X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tracąc nadzieje :(
Odpowiedz

Tracąc nadzieje :(

Oceń ten wątek:
  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Kochane a ja wam powiem jak to jest z nami :)
    Od 8 lat w zwiazku( w kwietniu bedzie 8 lat ) od 7 lat sie nie zabezpieczamy a w czerwcu beda 3 lata jak sie staramy :)
    Przechodzilismy juz wszystkie etapy zalaman-wierzcie nie bylo latwo.Kolejny miesiac,kolejna nadzieja kolejny okres-koniec nadzieji,zal pustka,SŁOŃ POTRAFI ZAJSC W CIAZE,KURA I KROKODYL :/ JESTEM GORSZA NIZ PSIA SUKA !!!
    Takie mialam mysli!!!Ale moj stwierdzil,ze nie warto sie poddawac :)
    Grudzien 24 roku 2011.Wigilia :) Dostalam okres ktory trwal trzy dni i wylalo sie ze mnie moze ze 3 duze lyzki sluzu zmieszanego z krwia.
    Źle sie czulam,zrobilam test przed sylwestrem i minus pokazal wiec powiedzialam trudno :/ Ale w 15-16 dniu cyklu zaczelam plamic,bylam w pracy,wystraszylam sie . . .
    Kupilam test wracajac z pracy o 3 w nocy,weszlam do domu,poszlam do lazienki i zrobilam test . . . w mig ukazaly sie 2 tluste krechy :( w tej chwili ze mnie chlupnelo :(
    Lekarz stwierdzil,ze to byla ciaza bio-chemiczna i ze nie musi mnie czyscic bo to wszystko ze mnie wylecialo :( Moje malenstwo :(
    Moj Aniolek :( [*]
    Nie poddalismy sie :) Walczymy razem,dalej,mocniej i wytrwalej :)
    Czasmi jak sobie pomysle ze nasza dzidzia miala by w tym roku 2 latka to az mi sie cos robi :/
    Ale sie nie poddam :) Walcze o swoje male zwyciestwo :)
    Aż mi sie zimno zrobiło....jak to czytam. Podziwiam Wasza wytrwałość i trzymam kciuki

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mimo, że nie miałam w ustach alkoholu od miesięcy, dzisiaj naprawdę miałam ochotę się upić i choć na chwilę zapomnieć o comiesięcznych porażkach, które coraz mocniej pozbawiają mnie nadziei. W tej chwili naprawdę nie wierzę już , że się uda. Mam przez to wszystko huśtawki nastroju i przestaję się czuć pełnowartościową kobietą.

    olka30 lubi tę wiadomość

    Maracuja
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja od czasu do czasu napije sie troszke likieru badz wina. Przeciez nie bede wszystkiego sobie odmawiac w malych ilosciach wszystko jest dla ludzi :-)

    vanessa lubi tę wiadomość

  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj też sobie pozwoliłam. Czułam, że naprawdę potrzebuję delikatnego resetu i pomogło...

    Maracuja
  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maracuja wrote:
    a ja mimo, że nie miałam w ustach alkoholu od miesięcy, dzisiaj naprawdę miałam ochotę się upić i choć na chwilę zapomnieć o comiesięcznych porażkach, które coraz mocniej pozbawiają mnie nadziei. W tej chwili naprawdę nie wierzę już , że się uda. Mam przez to wszystko huśtawki nastroju i przestaję się czuć pełnowartościową kobietą.
    Trzymaj sie Maracuja jestesmy w tym razem:P))

    qq87j44jhto0od0f.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zawsze trzeba miec nadzieje!!Wczoraj dowiedzialam sie ze jestem w ciazy!Staralam sie 13 dlugich miesiecy.Co miesiac szukanie objawow ciazy a konie taki sam...@ i rozpacz.W tym cyklu nie mialam zadnych objawow,bylam pewna ze [email protected] tu niespodzianka 2 kreseczki!!!Trzyma za wszystkie kciuki!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caterinka gratuluje :-) spokojnej ciąży życzę

    trzeba mieć nadzieję kiedyś musi się udać

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ