X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Trochę kultury ;)
Odpowiedz

Trochę kultury ;)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • dancerina Ekspertka
    Postów: 195 61

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio byłam w kinie na annabell i przeczytałac caą serie zmierzchu

    2x1nxuun3b4lqpi4.png
  • dancerina Ekspertka
    Postów: 195 61

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zna ktoś ciekawe tytuły książek?

    2x1nxuun3b4lqpi4.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawy temat, lubie czytać ksiazki szczegolnie fantastykę romantyczne przygodowe.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja pracuję w wydziale kultury, także kultury mam pod dostatkiem ;)

    Marta8880 lubi tę wiadomość

  • bosa Autorytet
    Postów: 786 2725

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a widziałyście Interstellar? Dla mnie rewelacja:)

    Zapomniałam,że kocham jeszcze Coldplay :)

    iv09krhm9j559ocl.png
    "Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.
    Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto kołacze, temu otworzą."

  • Marta8880 Ekspertka
    Postów: 241 182

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie przymierzałam sie do Interstellar ale usłyszałam że nudny. Ale są gusta i guściki wiec chyba obejrzę i sama zdecyduje :D

    3jgx3e3kfxdd9uap.png[/url]
  • Marta8880 Ekspertka
    Postów: 241 182

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dancerina też przeczytałam zmierzch ;)

    3jgx3e3kfxdd9uap.png[/url]
  • choco Autorytet
    Postów: 1929 2528

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widziałam Interstellar ibdla mnie też super, jedynie trochę przydługi bo już tyłek zaczynał boleć od kinowego fotela.
    Z książek polecam Ericka-Emmanuela Smitta, przeczytałam większość jego książek i rewelacja.
    No i jak ktoś lubi romanse to oczywiście "jeździec miedziany" Paulliny Simons.
    Na koniec kryminał książki Dana Browna. W szczegolności te z poza cyklu o Robercie Landonie, czyli "zwodniczy punkt" i "cyfrowa twierdza".

    **********************Gang 18+***********************
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ