X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testujemy w kwietniu
Odpowiedz

Testujemy w kwietniu

Oceń ten wątek:
  • Sowa2684 Przyjaciółka
    Postów: 105 72

    Wysłany: 25 kwietnia 2022, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, ja dzisiaj zrobił test, ale wiem ze za wcześnie, znaczy nie do końca to wiem, bo ostatecznie nie mam pojęcia czy ta owulacja była czy jej nie było a tym bardziej kiedy :/ niby dzisiaj 26dc , zrobię jeszcze drugi 30 kwietnia tak jak pierwotnie planowałam 😅 ale coś czuje ze w tym cyklu dupa i owulacji nie było 🙃 niby coś tam kuło około 13dc a potem 18dc, ale to chyba tylko moja głowa…

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2022, 22:25

    ———————————-
    Ponad 10 lat stosowania tabletek antykoncepcyjnych

    Ona 30 lat - badania ok, cykle przed ciąża 27-28
    On 32 lata - badania ok

    27.07.2021 CC, Aleksander 🤱🏻
    ( 3 cs / 11dp⏸)
    01.01.2023 CC, Alicja 👨‍👩‍👧‍👦
    ( 2cs / 13dp⏸️)
  • Kol87 Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 26 kwietnia 2022, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sowa2684 wrote:
    Kurczę, ja dzisiaj zrobił test, ale wiem ze za wcześnie, znaczy nie do końca to wiem, bo ostatecznie nie mam pojęcia czy ta owulacja była czy jej nie było a tym bardziej kiedy :/ niby dzisiaj 26dc , zrobię jeszcze drugi 30 kwietnia tak jak pierwotnie planowałam 😅 ale coś czuje ze w tym cyklu dupa i owulacji nie było 🙃 niby coś tam kuło około 13dc a potem 18dc, ale to chyba tylko moja głowa…
    Ja tez dziś test i 26 dc - biel
    Ariela w dalszym ciągu ... chodź wiem ze okresu mam jeszcze pare dni ... i u mnie owu była potwierdzona monitoringiem i progiem ( chodź tylko 15) No ale tez czuje ze pora nastawiać się na kolejny cykl ...

  • Sowa2684 Przyjaciółka
    Postów: 105 72

    Wysłany: 26 kwietnia 2022, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kol87 wrote:
    Ja tez dziś test i 26 dc - biel
    Ariela w dalszym ciągu ... chodź wiem ze okresu mam jeszcze pare dni ... i u mnie owu była potwierdzona monitoringiem i progiem ( chodź tylko 15) No ale tez czuje ze pora nastawiać się na kolejny cykl ...

    Ja się właśnie obawiam, ze te pierwsze cykle po ciąży mogą być bez owulacji :/ i wszystko mi się rozreguluje a kiedyś miałam jak w zegarku… miałam taka piękne wizje, ze jak mąż skończy rodzicielski to nie będę musiała młodego do żłobka puszczać 😅

    ———————————-
    Ponad 10 lat stosowania tabletek antykoncepcyjnych

    Ona 30 lat - badania ok, cykle przed ciąża 27-28
    On 32 lata - badania ok

    27.07.2021 CC, Aleksander 🤱🏻
    ( 3 cs / 11dp⏸)
    01.01.2023 CC, Alicja 👨‍👩‍👧‍👦
    ( 2cs / 13dp⏸️)
  • Sowa2684 Przyjaciółka
    Postów: 105 72

    Wysłany: 28 kwietnia 2022, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mały update , zrobiłam dzisiaj test i pozytywny 🙈 :D jakoś nie mogę w to uwierzyć, pozostaje czekać czy to nie jakiś biochem. Jestem w szoku 😂 bo ten cykl nic takiego nie wróżył.

    gabi5443 lubi tę wiadomość

    ———————————-
    Ponad 10 lat stosowania tabletek antykoncepcyjnych

    Ona 30 lat - badania ok, cykle przed ciąża 27-28
    On 32 lata - badania ok

    27.07.2021 CC, Aleksander 🤱🏻
    ( 3 cs / 11dp⏸)
    01.01.2023 CC, Alicja 👨‍👩‍👧‍👦
    ( 2cs / 13dp⏸️)
  • Żelka1990 Autorytet
    Postów: 3288 1000

    Wysłany: 29 kwietnia 2022, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sowa2684 wrote:
    Mały update , zrobiłam dzisiaj test i pozytywny 🙈 :D jakoś nie mogę w to uwierzyć, pozostaje czekać czy to nie jakiś biochem. Jestem w szoku 😂 bo ten cykl nic takiego nie wróżył.
    Gratulacje!!! Czyli dzisiaj ile dpo??
    Pokaz zdjęcie testu

    age.png
    age.png
  • Sowa2684 Przyjaciółka
    Postów: 105 72

    Wysłany: 29 kwietnia 2022, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żelka1990 wrote:
    Gratulacje!!! Czyli dzisiaj ile dpo??
    Pokaz zdjęcie testu

    Wychodziłoby ze owu była jednak tyle ze 17/18dc :p wiec test pokazał już 11dp w sumie to tak samo jak przy pierwszym bobasie 😅 niestety test już dawno w śmietniku wiec nie zrobię zdjęcia 😂 ale jutro zamierzam zrobić jeszcze raz żeby zobaczyć czy kreska dużo bardziej ściemnieje 😃 bo dzisiaj /wczoraj to już jest w sumie termin okresu, zakładając długość cykli sprzed pierwszej ciąży. Na 13 maja mam usg umówione żeby potwierdzić, ze wszystko git, wiec trzymajcie kciuki za bijące serducho 🥺❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2022, 12:05

    ———————————-
    Ponad 10 lat stosowania tabletek antykoncepcyjnych

    Ona 30 lat - badania ok, cykle przed ciąża 27-28
    On 32 lata - badania ok

    27.07.2021 CC, Aleksander 🤱🏻
    ( 3 cs / 11dp⏸)
    01.01.2023 CC, Alicja 👨‍👩‍👧‍👦
    ( 2cs / 13dp⏸️)
‹‹ 51 52 53 54 55
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ