X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 1237 2210

    Wysłany: 4 lipca, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti27 wrote:
    Ciocie z Franiem robim co możem.😁 Uczymy się siebie chociaż początki są bardzo ciężkie, mamy problem z rozkręceniem laktacji 😌 cały czas Was podczytuje ale niestety nie dam rady się odnieść, trzymam kciuki za wszystkie 🫶
    Na osłodę pierwsze uśmiechy Frania 😶‍🌫️
    https://zapodaj.net/plik-BKFUPbl70I
    No przepiękny ❤️ proszę go tam ucałować od wszystkich ciotek 😘
    Uczcie się siebie i poznawajcie 😍 co do laktacji, wiem że dla wielu kobiet jest ważne karmić piersią, ale gdyby nie dało rady ro pamiętaj, że to nic złego i że mleko modyfikowane też jest super 😊

    Marti27 lubi tę wiadomość

    Ona👱‍♀️ 26
    AMH 2.0
    -Witamina D
    -Kwas foliowy
    -Inozytol
    -Euthyrox 75
    -NAC
    -KoenzymQ10
    -Resveratrol
    -Probiotyk OmniBiotic10
    On🧔 27
    -Witamina D, C,E
    -Kwas foliowy
    -L-karnityna
    -Resveratrol
    -Koenzym Q10
    Starania o pierwszego 👶 od 12.2021
    05.05.2022-->II niestety CP w jajowodzie, poronienie trąbkowe...💔
    maj-->lipiec przerwa w staraniach, czekanie na HSG
    29.07.2022-->HSG, oba jajowody drożne, wszystko okej, lekarz daje zielone światło
    03.2023-->kolejna CP💔, metotreksat, teoretycznie podziałał beta spadała ale jajowód nie wytrzymał, kilka dni po wyjściu ze szpitala krwotok wewnetrzny i usunięcie lewego jajowodu...
    19. 04. 2024--> pierwsza wizyta u M.P.
    Czerwiec 2024--> histeroskopia, wycięcie zrostów (adenomioza)
    23.08.2024--> początek stymulacji 😍
    1 procedura IVF--> 0 blastocysty 💔
  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 1237 2210

    Wysłany: 4 lipca, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mart768 wrote:
    KarolinaAnastazja ale szczegółowo nadrobiłaś, wow! Jak pisałaś o tych pająkach to przeszło mi przez myśl, że może przędziorek, ale żeby aż tak się rozlazły po mieszkaniu? Niesamowite.

    Faktycznie, zapomniałam podrzucić Dinociotkom zdjęcia Oliwkozaura - także łapcie :) https://ibb.co/GVvdrhQ

    Iii Angi to jest złota kobieta, powinnyśmy tu ją na rękach nosić - Oliwciak też dostał prześliczną paczkę od cioci Angi, więc dołączamy się do propsów :)

    Lola trzymam kciuki za jajka 🤞

    Miłego dnia Dziewczyny :)

    Jaki piękny cukiereczek 😍❤️ proszą ucalowac od ciotek 😘

    Mart768 lubi tę wiadomość

    Ona👱‍♀️ 26
    AMH 2.0
    -Witamina D
    -Kwas foliowy
    -Inozytol
    -Euthyrox 75
    -NAC
    -KoenzymQ10
    -Resveratrol
    -Probiotyk OmniBiotic10
    On🧔 27
    -Witamina D, C,E
    -Kwas foliowy
    -L-karnityna
    -Resveratrol
    -Koenzym Q10
    Starania o pierwszego 👶 od 12.2021
    05.05.2022-->II niestety CP w jajowodzie, poronienie trąbkowe...💔
    maj-->lipiec przerwa w staraniach, czekanie na HSG
    29.07.2022-->HSG, oba jajowody drożne, wszystko okej, lekarz daje zielone światło
    03.2023-->kolejna CP💔, metotreksat, teoretycznie podziałał beta spadała ale jajowód nie wytrzymał, kilka dni po wyjściu ze szpitala krwotok wewnetrzny i usunięcie lewego jajowodu...
    19. 04. 2024--> pierwsza wizyta u M.P.
    Czerwiec 2024--> histeroskopia, wycięcie zrostów (adenomioza)
    23.08.2024--> początek stymulacji 😍
    1 procedura IVF--> 0 blastocysty 💔
  • Mart768 Autorytet
    Postów: 866 2170

    Wysłany: 4 lipca, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bubu jak ja Cię teraz rozumiem, do porodu dzieci mnie nie ruszały, a teraz na każdego noworodzika mam taki wzrusz, że potrzebuję chusteczek 😅

    Sandra dzięki, bobofrut już obcałowany 😁

    Marti ale śliczny ten Twój Franio 🥰 proszę go tam pomiziać po stópce od ciotki 🥹

    Marti27, SandraH.97 lubią tę wiadomość

    🙋‍♀️32 🙋‍♂️ 43

    Starania o pierwsze dziecko
    na luzie od 12.2020
    na poważnie od 08.2021

    wrzesień 2022: cb
    styczeń 2023: cb?
    marzec 2023: cb?
    maj 2023: poronienie 7tc

    08.09.23 - II
    13.05.24 - Oliwka jest z nami :)
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 4576 5046

    Wysłany: 4 lipca, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słodkie te Wasze maleństwa 🥹 niech rosną zdrowo.

    Ja mam jakiś kryzys egzystencjalny, wczoraj moja córka miała zakończenie szkoły podstawowej i czuję się do dupy, że mnie to wszystko omija, życie w obcym kraju nie jest łatwe z wielu rzeczy trzeba zrezygnować i żałuję bardzo, że nie mogłam bardziej się angażować i uczestniczyć w tych latach nauki. Wiecie o co mi chodzi, brakowało mi takiego latania do szkoły na każde wydarzenie, pomocy przy organizacji jakiś imprez, wyjazdów jako opiekun na wycieczki. Ehh chciałabym wrócić do Polski, ale teraz to już za późno 🥺 nie zrobię jej tego.

    Wybaczcie te smuty z dupy, no nie jestem w najlepszej formie ostatnio, dlatego też mniej się tu udzielam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca, 09:22

    Marti27 lubi tę wiadomość

    🌱Rozpoczęcie starań 01/2021
    👼🏻 Poronienie 9/12 tc 11/2021 💔

    ♀ 90’
    Kir Bx brak 2DS1 2DS2 | PAI 1 homo | MTHFR hetero | niedobór białka S wolnego 62% | rozjechane cytokiny | komórki NK 19% | cienkie endometrium

    ♂87’
    Wszystkie wyniki w normie

    Moje ♡ 𝑊𝑒𝑟𝑜𝑛𝑖𝑘𝑎 04.2011
    ———————————————————
    Od 2023 KLINIKA W NL
    🔸 5 x stymulacja
    🔸 3 x IUI
    🔸 IVF: 03/2024, mamy 18 ❄️
    Ryzyko OHSS, transfer odroczony
    14/05 (N) I FET ❄️ nieudany
    15/06 (N) II FET ❄️ cb 💔
    13/08 (S) III FET ❄️ 7 tc 💔
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4716 5844

    Wysłany: 4 lipca, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny cudowne dzieciaczki 🤩🤩

    Angi jak Twoja hodowla 🥚? Ja tu u Ciebie liczę na minimum 5 ❄️ U mnie nie dzwonią więc chyba jeszcze nie zdechły mam nadzieję, że chociaż część przeżyje do 5 doby 😊

    Angi90 lubi tę wiadomość

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2024 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml
    20.09.2024 r. - beta HCG 802,05 🥹
    Progesteron 85,9 nh/ml

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 4 lipca, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, dzień dobry.

    Zasiadam z chałą i kawką i zgodnie z obiecankami nadrabiam, bo za chwilę muszę robić kotu BARFa. :p
    Wczoraj wieczorem myłam czarny śmietnik podwórkowy, bo zalęgły mi się w nim muchy w te upały. Trzy razy prawie puściłam pawia i do dzisiaj mi wszystko śmierdzi tym śmietnikiem. I kawa "smakuje" posmakiem. Kosmos jakiś. Nie wiem czy to ten śmietnik faktycznie mi traumę spowodował, czy to jednak jakieś objawy wjechały. 🤢
    Jak pisałam wczoraj po wizycie posta na IG to się popłakałam ze wzruszenia. 😅

    Podliczyłam sobie, że moja ciąża jest na oko 2-3 dni młodsza niż być w sumie powinna, co mnie bardzo uspokoiło, bo tyle to ona sobie może być młodsza, zwłaszcza przez te zawirowania na początku. Przepraszam, ale musiałam to zrobić, bo mój trochę nie do końca normalny mózg (podejrzewam ADHD z lekkim spektrum wraz z rodziną i przyjaciółmi) musiał to przeanalizować na przykładzie Bubu. 😎

    Migotka chyba nie pisałam wczoraj, ale aż mi cieplej się zrobiło jak oglądałam Twoje zdjęcia. :D Pięknie tam masz!

    Angi niech się rozwijają z nich piękne blastki!

    Zosieńko Basia jest przecudna. <3 Zaczął mnie rozczulać widok dzieciaczków i po prostu się rozpływam teraz w ich blasku.

    Emeczko a jak Twój stary, lepiej chociaż trochę? Idzie mu to kurowanie się?

    Lola oby zapłodniło się jak najwięcej i oby były z nich koks zarodki, które dadzą Ci szczęście. :) Przyznam się, że już się wiercę na myśl o poniedziałku. :D

    Karolina czy dobrze rozumiem, że Twoja ciąża jest bezobjawowa? :) W 1 trymestrze też taka była? A paczucha od Angi cudowna! Hahaha może i bym je obczaiła gdyby mnie wczoraj było więcej na forum. XD Mówisz, że oswoiłaś swoje strachobrzydzenie dot tych małych, wrednych czerwonych istotek?

    Bambi a czy mogę z ciekawości podpytać, gdzie ten instytut? To jakaś osobna placówka czy szpital? Pytam, bo wiem, że w mojej Poradni Prokreacyjnej też jest Poradnia Endomendy. Szkoda, że z lekarzem masz teraz słabe doświadczenia. :(

    Bubu pssst kazali mi spróbować z chałki tostów francuskich. Chałka już taka połowicznie świeża, więc pewnie na kolację wjadą. Dam znać! 😈

    Cukruś, tempki pewnie nie mierzysz, żeby móc po tym zweryfikować, czy już po?

    Amunicja, przyznam Ci się, że cała poczekalnia była pełna Was a ja byłam pierwsza w kolejce do wejścia. Późno pojechałam bo stary jednak nie mógł szybciej się zwolnić z roboty. :D Byłyście tam wszystkie! <3 Ooo, ty masz 15.07 a ja 4 dni później, 18.07. :D A po nas serię zakańcza Bubu z bombonem!

    Monia trzymam kciuki, żeby jednak tylko Ci się wydawalo i endo było całkowicie w porządku. I żebyście od kolejnego cyklu mogli już działać. :)

    Sara mam nadzieję, że mój lokator już tam jest, tylko ukryty przed obrazowaniem USG 🥺

    Pfry kochana, o Tobie nie da się przecież zapomnieć. Nie wywołuję Cię, ale dużo o Tobie myślę i cieszę się, że napisałaś obszernie co u Ciebie. :) Ja nie wiem co Twój organizm robi, chyba wziął sobie do serca, że skończył się czas laby. XD Z jednej strony to co piszesz jest pozytywne, z drugiej nie dziwię się temu jaki masz mętlik w głowie. Mam nadzieję, że obecne diagnozy okażą się słuszne i się w nich utwierdzisz już niebawem. Szkoda tylko, że musiałaś przez te dziwne rezydentki bez zupełnej kontroli przejść, to była trauma i stracony czas... Kochana, mnie też kilka dziewczyn już nawet zdublowało (w pamięci mam LaBelle głównie). Daje to do myślenia sporo i wprawia w lekkie poczucie beznadziei, ale z drugiej strony daje również i nadzieję, że w końcu i nas to może dopadnie. Zwłaszcza, jeśli ta osoba robiąca drugie okrążenie też długo walczyła. Przytulam Cię.

    Marti trzymam kciuki aby Franio był łaskawym bobaskiem i oby Twoja laktacja się rozkręciła. :) Z tego co widzę, to bardzo dużo kobiet ma problemy z jej rozkręceniem, ale u większości potem jest już gładko. Korzystacie z jakiejś doradczyni laktacyjnej? Mogę się podpytać przyjaciółki, jak ona rozkręcała to u siebie.

    Mart jakie cudo! Ode mnie też proszę dać buziaczka! <3

    Sandra ja dodam, że moja mama miała problemy z karmieniem piersią i mnie, i moich sióstr, więc wszystkie na MM po wielu uciążliwych próbach byłyśmy. :D I proszę jakie fajne wyrosłyśmy wszystkie. :)

    Asiu kochana, smutaj nam tu ile chcesz. Będę powtarzać jak mantrę, że to forum nie jest tylko od słodkopierdzenia, a czasem wyrzucenie tych emocji jednak sporo pomaga ułożyć w głowie. Kompletnie nie potrafię postawić się w Twojej sytuacji, ale to co piszesz do mnie trafia i jestem w stanie sobie to jakoś wyobrazić. Bardzo doceniam to, jak się poświęcasz dla córy w tym momencie. Tęsknota za naszym krajem myślę też jest uzasadniona, zwłaszcza w takich, słabszych momentach. Nie potrafię Ci nic mądrego doradzić i powiedzieć, więc po prostu wysyłam Ci dużo uścisków. 🥺

    jo_ana, Zosis, SandraH.97, Lola93, Mart768, Angi90 , Dara lubią tę wiadomość

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 2894 4812

    Wysłany: 4 lipca, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju dziewczyny ale to bobozaury są przesłodkie -Franuś i Oliwciu rośnijcie zdrowo ♡ będą z Was piękni ludzie 🥰

    🥹

    Niestety przedziorki są tak straszny robactwem, niby nie gryza i się człowieka boją ale sam fakt, że są na tarasie -mam ciarki jak sobie pomysle 😶‍🌫️ toć całe szczęście, że zimno i wilgotno a one tego stanu nie lubią-niech giną w męczarniach 🔥

    Siesiepy, tak! Zero dolegliwości jakichkolwiek. Wiadomi był bol brzucha jak się za dużo człowiek napracuje, albo jak się rozciągał. Ale cieszę się bo m.in z porcelaną się nie musiałam przytulać. Stąd też wszyscy obstawiali synka, bo mówili i mówią "że wyglądam kwitnąco i ciąża mi bardzo sluzy", z drugiej strony mam w głowie, czy człowiek nie jest poprostu szczęśliwy, że się udało I inni ludzie widzą ta radość z tego stanu?


    Joasiu bardzo mi serducho cierpi, że masz taki zły humorek i czas. Wiadomo czasu się nie cofnie. Ale popatrz pod tym aspektem ile zrobiłaś dla córy, żeby miała jak najlepiej. Mam nadzieję, że wypad do Polski poprawi Ci troszkę humorek. Ściskam Cię bardzo, bardzo mocno 🫂🫂

    jo_ana, Marti27, Mart768 lubią tę wiadomość

    1️⃣8️⃣☘️

    👱‍♀️ 27lat
    🩹IO'24 = - 10kg
    ▪️Drożne jajowody▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 29lat
    ❌1%morfologia ▪️Reszta ponad normę ▪️HBA 80%▪️ SCD 23%▪️ C1

    12.2023 IUI ❌️
    03.2024 IUI ⏸️🍀
    Beta 39🔸️ 111🔸️605🔸️1447
    02.04-Mamy❣️😍
    16.04-1.6cm Dzidzionka👶🏻
    08.05 4.0cm Słoneczka🌞
    13.05 5.2cm Misia🐻‍❄️
    NIFTY -niskie ryzyka 🫶🩵🫶
    28.05-8.5cm Acrobaty🤸‍♂️
    25.06- 234g Szczęścia 💖
    23.07-500g Dinusia🦕
    28.08-1035g 🦁


    preg.png
  • Incognitka Autorytet
    Postów: 464 576

    Wysłany: 4 lipca, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny♥️
    Czy mogę prosić o interpretację wyników?
    https://ibb.co/28T3yfZ
    Jest aż tak źle? Czy to może być powód moich nieszczęść?
    No i przy okazji gratuluję małych dinków🥹

    18.03.2023⏸️➡️04.2023 8/9tc💔19.08.23⏸️18.12.2023 19+6tc💔
    Mój Maleńki wraz z Tobą odeszła część Nas
    Nie umiem przestać o Tobie myśleć😭😭
    Tak bardzo czekaliśmy na spotkanie z Tobą💔
    Tak bardzo chcieliśmy żebyś z Nami został👣
    Mam nadzieję, że czułeś jak bardzo Cię kochaliśmy❤️
    Kiedyś Cię przytulę😍
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 10380 14117

    Wysłany: 4 lipca, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Incognitka wrote:
    Cześć dziewczyny♥️
    Czy mogę prosić o interpretację wyników?
    https://ibb.co/28T3yfZ
    Jest aż tak źle? Czy to może być powód moich nieszczęść?
    No i przy okazji gratuluję małych dinków🥹
    No na pewno metylowane formy kwasu folyi B12. Jeśli chodzi o mutację Vleiden i Pai to wydaje mi się, że heparyna + acard. Ale to mi się wydaje. Ja przy samym Pai mam zalecenie acard+hepka

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    On 34l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo nieśmiałe ⏸️ -> 11.06 ⏸️ -> 12.06 ⏸️
    🔹14.06 126,27 prog. 42,12->16.06 263,26 prog. 38,46, 17.06 339.86, prog. 50.3 -> 19.06 948,19 prog.52.01
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy w macicy GS 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm Misia Haribo
    🔹27.07 10+2 krwawienie, szpital 3.44 cm łobuza 🥰
    🔹05.08 11+5 prenatalne 5.26 cm zdrowego synka 💙
    🔹13.08 12+6 6.5 cm akrobaty 💙
    🔹03.09 15+6 (wg USG 16+6) 11 cm i 151 g śpiocha 💙

    Walcz maluszku 🙏❤️🫶
    preg.png
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 10380 14117

    Wysłany: 4 lipca, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Dzień dobry, dzień dobry.

    Zasiadam z chałą i kawką i zgodnie z obiecankami nadrabiam, bo za chwilę muszę robić kotu BARFa. :p
    Wczoraj wieczorem myłam czarny śmietnik podwórkowy, bo zalęgły mi się w nim muchy w te upały. Trzy razy prawie puściłam pawia i do dzisiaj mi wszystko śmierdzi tym śmietnikiem. I kawa "smakuje" posmakiem. Kosmos jakiś. Nie wiem czy to ten śmietnik faktycznie mi traumę spowodował, czy to jednak jakieś objawy wjechały. 🤢
    Jak pisałam wczoraj po wizycie posta na IG to się popłakałam ze wzruszenia. 😅

    Podliczyłam sobie, że moja ciąża jest na oko 2-3 dni młodsza niż być w sumie powinna, co mnie bardzo uspokoiło, bo tyle to ona sobie może być młodsza, zwłaszcza przez te zawirowania na początku. Przepraszam, ale musiałam to zrobić, bo mój trochę nie do końca normalny mózg (podejrzewam ADHD z lekkim spektrum wraz z rodziną i przyjaciółmi) musiał to przeanalizować na przykładzie Bubu. 😎

    Migotka chyba nie pisałam wczoraj, ale aż mi cieplej się zrobiło jak oglądałam Twoje zdjęcia. :D Pięknie tam masz!

    Angi niech się rozwijają z nich piękne blastki!

    Zosieńko Basia jest przecudna. <3 Zaczął mnie rozczulać widok dzieciaczków i po prostu się rozpływam teraz w ich blasku.

    Emeczko a jak Twój stary, lepiej chociaż trochę? Idzie mu to kurowanie się?

    Lola oby zapłodniło się jak najwięcej i oby były z nich koks zarodki, które dadzą Ci szczęście. :) Przyznam się, że już się wiercę na myśl o poniedziałku. :D

    Karolina czy dobrze rozumiem, że Twoja ciąża jest bezobjawowa? :) W 1 trymestrze też taka była? A paczucha od Angi cudowna! Hahaha może i bym je obczaiła gdyby mnie wczoraj było więcej na forum. XD Mówisz, że oswoiłaś swoje strachobrzydzenie dot tych małych, wrednych czerwonych istotek?

    Bambi a czy mogę z ciekawości podpytać, gdzie ten instytut? To jakaś osobna placówka czy szpital? Pytam, bo wiem, że w mojej Poradni Prokreacyjnej też jest Poradnia Endomendy. Szkoda, że z lekarzem masz teraz słabe doświadczenia. :(

    Bubu pssst kazali mi spróbować z chałki tostów francuskich. Chałka już taka połowicznie świeża, więc pewnie na kolację wjadą. Dam znać! 😈

    Cukruś, tempki pewnie nie mierzysz, żeby móc po tym zweryfikować, czy już po?

    Amunicja, przyznam Ci się, że cała poczekalnia była pełna Was a ja byłam pierwsza w kolejce do wejścia. Późno pojechałam bo stary jednak nie mógł szybciej się zwolnić z roboty. :D Byłyście tam wszystkie! <3 Ooo, ty masz 15.07 a ja 4 dni później, 18.07. :D A po nas serię zakańcza Bubu z bombonem!

    Monia trzymam kciuki, żeby jednak tylko Ci się wydawalo i endo było całkowicie w porządku. I żebyście od kolejnego cyklu mogli już działać. :)

    Sara mam nadzieję, że mój lokator już tam jest, tylko ukryty przed obrazowaniem USG 🥺

    Pfry kochana, o Tobie nie da się przecież zapomnieć. Nie wywołuję Cię, ale dużo o Tobie myślę i cieszę się, że napisałaś obszernie co u Ciebie. :) Ja nie wiem co Twój organizm robi, chyba wziął sobie do serca, że skończył się czas laby. XD Z jednej strony to co piszesz jest pozytywne, z drugiej nie dziwię się temu jaki masz mętlik w głowie. Mam nadzieję, że obecne diagnozy okażą się słuszne i się w nich utwierdzisz już niebawem. Szkoda tylko, że musiałaś przez te dziwne rezydentki bez zupełnej kontroli przejść, to była trauma i stracony czas... Kochana, mnie też kilka dziewczyn już nawet zdublowało (w pamięci mam LaBelle głównie). Daje to do myślenia sporo i wprawia w lekkie poczucie beznadziei, ale z drugiej strony daje również i nadzieję, że w końcu i nas to może dopadnie. Zwłaszcza, jeśli ta osoba robiąca drugie okrążenie też długo walczyła. Przytulam Cię.

    Marti trzymam kciuki aby Franio był łaskawym bobaskiem i oby Twoja laktacja się rozkręciła. :) Z tego co widzę, to bardzo dużo kobiet ma problemy z jej rozkręceniem, ale u większości potem jest już gładko. Korzystacie z jakiejś doradczyni laktacyjnej? Mogę się podpytać przyjaciółki, jak ona rozkręcała to u siebie.

    Mart jakie cudo! Ode mnie też proszę dać buziaczka! <3

    Sandra ja dodam, że moja mama miała problemy z karmieniem piersią i mnie, i moich sióstr, więc wszystkie na MM po wielu uciążliwych próbach byłyśmy. :D I proszę jakie fajne wyrosłyśmy wszystkie. :)

    Asiu kochana, smutaj nam tu ile chcesz. Będę powtarzać jak mantrę, że to forum nie jest tylko od słodkopierdzenia, a czasem wyrzucenie tych emocji jednak sporo pomaga ułożyć w głowie. Kompletnie nie potrafię postawić się w Twojej sytuacji, ale to co piszesz do mnie trafia i jestem w stanie sobie to jakoś wyobrazić. Bardzo doceniam to, jak się poświęcasz dla córy w tym momencie. Tęsknota za naszym krajem myślę też jest uzasadniona, zwłaszcza w takich, słabszych momentach. Nie potrafię Ci nic mądrego doradzić i powiedzieć, więc po prostu wysyłam Ci dużo uścisków. 🥺
    Szacun za ten kosz🫡 ja powiem Ci, że dzisiaj robiłam śniadanie dla psa i myślałam że dodam mu coś od siebie do miski 😅 oczywiście żart.. ale mocno mnie naciągało na wymioty. A co do Twojej analizy to jeśli Ci to pomogło to ok, ale nie analizuj już 🙏 lekarz powiedział, że jest zadowolony. Że wszystko jest tak jak powinno być ☺️ do 7 dni różnicy jest spoko ☺️ więc już przeanalizowałaś a teraz proszę Cię, nie rób tego ! Oglądaj sobie zdjęcie swojego maluszka i ciesz się nim ❤️

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    On 34l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo nieśmiałe ⏸️ -> 11.06 ⏸️ -> 12.06 ⏸️
    🔹14.06 126,27 prog. 42,12->16.06 263,26 prog. 38,46, 17.06 339.86, prog. 50.3 -> 19.06 948,19 prog.52.01
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy w macicy GS 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm Misia Haribo
    🔹27.07 10+2 krwawienie, szpital 3.44 cm łobuza 🥰
    🔹05.08 11+5 prenatalne 5.26 cm zdrowego synka 💙
    🔹13.08 12+6 6.5 cm akrobaty 💙
    🔹03.09 15+6 (wg USG 16+6) 11 cm i 151 g śpiocha 💙

    Walcz maluszku 🙏❤️🫶
    preg.png
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 10380 14117

    Wysłany: 4 lipca, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jo_ana wrote:
    Słodkie te Wasze maleństwa 🥹 niech rosną zdrowo.

    Ja mam jakiś kryzys egzystencjalny, wczoraj moja córka miała zakończenie szkoły podstawowej i czuję się do dupy, że mnie to wszystko omija, życie w obcym kraju nie jest łatwe z wielu rzeczy trzeba zrezygnować i żałuję bardzo, że nie mogłam bardziej się angażować i uczestniczyć w tych latach nauki. Wiecie o co mi chodzi, brakowało mi takiego latania do szkoły na każde wydarzenie, pomocy przy organizacji jakiś imprez, wyjazdów jako opiekun na wycieczki. Ehh chciałabym wrócić do Polski, ale teraz to już za późno 🥺 nie zrobię jej tego.

    Wybaczcie te smuty z dupy, no nie jestem w najlepszej formie ostatnio, dlatego też mniej się tu udzielam.
    Asia, bardzo mi przykro że masz gorszy czas. Mam nadzieję, że już niebawem zaświeci dla Ciebie słoneczko ❤️

    jo_ana lubi tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    On 34l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo nieśmiałe ⏸️ -> 11.06 ⏸️ -> 12.06 ⏸️
    🔹14.06 126,27 prog. 42,12->16.06 263,26 prog. 38,46, 17.06 339.86, prog. 50.3 -> 19.06 948,19 prog.52.01
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy w macicy GS 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm Misia Haribo
    🔹27.07 10+2 krwawienie, szpital 3.44 cm łobuza 🥰
    🔹05.08 11+5 prenatalne 5.26 cm zdrowego synka 💙
    🔹13.08 12+6 6.5 cm akrobaty 💙
    🔹03.09 15+6 (wg USG 16+6) 11 cm i 151 g śpiocha 💙

    Walcz maluszku 🙏❤️🫶
    preg.png
  • Bialeekk Autorytet
    Postów: 2598 5661

    Wysłany: 4 lipca, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jo_ana wrote:
    Słodkie te Wasze maleństwa 🥹 niech rosną zdrowo.

    Ja mam jakiś kryzys egzystencjalny, wczoraj moja córka miała zakończenie szkoły podstawowej i czuję się do dupy, że mnie to wszystko omija, życie w obcym kraju nie jest łatwe z wielu rzeczy trzeba zrezygnować i żałuję bardzo, że nie mogłam bardziej się angażować i uczestniczyć w tych latach nauki. Wiecie o co mi chodzi, brakowało mi takiego latania do szkoły na każde wydarzenie, pomocy przy organizacji jakiś imprez, wyjazdów jako opiekun na wycieczki. Ehh chciałabym wrócić do Polski, ale teraz to już za późno 🥺 nie zrobię jej tego.

    Wybaczcie te smuty z dupy, no nie jestem w najlepszej formie ostatnio, dlatego też mniej się tu udzielam.

    My po nowym roku wracamy do Polski tzn- chcemy mieszkać po Polskiej stronie, a M pójdzie do pracy w DE. Mamy wyrzuty sumienia, że np dziadków czy rodziców ominą najważniejsze wydarzenia w życiu wnuka🙄 chcemy być z małym blisko domu póki jeszcze nie zdąży sie tutaj zaaklimatyzować, a żadna kasa nie zastąpi nam tego rodzinnego ciepła🙄
    Bardzo mi przykro, że przeżywasz gorszy czas 😔💔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca, 11:42

    jo_ana, Zosis, Angi90 lubią tę wiadomość

    👩🏽 +👱🏽‍♂️+🐈=❤️

    19 cykl siania 🍍

    🍼 27.03- MAMY TO!⏸️🍍
    🍼 02.04- 843 🥹 prog: 12.1❗️
    🍼 04.04- 2611☀️prog: 9.8❗️
    🍼 05.04- pęcherzyk ciążowy🍍
    🍼 12.04- piękniusi zarodek 🪺
    🍼 03.05- 2cm smerfa👶🏼❤️
    🍼 21.05- mały wielki człowiek🤰🏽
    NIFTY: Zdrowy Chłopczyk🩵💙
    🍼 28.06- obrażony Niko😂
    🍼24.07-431g szczęścia🐻 📍🇵🇱
    🍼12.08- wizyta 🥰


    preg.png
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2300 2392

    Wysłany: 4 lipca, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepku, nie nie mierze tempki bo moim zdaniem mierzenie przy ovitrelle jest bez sensu, ale to tylko moje zdanie. Wiem, że po owu na pewno bo w poniedziałek sluz był już kremowy jak balsam a u mnie się tak objawia, nie wiem skąd ta czułość jajnika, ale od wczoraj już mniejsza. Dzisiaj domniemany 5-6 dpo

    👱‍♀️ 25L
    AMH 7,9
    • 2x fertistim • glucophage XR 1500 mg •
    ❌️ PCOS, IO, F5 c.3980A>G hetero, MTHFR c.1286A>C hetero, SERPINE1 c.-820_-817G(4_5) hetero,
    ✅️ badania hormonalne, przeciwciała przeciwplemnikowe, p/c. p. antyg. jajnika, MUCHA
    ❔️ANA3 - histony graniczny (+) 🔜 reumatolog
    2023 - ✖️ 2x stymulacja CLO
    12/2023 klinika
    02/2024 sonoHSG - lewy niedrożny
    ✅️ 03/2024 laparoskopia - lewy jajowód odklejony od otrzewnej + oba jajowody drożne 🥳
    ✖️ 6x stymulacja lametta 2x1 + ovitrelle (2x pęcherzyk pękł bez ovi)
    09/2024 stymulacja lametta 2x1 + ovitrelle + estrofem 11-13 dc

    🧔 28L
    • zmiana supli na zalecane od androloga •
    ❌️ żylaki powrozka nasiennego
    ✅️badania hormonalne ➡️suple ➡️ 29/04/2024 kontrola nasienia - ilość i ruch baaaardzo wzrosły za to morfo nadal 0% ✅️ 06/2024 fragmentacja DNA 14% ➡️ zabieg usunięcia 10/2024

    obecnie 19cs
  • aśś Autorytet
    Postów: 1016 1383

    Wysłany: 4 lipca, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukruś wrote:
    Siesiepku, nie nie mierze tempki bo moim zdaniem mierzenie przy ovitrelle jest bez sensu, ale to tylko moje zdanie. Wiem, że po owu na pewno bo w poniedziałek sluz był już kremowy jak balsam a u mnie się tak objawia, nie wiem skąd ta czułość jajnika, ale od wczoraj już mniejsza. Dzisiaj domniemany 5-6 dpo
    Cukrus, ja biore po 2 ovitrelle, a i tak widac zmiany temp bardzo ladnie, wiec w sumie chyba warto ;)

    Rozpoczęcie starań 06.2022
    💁‍♀️PCOS, owulacja przywrócona na stymulacji, oba jajowody drożne,
    Lametta 5-9 dc 1x2, NAC 5-9 dc 3x1, Proovulin, Resweratrol (250 mg), omega 3 (EPA 1000 mg, DHA 500 mg), Wit D3, Wiesiołek 1- 12 dc 3x1, L-arginina 6-12 dc 3x2, Wit E 1-12 dc 3x1, Pregna start, selen 100 mcg, cynk 30 mg, wit C 1000 mg, zioła ojca Sroki, Ovitrelle x2
    Trombofilia:
    MTHFR_677C>T Układ homozygotyczny ❌️
    PAI-1 4G Układ heterozygotyczny ❌️

    14 cykl stymulowany (wczesniej prawie 2 lata)
    💁‍♂️
    L- karnityna 3x1 (1800 mg), L- arginina 3x2 (3000 mg), acetyl L-karnityna 2x1 (1000 mg), Q10 3x1 (600 mg), selen 100 mcg, wit E 1x1, likopen 1x1 (20 mg), NAC 2x1 (1000 mg), omega 3 2x1 (EPA 1000 mg, DHA 500 mg), smoothie + zmielone siemie lniane z dodatkiem oleju z czarnuszki
    Morfologia nadal 1%, ale w normie w przeliczeniu na ejakulat,
    DFI 15%, HBA 74%, MAR test 0%
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2300 2392

    Wysłany: 4 lipca, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aśś wrote:
    Cukrus, ja biore po 2 ovitrelle, a i tak widac zmiany temp bardzo ladnie, wiec w sumie chyba warto ;)


    Dlatego mówię, że to tylko moje zdanie 😁

    👱‍♀️ 25L
    AMH 7,9
    • 2x fertistim • glucophage XR 1500 mg •
    ❌️ PCOS, IO, F5 c.3980A>G hetero, MTHFR c.1286A>C hetero, SERPINE1 c.-820_-817G(4_5) hetero,
    ✅️ badania hormonalne, przeciwciała przeciwplemnikowe, p/c. p. antyg. jajnika, MUCHA
    ❔️ANA3 - histony graniczny (+) 🔜 reumatolog
    2023 - ✖️ 2x stymulacja CLO
    12/2023 klinika
    02/2024 sonoHSG - lewy niedrożny
    ✅️ 03/2024 laparoskopia - lewy jajowód odklejony od otrzewnej + oba jajowody drożne 🥳
    ✖️ 6x stymulacja lametta 2x1 + ovitrelle (2x pęcherzyk pękł bez ovi)
    09/2024 stymulacja lametta 2x1 + ovitrelle + estrofem 11-13 dc

    🧔 28L
    • zmiana supli na zalecane od androloga •
    ❌️ żylaki powrozka nasiennego
    ✅️badania hormonalne ➡️suple ➡️ 29/04/2024 kontrola nasienia - ilość i ruch baaaardzo wzrosły za to morfo nadal 0% ✅️ 06/2024 fragmentacja DNA 14% ➡️ zabieg usunięcia 10/2024

    obecnie 19cs
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 4576 5046

    Wysłany: 4 lipca, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Incognitka wrote:
    Cześć dziewczyny♥️
    Czy mogę prosić o interpretację wyników?
    https://ibb.co/28T3yfZ
    Jest aż tak źle? Czy to może być powód moich nieszczęść?
    No i przy okazji gratuluję małych dinków🥹

    V leiden czyli trombofilia wrodzona, jeśli nie miałaś heparyny w poprzednich ciążach to bardzo możliwe, że znalazłaś przyczyne swoich strat. Oby to było to 🤞🏻

    Dzięki dziewczyny za słowa wsparcia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca, 15:29

    Incognitka lubi tę wiadomość

    🌱Rozpoczęcie starań 01/2021
    👼🏻 Poronienie 9/12 tc 11/2021 💔

    ♀ 90’
    Kir Bx brak 2DS1 2DS2 | PAI 1 homo | MTHFR hetero | niedobór białka S wolnego 62% | rozjechane cytokiny | komórki NK 19% | cienkie endometrium

    ♂87’
    Wszystkie wyniki w normie

    Moje ♡ 𝑊𝑒𝑟𝑜𝑛𝑖𝑘𝑎 04.2011
    ———————————————————
    Od 2023 KLINIKA W NL
    🔸 5 x stymulacja
    🔸 3 x IUI
    🔸 IVF: 03/2024, mamy 18 ❄️
    Ryzyko OHSS, transfer odroczony
    14/05 (N) I FET ❄️ nieudany
    15/06 (N) II FET ❄️ cb 💔
    13/08 (S) III FET ❄️ 7 tc 💔
  • Angi90 Autorytet
    Postów: 3021 7350

    Wysłany: 4 lipca, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane przepraszam pomilczę dziś trochę, bo jednak brzuch daje mi w kość nadal i w dodatku Młoda coś słabo się czuje... Postaram się nadrobić wszystko wieczorem❤️

    Wpadam tylko powiedzieć, że dzwonił Embriolog, 2 doba - mamy 11 zarodków 🥹
    Jeszcze jedno 🥚się dogadało z 🪱🍀

    Kolejne wieści w zależności od sytuacji, w niedzielę lub w poniedziałek🫣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca, 13:19

    Cukruś, KarolinaAnastazja, BuBu90, Amunicja, Beezi, Incognitka, gattina, Niemampomyslunanick, Marti27, Emka06, RinTinTin, SandraH.97, siesiepy, jo_ana, rozalaa, Roszponka, Paprota9418, Paula29, migotka_, agentka93, Dara, Niaha, Miminka, Namisa, KoKos lubią tę wiadomość

    👩🏻'90 🧔🏻'84 🩷'14
    Niedrożność jajowodów/Czynnik męski
    IVF '24🍀
    🔸Procedura 20/06 start
    💉Bemfola 300+Orgalutran+Decapeptyl
    🪄21🥚=>12 MII=>ICSI=>11=>❄️❄️❄️
    🔹FET 31/07 💉 beta HCG 10 dpt <2,3 mlU/ml ❌
    🔹FET 02/09🍀blastka 4CC🍀
    7 dpt betaHCG 19,65 prog 14,38
    9 dpt betaHCG 70,43 (268%)
    11 dpt betaHCG 162 prog 18,09 (131%)
    14 dpt betaHCG 687,23 prog 28,01 (162%)❤️

    23.09 pierwsze USG⏳
    "Rób wszystko z jedną myślą w głowie:
    Zasłużyłam na szczęście!"
  • Lola93 Autorytet
    Postów: 1406 1985

    Wysłany: 4 lipca, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie z 8 pobranych było 6 dojrzałych komórek, zapłodnionych po 1 dniu mamy 5. Trzymam za nie mega kciuki, zobaczymy czy uda się transfer w poniedziałek ✊🏼

    Cukruś, KarolinaAnastazja, Frutellka , Amunicja, Beezi, Incognitka, gattina, Marti27, Mart768, Emka06, RinTinTin, SandraH.97, siesiepy, jo_ana, Roszponka, Paprota9418, Paula29, Biedronka@, Angi90 , migotka_, Niaha lubią tę wiadomość

  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4716 5844

    Wysłany: 4 lipca, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi90 wrote:
    Kochane przepraszam pomilczę dziś trochę, bo jednak brzuch daje mi w kość nadal i w dodatku Młoda coś słabo się czuje... Postaram się nadrobić wszystko wieczorem❤️

    Wpadam tylko powiedzieć, że dzwonił Embriolog, 2 doba - mamy 11 zarodków 🥹
    Jeszcze jedno 🥚się dogadało z 🪱🍀

    Kolejne wieści w zależności od sytuacji, w niedzielę lub w poniedziałek🫣

    Pięknie kochana ✊✊ dalej trzymam

    Angi90 lubi tę wiadomość

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2024 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml
    20.09.2024 r. - beta HCG 802,05 🥹
    Progesteron 85,9 nh/ml

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4716 5844

    Wysłany: 4 lipca, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola93 wrote:
    U mnie z 8 pobranych było 6 dojrzałych komórek, zapłodnionych po 1 dniu mamy 5. Trzymam za nie mega kciuki, zobaczymy czy uda się transfer w poniedziałek ✊🏼

    Pięknie ✊🙂

    Lola93 lubi tę wiadomość

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2024 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml
    20.09.2024 r. - beta HCG 802,05 🥹
    Progesteron 85,9 nh/ml

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
‹‹ 1051 1052 1053 1054 1055 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ