X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testujemy w kwietniu
Odpowiedz

Testujemy w kwietniu

Oceń ten wątek:
  • -mała-mi- Przyjaciółka
    Postów: 90 72

    Wysłany: 14 kwietnia 2022, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a apropo testów owulacyjnych.. robicie je raz dziennie, czy dwa?

    9 cs (3 cykl z castagnus, 1 cykl z conceive), nie poddaję się <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2022, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -mała-mi- wrote:
    Oooo 😍 to 18nastki brata nigdy nie zapomnisz 😍🤣🤣 a przypomnij mi, kiedy Ty testujesz? 😊
    No nie zapomnę 😅 do tego zawsze robię im jedną imprezę urodzinową 😅
    Ja testowałam wczoraj , ale biel. Więc testuje we wtorek w dniu spodziewanej @. 🙈

    -mała-mi- lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2022, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -mała-mi- wrote:
    Dziewczyny, a apropo testów owulacyjnych.. robicie je raz dziennie, czy dwa?
    Ja nie robię, w sumie nigdy nie robiłam. Ja mam bóle owulacyjne więc nie robię 🙈

  • Sowa2684 Przyjaciółka
    Postów: 105 72

    Wysłany: 14 kwietnia 2022, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -mała-mi- wrote:
    Dziewczyny, a apropo testów owulacyjnych.. robicie je raz dziennie, czy dwa?
    W teorii powinno się rano i wieczorem. Ja robię 3 razy dziennie :p bo mam duzo testów.

    ———————————-
    Ponad 10 lat stosowania tabletek antykoncepcyjnych

    Ona 30 lat - badania ok, cykle przed ciąża 27-28
    On 32 lata - badania ok

    27.07.2021 CC, Aleksander 🤱🏻
    ( 3 cs / 11dp⏸)
    01.01.2023 CC, Alicja 👨‍👩‍👧‍👦
    ( 2cs / 13dp⏸️)
  • Sowa2684 Przyjaciółka
    Postów: 105 72

    Wysłany: 14 kwietnia 2022, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka. wrote:
    Ja nie robię, w sumie nigdy nie robiłam. Ja mam bóle owulacyjne więc nie robię 🙈

    Kiedyś tez tak miałam, a jak zaczęliśmy starania to jak na złość zero bóli i zero płodnego śluzu 😂 choć kiedyś mnie nim ,,zalewało,,

    Karolka. lubi tę wiadomość

    ———————————-
    Ponad 10 lat stosowania tabletek antykoncepcyjnych

    Ona 30 lat - badania ok, cykle przed ciąża 27-28
    On 32 lata - badania ok

    27.07.2021 CC, Aleksander 🤱🏻
    ( 3 cs / 11dp⏸)
    01.01.2023 CC, Alicja 👨‍👩‍👧‍👦
    ( 2cs / 13dp⏸️)
  • Tycia88 Koleżanka
    Postów: 75 18

    Wysłany: 14 kwietnia 2022, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mam pytanie czy @ zawsze jest 14 dni po owulacji czy może być tak że np po 17 dniach od owulacji dostanę @ więcej z góry dziękuję za odp.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2022, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sowa2684 wrote:
    Kiedyś tez tak miałam, a jak zaczęliśmy starania to jak na złość zero bóli i zero płodnego śluzu 😂 choć kiedyś mnie nim ,,zalewało,,
    U mnie pewnie będzie tak samo, natura jest pokręcona 😅

    Sowa2684 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2022, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tycia88 wrote:
    Hej mam pytanie czy @ zawsze jest 14 dni po owulacji czy może być tak że np po 17 dniach od owulacji dostanę @ więcej z góry dziękuję za odp.
    Faza lutealna średnio trwa 10-16 dni, dla jednej może to być 14 dni a dla innej 12 bądź 15. To jest kwestia indywidualna.

    Żelka1990 lubi tę wiadomość

  • Żelka1990 Autorytet
    Postów: 3288 1000

    Wysłany: 15 kwietnia 2022, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tycia88 wrote:
    Hej mam pytanie czy @ zawsze jest 14 dni po owulacji czy może być tak że np po 17 dniach od owulacji dostanę @ więcej z góry dziękuję za odp.
    Mama ginekolog mówi ze faza lutealna trwa zawsze 14-15 dni… a ja się spotkałam już z opiniami wieloma innych lekarzy ze 10-16 dni.
    Zawsze miałam 14 dni kilka razy zdarzyło się 15 dni a zeszły cykl trwała 16 dni… i jak sie okazuje z opinii ginekolog wszystko jak najbardziej w porządku.

    age.png
    age.png
  • Żelka1990 Autorytet
    Postów: 3288 1000

    Wysłany: 15 kwietnia 2022, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -mała-mi- wrote:
    Dziewczyny, a apropo testów owulacyjnych.. robicie je raz dziennie, czy dwa?
    Dwa razy jest zdecydowanie najlepiej

    -mała-mi-, Krysia23 lubią tę wiadomość

    age.png
    age.png
  • Tycia88 Koleżanka
    Postów: 75 18

    Wysłany: 15 kwietnia 2022, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok dziękuję bardzo pozdrawiam i powodzenia;)

  • -mała-mi- Przyjaciółka
    Postów: 90 72

    Wysłany: 15 kwietnia 2022, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka. wrote:
    No nie zapomnę 😅 do tego zawsze robię im jedną imprezę urodzinową 😅
    Ja testowałam wczoraj , ale biel. Więc testuje we wtorek w dniu spodziewanej @. 🙈
    Coś wiem na temat podwójnych imprez, bo moj synek jest z 25.12 i w pierwszy dzien świąt juz tradycyjnie cała rodzina zjezdza sie do mnie na obiad i kolacje, wiec ja mam ten dzien praktycznie wyciety z zycia 🙈😂
    To we wtorek trzymam mocno kciuki za ⏸ ❤❤❤

    9 cs (3 cykl z castagnus, 1 cykl z conceive), nie poddaję się <3
  • -mała-mi- Przyjaciółka
    Postów: 90 72

    Wysłany: 15 kwietnia 2022, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka. wrote:
    Ja nie robię, w sumie nigdy nie robiłam. Ja mam bóle owulacyjne więc nie robię 🙈
    Ja tez mam bole, ale u mnie one trwaja dlugo, tydzien na pewno. Wiec zaczynaja sie przed, sa w trakcie i po, ciezko mi okreslic dokladnie ten moment.. do tego pojawia sie delikatne olamienie, ktore trwa 4 dni i orzez ten czas testy robione raz dziennie potrafią byc caly czas pozytywne 🤷‍♀️

    9 cs (3 cykl z castagnus, 1 cykl z conceive), nie poddaję się <3
  • -mała-mi- Przyjaciółka
    Postów: 90 72

    Wysłany: 15 kwietnia 2022, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sowa2684 wrote:
    W teorii powinno się rano i wieczorem. Ja robię 3 razy dziennie :p bo mam duzo testów.
    A jesli pierwszy wyjdzie Ci pozytywny, to kolejne masz juz negatywne? Bo u mnie, jak juz wyzej pisalam, potrafia byc pozytywne przez 3-4 dni, albo w tym czasie pozytyw, negatyw, pozytyw 🤷‍♀️

    9 cs (3 cykl z castagnus, 1 cykl z conceive), nie poddaję się <3
  • Staraczka2022 Debiutantka
    Postów: 8 13

    Wysłany: 15 kwietnia 2022, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. ;)
    Ostatniego grudnia odstawiłam tabletki i staramy się o dzidzię. Moje cykle po odstawieniu tabletek trwały 33 i 34dni. Dziś mój 35dzien cyklu i @ nie przyszła .
    Wiem, że po odstawieniu tabletek cykl może być nieregularny.
    Biorę Ovarin od dwóch miesięcy.
    Zbliżenia były w 11/13/16 i 19dc. Wczoraj rano Zrobiłam bobo test czułość 25 płytkowy i pojawił się cień cienia II kreski po dwóch minutach. Natomiast dziś zrobiłam pink czułość 20 płytkowy i wyszedł negatywnie. Od 25dc do 30dc czułam w podbrzuszu takie dziwnie kłucia w różnych porach dnia. Było to uczucie bardzo nie komfortowe. Najbardziej nieznośnie było w tym 30dc, i co jakiś czas bolą mnie piersi.. 34dc troszkę rano bolał mnie brzuch jak na okres i dziś 35dc podobnie ale nie długo.
    Czy ten pink mógł wyjść błędnie negatywny?
    W środę mam ginekologa wiec pewnie wszystkiego się dowiem ale zastanawia mnie czy mimo tego negatywnego testu jest jakaś szansa, żebym jednak w tej ciąży była.

  • Wikuśka Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 15 kwietnia 2022, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Jestem tutaj Nowa 😁 Stworzyłam sobie konto , by prosić was o pomoc , doradzenie i radę. Moje cykle trwają 32 dni. Od połowy cyklu bola mnie piersi raz mocniej raz słabiej. Parę dni temu zauważyłam , że mam bardzo wodnisty śluz bialoprzezroczysty. Zostało mi do @ 8 dni. Robiłam test ciąży 12 dni przed @ , wyszedł negatywny. Może to zbyt za wcześnie żeby coś ukazało ? Nie wiem już sama. Staramy się o dzidziusia już 3 miesiąc. Dodam , że zawsze przed miesiączką miewałam dni suche i nawet nie mogliśmy współżyć , ponieważ nie czułam przyjemności.

  • Wikuśka Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 15 kwietnia 2022, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam jeszcze , że czasami chociaż raz w dniu mam dziwne uczucie w podbrzuszu. Nigdy nie miałam czegoś takiego dlatego może w tym cyklu będzie szczęśliwe zakończenie ? :)

  • Sowa2684 Przyjaciółka
    Postów: 105 72

    Wysłany: 15 kwietnia 2022, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -mała-mi- wrote:
    A jesli pierwszy wyjdzie Ci pozytywny, to kolejne masz juz negatywne? Bo u mnie, jak juz wyzej pisalam, potrafia byc pozytywne przez 3-4 dni, albo w tym czasie pozytyw, negatyw, pozytyw 🤷‍♀️
    Jak się staraliśmy o pierwszego bobasa to w udanym cyklu pozytyw miałam 12dc (wieczorem), 13dc i 14dc (już tylko rano, po południu był negatyw). Nie zdarzyło
    mi się pomiędzy pozytywnymi mieć negatywnego :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2022, 13:37

    ———————————-
    Ponad 10 lat stosowania tabletek antykoncepcyjnych

    Ona 30 lat - badania ok, cykle przed ciąża 27-28
    On 32 lata - badania ok

    27.07.2021 CC, Aleksander 🤱🏻
    ( 3 cs / 11dp⏸)
    01.01.2023 CC, Alicja 👨‍👩‍👧‍👦
    ( 2cs / 13dp⏸️)
  • -mała-mi- Przyjaciółka
    Postów: 90 72

    Wysłany: 15 kwietnia 2022, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wikuśka wrote:
    Witam. Jestem tutaj Nowa 😁 Stworzyłam sobie konto , by prosić was o pomoc , doradzenie i radę. Moje cykle trwają 32 dni. Od połowy cyklu bola mnie piersi raz mocniej raz słabiej. Parę dni temu zauważyłam , że mam bardzo wodnisty śluz bialoprzezroczysty. Zostało mi do @ 8 dni. Robiłam test ciąży 12 dni przed @ , wyszedł negatywny. Może to zbyt za wcześnie żeby coś ukazało ? Nie wiem już sama. Staramy się o dzidziusia już 3 miesiąc. Dodam , że zawsze przed miesiączką miewałam dni suche i nawet nie mogliśmy współżyć , ponieważ nie czułam przyjemności.
    12 dni orzed @ to zdecydowanie za wczesnie na test. 😉 zaleca sie wykonywać test w dniu spodziewanej @, chociaz wiem po sobie, ze ciezko do tego terminu wytrzymac 😁 na wielu forach czytalam, ze najczulszy test, czyli 10 (tez gdzies czytalam, ze dobre sa testy pink, ale jeszze lepsze sa płytowe 10 facelle z rossmanna 😉) mozr pokazac najwcześniej jakikolwiek cien 10 dpo. Wiesz, kiedy mialas owulacje? 😊

    9 cs (3 cykl z castagnus, 1 cykl z conceive), nie poddaję się <3
  • Sowa2684 Przyjaciółka
    Postów: 105 72

    Wysłany: 15 kwietnia 2022, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka2022 wrote:
    Hej dziewczyny. ;)
    Ostatniego grudnia odstawiłam tabletki i staramy się o dzidzię. Moje cykle po odstawieniu tabletek trwały 33 i 34dni. Dziś mój 35dzien cyklu i @ nie przyszła .
    Wiem, że po odstawieniu tabletek cykl może być nieregularny.
    Biorę Ovarin od dwóch miesięcy.
    Zbliżenia były w 11/13/16 i 19dc. Wczoraj rano Zrobiłam bobo test czułość 25 płytkowy i pojawił się cień cienia II kreski po dwóch minutach. Natomiast dziś zrobiłam pink czułość 20 płytkowy i wyszedł negatywnie. Od 25dc do 30dc czułam w podbrzuszu takie dziwnie kłucia w różnych porach dnia. Było to uczucie bardzo nie komfortowe. Najbardziej nieznośnie było w tym 30dc, i co jakiś czas bolą mnie piersi.. 34dc troszkę rano bolał mnie brzuch jak na okres i dziś 35dc podobnie ale nie długo.
    Czy ten pink mógł wyjść błędnie negatywny?
    W środę mam ginekologa wiec pewnie wszystkiego się dowiem ale zastanawia mnie czy mimo tego negatywnego testu jest jakaś szansa, żebym jednak w tej ciąży była.

    Zdarzają się sytuacje ze testy przekłamują, skoro masz zaraz wizytę u gin to się dowiesz czy coś tam widzi :) ja za nim zrobiłam test miałam uczycie jak na okres tyle, ze się nie pojawił i pamietam ze właśnie bolały mnie piersi, co się nigdy nie zdarzało przed okresem i sutki miałam tak wrażliwe ze masakra 😅 a test robiłam 11dp bo nie wytrzymałam do dnia @ i robiłam pink, szybko wychwycił ciąże byl cień, a potem potwierdziłam tym blue, on jest mega czuły i na nim miałam bardzo wyraźnego plus.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2022, 21:36

    ———————————-
    Ponad 10 lat stosowania tabletek antykoncepcyjnych

    Ona 30 lat - badania ok, cykle przed ciąża 27-28
    On 32 lata - badania ok

    27.07.2021 CC, Aleksander 🤱🏻
    ( 3 cs / 11dp⏸)
    01.01.2023 CC, Alicja 👨‍👩‍👧‍👦
    ( 2cs / 13dp⏸️)
‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ