X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testujemy w kwietniu
Odpowiedz

Testujemy w kwietniu

Oceń ten wątek:
  • -mała-mi- Przyjaciółka
    Postów: 90 72

    Wysłany: 15 kwietnia 2022, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sowa2684 wrote:
    Jak się staraliśmy o pierwszego bobasa to w udanym cyklu pozytyw miałam 12dc (wieczorem), 13dc i 14dc (już tylko rano, po południu był negatyw). Nie zdażyło mi się pomiędzy pozytywnymi mieć negatywnego :p
    Kurcze, ja to jakiś wybryk jestem chyba 🙈🙈🙈 moze ciezar moczu tez ma na to wplyw, bo jesli w pracy wypije duzo kawy to latam siusiu co pol godziny, dlatego te testy tak wychodzą... chyba najlepiej bedzir robic je dwa razy dziennie 😉

    9 cs (3 cykl z castagnus, 1 cykl z conceive), nie poddaję się <3
  • -mała-mi- Przyjaciółka
    Postów: 90 72

    Wysłany: 15 kwietnia 2022, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak myślicie, lepiej zaopatrzyć sie w testy owulacyjne, czy zamawiac termometr owulacyjny - przyjmując, ze dzis moj 2 dc, zanim on dojdzie to kolejne 7 dni pewnie.... pomóżcie mi, bo ja już wariuje 🙄🙄🙄

    9 cs (3 cykl z castagnus, 1 cykl z conceive), nie poddaję się <3
  • Wikuśka Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 16 kwietnia 2022, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -mała-mi- powiem tak. Jak mam owulację to kłuje mnie strasznie jajnik z lewej strony ale to przez kilka dni. I ciężko jest powiem szczerze , odgadnąć kiedy dokładnie się pojawiła. Dodam , że w tym miesiącu miało coś takiego miejsce 02,03,04,05,06 kwietnia i w te dni akurat doszło do przytulanek. Zastanawia mnie ten śluz wodnisty. Czytałam na innych forach , że panie , które zaszły w ciążę miały wodnisty śluz i było go bardzo dużo. Ja mam tak samo , odkąd mi się właśnie pojawił ten śluz to zrobiłam test , ale wyszedł negatywny. Może faktycznie to za wcześnie. W pierwszy dzień miesiączki zrobię test chyba ,że szybciej się zaleje krwią 😪😅

  • Sowa2684 Przyjaciółka
    Postów: 105 72

    Wysłany: 16 kwietnia 2022, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -mała-mi- wrote:
    A jak myślicie, lepiej zaopatrzyć sie w testy owulacyjne, czy zamawiac termometr owulacyjny - przyjmując, ze dzis moj 2 dc, zanim on dojdzie to kolejne 7 dni pewnie.... pomóżcie mi, bo ja już wariuje 🙄🙄🙄
    Jeśli chcesz używać termometru to trzeba bardzo restrykcyjnie tego przestrzegać żeby wychwycić spadek przed owu. Wydaje mi się, ze testy są łatwiejsze w użytkowaniu. Ja z termometrem bawiłam się tylko miesiąc kiedyś i fakt znalazłam ten moment, u mnie był konkretny spadek i później wzrost po. Przy małym dziecku i wstawaniu czasami w nocy / nad ranem nie jestem w stanie pilnować tej metody 😅

    ———————————-
    Ponad 10 lat stosowania tabletek antykoncepcyjnych

    Ona 30 lat - badania ok, cykle przed ciąża 27-28
    On 32 lata - badania ok

    27.07.2021 CC, Aleksander 🤱🏻
    ( 3 cs / 11dp⏸)
    01.01.2023 CC, Alicja 👨‍👩‍👧‍👦
    ( 2cs / 13dp⏸️)
  • Sowa2684 Przyjaciółka
    Postów: 105 72

    Wysłany: 16 kwietnia 2022, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wikuśka wrote:
    -mała-mi- powiem tak. Jak mam owulację to kłuje mnie strasznie jajnik z lewej strony ale to przez kilka dni. I ciężko jest powiem szczerze , odgadnąć kiedy dokładnie się pojawiła. Dodam , że w tym miesiącu miało coś takiego miejsce 02,03,04,05,06 kwietnia i w te dni akurat doszło do przytulanek. Zastanawia mnie ten śluz wodnisty. Czytałam na innych forach , że panie , które zaszły w ciążę miały wodnisty śluz i było go bardzo dużo. Ja mam tak samo , odkąd mi się właśnie pojawił ten śluz to zrobiłam test , ale wyszedł negatywny. Może faktycznie to za wcześnie. W pierwszy dzień miesiączki zrobię test chyba ,że szybciej się zaleje krwią 😪😅

    Z tym śluzem to tez każda ma inaczej, mój gin mówił ze to nie ma jednej reguły i sprawa indywidualna. Ja cała ciąże miałam biały i gęsty 🙃 ale pamietam ze tez doszukiwalam się pierwszych oznak ciąży i szukałam potwierdzenia na forach ze inne tez tak miały 🙈

    ———————————-
    Ponad 10 lat stosowania tabletek antykoncepcyjnych

    Ona 30 lat - badania ok, cykle przed ciąża 27-28
    On 32 lata - badania ok

    27.07.2021 CC, Aleksander 🤱🏻
    ( 3 cs / 11dp⏸)
    01.01.2023 CC, Alicja 👨‍👩‍👧‍👦
    ( 2cs / 13dp⏸️)
  • Żelka1990 Autorytet
    Postów: 3288 1000

    Wysłany: 16 kwietnia 2022, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie miałam żadnego śluzu . W ciąże jak zaszłam to zapewne miałam śluz wkoło szyjki wiadomo ale nic wtedy ze mnie nie wypływało. Ani wodne ani kremowe.

    Za to w zeszłym cyklu pod koniec FL miałam mokro bardzo w pochwie co mnie dziwiło a jednak ciąży nie było… także No😉 nie nakręcałabym się

    age.png
    age.png
  • -mała-mi- Przyjaciółka
    Postów: 90 72

    Wysłany: 17 kwietnia 2022, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli chodzi o sluz to czytalam, ze jesli uda zajsc sie w ciaze, to pojawia sie wieksza ilosc bialego sluzu... ale tez czytalam, ze niektore kobiety maja totalnie sucho i dla nich to jest objaw, ze sie udalo. Mi ogolnie zawsze wydawalo sie, ze przed @ mam mega sucho, ale odkad staram sie zajsc w ciaze, to za kazdym razem mam przed @ "ten bialy sluz w duzej ilosci" i jednak i tak w koncu przychodzi @, wiec ja juz sama nie wiem, jak to jest. 🤷‍♀️ u każdego jest to sprawa indywidualna 😉

    9 cs (3 cykl z castagnus, 1 cykl z conceive), nie poddaję się <3
  • Sowa2684 Przyjaciółka
    Postów: 105 72

    Wysłany: 17 kwietnia 2022, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -mała-mi- wrote:
    Jesli chodzi o sluz to czytalam, ze jesli uda zajsc sie w ciaze, to pojawia sie wieksza ilosc bialego sluzu... ale tez czytalam, ze niektore kobiety maja totalnie sucho i dla nich to jest objaw, ze sie udalo. Mi ogolnie zawsze wydawalo sie, ze przed @ mam mega sucho, ale odkad staram sie zajsc w ciaze, to za kazdym razem mam przed @ "ten bialy sluz w duzej ilosci" i jednak i tak w koncu przychodzi @, wiec ja juz sama nie wiem, jak to jest. 🤷‍♀️ u każdego jest to sprawa indywidualna 😉

    No dokładnie sprawa indywidualna, wydaje mi się ze jeśli ktoś ma cykle kropka w kropkę takie same i te same objawy zawsze przed 🙈 i nagle widzi u siebie anomalie to wtedy można podejrzewać ze coś się dzieje ,,innego,,, ale psychika tez potrafi nam płatać figle i jednak wpływa na to co się dzieje w organizmie. Ja zawsze przed 🙈 miałam sucho wiec mi ten biały śluz dał do myślenia, ale bardziej myślałam ze jakaś infekcja niż ciąża, bo się naczytałam właśnie o wysokości szyjki (co tez się okazało nie być reguła) i o tych wodnistych śluzach itp. A jak widać u mnie było zupełnie inaczej 😅

    Kurczę, jednak mój organizm coś świruje , dzisiaj 18dc i śluz jakby na owulacje 😅 niestety testy mi się skończyli i nie mam jak sprawdzić 😂 niby coś mnie kuje po lewej stronie, ale nie wiem czy to nie od obżarstwa świątecznego 😆

    ———————————-
    Ponad 10 lat stosowania tabletek antykoncepcyjnych

    Ona 30 lat - badania ok, cykle przed ciąża 27-28
    On 32 lata - badania ok

    27.07.2021 CC, Aleksander 🤱🏻
    ( 3 cs / 11dp⏸)
    01.01.2023 CC, Alicja 👨‍👩‍👧‍👦
    ( 2cs / 13dp⏸️)
  • Slowmotion Koleżanka
    Postów: 45 52

    Wysłany: 18 kwietnia 2022, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak dziewczyny nastroje ?
    Ja dziś jestem 9dpo I zastestowalam🤭
    Oczywiście bielutko. Mam jeszcze 3 testy w zapasie 😁

    18.01.2021 cudowna 👶 18cs
    Luty 2022- Projekt rodzeństwo
    👩‍🦰 33
    👩‍🦲41
    Lipiec: ovitrelle + duphaston, progesteron 22,6 ❌
    Sierpień: badanie nasienia morfologia 2%❌ prędkość ❌ ruch postępowy ❌ żywotność ✅
    19.08.22
    10dpo ⏸
    11dpo beta 21
    13dpo beta 93
    15 dpo beta 336
    Kropeczek ❤
  • Hajkonk Koleżanka
    Postów: 32 8

    Wysłany: 18 kwietnia 2022, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! 😊 do testowania mam jeszcze kilka dni 🐵 ma pojawić się za 6 dni aaaale na byłam na wizycie 5dpo oczywiście nic nie było widać dostałam skierowanie zeby zbadać progesteron, wypadł 20,00ng/ml przy normach faza folikularna 0,28-0,72 ng/ml
    owulacja: 0,64-1,63 ng/ml
    faza lutealna: 4,71-18,0 ng/ml
    I trymestr: 11,0-44,3 ng/ml, II trymestr: 25,4-83,3 ng/ml, III trymestr: 58,7-214 ng/ml.
    W grudniu " coś " mieliśmy niestety nie udało się utrzymać zarodka, nie poddajemy się;).
    Poza typowymi objawami pms piersi urosly ze trzy rozmiary, wczoraj pojawiło się lekkie plamienie z " żyłkami " krwi, od nocy strasznie mnie mdli 🙈 co tego sikam co 30minut 😅. Jak myślicie, jest nadzieja? 🍀

  • Slowmotion Koleżanka
    Postów: 45 52

    Wysłany: 18 kwietnia 2022, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hajkonk wrote:
    Cześć dziewczyny! 😊 do testowania mam jeszcze kilka dni 🐵 ma pojawić się za 6 dni aaaale na byłam na wizycie 5dpo oczywiście nic nie było widać dostałam skierowanie zeby zbadać progesteron, wypadł 20,00ng/ml przy normach faza folikularna 0,28-0,72 ng/ml
    owulacja: 0,64-1,63 ng/ml
    faza lutealna: 4,71-18,0 ng/ml
    I trymestr: 11,0-44,3 ng/ml, II trymestr: 25,4-83,3 ng/ml, III trymestr: 58,7-214 ng/ml.
    W grudniu " coś " mieliśmy niestety nie udało się utrzymać zarodka, nie poddajemy się;).
    Poza typowymi objawami pms piersi urosly ze trzy rozmiary, wczoraj pojawiło się lekkie plamienie z " żyłkami " krwi, od nocy strasznie mnie mdli 🙈 co tego sikam co 30minut 😅. Jak myślicie, jest nadzieja? 🍀
    Nadzieja jest zawsze aczkolwiek sama po sobie wiem, że czasami glowa mocno nam robi psikusa i tak pragniemy być w ciazy, że czujemy ja całą sobą. Ja myślę, że na tym etapie nie ma jakichś znaczących objawów aczkolwiek tez każdy organizm reaguje inaczej. Mocno kibicuje tymbardziej, że jesteśmy na podobnym etapie.
    Kiedy testujesz?

    Hajkonk lubi tę wiadomość

    18.01.2021 cudowna 👶 18cs
    Luty 2022- Projekt rodzeństwo
    👩‍🦰 33
    👩‍🦲41
    Lipiec: ovitrelle + duphaston, progesteron 22,6 ❌
    Sierpień: badanie nasienia morfologia 2%❌ prędkość ❌ ruch postępowy ❌ żywotność ✅
    19.08.22
    10dpo ⏸
    11dpo beta 21
    13dpo beta 93
    15 dpo beta 336
    Kropeczek ❤
  • Hajkonk Koleżanka
    Postów: 32 8

    Wysłany: 18 kwietnia 2022, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    slowmotion wrote:
    Nadzieja jest zawsze aczkolwiek sama po sobie wiem, że czasami glowa mocno nam robi psikusa i tak pragniemy być w ciazy, że czujemy ja całą sobą. Ja myślę, że na tym etapie nie ma jakichś znaczących objawów aczkolwiek tez każdy organizm reaguje inaczej. Mocno kibicuje tymbardziej, że jesteśmy na podobnym etapie.
    Kiedy testujesz?
    Myślę że nie ma sensu testować wcześniej niż za te 5 dni kiedy mam dostać miesiączkę aczkolwiek " plamienia " mam coraz mocniejsze, więc obawiam się że to początek okresu 🤔

  • Slowmotion Koleżanka
    Postów: 45 52

    Wysłany: 19 kwietnia 2022, 06:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hajkonk wrote:
    Myślę że nie ma sensu testować wcześniej niż za te 5 dni kiedy mam dostać miesiączkę aczkolwiek " plamienia " mam coraz mocniejsze, więc obawiam się że to początek okresu 🤔
    😒
    Rozkręciło się?

    18.01.2021 cudowna 👶 18cs
    Luty 2022- Projekt rodzeństwo
    👩‍🦰 33
    👩‍🦲41
    Lipiec: ovitrelle + duphaston, progesteron 22,6 ❌
    Sierpień: badanie nasienia morfologia 2%❌ prędkość ❌ ruch postępowy ❌ żywotność ✅
    19.08.22
    10dpo ⏸
    11dpo beta 21
    13dpo beta 93
    15 dpo beta 336
    Kropeczek ❤
  • Hajkonk Koleżanka
    Postów: 32 8

    Wysłany: 19 kwietnia 2022, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    slowmotion wrote:
    😒
    Rozkręciło się?
    Niestety ale to okres... najgorsze jest to, że miałam już takie ładne, regularne cykle i zaś coś się poprzestawiało..

  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 2799 1160

    Wysłany: 19 kwietnia 2022, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Jestem tu nowa i w sumie fajnie, że odnalazłam wątek, który choć trochę pasuje do mnie. W marcu 2021 urodziłam pierwszą zdrową córeczke (cyckoholiczkę😁) - od września się staramy o rodzeństwo, tylko problem w tym taki, że od lipca 2020 jak zaszłam w ciążę nadal nie mam @ 🤷‍♀️. Także staramy się, testujemy, ale nie mam jakby do czego się odnieść. Ale jedna rzecz daje mi nadzieję, bo 12.04 dostałam jakiegoś plamienia brązowego, który trwał 2 dni. W pierwszym momencie myślałam 'o wróciła @ po ponad roku od urodzenia'. Ale przez to, że tak skąpo, daje mi to nadzieję, że może to coś innego. I trochę fiksuje. Czy znowu do lekarza pobadać się, czy może to jakaś implantacja. A może wreszcie cykle wracają. (Nadmienie w listopadzie byłam u lekarza i wszystko było w porządku, mówił że zdarza się, że niektóre kobiety nawet i dłużej nie miesiączkuja gdy karmią piersią).

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 2799 1160

    Wysłany: 19 kwietnia 2022, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -mała-mi- wrote:
    Jesli chodzi o sluz to czytalam, ze jesli uda zajsc sie w ciaze, to pojawia sie wieksza ilosc bialego sluzu... ale tez czytalam, ze niektore kobiety maja totalnie sucho i dla nich to jest objaw, ze sie udalo. Mi ogolnie zawsze wydawalo sie, ze przed @ mam mega sucho, ale odkad staram sie zajsc w ciaze, to za kazdym razem mam przed @ "ten bialy sluz w duzej ilosci" i jednak i tak w koncu przychodzi @, wiec ja juz sama nie wiem, jak to jest. 🤷‍♀️ u każdego jest to sprawa indywidualna 😉

    U mnie tak było, zawsze przed @ było sucho jakieś 2 dni. A jak zaszłam w ciążę. To śluzu było aż się topiłam 🙈

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • Anka1312 Autorytet
    Postów: 318 717

    Wysłany: 19 kwietnia 2022, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,zaraz koniec miesiąca ale czy mogę jeszcze dołączyć?
    Parę słów o sobie: mam 35 lat,z mężem staramy się o 3 maluszka, na pokładzie już 2 księżniczki a mi zawsze marzył się chłopczyk. Obecnie chyba 3CS,w grudniu skończyłam karmić piersią więc od stycznia się staramy.Cykle mam mega nieregularne i niestety bezowulacyjne.Jedynie w tym cyklu wyznaczyło mi owu więc zobaczymy.Mozecie mnie wpisać nieśmiało na testowanie 27.04.

    12.09.2013 - pierwszy skarb
    24.06.2020 - drugi skarb
    walka o trzeci skarb
    19.07.2022 - beta 240,7
    19.07.2022 - prog. 16,5
    21.07.2022 - beta 712
    21.07.2022- prog. 13,4
    22.07.2022 - wizyta
    29.07.2022 - jest kropek
    12.08.2022 - jest ♥️
    13.10.2033 - będzie chłopczyk 💙 Mikołaj 💙💙💙
  • Żelka1990 Autorytet
    Postów: 3288 1000

    Wysłany: 19 kwietnia 2022, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka6 wrote:
    Cześć! Jestem tu nowa i w sumie fajnie, że odnalazłam wątek, który choć trochę pasuje do mnie. W marcu 2021 urodziłam pierwszą zdrową córeczke (cyckoholiczkę😁) - od września się staramy o rodzeństwo, tylko problem w tym taki, że od lipca 2020 jak zaszłam w ciążę nadal nie mam @ 🤷‍♀️. Także staramy się, testujemy, ale nie mam jakby do czego się odnieść. Ale jedna rzecz daje mi nadzieję, bo 12.04 dostałam jakiegoś plamienia brązowego, który trwał 2 dni. W pierwszym momencie myślałam 'o wróciła @ po ponad roku od urodzenia'. Ale przez to, że tak skąpo, daje mi to nadzieję, że może to coś innego. I trochę fiksuje. Czy znowu do lekarza pobadać się, czy może to jakaś implantacja. A może wreszcie cykle wracają. (Nadmienie w listopadzie byłam u lekarza i wszystko było w porządku, mówił że zdarza się, że niektóre kobiety nawet i dłużej nie miesiączkuja gdy karmią piersią).
    Spokojnie. Moja dobra koleżanka po pierwszej ciąży zaszła w druga bez miesiączkowania jedynie miała owulacje wiedziała kiedy. I w trzecia ciaze tak samo, jeszcze jej miesiączki nie wróciły a ona w ciąży. I tym sposobem ona nie ma okresu już 6 lat 🙈🙈
    Rób testy owulacyjne po prostu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2022, 13:38

    age.png
    age.png
  • Żelka1990 Autorytet
    Postów: 3288 1000

    Wysłany: 19 kwietnia 2022, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy ten pierwszy śluz taki gęściejszy, taki jak kurze białko to w aplikacji zaznaczanie już jako ten rozciągliwy? Kiedyś miałam inna aplikacje i tam było więcej tych rodzajów śluzu i był właśnie „kurze białko” teraz nie wiem po prostu jak zaznaczyć 🤷‍♀️

    age.png
    age.png
  • Pocahontas16 Autorytet
    Postów: 1143 3081

    Wysłany: 19 kwietnia 2022, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żelka1990 wrote:
    Dziewczyny a czy ten pierwszy śluz taki gęściejszy, taki jak kurze białko to w aplikacji zaznaczanie już jako ten rozciągliwy? Kiedyś miałam inna aplikacje i tam było więcej tych rodzajów śluzu i był właśnie „kurze białko” teraz nie wiem po prostu jak zaznaczyć 🤷‍♀️
    Lepki to taki nierozciagliwy, który zostaje na palcu np
    Kremowy wygląda jak np balsam, często jest grudkowaty i może się rozciągac do 2 cm

    Taki jak białko jaja to śluz owulacyjny w apce oznaczony jako rozciagliwy, on się rozciąga od ponad 2,5 cm

    Żelka1990, Julka99 lubią tę wiadomość

    👰🤵 22.05.2021
    starania od 07.2021
    👩 - 28
    07.2022 drożność ✅
    14.08.2022- ⏸️
    16.08.2022- beta 310 mIU/ml 🍀
    19.08.2022- beta 1046 mIU/ml 🍀 (przyrost 127%)

    🧔29
    badanie nasienia ✅ morfologia 14%

    hZAtp2.png
‹‹ 51 52 53 54 55
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ