X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4716 5844

    Wysłany: 4 lipca, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ja wiem, że część z tych 8 zostanie;)

    Angi90 , siesiepy lubią tę wiadomość

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2024 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml
    20.09.2024 r. - beta HCG 802,05 🥹
    Progesteron 85,9 nh/ml

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • Zosis Autorytet
    Postów: 1972 5123

    Wysłany: 4 lipca, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emeczko, wszystko będzie dobrze! Chucham i dmucham, żeby Wam się tam tym razem udało. 🤞🤞 💛 💛 Gdybyś potrzebowała pogadać, to pamiętaj, że jestem.

    Angi, liczymy na wypis jutro. U Małej wszystko OK na chwilę obecną, jutro mają Jej tylko słuch zbadać jeszcze. Trochę mnie zmartwiła tylko informacja, że planują jeszcze dla mnie konsultację kardiologa na jutro, bo już miałam i dopplera zył i hematologa, ale mam nadzieję, że uwiną się z tym przed wypisami. Także jutro poprosimy o pół kciuka z Basieńką. 🙏

    KarolinaAnastazja, Cukruś, Angi90 , kropka27, Amunicja, Emka06, Mart768, Paprota9418, Niaha, Marti27, siesiepy, Paula29, Beezi, Lipcowa lubią tę wiadomość

    👩‍🦰34 🧔39
    👩‍❤️‍👨 2021, początek starań
    IUI 10.2023 (27-my cykl starań)
    👶 wyczekana Basia 07.2024 💗

    age.png
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 1883 5312

    Wysłany: 4 lipca, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczko gratuluję ♥️🥹 niech zdrowo Bobozaurek rośnie 🦕 ☺️

    Angi w czwartek, rozpisze mi leki, a nowy cykl nie wiem kiedy się zacznie dokładnie, bo nie wiem kiedy była owulacja ale podejrzewam że za jakieś 11 dni 🧐

    Emka no dzisiaj całe szczęście na usg wszystko było bardzo ładnie ☺️ więc nie trzeba histero 😌 kamień z serca, nie wspominam tego najlepiej 😂
    Jak tam nowa stymulacja? Czujesz coś już?

    Angi90 , kropka27, siesiepy lubią tę wiadomość

    👩 28
    badania 3dc✅AMH - 4,2✅ Kir - genotyp AA 👎PAI-1 - homo 👎, MTHFR - hetero 👎
    🧔29
    seminogram✅HBA 42%👎ROS✅ DFI✅InhibinaB✅

    ---> IVF ✨🍀
    💉 15.07 --> Mensinorm75 + Ovaleap150 + Orgalutran
    25.07📍 punkcja - 16🫧--> 8🫧 🪄 ICSI --> ❄️5bb ❄️4bc
    19.08 - 🍍FET🍍 ❄️ ❄️
    9dpt betaHCG 135,6 mIU/ml 🙏🍀
    11dpt betaHCG 278,1 mIU/ml 🍀✨
    12.09 wizyta⌛️ 🙏🍀
  • kropka27 Autorytet
    Postów: 722 1799

    Wysłany: 4 lipca, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosis, gratulacje też dla Ciebie! Oby was jak najszybciej wypisali. Ale że Grzdylek to jednak Grzdylkowa? Obstawiałam chłopca! 😅 Super że jesteście już razem ❤️

    Zosis lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶 od 09.2021

    📅 08.2023 IVF
    Mamy: ❄️3.2.1❄️5.2.2

    25.10. Transfer❄️5.1.1 🧚‍♀️
    29.10 ⏸️✨
    31.10 Beta 36🧚‍♀️
    02.11 Beta 112 😍
    06.11 Beta 950 🚀
    14.11 5+4, pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym
    29.11 7+5, 1.57cm Dzidziulka z pięknym ❤️
    29.12 USG prenatalne, niskie ryzyka, 6cm Bąbla 🧸
    29.06.24 👶3300g, 53 cm 🩵

    age.png
  • Pfry Autorytet
    Postów: 916 1820

    Wysłany: 4 lipca, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczko - gratuluję! Ucałuj waszego chłopca od Dinocioć! ❤️

    kropka27 lubi tę wiadomość

    👩 33 | 🧑 34 - starania od 11.2020
    ______________________________
    09.2019 - polip w jamie macicy
    21.09.2021 - histeroskopia ✂️ polipa
    Od 10.2021 - starania bez polipa
    31.07.2022 - ⏸️😳 - 19.08.2022 - ❤
    11.09.2022 - brak akcji 💔 poronienie samoistne 9t+4d
    ______________________________
    Powrót do starań od 12.2022
    02.03.2023 HyCoSy ✅
    14.08.2023 histeroskopia z biopsją endometrium ❌ przewlekły stan zapalny endometrium
    27.12.2023 - kontrolna biopsja ✅
    03.01.2024 HOMA ✅ BMI zawsze w normie(ok. 22), cytologia ✅ profil cytokin rozjechany, KIR Bx, allo-MLR 33,1% - do starań zaproponowany Accofil
    16.02.2024 - AMH 1,28, Endometrioza II STOPIEŃ i adenomioza ❌ 😵‍💫 ale wciąż niepłodność idiopatyczna 🤐

    Mąż: seminogram ✅ fragmentacja ✅ HBA ✅

    Lecę na oparach... 🫠
    29.07 - inseminacja (1/2 Lametta 3-7dc) ❌
    28.08 - kolejna (cykl naturalny) ❌
    Plan: wciąż dieta, fizjo uro-gin, ćwiczenia, najpewniej przeleczenie Endolimax nana 🧐
  • Dara Ekspertka
    Postów: 233 304

    Wysłany: 4 lipca, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka, dołączam do gratulacji ❤❤

    Widać że Dinozaury to zwierzęta stadne. Wykluwają się gromadnie. Za jakieś 8-9 miesięcy też się tak posypie jak widac🦕🦕🦖🦖🦕🦖🦕🦖
    (Angi, Frutelka, Lola, dołączajcie szybciutko do BuBu, Amunicji i Siesiepy🌞🌞- mam nadzieję,że nikogo nie pominęłam, albo że ktoś jeszcze tu dołączy niespodziewanie)

    Moon, jak u Ciebie??

    Marti, tak jak pisały dziewczyny nad laktacja popracujesz w domu (może 7-5-3 laktatorem?). Jak masz możliwość szpitalna doradcxynie dorwała, to korzystaj

    Pfry, Emka, Jo_asia, mocno trzymam kciuki, żeby u Was wszystko się prostowało. 🍀🍀🍀🍀

    Rozalaa, dobry plan, wypoczywaj teaz na urlopiku. 🏖🏖

    Zosis, kciuki za wyjście, ale jakby się upierali, to pamiętaj że wiedza co robią. Cudownych chwil w domu. A na teraz spokoju (I przyciemnionego światła chociaz)💡

    Zosis, Frutellka , rozalaa, Angi90 , siesiepy, Marti27, Emka06 lubią tę wiadomość

  • Namisa Autorytet
    Postów: 3593 7165

    Wysłany: 5 lipca, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez wpadam z spóźnionymi gratulacjami dla Dinomam - Zosis, Marti, kropka 🥳❤️ Brawo, byłyście super dzielne i zrobiłyście wspaniała robotę 🫶 Teraz dużo odpoczynku i szybkiego powrotu do domku z waszymi maleństwami 🥹
    Odnośnie rozkrecania laktacji gdybym miała cos poradzić to dużo przytulania, przystawiania i cierpliwości - to naprawdę ruszy, tylko potrzebuje spokoju i czasu. I artykuły Hafiji podczas karmienia dobrze robily mi na glowe :D Ja w pewnym momencie po każdym karmieniu stymulowałam jeszcze laktatorem i odciagnietym mlekiem dodatkowo dokarmiałam bobasa. Początkowo było tego niewiele ale jak już ruszylo to na grubo. Grunt żeby wyjść do domu - tam już się dotrzecie po swojemu, na spokojnie 🥰

    Zaciskam mocno kciuki za te z Was którym jest teraz ciężej (Emeczka, Pfry, Jo_ana ❤️‍🩹) i za te u których się dobrze dzieje- nie spisze wszystkich z racji czytania z doskoku, ale mocno kibicuje ❤️

    Pfry pisałaś że rzadko się udzielasz i dziewczyny mogłyby o tobie zapomnieć- to niemożliwe, bo ja ciebie dobrze pamiętam sprzed tych dwóch lat 🫶 Potrafię sobie tylko wyobrazić jak trudne musi byc dla ciebie to wszystko, obserwowanie też powrotów po rodzeństwo itp. Wszystkie twoje emocje są zrozumiałe🫶 Przytulam cię mocno i wierzę że Wasze dziecko już na was czeka i jest blisko 🥹

    jo_ana, siesiepy, Zosis, Angi90 , Marti27, Emka06, Niaha lubią tę wiadomość

    15.06.2023 - 40+0, 3490 g, 56 cm Gabriel 🩵
    age.png
  • Angi90 Autorytet
    Postów: 3021 7350

    Wysłany: 5 lipca, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ☀️
    Piątek weekendu początek, jakie plany na wolny czas? 😁

    Rozalaa, ze spokojem czekaj - przyjdzie 🦧 szybko ✊🏼 Super, że histero nie trzeba!❤️Ja się obecnie zastanawiam jak zareaguję na dupka i czy przylezie małpisko wcześniej czy długo po tych 10 dniach 🤔

    Emka, właśnie - jak się czujesz? O której jutro masz podgląd?👀🤞🏼 Widzisz, małż zdrowieje, wszystko będzie dobrze 🍀

    Zosis, muszą Cię przebadać i dobrze w sumie, niech to nie koliduje z dzisiejszym wypisem✊🏼🍀

    Dara, czego tak długo męczysz oczy przed monitorem?😅 Jak sytuacja u Ciebie, bierzesz ten progesteron, @ przyszła już? 🧐 To miłe, dziękuję🤗❤️

    Frutellka, Lola jak nastroje, jak się fizycznie czujecie? ❤️

    Dobrego dnia ☀️

    Lola93 lubi tę wiadomość

    👩🏻'90 🧔🏻'84 🩷'14
    Niedrożność jajowodów/Czynnik męski
    IVF '24🍀
    🔸Procedura 20/06 start
    💉Bemfola 300+Orgalutran+Decapeptyl
    🪄21🥚=>12 MII=>ICSI=>11=>❄️❄️❄️
    🔹FET 31/07 💉 beta HCG 10 dpt <2,3 mlU/ml ❌
    🔹FET 02/09🍀blastka 4CC🍀
    7 dpt betaHCG 19,65 prog 14,38
    9 dpt betaHCG 70,43 (268%)
    11 dpt betaHCG 162 prog 18,09 (131%)
    14 dpt betaHCG 687,23 prog 28,01 (162%)❤️

    23.09 pierwsze USG⏳
    "Rób wszystko z jedną myślą w głowie:
    Zasłużyłam na szczęście!"
  • Lola93 Autorytet
    Postów: 1406 1985

    Wysłany: 5 lipca, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi90 wrote:
    Dzień dobry ☀️
    Piątek weekendu początek, jakie plany na wolny czas? 😁

    Rozalaa, ze spokojem czekaj - przyjdzie 🦧 szybko ✊🏼 Super, że histero nie trzeba!❤️Ja się obecnie zastanawiam jak zareaguję na dupka i czy przylezie małpisko wcześniej czy długo po tych 10 dniach 🤔

    Emka, właśnie - jak się czujesz? O której jutro masz podgląd?👀🤞🏼 Widzisz, małż zdrowieje, wszystko będzie dobrze 🍀

    Zosis, muszą Cię przebadać i dobrze w sumie, niech to nie koliduje z dzisiejszym wypisem✊🏼🍀

    Dara, czego tak długo męczysz oczy przed monitorem?😅 Jak sytuacja u Ciebie, bierzesz ten progesteron, @ przyszła już? 🧐 To miłe, dziękuję🤗❤️

    Frutellka, Lola jak nastroje, jak się fizycznie czujecie? ❤️

    Dobrego dnia ☀️
    Ja jeszcze czuję ból po punkcji na tym jajniku na którym mam torbiel, trochę mnie to martwi, ale jest już coraz lepiej. Poza tym spoko:) Neoparin igła nienajlepsza ale lepsza niż ten orangutan, to było coś nie z tej planety 😃no i kurde ten prog, jak się to nazywa na wątkach ivf, "dowcipny”, to też taki śmieszny wynalazek, leżę chwilę po aplikacji ale no co tu dużo mówić, wypływa potem i tak w ciągu dnia 😕 mam nadzieję że to co ma działać to działa 💪🏼

  • Bambi92 Autorytet
    Postów: 783 1561

    Wysłany: 5 lipca, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczko gratulacje 😍🥰

    Siesiepy, Emka wizytę mam w Instytucie Endometriozy, szpital euromedicare we Wrocławiu. Wszyscy lekarze tam mają super opinie w zakresie leczenia endometriozy, zobaczymy jak w zakresie niepłodności. Chce się dowiedzieć, jak powinnam się leczyć, jakie są szanse na zajście w ciążę naturalnie po leczeniu, a jeśli są iluzoryczne to też chciałabym to wiedziec. 18 lipca to będzie. Badania immuno planowałam zrobić od razu, ale póki co 🤧 nie odpuszcza. Myślicie, że powinnam odczekać chwilę po chorobie czy można od razu?

    Pfry jak widzisz ja też robię krok do przodu i trzy do tyłu. Może będziemy ostatnie z tej listy z dopisanymi jajkami, ale będziemy ✌️

    Ona: 31 lat, On: 32 lat, Starania od 1.2022

    💃
    ✅ 11.2023 Histeroskopia i usunięcie polipa, stan zapalny endometrium
    ❌ Endometrioza, zajęty lewy jajnik, zrosty na jelicie cienkim i w jamie otrzewnowej

    🕺
    ❌ morfo 2%, za mała ruchliwość, leukocyty, żylaki I/II st.

    ⏸️ 16.08, Beta 58, prog 17,64 19.08 beta 278, prog 34, 22.08 beta 1278 prog. 30

    29.08. 2mm Cudu 😍
    19.09 - następna wizyta
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4716 5844

    Wysłany: 5 lipca, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś chyba wróciłam do żywych ale umówiłam się do rodzinnej jeszcze po zwolnienie na wczoraj i dziś, dopiero dziś czuję się w miarę dobrze 😌

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2024 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml
    20.09.2024 r. - beta HCG 802,05 🥹
    Progesteron 85,9 nh/ml

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 5 lipca, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dzień z kawusią i cheetosami keczupowymi. 😎

    Angi zostały na dzisiaj łazienki i poznosić graty do domu, a tak to siedzę i będę wyszywać w tej pracy! Tyle brzuszków się zwolniło, że liczę na to, iż lipiec również będzie stadny w kwestii jajeczek! :)

    Emka lekko podwyższona temperatura niech już będzie, bo organizm wtedy prawidłowo sam walczy z infekcją. :) Stąd prosta droga do jej całkowitego pokonania!

    Frutti i oby jak największa część! Nie żałuj sobie L4 kochana, wszystko jest dla ludzi. :)

    Zosia trzymam ogromne kciuki aby wszystko dzisiaj poszło sprawnie i żebyście wyszli w spokoju do domku!

    Bambi dzięki za info i namiary. :) Może kiedyś skorzystam. Konieczne daj znać jak sobie radzą z leczeniem niepłodności! Co do badań immuno po chorobie się nie wypowiem, ale wydaje mi się, że to średnio dobry pomysł - chociaż przecież to inne sfery organizmu tyczą się immuno niepłodnościowej.

    Rozalka kurde jeszcze kawal czasu! A ja bym tak chciała już i obserwować Twoją akcję-stymulację. :)

    Zosis, Emka06, rozalaa, Angi90 lubią tę wiadomość

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Angi90 Autorytet
    Postów: 3021 7350

    Wysłany: 5 lipca, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bambi zdrówka!✊🏼🍀😘

    Lola, cokolwiek jest lepsze od tego orangutana 😆to była maskara 🙈Bierzesz dużo proga, więc miejmy nadzieję, że podziała i na torbiel🤞🏼 A dowcipnie to ładuj głęboko 🤭 postaraj się poleżeć chociaż 15 minut, a co ma wylecieć i tak wyleci 🤷🏼‍♀️
    Kiedy u Ciebie kolejne informacje?

    Frutellka, super, że odpuszcza!Niech będzie już lepiej 🙏🏼 u mnie tak samo, jeszcze coś, ale przynajmniej dzień zaczęłam standardowo👌🏼O której godzinie dzwonią do Ciebie z Kliniki? ✊🏼

    Siesiepy, a cóż to za śniadanie? 🤣Niech dochodzą nam 🥚🥚 w expresowym tempie ✊🏼 ale na mnie bynajmniej to Ty nie patrz 😂

    👩🏻'90 🧔🏻'84 🩷'14
    Niedrożność jajowodów/Czynnik męski
    IVF '24🍀
    🔸Procedura 20/06 start
    💉Bemfola 300+Orgalutran+Decapeptyl
    🪄21🥚=>12 MII=>ICSI=>11=>❄️❄️❄️
    🔹FET 31/07 💉 beta HCG 10 dpt <2,3 mlU/ml ❌
    🔹FET 02/09🍀blastka 4CC🍀
    7 dpt betaHCG 19,65 prog 14,38
    9 dpt betaHCG 70,43 (268%)
    11 dpt betaHCG 162 prog 18,09 (131%)
    14 dpt betaHCG 687,23 prog 28,01 (162%)❤️

    23.09 pierwsze USG⏳
    "Rób wszystko z jedną myślą w głowie:
    Zasłużyłam na szczęście!"
  • Lola93 Autorytet
    Postów: 1406 1985

    Wysłany: 5 lipca, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi90 wrote:
    Bambi zdrówka!✊🏼🍀😘

    Lola, cokolwiek jest lepsze od tego orangutana 😆to była maskara 🙈Bierzesz dużo proga, więc miejmy nadzieję, że podziała i na torbiel🤞🏼 A dowcipnie to ładuj głęboko 🤭 postaraj się poleżeć chociaż 15 minut, a co ma wylecieć i tak wyleci 🤷🏼‍♀️
    Kiedy u Ciebie kolejne informacje?

    Frutellka, super, że odpuszcza!Niech będzie już lepiej 🙏🏼 u mnie tak samo, jeszcze coś, ale przynajmniej dzień zaczęłam standardowo👌🏼O której godzinie dzwonią do Ciebie z Kliniki? ✊🏼

    Siesiepy, a cóż to za śniadanie? 🤣Niech dochodzą nam 🥚🥚 w expresowym tempie ✊🏼 ale na mnie bynajmniej to Ty nie patrz 😂
    No jutro mają dzwonić umawiać mnie na poniedziałek na transfer, jeśli będzie co transferować (stan na sobotę). No i w poniedzialek rano mają jeszcze dzwonić z potwierdzeniem czy jest co transferować i które przeżyły 5 dobę żeby nie jechać niepotrzebnie w razie co. Nigdy w swoim życiu nie chciałam tak bardzo żeby był już poniedziałek, ten weekend mógłby nie istnieć
    😕 kropeczki błagam walczcie tam 🙏🏽🥺

  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 5 lipca, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi90 wrote:
    Bambi zdrówka!✊🏼🍀😘

    Lola, cokolwiek jest lepsze od tego orangutana 😆to była maskara 🙈Bierzesz dużo proga, więc miejmy nadzieję, że podziała i na torbiel🤞🏼 A dowcipnie to ładuj głęboko 🤭 postaraj się poleżeć chociaż 15 minut, a co ma wylecieć i tak wyleci 🤷🏼‍♀️
    Kiedy u Ciebie kolejne informacje?

    Frutellka, super, że odpuszcza!Niech będzie już lepiej 🙏🏼 u mnie tak samo, jeszcze coś, ale przynajmniej dzień zaczęłam standardowo👌🏼O której godzinie dzwonią do Ciebie z Kliniki? ✊🏼

    Siesiepy, a cóż to za śniadanie? 🤣Niech dochodzą nam 🥚🥚 w expresowym tempie ✊🏼 ale na mnie bynajmniej to Ty nie patrz 😂

    Śniadanie, które zdecydowanie nie było dobrym pomysłem... 😆👀 Ja patrzę na Was wszystkie, czy to lipiec, czy sierpień, czy wrzesień, kibicuję i będę kibicować. :>

    Angi90 lubi tę wiadomość

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 2963 5574

    Wysłany: 5 lipca, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozala, to super, że nie trzeba robić histero! 🥳

    Rozala, Angi, czuję się dobrze, właściwie to w ogóle nie czuję jajników, ale może to dobrze po ostatnich przygodach. Dawkę mam malutką, więc jestem ciekawa co tam się dzieje. Średnio mi się podoba ten lek, bo ma jakieś tępe igły 😅 Właśnie do mnie dzwonili, że wizyta jutro na 9:15 😊

    siesiepy, Paula29, Cukruś, rozalaa, Angi90 , Marti27 lubią tę wiadomość

    Początek starań o dziecko: 04/2022

    3 x IUI ❌️

    ➡️ IVF✨️🙏🏻

    „Możliwe, że będziesz musiała stoczyć więcej niż jedną bitwę, by odnieść zwycięstwo.”
  • moonflower Autorytet
    Postów: 2989 6632

    Wysłany: 5 lipca, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Dara ja mam termin oficjalny na 18.07 ale bąbel najprawdopodobniej przyjdzie na świat 9.07 cos mu się spieszy bo rozwarcie coraz większe… mam nadzieję że do wtorku wytrwa 😂

    2.07.2012 💙
    22.11.2016 💔
    15.05.2023 💔
    9.07.2024 💙
    age.png
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4716 5844

    Wysłany: 5 lipca, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi coś ten embriolog w kolorowej czapce mówił o sobocie ale godziny to mi nie podał 😊

    Angi90 lubi tę wiadomość

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2024 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml
    20.09.2024 r. - beta HCG 802,05 🥹
    Progesteron 85,9 nh/ml

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 3108 8201

    Wysłany: 5 lipca, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane! 🧚🏻
    Podczytuje, jestem na bieżąco i myślę ciągle o Was ale nie miałam chwili żeby na spokojnie przysiąść i odpisać 🥴
    Byłam wywolywana kilka razy więc na szybko melduje - wypoczynek udał się na 102 ale niestety krótko po powrocie Mąż miał wypadek na crossie - przy podjeździe pod stromą górę zleciał z niej razem z motorem. Teraz moja codzienność to kursowanie między domem, a szpitalem i to z 2 miesięcznym maluchem 😐 niech to skończy się jak najszybciej 🙏🏻

    Zosis, Marti, Kropka gratulacje 🥳🥳🥳
    Kolejne Bobozaury na pokładzie! ❤️
    Jak czujecie się Mamusie? 🙃

    Amunicja, Siesiepy, BuBu nawet nie wiecie jak cieszą mnie Wasze ciąże 🥰
    Z niecierpliwością czekam na rozwiązanie i poznanie kolejnych Bobozaurow! 😁

    Angi milion zacisnietych kciuków za Twoje śnieżynki 🤞🏻🤞🏻🤞🏻🤞🏻

    Kibicuje każdej z Was ale niestety nie mam jak się odnieść - mimo to podczytuje na bieżąco! 😘
    Ściskam! 😘

    Zosis lubi tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 28 lat 🙋🏻‍♂️ 29 lat

    AMH 5,03 ✅
    Jeden drożny jajowód ❌
    Endomenda 🆘, Hashimoto 🆘

    🧔🏻🆘
    oligozoospermia.

    1️⃣ 9️⃣.

    📝 29 VII - transfer 💚🍀🤞🏻5.1.1. 🍀
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🤱🏻 26.04.2024r. Lilianna
    👶🏻3950g, 62 cm Miłości💖

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać".

    age.png
  • Amunicja Autorytet
    Postów: 1080 4741

    Wysłany: 5 lipca, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcowa
    Dużo zdrowia dla męża. Jak już wydobrzeje, to spionizuj go tam odpowiednio żeby więcej za bardzo nie dokazywał i pamiętał, że jest jedynym takim egzemplarzem na świecie.
    Całe szczęście, że jednak bardziej mu się ten spadochron otworzył niż nie otworzył, uff!
    I dużo zdrowia dla Ciebie, Matko Pielęgniarko Ogarniaczko 😘

    Jo_ana
    Wysyłam Ci dzisiejsze warszawskie promienie słońca wprost do Królestwa Niderlandów ☀️ Na zwyżkę humorku i poziomu wit.D

    jo_ana lubi tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️
    AMH 2,2
    regularne cykle, potwierdzone owulacje
    jajowody drożne
    hormony w 3 dc ✅
    krzywe glukozowa i insulinowa ✅
    histeroskopia, CD138 ✅
    TSH 1,05 (Euthyrox)

    🙋🏻‍♂️
    teratozoospermia- morfologia 1% 👎🏻
    pozostałe parametry wysoko ponad normy✅
    fragmentacja ✅
    posiewy✅
    hormony ✅
    brak żpn


    Po 22cs:
    02.2024 IVF 2x❄️
    I FET 22.05.2024👎🏻
    II FET 18.06.2024 ✨
    6dpt ⏸️ betaHCG 24,7 mIU/ml, prog 25,2 ng/ml
    8dpt betaHCG 89,9 mIU/ml, prog 29,2 ng/ml
    10dpt betaHCG 248,3 mIU/ml, prog 31,7 ng/ml
    27dpt zarodek z bijącym ❤️
    niskie ryzyka, NIPT- dziewczynka 🌸🩰💕

    preg.png
‹‹ 1053 1054 1055 1056 1057 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ