Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Trzeba wierzyć,że się uda bo to wiara czyni cuda. MARCOWE TESTOWANIE 🍀
Odpowiedz

Trzeba wierzyć,że się uda bo to wiara czyni cuda. MARCOWE TESTOWANIE 🍀

Oceń ten wątek:
  • Marzenia Autorytet
    Postów: 1170 729

    Wysłany: 26 lutego 2020, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LadySisi,kciuki za jajo✊✊

    Dziewczyny,
    Nie moge odnaleźć Waszych wpisów o testach owu.Jakie polecacie z allegro?

    ladySiSi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2020, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2020, 13:44

  • Lalia Autorytet
    Postów: 8511 18607

    Wysłany: 26 lutego 2020, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka, przyszła właśnie moja paczka z Fertilman plus i Maca. Dołączony darmowo był żel Fertilsafe chyba, kiedy mam go sobie zaaplikować? 😅

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • Tajka Autorytet
    Postów: 3007 4247

    Wysłany: 26 lutego 2020, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/d8ca101cc819e.jpg.html

    Co myślicie ?
    Progesteron. 8dc
    Dzisiaj mam wizytę, miałam przyjść z wynikiem, chociaż dopiero po @ słabo robić, no ale kazała ..
    Dzisiaj z wynikami męża, może też już jakiś pecherzyk jest, bo owulacja zazwyczaj 11-12dc

    12.08.2020 - ⏸ (15dpo, 2gi cykl stymulowany clo, 3ci cykl po drożności, 15cs)
    27.04.2021 - nasz cud 🥰 3700g, 57 cm, 41tc
    19cd062133.png

    31.03.2022 - ⏸️
    Będzie dzidziuś 👣👶
    2534e96399.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2020, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tajka wrote:
    https://zapodaj.net/d8ca101cc819e.jpg.html

    Co myślicie ?
    Progesteron. 8dc
    Dzisiaj mam wizytę, miałam przyjść z wynikiem, chociaż dopiero po @ słabo robić, no ale kazała ..
    Dzisiaj z wynikami męża, może też już jakiś pecherzyk jest, bo owulacja zazwyczaj 11-12dc

    8dc? Tak lekarz kazał?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2020, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OdpuszczonaNona wrote:
    jak ktos zna kogos z Krk to piszcie
    Boo bylas u Milewicza?

    Nona tutaj ogarnia mutacje i ma konsultacje online za 100zł, ciekawe czy by wystawił zaświadczenie, że trzeba hepę brać.

    http://naprotechnolog.wroclaw.pl/konsultacje.html

  • Tajka Autorytet
    Postów: 3007 4247

    Wysłany: 26 lutego 2020, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka_87 wrote:
    8dc? Tak lekarz kazał?

    Tak, ostatnio miałam robić w 13dc i też wyszedł niski ,po czym dostałam luteine. .Ale jak robię ok 21 dc to wychodzi 60-80

    12.08.2020 - ⏸ (15dpo, 2gi cykl stymulowany clo, 3ci cykl po drożności, 15cs)
    27.04.2021 - nasz cud 🥰 3700g, 57 cm, 41tc
    19cd062133.png

    31.03.2022 - ⏸️
    Będzie dzidziuś 👣👶
    2534e96399.png
  • Anet.kaa Autorytet
    Postów: 6339 10484

    Wysłany: 26 lutego 2020, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2020, 14:59

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    8cs 👶💚
    Córeczka ur. 30.11.2020r 20:50
    2430g 52 cm


    3i49px9ipvfkmmcw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2020, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tajka wrote:
    Tak, ostatnio miałam robić w 13dc i też wyszedł niski ,po czym dostałam luteine. .Ale jak robię ok 21 dc to wychodzi 60-80

    No w pierwszej fazie cyklu zawsze jest niski próg, zaczyna wzrastać w fazie lutealnej więc ciężko się chyba odnieść 🤷

  • Anet.kaa Autorytet
    Postów: 6339 10484

    Wysłany: 26 lutego 2020, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2020, 14:59

    Lalia, Koteczka82 lubią tę wiadomość

    8cs 👶💚
    Córeczka ur. 30.11.2020r 20:50
    2430g 52 cm


    3i49px9ipvfkmmcw.png
  • Anet.kaa Autorytet
    Postów: 6339 10484

    Wysłany: 26 lutego 2020, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2020, 14:59

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    8cs 👶💚
    Córeczka ur. 30.11.2020r 20:50
    2430g 52 cm


    3i49px9ipvfkmmcw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2020, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet.kaa wrote:
    Kitka Ty jesteś teraz naszym guru w mutacjach ❤💪

    Dziękuję, ale mi jeszcze daleko do guru 😁 Morwa wyjaśnia, Nona tak samo, więc mogę być pomocnikiem i szukającym 🤣🤣🤣

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2020, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak któraś będzie chciała to mogę oddać conceive plus za free 😀

    doomi03 lubi tę wiadomość

  • Evelle28 Autorytet
    Postów: 3048 3979

    Wysłany: 26 lutego 2020, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona z tego co dziś mówiła mi endo to wskazaniami do heparyny są poronienia... Mówiła że ja powinnam bez żadnego ale dostać od gin nawet z nfz...

    Apropo mojej tarczycy to jest dobrze. W usg wszytsko ładnie oprócz tego że mam małą tarczyce i za mało wytwarza hormonu stad niskie ft 4 a wysokie tsh. Tak to zrozumiałam. Nie mówiła że to niedoczynność czy nadczynność bo pozostałe wyniki ok. Spowodowane to jesy moja mała tarczyca.. Ale powiedziała tak... Drobna dziewczyna to i drobna tarczyca... Uff triche mi lżej. Dała mi letrox 75 i mam brać pół tabletki. I mówi do mnie bierzemy normujemy tsh i zachodzimy, bo reszta wyników ładna.. ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2020, 13:53

    ladySiSi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, MałaMi90, Koteczka82, dmg111 lubią tę wiadomość

    Mama Aniołków:
    27.01.2018[*]💔
    23.11.2019 [*] 💔
    01.07.2021 [*] 💔

    05.04.2024 - II ♥️
    11.04.2024- beta 769
    13.04.2024- beta 1772
    15.04.2024- beta 3671
    20.04.2024- 1 wizyta-pęcherzyk ciążowy 14 mm z pęcherzykiem żółtkowym 3mm
    25.04.2024- mamy ♥️ i 2 mm dzidziusia 🥹
    24.05- 2,9 cm dzidziusia , 164/min ♥️
    29.05-4,2 cm dzidziusia , 176/min ♥️
    03.06-NIFTY - NISKIE RYZYKA
    12.06-PRENATALNE-6,5 cm zdrowego dzidziusia ♥️
    20.06- 91 g szczęścia pod sercem ♥️
    14.07- GENDER REAVEL PARTY 🩷🩵🎉
    18.07 - VII USG ⏳
    06.08 - POŁÓWKOWE

    preg.png
  • Joan Autorytet
    Postów: 6802 6838

    Wysłany: 26 lutego 2020, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelle28 wrote:
    Nona z tego co dziś mówiła mi endo to wskazaniami do heparyny są poronienia... Mówiła że ja powinnam bez żadnego ale dostać od gin nawet z nfz...

    Czyli Twoja mutacja wg niej jest wskazaniem do heparyny ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2020, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joan wrote:
    Czyli Twoja mutacja wg niej jest wskazaniem do heparyny ?

    Większość lekarzy uważa tak, że PAI-1 jest dyskusyjne i nie ma podstaw. A MTHFR to już w ogóle.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Zyzia Autorytet
    Postów: 4478 5863

    Wysłany: 26 lutego 2020, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka_87 wrote:
    Większość lekarzy uważa tak, że PAI-1 jest dyskusyjne i nie ma podstaw. A MTHFR to już w ogóle.

    Czyli dobrze, że mój daje heparynę nawet bez potwierdzonych mutacji 😉

    lQRGp2.png
    9aXmp2.png

    25.06.2016 - 088 cs Aniołek 10 tc
    27.07.2017 - 100 cs Aniołek 11 tc
    12.07.2018 - 102 cs Łucja ♡
    31.03.2021 - 009 cs Tymon ♡

    Fabryka zamknięta

    Ja: ’83, Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Insulinooporność, PAI-1 hetero, MTHFR C677T hetero, MTHFR A1298C hetero

    On: ’81, wyleczona Nekrozoospermia ✓, morfo 31% ✓
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2020, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2020, 13:44

  • Joan Autorytet
    Postów: 6802 6838

    Wysłany: 26 lutego 2020, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka_87 wrote:
    Większość lekarzy uważa tak, że PAI-1 jest dyskusyjne i nie ma podstaw. A MTHFR to już w ogóle.

    Ja jestem na etapie szukania informacji m.in w rekomendacjach stanowisk np. Towarzystwa Ginekologów.

    "Wyniki przeprowadzonych badań w populacji nieciężarnych kobiet nosicielek różnych genotypów MTHFR
    pokazały, iż aktywne formy folianów wpływały na wzrost stężenia folianów w osoczu znacząco bardziej niż kwas foliowy [28]. Zwiększona podaż folianów w ciąży może maskować niedobór witaminy B12, a zarazem nasilać zaburzenia metaboliczne prowadzące między innymi do hiperhomocysteinemii [18]. W związku z powyższym zaleca się, aby suplementacja szczególnie wyższymi dawkami folianów była uzupełniona o witaminę B12. "
    źródło: Suplementacja folianów w okresie przedkoncepcyjnym, w ciąży i połogu. Rekomendacje Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników (2017rok)

    postaram się znaleźć coś o tym PAI

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2020, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2020, 13:44

‹‹ 95 96 97 98 99 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ