
    Nie ma euthyrox skutkow ubocznych :)

    Spoko zadawaj

    Rene lubi tę wiadomość

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene u mnie nie było efektów ubocznych i raczej nie dają jakiś szczególnych. Pytaj, jak bedziemy umiały to odpowiemy ;)

    Rene lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
‹‹ 88 89 90 91 92 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ