X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne TESTOWANIE- SIERPIEN 2017
Odpowiedz

TESTOWANIE- SIERPIEN 2017

Oceń ten wątek:
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Chyba jestem pierwsza ktora wie ze bedzie testowac w sierpniu. Tym razem sie nie udalo, w nowym cyklu odpuszczamy na m8esiac bo gin ma urlop i na koniec lipca wypadnie nowa owulacja... Testowanie mnie czeka kolo 12 sierpnia. :)

    kinga1185 lubi tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    Hej. Chyba jestem pierwsza ktora wie ze bedzie testowac w sierpniu. Tym razem sie nie udalo, w nowym cyklu odpuszczamy na m8esiac bo gin ma urlop i na koniec lipca wypadnie nowa owulacja... Testowanie mnie czeka kolo 12 sierpnia. :)
    Powodzenia:-)
    ja jeszcze przed ovu jeśli się nie uda(odpukać)w lipcu to się tu przeniosę

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Paula95 Ekspertka
    Postów: 187 145

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie zapisuje:D mielismy odczekac okolo 2 cykle wiec akurat tak wypadnie;) chcociaz i tak sie staramy wiec moze jeszcze sie uda w lipcu:D

    gann6vgctutmv8py.png
    oar86vgch5atzmsu.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula95 wrote:
    Ja sie zapisuje:D mielismy odczekac okolo 2 cykle wiec akurat tak wypadnie;) chcociaz i tak sie staramy wiec moze jeszcze sie uda w lipcu:D
    powodzenia i zapraszam na testujące w lipcu:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 00:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam za was kciuki ja musze niestety miesiacczekac.. Raz ze gin ma urlop adwa torbiele musza sie wchlonac przed nastepna stymulacja.

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    Trzymam za was kciuki ja musze niestety miesiacczekac.. Raz ze gin ma urlop adwa torbiele musza sie wchlonac przed nastepna stymulacja.
    Jest sens dalszej stymulacji za miesiąc skoro pojawiły się przy niej torbiele? Kurcze ja bym się bała. Mnie niby teraz po Clo nie urosła torbiel, ale i tak się boję brać 4 cykl (po 2 cyklach była przerwa), bo to jednak jest duże obciążenie dla jajników.
    Jaki preparat bierzesz?

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Jest sens dalszej stymulacji za miesiąc skoro pojawiły się przy niej torbiele? Kurcze ja bym się bała. Mnie niby teraz po Clo nie urosła torbiel, ale i tak się boję brać 4 cykl (po 2 cyklach była przerwa), bo to jednak jest duże obciążenie dla jajników.
    Jaki preparat bierzesz?
    Teraz jak przykdzie @ biore antykoncepcje zeby wyciszyc jajniki. Niestety nie ma innej drogi u mnie tostandard jeslichodzi o torbiele. Dlatego tez co dwa dni mamkontrole a po owulacji dupek 2x2 i kontrole usg zeby sprawdzac coś sie dzieje. W pierwszej ciazy chodzilam z torbiela dobre 4 miesiace zanim sie wchlinela. Nie ma reguły na to.
    Jestem stymulowana clo i fostimon potem pregnyl na pękniecie. Podejrzrwam ze w nastepnym cyklu ( cxyli tym za miesiac) tez bedzie clo fostimon ale tym raem pregbyl 3 ampulji zeby wszystko popekalo. Dwie to za malować dla mnie jak widav i ciagle torbiele sie tobia bo nie peka toco trzeba.

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Wstępnie się zapisuję.
    Mam mieć monitoring ovu. Wizyta 17 lipiec. Spodziewana miesiączka, oby nie 02.08

  • Paula95 Ekspertka
    Postów: 187 145

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, ja chcialam tylko powiedziec ze nie bede testowac w sierpniu, bo dzisiaj zrobilam tezt i byl cien drugiej kreski, powtorze w poniedzialek, ale wiem napewno ze jestem w ciazy, cycki mi sie zmienily mocno,identycznie mialam w 2 poprzednich ciazach i teraz jest tak samo:D powodzenia wam zycze <3 oczywiscie bede was czytac, nie wiem jak z udzielaniem sie bo nie mam ostatnio czasu,

    Milego Dnia :)

    staraczka24, Magdzia85F, jagodowa91, LadyRuuU, Aife, Pragnąca szczescia lubią tę wiadomość

    gann6vgctutmv8py.png
    oar86vgch5atzmsu.png
  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Zapisuje sie na sierpień. Jak nic sie nie poknoci to ok 20 mam mieć @

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • adelcia Ekspertka
    Postów: 147 86

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,ja sie zapisuje na sierpień, @powinnam mieć 8-9 (oby nie). Wcześniej też testów nie porobie,bo w środę wyjeżdzam do teściówtakże tam sobie odpuszczę.Ale jak coś to 10go będę testować. Powodzenia :)

    edit jaki sierpien,lipiec miał być....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2017, 23:22

    deaf234bd59751a3e2ce46fafae8735a.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula95 wrote:
    Czesc dziewczyny, ja chcialam tylko powiedziec ze nie bede testowac w sierpniu, bo dzisiaj zrobilam tezt i byl cien drugiej kreski, powtorze w poniedzialek, ale wiem napewno ze jestem w ciazy, cycki mi sie zmienily mocno,identycznie mialam w 2 poprzednich ciazach i teraz jest tak samo:D powodzenia wam zycze <3 oczywiscie bede was czytac, nie wiem jak z udzielaniem sie bo nie mam ostatnio czasu,

    Milego Dnia :)
    Gratuluję:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula gratuluhe :)

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 3 lipca 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sa jakies nowe sierpnioweczki? :)

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2017, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem ja !!! W lipcu niestety minie mnie owulacja ponieważ wyjeżdzam sama bez męża do Polski :/ Ale w sierpniu około 15 wypadnie mi owulka i pod koniec sierpnia testuje :) Powodzenia Wszystkie sierpniówki :*

    staraczka24 lubi tę wiadomość

  • Mama-Ali Autorytet
    Postów: 1359 1406

    Wysłany: 3 lipca 2017, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziewczyny!

    Co do stymulacji, to wszystko zależy od organizmu. Czasami w jej wyniku powstaje tylko jeden pecherzyk, wiec o obciążeniu nie ma mowy.
    Ja tez czasem po stymulacji miałam torbiel, zwykle wchłaniała się w biezącym cyklu i w następnym nie pojawiała, mimo kolejnej stymulacji.

    Co ciekawe, moj poprzedni lekarz twierdził, ze przy stymulacji, jest większe prawdopodobieństwo torbieli jeśli bierze się coś na pęknięcie, niż jak sie zostawi pęcherzyki do samodzielnego pęknięcia.( doswiadczony lekarz androlog i od niepłodności- pisal prace na ten temat)

    I jeszcze jedna ciekawostka, pęcherzyk w ciazy z córka- 1 cykl na clo- pekł jak miał +- 30mm, sam, bo lekarka na dyzurze nie chciała podac pregnylu. Teraz miałam 3 cykle stymulowane letrozolem, ten ostatni był bez zastrzyku bo pecherzyk pękł niespodziewanie i znów niespodzianka ;). Także dla tych, którym pregnyl nie pomógł, może być spróbować jeden cykl bez?

    ex2bgu1r0a0mqp77.png

    f2wl3e5eiokd3igu.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 3 lipca 2017, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felusia92 wrote:
    Jestem ja !!! W lipcu niestety minie mnie owulacja ponieważ wyjeżdzam sama bez męża do Polski :/ Ale w sierpniu około 15 wypadnie mi owulka i pod koniec sierpnia testuje :) Powodzenia Wszystkie sierpniówki :*
    no to trzymam kciuki:-)

    Felusia92 lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 4 lipca 2017, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi pecherzyki nie pekaja bez lekow. Ba dlnawet po dwoch ampulkach pregnylu slabo im idzie to pekanie i zawszerobia sie torbiele wiec.. Jestem skomplikowana hehe

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 4 lipca 2017, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam złe przeczucie, że się nam nie udało. Jestem w 25 dc, czekam jeszcze żeby zrobić test chyba że okres przyjdzie pierwszy. Po miesiączce czeka mnie badanie na drożność jajowodów i staramy się dalej, więc bardzo mozliwe, że sierpień będę testować z wami

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 4 lipca 2017, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mogę się spokojnie zapisać na 3 sierpnia :)

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ