X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne TESTOWANIE- SIERPIEN 2017
Odpowiedz

TESTOWANIE- SIERPIEN 2017

Oceń ten wątek:
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4110 1744

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aife wrote:
    7 września...mam przyjść już że zrobionymi hormonami ...nie ukrywam, że obawiam się tej wizyty i tego co będzie potem... aczkolwiek mam dość słuchania od lekarzy " powinna się pani wyluzować..."
    Który to Twój cykl starań?

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • MysiaMarysia Autorytet
    Postów: 334 229

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sońkaa wrote:
    Ja też czekam na @, powinna być we wtorek, może środę.
    Dziś jest 27 dc, 11 dpo i rano mym oczom ukazała się jedna kreska ( testowałam 25tką, bo mnie w aptece oszukali!).

    Sońkaa życzę, żeby druga kreska pojawiła się we wtorek / środę..

    Ja na razie nie mam jak kupić testu i powiem wam, że to chyba nawet lepiej. Może dziś po południu uda mi się dorwać, będzie czekał do środy, chyba że @ przylezie.... Byłaby fajna pamiątka z piątej rocznicy ślubu ;-)
    Póki co niestety moje piersi nir wskazują na ciążę, po prostu nic się z nimi nie dzieje, jak zawsze przed @. W drugiej ciazy przed terminem @ były ewidentnie powiększone i wrażliwe.

    Jagna <3 15.04.2018
  • k91 Autorytet
    Postów: 378 106

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpiszcie mi proszę @, pisałam kiedyś,że wyszedł mi negatywny teścior, ale pewnie moja wiadomość zagubiła się w tym gąszczu.

    Gratulacje dla zafasolkowanych :)

    Uciekam na wrzesień

    65cs, 30 lat
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny łapie sie na tym ze co chwile myślę czy @ nie przyszła. I tylko przy najbliższej okazji sprawdzam to a tam nic niemile widzianego koloru :P Tak mam mocne mokre odczucie. Pewnie tak teraz bede sprawdzać cały czas :P Temperatura ciut drgnęła, zobaczymy co dalej ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Tynka 89 Koleżanka
    Postów: 58 27

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) trzymam kciuki za testujące w nadchodzącym tygodniu :)
    A powiedzcie mi czy plamienia powinny smsie choć zmniejszyć w pierwszym cyklu z castagnusem i bromkiem czy liczyłam na cuda?

    Pozdrawiam Was i przyjemnej niedzieli życzę :)

    7b5da9f492d80ba9da03c533717c0bc5.png
  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sońkaa wrote:
    Ja też czekam na @, powinna być we wtorek, może środę.
    Dziś jest 27 dc, 11 dpo i rano mym oczom ukazała się jedna kreska ( testowałam 25tką, bo mnie w aptece oszukali!).


    Sońka 25 mogla jeszcze nie wykryć, bo to dosc wcześnie, 10-tka dawalaby lepsza odpowoedz. Trzymam mocno kciuki za wtorkowe/srodowe testowanie:-)!

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Almond, może i racja... W przyszłym cyklu jestem umówiona na zastrzyk z pregnylem, widocznie tak ma być.

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • Realistka91 Koleżanka
    Postów: 44 5

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam!
    Staramy się z mężem o dzidziusia ale niestety nie jest to takie proste jak mogłoby się wydawać. Otóż obecnie mija mi 36dc a okresu brak... zazwyczaj mam między 26 a 28 dniem cyklu. Owulacje miałam w połowie cyklu 14 dnia- sluz i zle samopoczucie na to wskazywało. Zrobiłam 3 testy w odstępach 5 dniu z porannego moczu ale wszystkie negatywne. Uwidoczniły mi się żyły na nogach, rękach i piersiach w okolicach sutków a wcześniej nie było ich nigdy widać i ciężko mi pobrać krew bo nie widać w ogóle żył... do tego mam ciężkie i bolące nogi. Czuje się zmęczona i dużo śpię. Piersi mnie nie bolą i nie widzę zmian w ich wyglądzie. Zastanawia mnie sluz który mam od 8 dni. Jest przezroczysty i ciągnący się tak jak owulacyjny ale to jest przecież 36dc....temperaturę mierze od nienadwa Wiec niewiele mogę napisać na jej temat. Mierze codziennie rano w pochwie przed wstaniem z łóżka i bardzo się waha. Między 36,2 a 36,8. Wizytę u gin mam w czwartek ale bardzo się stresuje i zastanawiam się czy pomimo negatywnych testów mam szanse być w ciąży. Współżyje regularnie co dwa trzy dni. Czy któraś z was tez miała takie objawy? Pozdrawiam Paulina

    Dodam jeszcze ze pobolewa mnie czasami brzuch i jest wzdety cały czas

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, widzi któraś coś?

    Wczorajszy: https://ibb.co/duHKU5
    Dzisiejszy: https://ibb.co/fBQZwk
    Razem dla porównania: https://ibb.co/k8oyNQ

    Ze stresu już prawie spać nie mogę przez te zwidy.

  • moniśka... Autorytet
    Postów: 950 1084

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xcandyx ja nic nie widze ale na zdjeciu zawsze wszystko bledsze wychodzi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widac cien cienia cienia cienia ale widac!

  • moniśka... Autorytet
    Postów: 950 1084

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Realistka91 wrote:
    Witam!
    Staramy się z mężem o dzidziusia ale niestety nie jest to takie proste jak mogłoby się wydawać. Otóż obecnie mija mi 36dc a okresu brak... zazwyczaj mam między 26 a 28 dniem cyklu. Owulacje miałam w połowie cyklu 14 dnia- sluz i zle samopoczucie na to wskazywało. Zrobiłam 3 testy w odstępach 5 dniu z porannego moczu ale wszystkie negatywne. Uwidoczniły mi się żyły na nogach, rękach i piersiach w okolicach sutków a wcześniej nie było ich nigdy widać i ciężko mi pobrać krew bo nie widać w ogóle żył... do tego mam ciężkie i bolące nogi. Czuje się zmęczona i dużo śpię. Piersi mnie nie bolą i nie widzę zmian w ich wyglądzie. Zastanawia mnie sluz który mam od 8 dni. Jest przezroczysty i ciągnący się tak jak owulacyjny ale to jest przecież 36dc....temperaturę mierze od nienadwa Wiec niewiele mogę napisać na jej temat. Mierze codziennie rano w pochwie przed wstaniem z łóżka i bardzo się waha. Między 36,2 a 36,8. Wizytę u gin mam w czwartek ale bardzo się stresuje i zastanawiam się czy pomimo negatywnych testów mam szanse być w ciąży. Współżyje regularnie co dwa trzy dni. Czy któraś z was tez miała takie objawy? Pozdrawiam Paulina

    Dodam jeszcze ze pobolewa mnie czasami brzuch i jest wzdety cały czas
    u mnie w ostatnim cyklu faza lutealna trwala 21 dni i mialam duzo objawow ciazy, nawet moj nowil ze piersi inaczej wygladaja a jednak sie nie udalo.
    zobaczysz u lekarza, czasem jest tak ze testy wychodza negatywne a ciaza jest

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile powinna wynosić beta 15-16dpo? Jutro się wybieram i nie wiem czy spodziewać się ledwo ponad minimum czy trochę więcej.

  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xcandyx wrote:
    Dziewczyny, widzi któraś coś?

    Wczorajszy: https://ibb.co/duHKU5
    Dzisiejszy: https://ibb.co/fBQZwk
    Razem dla porównania: https://ibb.co/k8oyNQ

    Ze stresu już prawie spać nie mogę przez te zwidy.


    Faktycznie widać taki cien cienia cienia!! Nie jestem specjalista os bety sle jak wyjdzie pozytywna to mozna sie cieszyc:-)! Tam sa podane widełki dla danego tygodnia

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamy w ciazy pytanko.czy wiedziac o ciazy sprawdzałyscie sie testami owulacyjnymi w celu sprawdzenia czy wyjdzie pozytywny.chodzi mi o sprawdzenie wedlug tego błedu poziomu lh do bety

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • Aife Autorytet
    Postów: 303 242

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Który to Twój cykl starań?
    Chyba szósty... mniej więcej taki " na poważnie " ;)

    In vitro -wrzesien +ah beta 13 dpt 282
    ganns65ge86jk8bk.png
    Słaba morfologia plemników ( 2 nieudane iui)
  • moniśka... Autorytet
    Postów: 950 1084

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    mamy w ciazy pytanko.czy wiedziac o ciazy sprawdzałyscie sie testami owulacyjnymi w celu sprawdzenia czy wyjdzie pozytywny.chodzi mi o sprawdzenie wedlug tego błedu poziomu lh do bety
    ja robiłam w ten sam dzien owylacyjny i ciazowy i oba byly pozytywne.

  • Realistka91 Koleżanka
    Postów: 44 5

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniśka... wrote:
    u mnie w ostatnim cyklu faza lutealna trwala 21 dni i mialam duzo objawow ciazy, nawet moj nowil ze piersi inaczej wygladaja a jednak sie nie udalo.
    zobaczysz u lekarza, czasem jest tak ze testy wychodza negatywne a ciaza jest
    Dzięki za odpowiedz! Nadzieja umiera ostatnia. W czwartek będę wszystko wiedziała....

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xcandyx wrote:
    Dziewczyny, widzi któraś coś?

    Wczorajszy: https://ibb.co/duHKU5
    Dzisiejszy: https://ibb.co/fBQZwk
    Razem dla porównania: https://ibb.co/k8oyNQ

    Ze stresu już prawie spać nie mogę przez te zwidy.
    Widać :-)

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli nie przywidziało mi się. Ciekawe czy to nie miejsce gdzie miała być kreska.
    Zobaczymy jutro jak beta będzie. Ale czuję że coś się dzieje, bo cycki mi dosłownie rozsadza, mdli i brzuch jakiś taki bardziej zarysowany.

‹‹ 176 177 178 179 180 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ