X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 🌞 Testujemy w czerwcu 🌞
Odpowiedz

🌞 Testujemy w czerwcu 🌞

Oceń ten wątek:
  • mala_osska Autorytet
    Postów: 453 279

    Wysłany: 27 maja 2022, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małami7 wrote:
    Mi dziś już 5 dzień spóźnia się @ test robiłam wczoraj wieczorem ale tylko jedna kreseczka. Więc czekamy...

    Jak u Ciebie?

  • natkurka Autorytet
    Postów: 3085 1788

    Wysłany: 27 maja 2022, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala_osska wrote:
    Robisz też testy owulacyjne? Bo nie pamiętam, a jestem ciekawa czy wyjdą ci pozytywne.

    U mnie dzisiejszy owulacyjny, w ogóle słabo wyszedł także obstawiam że 13dc lub 14dc była owulacja. Był to mój ostatni test, więc dalej sprawdzać nie będę🙄😁

    Długo zwlekałam z decyzją o drugim dziecku.. W sumie gdyby nie ten zabieg to chyba jeszcze odwlekałabym to w czasie echh teraz żałuję że tak długo

    Hej robie ale dzisiaj mam totalnego mindfucka. Generalnie wczoraj z USG lekarz powiedzial ze owulacja prawdopodobnie bedzie w weekend bo wiadomo ze nie mogl powiedziec na sto pro w kazdym badz razie tego dnia tez bolal mnie jajnik wiec bylam pewna ze powie ze wlasnie jest owulacja a tu zaskoczenie. Zalecil wspolzyc w weekend. Postanowilam wiec ze bede robic te testy z Facelle ale generalnie za kazdym razem wychodzil mi negatywny. Po 3 minutach kreski byly duzo jasniejsze niż kreska testowa = test negatywny. Dzisiaj przed chwila zrobilam test i wydaje mi sie ze kreska jest bledsza od poprzednich.. ogolnie na usg ten pecherzyk i blona sluzowa nie wygladaly jakby byla owulacja sam lekarz to mowil no ale teraz sie zastanawiam czy owulacja nie jest dzisiaj?

    Pobieglam porownac dzisiejszy test z wczorajszym, patrze a na wczorajszym tescie kreska naprawde jest mocna. Po 3 minutach nie była ( czy one ciemniejsą z czasem? ). Po 3-5 minutach na 100% byla jasniejsza niz kreska kontrolna i teraz w zasadzie zglupilam. Myslalam ze im blizej owu tym kreski ciemniejsze a dzisiejsza wyszla taka bladawa.. to juz sama nie wiem o co kaman. Zrobię jeszcze jutro jeden test jesli będzie blady to z tego cyklu nici bo mąż bedzie dopiero jutro. I to by oznaczalo tyle ze owulacja byla dzisiaj. Bo w zasadzie bo 3 minutach byl negatywny ale pozniej sciemnial, pozostale testy nie sciemnialy wiec no. Nastepnym razem kupie te testy Clearblue Duo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2022, 23:58

    ❤Starania od: Maj 2022:


    05.08.2022 - ⏸
    05.08.22 beta 49,99 mlU/ml
    08.08.2022 beta 237,7 mlU/ml

    27.04.2023🤱💙
  • mala_osska Autorytet
    Postów: 453 279

    Wysłany: 28 maja 2022, 06:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natkurka wrote:
    Hej robie ale dzisiaj mam totalnego mindfucka. Generalnie wczoraj z USG lekarz powiedzial ze owulacja prawdopodobnie bedzie w weekend bo wiadomo ze nie mogl powiedziec na sto pro w kazdym badz razie tego dnia tez bolal mnie jajnik wiec bylam pewna ze powie ze wlasnie jest owulacja a tu zaskoczenie. Zalecil wspolzyc w weekend. Postanowilam wiec ze bede robic te testy z Facelle ale generalnie za kazdym razem wychodzil mi negatywny. Po 3 minutach kreski byly duzo jasniejsze niż kreska testowa = test negatywny. Dzisiaj przed chwila zrobilam test i wydaje mi sie ze kreska jest bledsza od poprzednich.. ogolnie na usg ten pecherzyk i blona sluzowa nie wygladaly jakby byla owulacja sam lekarz to mowil no ale teraz sie zastanawiam czy owulacja nie jest dzisiaj?

    Pobieglam porownac dzisiejszy test z wczorajszym, patrze a na wczorajszym tescie kreska naprawde jest mocna. Po 3 minutach nie była ( czy one ciemniejsą z czasem? ). Po 3-5 minutach na 100% byla jasniejsza niz kreska kontrolna i teraz w zasadzie zglupilam. Myslalam ze im blizej owu tym kreski ciemniejsze a dzisiejsza wyszla taka bladawa.. to juz sama nie wiem o co kaman. Zrobię jeszcze jutro jeden test jesli będzie blady to z tego cyklu nici bo mąż bedzie dopiero jutro. I to by oznaczalo tyle ze owulacja byla dzisiaj. Bo w zasadzie bo 3 minutach byl negatywny ale pozniej sciemnial, pozostale testy nie sciemnialy wiec no. Nastepnym razem kupie te testy Clearblue Duo

    Wynik z testów owulacyjnych odczytujemy po 10 minutach to pewnie tamten test wyszedł ci pozytywny, a od pozytywnego testu w czasie 12-36 godzin ma nastąpić owulacja, czyli może być w ciągu 3 dni. Także lekarz pewnie się nie mylił ;) Także działajcie, bo szansę są duże 😃😃

  • WikiJN Nowa
    Postów: 5 4

    Wysłany: 28 maja 2022, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dołączam do was chociaż nie wiem czy w tym cyklu będzie testowanie :) mam 23 lata i 2letnią córeczkę, to nasz 14cs o drugiego malucha. Od następnego jeśli ten nic nie da to zaczynamy stymulację clo. W tym cyklu byłam pierwszy raz u lekarza z problemem zajścia w ciąże, w pierwsza udało się w 2cs 😊 12dc test owu pozytywny. 16dc wizyta i gina i jednak brak owu, pęcherzyk 20mm a śluzówka w macicy wyglądem jak po owu dodatkowo dziwna zmiana w śluzówce nie wiadomo jakiego pochodzenia. Za miesiąc przy monitoringu po clo do kontroli czy jeszcze jest 🤷🏼‍♀️ Według gina szanse max 5% że pęcherzyk pęknie patrząc że macica wyglada właśnie jak po owu już, ale mamy próbować bo nic nie jest niemożliwe. Wczoraj 17dc test owu znowu pozytywny choć słabszy niż z 12dc (kreska tylko równa kontrolnej) więc zobaczymy.

    Jeśli @ nie przyjdzie to testować będę 15.06 i tak proszę o wpisanie, to będzie mój 35dc a mam je 33-36dni zazwyczaj z odchyleniem raz na jakiś czas do 27-45 🤦🏼‍♀️

    mala_osska lubi tę wiadomość

  • natkurka Autorytet
    Postów: 3085 1788

    Wysłany: 28 maja 2022, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala_osska wrote:
    Wynik z testów owulacyjnych odczytujemy po 10 minutach to pewnie tamten test wyszedł ci pozytywny, a od pozytywnego testu w czasie 12-36 godzin ma nastąpić owulacja, czyli może być w ciągu 3 dni. Także lekarz pewnie się nie mylił ;) Także działajcie, bo szansę są duże 😃😃

    Bardzo dziękuje za info, teraz inaczej bede te testy interpretowac. Bylam pewna ze po 10 min to juz test bylby niewiarygodny itp. Widac muszę się jeszcze wiele nauczyc ;)

    A jeszcze mam pytanie, czy to ze w czwartek wyszedl pozywtyny a w piatek negatywny jest okej? Czy taki pik jest tylko przez 1 dzien a pozniej juz nie? Myslalam ze po piku do owulacji wszystkie beda ciemne? Jak jest u Was?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2022, 09:37

    ❤Starania od: Maj 2022:


    05.08.2022 - ⏸
    05.08.22 beta 49,99 mlU/ml
    08.08.2022 beta 237,7 mlU/ml

    27.04.2023🤱💙
  • mala_osska Autorytet
    Postów: 453 279

    Wysłany: 28 maja 2022, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natkurka wrote:
    Bardzo dziękuje za info, teraz inaczej bede te testy interpretowac. Bylam pewna ze po 10 min to juz test bylby niewiarygodny itp. Widac muszę się jeszcze wiele nauczyc ;)

    A jeszcze mam pytanie, czy to ze w czwartek wyszedl pozywtyny a w piatek negatywny jest okej? Czy taki pik jest tylko przez 1 dzien a pozniej juz nie? Myslalam ze po piku do owulacji wszystkie beda ciemne? Jak jest u Was?

    Lh wzrasta gwałtownie, przed pęknięciem pęcherzyka. Potem spada i wydaje mi się, że też dosyć szybko, dlatego niektóre dziewczyny robią testy 2 razy dziennie.

  • mala_osska Autorytet
    Postów: 453 279

    Wysłany: 28 maja 2022, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WikiJN wrote:
    Hej, dołączam do was chociaż nie wiem czy w tym cyklu będzie testowanie :) mam 23 lata i 2letnią córeczkę, to nasz 14cs o drugiego malucha. Od następnego jeśli ten nic nie da to zaczynamy stymulację clo. W tym cyklu byłam pierwszy raz u lekarza z problemem zajścia w ciąże, w pierwsza udało się w 2cs 😊 12dc test owu pozytywny. 16dc wizyta i gina i jednak brak owu, pęcherzyk 20mm a śluzówka w macicy wyglądem jak po owu dodatkowo dziwna zmiana w śluzówce nie wiadomo jakiego pochodzenia. Za miesiąc przy monitoringu po clo do kontroli czy jeszcze jest 🤷🏼‍♀️ Według gina szanse max 5% że pęcherzyk pęknie patrząc że macica wyglada właśnie jak po owu już, ale mamy próbować bo nic nie jest niemożliwe. Wczoraj 17dc test owu znowu pozytywny choć słabszy niż z 12dc (kreska tylko równa kontrolnej) więc zobaczymy.

    Jeśli @ nie przyjdzie to testować będę 15.06 i tak proszę o wpisanie, to będzie mój 35dc a mam je 33-36dni zazwyczaj z odchyleniem raz na jakiś czas do 27-45 🤦🏼‍♀️

    Trzymam kciuki żeby sie udało!

    Lekarz nie stwierdził u ciebie pcos? Wyczytałam gdzieś, że wtedy testy owulacyjne mogą wychodzić fałszywie pozytywne. No i cykle nieregularne też mogą na to wskazywać.
    Moje też się kiedyś tak wahały 🙄 teraz póki co jest okej

  • Ola111 Ekspertka
    Postów: 224 91

    Wysłany: 28 maja 2022, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo:)
    Mam pytanie.
    W 1 ciążę zaszłam w 1 cyklu starań.
    Teraz już 3 lata walczymy o 2....
    W sierpniu rok temu udało się, niestety ciąża jajowodowa usunięta razem z jajowodem....
    Zmieniłam lekarza ginekologa, na takiego który pracuje w klinice bezpłodności w innym mieście. Myślałam że zleci mi jakieś badania ale on twierdzi że jeśli mam jajeczkowanie, cykle mam jak w zegarku, to i z hormonami jest wszystko ok i jakiekolwiek badania są bez sensu. Przepisał lamette na podkręcenie owulacji i tyle. Mam brać kilka miesięcy, jeśli się nie uda to tylko może zaproponować in vitro.

    Dla mnie porażka.
    A co wy o tym myślicie?

  • natkurka Autorytet
    Postów: 3085 1788

    Wysłany: 28 maja 2022, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola111 wrote:
    Hejo:)
    Mam pytanie.
    W 1 ciążę zaszłam w 1 cyklu starań.
    Teraz już 3 lata walczymy o 2....
    W sierpniu rok temu udało się, niestety ciąża jajowodowa usunięta razem z jajowodem....
    Zmieniłam lekarza ginekologa, na takiego który pracuje w klinice bezpłodności w innym mieście. Myślałam że zleci mi jakieś badania ale on twierdzi że jeśli mam jajeczkowanie, cykle mam jak w zegarku, to i z hormonami jest wszystko ok i jakiekolwiek badania są bez sensu. Przepisał lamette na podkręcenie owulacji i tyle. Mam brać kilka miesięcy, jeśli się nie uda to tylko może zaproponować in vitro.

    Dla mnie porażka.
    A co wy o tym myślicie?

    Szczerze, ja jestem dopiero na poczatku drogi o dwie kreski ale to co opisujesz jest dziwne. 3 lata walczycie o dziecko a lekarz mowi ze w zasadzie wszystko u Ciebie wyglada okej wiec bez sensu robic dodatkowe badania i od razu wspomina o in vitro..

    Dziewczyny czy wy obserwujecie sluz? Moj sluz nigdy nie byl taki jak bialko kurze, z reguly zawsze mam kremowy a duzo sie slyszy o sluzu jak bialko kurze. U mnie dzisiaj jest wlasnue taki gęsty ale jakby kremowy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2022, 14:31

    ❤Starania od: Maj 2022:


    05.08.2022 - ⏸
    05.08.22 beta 49,99 mlU/ml
    08.08.2022 beta 237,7 mlU/ml

    27.04.2023🤱💙
  • Ola111 Ekspertka
    Postów: 224 91

    Wysłany: 28 maja 2022, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak to jest dziwne.
    Chyba zmienię lekarza.

    U mnie śluz w dni płodne jest rozciągliwy i przezroczysty, widoczny podczas podcierania i na wkładce.
    Po dniach pł jest wodnisty, kremowy.

  • Ola111 Ekspertka
    Postów: 224 91

    Wysłany: 28 maja 2022, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po urodzeniu 1 dziecka zauważyłam brak właśnie takiego przezroczystego ciągnącego się śluzu w dni płodne.
    Było sucho lub kremowy.
    Odziwo powrócił po zabiegu usunięcia ciąży pozamacicznej, jakby mi się organizm dosłownie zresetował i od tego czasu jest ok

  • EwelinaNowa 😊 Autorytet
    Postów: 2325 2746

    Wysłany: 28 maja 2022, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola111 wrote:
    Hejo:)
    Mam pytanie.
    W 1 ciążę zaszłam w 1 cyklu starań.
    Teraz już 3 lata walczymy o 2....
    W sierpniu rok temu udało się, niestety ciąża jajowodowa usunięta razem z jajowodem....
    Zmieniłam lekarza ginekologa, na takiego który pracuje w klinice bezpłodności w innym mieście. Myślałam że zleci mi jakieś badania ale on twierdzi że jeśli mam jajeczkowanie, cykle mam jak w zegarku, to i z hormonami jest wszystko ok i jakiekolwiek badania są bez sensu. Przepisał lamette na podkręcenie owulacji i tyle. Mam brać kilka miesięcy, jeśli się nie uda to tylko może zaproponować in vitro.

    Dla mnie porażka.
    A co wy o tym myślicie?
    Ja od lutego chodzę do lekarza który pracuje w klinice niepłodności i na pierwszej wizycie dostałam pakiet badań hormonalnych. Z tym że u mnie jest taki problem że okres zatrzymał mi się 6 lat temu (ostatni miałam przed pierwszą ciąża) a hormony mam wszystkie w normach. Hormonalnie nie mam co leczyć. Także robimy stymulacje letrozolem + zastrzyk. Nawet po owulacji i ovitrelle nie miałam okresu :(

    👱‍♀️30l 👱‍♂️29l
    21.10.2016 Bartosz 👶

    23.12 Miłosz 👼 poronienie septyczne 7tc 💔 (brak wad genetycznych)

    24.03.2023 ⏸️ 15/16dpo hcg 206,6 🥹
    29.03 hcg 3354,4 przyrost 205%
    03.04 5w3d pęcherzyk ciążowy 1,07cm x 0,31cm z zarodkiem 🌈
    11.04 6w4d CRL 0,49cm z ❤️
    25.04 2,21cm tęczowego cudu 8w6d
    08.05 3,95cm Skarba ❤️ 166bmp❤️ 10w6d
    26.05 prenatalne 13w5d 7,8cm dziewczynki 🌸 - ryzyka niskie 🥰
    31.05 guz jajnika 7cm -wszystkie markery w normie
    19.06 Lilianka 175 g 17w0d 🩷
    22.06 laparoskopia
    4.07 19w2d 276g cukiereczka 😍
    18.07 połówkowe 21w2d 409g zdrowej księżniczki
    11.08 700g bąbelka 🥰
    12.09 III prenatalne 29w0d 1,4kg dziewczynki 🩷
    09.10 33w1d 2,050kg 🩷
    03.11 2,7kg 💗

    11.11.2023 godz. 11:11 Lilianka 2800g 52cm 🥰

    age.png
  • Em-Mi Koleżanka
    Postów: 64 14

    Wysłany: 28 maja 2022, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim! Jestem nowa na wątku kreskowym 😉 Staramy się w tym miesiącu z zewnętrznym wsparciem - przygotowuję się do iui w przyszłym tygodniu. Nie mam jeszcze daty inseminacji, więc jakoś później się dookreślę co do daty testowania . Trzymam kciuki za wszystkie kreski!

    Brak niku lubi tę wiadomość

    👰38
    🤵40
    🛏💕2020
    👩‍⚕️🏥2021
    💊 💉IUI1❌
    💊 💉IUI2❌
    💊 💉IUI3 ❌
    💊 💉🔬 IN VITRO: punkcja & udany świeży transfer: 09/2022 🤰, poronienie zatrzymane 11/2022
  • Em-Mi Koleżanka
    Postów: 64 14

    Wysłany: 28 maja 2022, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kil wrote:
    Czy możesz proszę napisać jak wygląda to badanie? Mój się boi iść xD czekam z wysłaniem go do końca obecnego cyklu ;) wciąż mam nadzieję na II :)
    Hej ! Badanie jest dość proste... trzeba oddać spermę do kubeczka 😉. U nas w labo są do dyspozycji filmy do wyboru... można też poprosić o obecność partnerki.

    👰38
    🤵40
    🛏💕2020
    👩‍⚕️🏥2021
    💊 💉IUI1❌
    💊 💉IUI2❌
    💊 💉IUI3 ❌
    💊 💉🔬 IN VITRO: punkcja & udany świeży transfer: 09/2022 🤰, poronienie zatrzymane 11/2022
  • Em-Mi Koleżanka
    Postów: 64 14

    Wysłany: 28 maja 2022, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natkurka wrote:
    To jeszcze jedno pytanie z kategorii pewnie podstawowych ale naprawde nie wiem.

    Założmy że dzisiaj mam pik na tescie, owulacja faktycznie wystapi za 24h wiec pewnie jutro. To ile mamy czasu jeszcze zeby doszlo do zaplodnienia? Ile ta komorka jajowa przeżywa? Czy przy hipotetycznej owulacji w piatek wspolzycie w sobote ma jeszcze sens czy juz nie?

    Komórka żyje ok.6-12 godzin. Czasami do 24.

    👰38
    🤵40
    🛏💕2020
    👩‍⚕️🏥2021
    💊 💉IUI1❌
    💊 💉IUI2❌
    💊 💉IUI3 ❌
    💊 💉🔬 IN VITRO: punkcja & udany świeży transfer: 09/2022 🤰, poronienie zatrzymane 11/2022
  • Em-Mi Koleżanka
    Postów: 64 14

    Wysłany: 28 maja 2022, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natkurka wrote:
    Ja tez zaczelam pierwszy raz w zyciu uzywac testow owulacyjnych z Facelle. Kolejnym razem kupie te polecane z ClearBlue. U mnie dwa razy robiony test wyszedl negatywny bo kreska blada, tylko ze ja zaczelam je robic chyba za szybko. Wedlug jednej aplikacji FLO owulacja pisze mi ze bedzie jutro a wedlug Ovu dopiero 28 maja wiec bede musiala dokupic..

    A masz dobre testy? Myslisz ze test nie zawiodl? Dziewczyny pisza ze roznie moze byc z tymi testami aczkolwiek wyglada na to ze owulacja mogla byc skoro raz mialas dosc mocną kreskę. Tylko pytanie czy wlasnie od razu na kolejny dzien bylyby blade?

    Cześć, ja korzystam z Clearblue , ale ponieważ po raz kolejny aparat się popsuł, przechodzę na paskowe. Różowy praktycznie nigdy nie wyłapałam peaku, fioletowym aż za dużo 😉

    👰38
    🤵40
    🛏💕2020
    👩‍⚕️🏥2021
    💊 💉IUI1❌
    💊 💉IUI2❌
    💊 💉IUI3 ❌
    💊 💉🔬 IN VITRO: punkcja & udany świeży transfer: 09/2022 🤰, poronienie zatrzymane 11/2022
  • Em-Mi Koleżanka
    Postów: 64 14

    Wysłany: 28 maja 2022, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księżna wrote:
    Hej dziewczyny, ja staram się od listopada 2021, ale dla mnie takich porządnych cyklów starań było 5, ten obecny to 6. Staramy się o drugie maleństwo. Testuję 8 czerwca.

    Czyli w moje urodziny 🤗😁. Życzę super kresek!

    👰38
    🤵40
    🛏💕2020
    👩‍⚕️🏥2021
    💊 💉IUI1❌
    💊 💉IUI2❌
    💊 💉IUI3 ❌
    💊 💉🔬 IN VITRO: punkcja & udany świeży transfer: 09/2022 🤰, poronienie zatrzymane 11/2022
  • Em-Mi Koleżanka
    Postów: 64 14

    Wysłany: 28 maja 2022, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -mała-mi- wrote:
    Cześć dziewczyny 😁 powiem Wam, ze wczoraj poraz pierwszy uczyliśmy żelu Conceive i jestem naprawde bardzo zadowolona. Czy beda efekty, to sie okaze za jakis czas. Ale warto, jest lepszy "poslizg", a po mam wrażenie, ze nie wyolywa ze mnie tak, jak bez żelu, tak wiec polecam. 😍

    Hej, też używaliśmy, ale bez efektów 😉. Ale rzeczywiście przyjemny...

    👰38
    🤵40
    🛏💕2020
    👩‍⚕️🏥2021
    💊 💉IUI1❌
    💊 💉IUI2❌
    💊 💉IUI3 ❌
    💊 💉🔬 IN VITRO: punkcja & udany świeży transfer: 09/2022 🤰, poronienie zatrzymane 11/2022
  • Em-Mi Koleżanka
    Postów: 64 14

    Wysłany: 28 maja 2022, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bajkaa wrote:
    Hej Dziewczyny! Ja poki co “siedze” jeszcze na watku majowym, testowanie mam zaplanowane na 27 maja, ale w tym cyklu szanse sa bliskie zeru, wiec na pewno dolacze do Was z czerwcowym testowaniem. Na razie nie wiem, kiedy dokladnie wypadnie mi czerwcowe testowanie - dam znac niedlugo.
    Krotko o mnie - mam 39 lat, chorobe Hashimoto, staramy sie o pierwsze dziecko i niestety sam wiek mocno obniza szanse, ale to dopiero nasz 2 cykl staran (czerwiec bedziec 3 cs), wiec poki co po prostu probujemy, a jak do lipca sie nie uda, to idziemy do lekarza.
    Oby czerwiec byl pelen podwojnych kresek :D

    Cześć, trzymam kciuki! W czerwcu też kończę 39 i staramy się o pierwsze dziecko... Staramy się od 2 lat, od roku jesteśmy w klinice niepłodności.

    bajkaa lubi tę wiadomość

    👰38
    🤵40
    🛏💕2020
    👩‍⚕️🏥2021
    💊 💉IUI1❌
    💊 💉IUI2❌
    💊 💉IUI3 ❌
    💊 💉🔬 IN VITRO: punkcja & udany świeży transfer: 09/2022 🤰, poronienie zatrzymane 11/2022
  • Em-Mi Koleżanka
    Postów: 64 14

    Wysłany: 28 maja 2022, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eRKow. wrote:
    Trzymam kciuki żeby wyniki pozytywnie zaskoczyły :-)
    A powiedz po jakim czasie starań zdecydowaliście się na badania nasienia? Moja ginekolog zalecała po 3 miesiącach starań takowe zrobić mężowi, choć na razie się wstrzymujemy, bo poprzedni cykl z chorobą więc pewnie miała duży wpływ na owulację, jeszcze wcześniejszy z dużym stresem...

    Cześć, my o badanie nasienia poprosilismy po jakichś 9 miesiącach starań. Ja w międzyczasie zrobiłam sporo badań ze swojej strony... Też mieliśmy przerwę teraz przez covid, co poprzestawiało mi cykl, a mąż powtórzył badania.

    👰38
    🤵40
    🛏💕2020
    👩‍⚕️🏥2021
    💊 💉IUI1❌
    💊 💉IUI2❌
    💊 💉IUI3 ❌
    💊 💉🔬 IN VITRO: punkcja & udany świeży transfer: 09/2022 🤰, poronienie zatrzymane 11/2022
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ