X

Pobierz aplikacj臋 OvuFriend

Zwi臋ksz szanse na ci膮偶臋!
pobierz mam ju偶 apk臋 [X]
Forum Staraj膮c si臋 - og贸lne 馃尀 Testujemy w czerwcu 馃尀
Odpowiedz

馃尀 Testujemy w czerwcu 馃尀

Oce艅 ten w膮tek:
  • AnetaOl Znajoma
    Post贸w: 29 11

Wys艂any: 25 maja, 16:10

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    natkurka wrote:
    A jeszcze mam pytanie. Jesli by mi dzisiaj wyszedl test pozywtynu to znaczy ze juz jest owulacja czy ze dopiero bedzie za 24h?
    To zale偶y. Je艣li wczoraj by艂 negatywny, a dzisiaj pozytywny to 24-36h bodaj偶e (powinno pisa膰 na opakowaniu, nie chce wprowadzi膰 w b艂膮d) powinna pojawi膰 si臋 owulacja. Ja robi艂am zawsze po godzinie 17, bo naczytalam si臋 na wielu w膮tkach, 偶e najlepiej robi膰 w wieczornych porach. Jak mi wychodzi艂 pozytywny to krecha testowa by艂a grubsza od kontrolnej :) a przy negatywnym zawsze wyra藕nie ja艣niejsza.

mala_osska lubi t臋 wiadomo艣膰

• natkurka Autorytet
    Post贸w: 1682 1154

Wys艂any: 25 maja, 16:14

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Ja robie o 22 bo w ciagu dnia duzo pije wody i dopiero na wieczor ja odstawiam. No to jesli bedzie gruba krecha to znaczy ze juz jest owu i mozna dzialac czy ze dopiero jutro bedzie?

Oboje po 30stce ( m膮偶 bli偶ej 40)
    鉂tarania od: Maj 2022

鈽Lipiec 22:
    馃毄zbyt wysoka Oksytocyna
    馃毄niedobory witaminy B12
    馃毄ferrytyny
    鈽Sierpie艅 22:
    馃毄polip endometrialny 9,3mm

Suplementacja:
    馃憛PueriaUno
    馃憛Kwasy Omega (HelthyLabs)

05.08.2022 - 鈴
    05.08.22 beta 49,99 mlU/ml
    08.08.2022 beta 237,7 mlU/ml
    24.08.2022 - mamy serduszko <3
    11.10.2022 - badania prenatalne - niskie ryzyka, syn 馃挋
    05.12.2022 - badania po艂贸wkowe 馃

ci11p2.png
  • mala_osska Przyjaci贸艂ka
    Post贸w: 71 69

Wys艂any: 25 maja, 16:32

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    natkurka wrote:
    Ja robie o 22 bo w ciagu dnia duzo pije wody i dopiero na wieczor ja odstawiam. No to jesli bedzie gruba krecha to znaczy ze juz jest owu i mozna dzialac czy ze dopiero jutro bedzie?

Na niekt贸rych ulotkach jest napisane 24-48, gdzie艣 czyta艂am 偶e 12-24, gdzie艣 偶e 24-36. Wi臋c ja bior臋 poprawk臋 na to wszystko i patrz臋 na czas 12-36 ;)

• natkurka Autorytet

Wys艂any: 25 maja, 17:39

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    mala_osska wrote:
    Na niekt贸rych ulotkach jest napisane 24-48, gdzie艣 czyta艂am 偶e 12-24, gdzie艣 偶e 24-36. Wi臋c ja bior臋 poprawk臋 na to wszystko i patrz臋 na czas 12-36 ;)

No tak, bed臋 obserwowa膰 swoje cia艂o zobaczymy. Aczkolwiek jest to dla mnie zabawne bo jeszcze 2 miesiace temu wogole o tym nie myslalam a potrafilo mi przejsc przez glowe - oho chyba dzisiaj owu bo libido wystrzelilo w kosmos, sluz jak galaretka wrecz. Wogole nie sprawdzalam daty, ktory to dzien cyklu itp bo nie czulam takiej potrzeby. Teraz kazdego dnia sprawdzam temperature, staram sie obserwowac jakies objawy, sluz ale zero :) cisza, nic sie nie dzieje :)

鈽Lipiec 22:
    馃毄zbyt wysoka Oksytocyna
    馃毄niedobory witaminy B12
    馃毄ferrytyny
    鈽Sierpie艅 22:

Suplementacja:
    馃憛PueriaUno

05.08.2022 - 鈴

ci11p2.png
  • AnetaOl Znajoma

Wys艂any: 25 maja, 18:49

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    mala_osska wrote:
    Dok艂adnie trzeba to obserwowa膰 "po swojemu" jakkolwiek to brzmi :)

• AnetaOl Znajoma

Wys艂any: 25 maja, 18:50

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    natkurka wrote:
    To znaczy 偶e pojawi si臋 w ci膮gu dnia, dw贸ch lub trzech :) w zale偶no艣ciod tego co pisze na opakowaniu. Najlepiej sobie sprawdza膰 od wtedy ka偶dego dnia i po prostu dzia艂a膰 鉂わ笍馃榿

• AnetaOl Znajoma

Wys艂any: 25 maja, 19:31

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    natkurka wrote:
    No tak, bed臋 obserwowa膰 swoje cia艂o zobaczymy. Aczkolwiek jest to dla mnie zabawne bo jeszcze 2 miesiace temu wogole o tym nie myslalam a potrafilo mi przejsc przez glowe - oho chyba dzisiaj owu bo libido wystrzelilo w kosmos, sluz jak galaretka wrecz. Wogole nie sprawdzalam daty, ktory to dzien cyklu itp bo nie czulam takiej potrzeby. Teraz kazdego dnia sprawdzam temperature, staram sie obserwowac jakies objawy, sluz ale zero :) cisza, nic sie nie dzieje :)
    Ja mam bardzo podobnie ! Kiedy艣 nie wiedzia艂am nawet dok艂adnie co to jest ta owulacja, ale pami臋taj wzrosty libido i r贸偶ne konsystencj臋 艣luzu itp .. a teraz jak zacz臋艂am si臋 tym bardziej interesowa膰 to tak samo - nic. 艢luz ledwo co odnotowuje 馃槄 I nagle nic mi nie dolega.

Wys艂any: 25 maja, 19:39

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Mam podobnie dziewczyny. Z tym, 偶e 艣luzu p艂odnego zawsze mia艂am bardzo ma艂o, teraz w og贸le nie widz臋 馃榿
    W styczniu mia艂am zabieg konizacji szyjki macicy 偶e wzgl臋du na z艂膮 cytologi臋 i 2 miesi膮ce po zabiegu mia艂am normalnie 艂adnie widoczny p艂odny 艣luz, ale kwiecie艅 i maj ju偶 znowu po staremu 馃槀

O 18 zrobi艂am kolejny test owu i kreska taka sama jak z tego po艂udniowego. Tak偶e musz臋 dokupi膰 wi臋cej test贸w, bo zosta艂y mi tylko 2 馃檮

A jak d艂ugo wy si臋 staracie ?

• -ma艂a-mi- Przyjaci贸艂ka
    Post贸w: 90 72

Wys艂any: 25 maja, 20:04

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Dziewczyny, z tymi testami to r贸偶nie bywa, wiem po sobie 馃檲 one pokazuja pik hormonu LH, ktory wzrasta tuz przed owulacja, wedlug testow i instrukcji do nich do艂膮czonych, po pozytywnym tescie owulacja powinna nastapic w ciagu 24-36h. Powinno sie je robic codziennie o tej samej porze... ALE! Czasami jest tak, ze organizm przygotowuje sie do owulacji, test pokaze pik (czyli wyjdzie pozytywny - dwie takie same kreski, badz kontrolna mocniejsza od testowej), ale finalnie do tej owulacji nie dojdzie za te 24-36h, bo np. choroba, stres... czasami mocz jest bardziej rozcienczony, to tego hormonu tez jest mniej, a co za tym idzie kreska tez wyjdzie bledsza.. niektore kobiety maja tez bardzo krotki "pik". Wedlug instrukcji testy powinno sie robic raz dziennie, ale na forum czytalam, ze sa dziewczyny, ktore robia je dwa razy dziennie. Rano wychwyc膮 pik, a wieczorem juz jest negatyw i gdyby testowaly raz dziennie, to najzwyczajniej w swiecie nie doczekalyby sie pozytywnego testu. Ja uzywalam owulak贸w przez 8 cykli, nic mi to nie pomoglo, a tylko bardziej sie stresowalam, bo moze przegapi艂am pik, a moze owu sie przesunela... w tym cyklu odpuscilam je sobie. 馃槈

Wiadomo艣膰 wyedytowana przez autora: 25 maja, 20:05

bajkaa, AnetaOl lubi膮 t臋 wiadomo艣膰

9 cs (3 cykl z castagnus, 1 cykl z conceive), nie poddaj臋 si臋 <3
  • MamaH Kole偶anka
    Post贸w: 58 8

Wys艂any: 25 maja, 21:42

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Hej dziewczyny, u mnie kolejny miesi膮c stara艅 , ale jak patrz臋 na sw贸j wykres to jako艣 nawet nadziei nie mam. Spojrza艂aby kt贸ra艣 z Was i go oceni艂a?馃ズ

• natkurka Autorytet

Wys艂any: 25 maja, 23:19

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    No wlasnie wiec chyba kazda z Nas ma to samo. Ja wyczekuje owulacji a tu zero, nic a nic. Ale serio czesto mialam juz wysokie libido pare dni po okresie a teraz w zasadzie spodziewam sie owu bo jutro 12 dzien i zero. Null. Libido mniej niz zero. Strasznie to dziwne. Chyba ze sie jeszcze rozchusta. Patrze do aplikacji flo w ktorym dniu cyklu mialam wysokie libido w ubieglym miesiacu i bylo to okolo 9-11 dzien

Wiadomo艣膰 wyedytowana przez autora: 25 maja, 23:20

鈽Lipiec 22:
    馃毄zbyt wysoka Oksytocyna
    馃毄niedobory witaminy B12
    馃毄ferrytyny
    鈽Sierpie艅 22:

Suplementacja:
    馃憛PueriaUno

05.08.2022 - 鈴

ci11p2.png

Wys艂any: 25 maja, 23:28

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    MamaH wrote:
    Hej dziewczyny, u mnie kolejny miesi膮c stara艅 , ale jak patrz臋 na sw贸j wykres to jako艣 nawet nadziei nie mam. Spojrza艂aby kt贸ra艣 z Was i go oceni艂a?馃ズ

Jak d艂ugie masz cykle?

Mo偶e jeszcze temperatura p贸jdzie w g贸r臋? Trzymam kciuki 偶eby tak by艂o

• MamaH Kole偶anka

Wys艂any: 25 maja, 23:31

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    mala_osska wrote:
    Jak d艂ugie masz cykle?

Mo偶e jeszcze temperatura p贸jdzie w g贸r臋? Trzymam kciuki 偶eby tak by艂o

Kr贸tkie 25-26 dni 馃ズ niestety.

• natkurka Autorytet

Wys艂any: 25 maja, 23:47

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    To jeszcze jedno pytanie z kategorii pewnie podstawowych ale naprawde nie wiem.

Za艂o偶my 偶e dzisiaj mam pik na tescie, owulacja faktycznie wystapi za 24h wiec pewnie jutro. To ile mamy czasu jeszcze zeby doszlo do zaplodnienia? Ile ta komorka jajowa prze偶ywa? Czy przy hipotetycznej owulacji w piatek wspolzycie w sobote ma jeszcze sens czy juz nie?

鈽Lipiec 22:
    馃毄zbyt wysoka Oksytocyna
    馃毄niedobory witaminy B12
    馃毄ferrytyny
    鈽Sierpie艅 22:

Suplementacja:
    馃憛PueriaUno

05.08.2022 - 鈴

ci11p2.png
  • natkurka Autorytet

Wys艂any: 25 maja, 23:48

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    MamaH wrote:
    Kr贸tkie 25-26 dni 馃ズ niestety.

Ja te偶 mam 26dniowe cykle okolo. Moze max 27 ale najczesniej 26. Mierze temperature od 4 dni i dzisiaj rano mialam najni偶sza, nic nie rosnie

鈽Lipiec 22:
    馃毄zbyt wysoka Oksytocyna
    馃毄niedobory witaminy B12
    馃毄ferrytyny
    鈽Sierpie艅 22:

Suplementacja:
    馃憛PueriaUno

05.08.2022 - 鈴

ci11p2.png
  • MamaH Kole偶anka

Wys艂any: 25 maja, 23:54

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    natkurka wrote:
    Ja te偶 mam 26dniowe cykle okolo. Moze max 27 ale najczesniej 26. Mierze temperature od 4 dni i dzisiaj rano mialam najni偶sza, nic nie rosnie

Rozumiem doskonale. Mam wra偶enie ,偶e im bardziej si臋 cz艂owiek skupia tym gorzej idzie

• AnetaOl Znajoma

Wys艂any: 26 maja, 06:04

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    MamaH wrote:
    Rozumiem doskonale. Mam wra偶enie ,偶e im bardziej si臋 cz艂owiek skupia tym gorzej idzie
    Chyba co艣 w tym jest 馃槖

• natkurka Autorytet

Wys艂any: 26 maja, 10:33

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Ja si臋 jednak zapisa艂am dzisiaj na monitoring owulacji. Znalaz艂am lekarza z dobrymi opiniamii i wzgl臋dnie tanio bo 90z艂. Zobacz臋 czy wog贸le jestem przed owulacj膮 czy ju偶 po skoro nie mam 偶adnych przes艂anek ku temu. W ubieg艂ym cyklu wszystko wygl膮da艂o zupelnie inaczej, teraz zupe艂nie inaczej. Wol臋 to sprawdzi膰 ni偶 si臋 denerwowa膰. Dzisiaj mam urlop wi臋c mam czas.

Dzisiaj wyje偶d偶am do rodzic贸w na wie艣 m膮偶 dojedzie w sobot臋, mam nadziej臋 偶e mo偶e uda si臋 co艣 podzia艂a膰 w tym cyklu chocia偶 przez to 偶e wyje偶d偶am mo偶e by膰 ci臋偶ko.

Wiadomo艣膰 wyedytowana przez autora: 26 maja, 10:36

鈽Lipiec 22:
    馃毄zbyt wysoka Oksytocyna
    馃毄niedobory witaminy B12
    馃毄ferrytyny
    鈽Sierpie艅 22:

Suplementacja:
    馃憛PueriaUno

05.08.2022 - 鈴

ci11p2.png
  • AnetaOl Znajoma

Wys艂any: 26 maja, 11:25

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    natkurka wrote:
    Ja si臋 jednak zapisa艂am dzisiaj na monitoring owulacji. Znalaz艂am lekarza z dobrymi opiniamii i wzgl臋dnie tanio bo 90z艂. Zobacz臋 czy wog贸le jestem przed owulacj膮 czy ju偶 po skoro nie mam 偶adnych przes艂anek ku temu. W ubieg艂ym cyklu wszystko wygl膮da艂o zupelnie inaczej, teraz zupe艂nie inaczej. Wol臋 to sprawdzi膰 ni偶 si臋 denerwowa膰. Dzisiaj mam urlop wi臋c mam czas.

Dzisiaj wyje偶d偶am do rodzic贸w na wie艣 m膮偶 dojedzie w sobot臋, mam nadziej臋 偶e mo偶e uda si臋 co艣 podzia艂a膰 w tym cyklu chocia偶 przez to 偶e wyje偶d偶am mo偶e by膰 ci臋偶ko.
    Jasne kochana, jak masz mo偶liwo艣膰 te lepiej to sprawd藕, a nie zastanawiaj si臋 ci膮gle. 呕ycz臋 wszystkiego dobrego i oby si臋 uda艂o:)

• Ma艂ami7 Debiutantka
    Post贸w: 7 0

Wys艂any: 26 maja, 11:37

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Mi dzi艣 ju偶 5 dzie艅 sp贸藕nia si臋 @ test robi艂am wczoraj wieczorem ale tylko jedna kreseczka. Wi臋c czekamy...

鈥光 3 4 5 6 7 鈥衡
Zg艂o艣 post
Od:
Wiadomo艣膰:
Zg艂o艣 Anuluj

Zainteresuj膮 Ci臋 r贸wnie偶:

Nowo艣ci i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdro偶one w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowo艣ciach, które w艂a艣nie wdro偶yli艣my w aplikacji OvuFriend! S膮 to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaanga偶owani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzyma艂 równie偶 wsparcie od Narodowego Centrum Bada艅 i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla u偶ytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj wi臋cej. 

CZYTAJ WI臉CEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (dro偶d偶yca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedn膮 z najcz臋stszych infekcji kobiecego uk艂adu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie s膮 objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zg艂osi膰 si臋 do lekarza i jak wygl膮da leczenie dro偶d偶ycy pochwy?

CZYTAJ WI臉CEJ

Witaminy niezb臋dne podczas stara艅 o dziecko, w czasie ci膮偶y i podczas karmienia

Organizm podczas ci膮偶y ma wyj膮tkowe potrzeby na sk艂adniki od偶ywcze, witaminy i minera艂y. Które s膮 szczególnie istotne? Czego nie mo偶e zabrakn膮膰 w diecie przysz艂ej mamy? Jakie witaminy warto za偶ywa膰 podczas stara艅 o dziecko, w czasie ci膮偶y i podczas karmienia? 

CZYTAJ WI臉CEJ