X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 987 2670

    Wysłany: 12 lipca, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, za pytania jak się czuje 🥰 wracam do żywych 😊 gorączki już nie mam, faraon odpuścił 😅 został tylko katar i ochrypnięty głos. Już po pracy na dziś, czas doprowadzić mieszkanie do ładu 🫣
    Poodpisuje wieczorkiem 😘

    Mart768 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 26 🧔‍♂️ 34 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 zalecenie ivf 💉 amh 0.56 ➡️ 0.91/ teratozoospermia 🪱

    1 IVF 09.23-brak zarodka

    2 IVF 10.23 1❄️
    12.10 ET 1.2.2 10dpt <0.2❤️‍🩹
    💉prp jajników

    3 IVF 01.24 | 4 IVF 02.24
    5 ❄️

    15.04 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹

    Immunologia🚨
    cross match 39.1%
    allo mlr 0.0%
    kir aa
    CD138 ✅️ CD56✅️ receptywność endometrium ✅️

    29.07 FET 4.1.1 cb 💔
    30.08 FET 4.1.1 cb 💔

    Teraz w moim sercu, niedługo w moich ramionach 🍀
    Czekają ❄️❄️
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 4576 5046

    Wysłany: 12 lipca, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka@ wrote:
    Dziewczyny mam wyniki biopsji z histeroskopii:
    3b6bc1c8fc72d.jpghttps://zapodaj.net/plik-YOXBekrKem
    Czy to jest prawidłowy wynik? Myślałam, że znajdę punkt zaczepienia przy moich ciążach biochemicznych.

    Ten wynik nie mówi nic konkretnego raczej, szkoda że nie ma oznaczenia markeru cd138.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca, 08:44

    🌱Rozpoczęcie starań 01/2021
    👼🏻 Poronienie 9/12 tc 11/2021 💔

    ♀ 90’
    Kir Bx brak 2DS1 2DS2 | PAI 1 homo | MTHFR hetero | niedobór białka S wolnego 62% | rozjechane cytokiny | komórki NK 19% | cienkie endometrium

    ♂87’
    Wszystkie wyniki w normie

    Moje ♡ 𝑊𝑒𝑟𝑜𝑛𝑖𝑘𝑎 04.2011
    ———————————————————
    Od 2023 KLINIKA W NL
    🔸 5 x stymulacja
    🔸 3 x IUI
    🔸 IVF: 03/2024, mamy 18 ❄️
    Ryzyko OHSS, transfer odroczony
    14/05 (N) I FET ❄️ nieudany
    15/06 (N) II FET ❄️ cb 💔
    13/08 (S) III FET ❄️ 7 tc 💔
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 2894 4812

    Wysłany: 12 lipca, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny!!!😊

    Kciuki Wasze dla Borysa na wagę złota !!!😘

    A kiedy to zleciało....sama nie mam pojęcia! 🙈🙈

    Młody był bardzo grzeczny, aż musieliśmy przerwać badanie, musiałam trochę pochodzić bo nie chciał ani się odwrócić ani współpracować 😁
    Najważniejsze, że to co miałbym zbadane to zostało i wszystko jest w najlepszym porządku, co mnie bardzo Cieszy i Starego. Taki wiecie kamień z Serducha 😊😁

    Waży już 380g 😁

    No to siema Cioteczki! 😊🖐🖐

    20240712-115818.jpg

    P.S. Walka z pająkami 1:0 dla nich

    P.S. 2 zamówiliśmy wozek dzisiaj po wizycie 10tyg czekania 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca, 17:16

    jo_ana, Anka96, rozalaa, siesiepy, KoKos, BuBu90, Emka06, Mart768, Paula29, Beezi, Lola93, SandraH.97, Cukruś, RinTinTin, Niaha lubią tę wiadomość

    1️⃣8️⃣☘️

    👱‍♀️ 27lat
    🩹IO'24 = - 10kg
    ▪️Drożne jajowody▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 29lat
    ❌1%morfologia ▪️Reszta ponad normę ▪️HBA 80%▪️ SCD 23%▪️ C1

    12.2023 IUI ❌️
    03.2024 IUI ⏸️🍀
    Beta 39🔸️ 111🔸️605🔸️1447
    02.04-Mamy❣️😍
    16.04-1.6cm Dzidzionka👶🏻
    08.05 4.0cm Słoneczka🌞
    13.05 5.2cm Misia🐻‍❄️
    NIFTY -niskie ryzyka 🫶🩵🫶
    28.05-8.5cm Acrobaty🤸‍♂️
    25.06- 234g Szczęścia 💖
    23.07-500g Dinusia🦕
    28.08-1035g 🦁


    preg.png
  • Amunicja Autorytet
    Postów: 1080 4741

    Wysłany: 12 lipca, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka06
    Jak tylko nie zawieziesz tej dachówki na salę imprez i nie wyślesz chłopa z kubeczkiem „na stronę” w hurtowni, to na pewno wszystko inne kliknie 😄
    Niezła zawierucha z tymi lekami, układanie stymulacji to są istne szachy.

    Beezi
    Ło Pani, niech Cię smok wawelski ma w swojej opiece 😁
    Mamuśka idzie w tango 🪩🕺🏻

    KarolinaAnastazja
    Jaaaaaak? Połówkowe? 😄 Mocno trzymam kciuki za Boryska i jego mamę ✊🏻I też nie wiem kiedy to zleciało, u Ciebie śmig i już półmetek, a moja wizyta DOPIERO za 63 godziny i 7 minut (o 8:30). Jakoś muszę wytrzymać 😊
    Edit: cześć Borys, fajnie Cię widzieć w dobrym zdrowiu 🙂


    Cukruś
    Trzymam kciuki za dobry układ cyklu pod stymulkę i monity. Napisz jak Ci w tej nowej pracy. Ludzie póki co w porządku? I czy klima działa? 😄

    Jo_ana
    Gratuluję decyzji o budowie i w perspektywie o powrocie. Róbcie wszystko żebyście byli szczęśliwi.
    P.S. Emka06 na pewno pomoże Ci skołować jakiś rabat na dachówkę 😉

    Biedronka
    Masz histopatologicznie prawidłowe dla fazy folikularnej endometrium (4-14 dzień cyklu) i komórki w kanale szyjki macicy bez atypowych zmian, czyli prawidłowe.


    Roszponka
    IVF to nie jest Twoja porażka, to może być Twój największy sukces 🙂 To bez różnicy czy spłodzone w sypialni czy w kuchni, z rana czy wieczorem, z pomocą IVF czy IUI. Najważniejsze że z miłości do drugiej osoby i z wielkiej potrzeby poczucia miłości do dziecka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca, 17:24

    rozalaa, siesiepy, jo_ana, Biedronka@, Zosis, BuBu90, Emka06, Mart768, Beezi, SandraH.97, Cukruś lubią tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️
    AMH 2,2
    regularne cykle, potwierdzone owulacje
    jajowody drożne
    hormony w 3 dc ✅
    krzywe glukozowa i insulinowa ✅
    histeroskopia, CD138 ✅
    TSH 1,05 (Euthyrox)

    🙋🏻‍♂️
    teratozoospermia- morfologia 1% 👎🏻
    pozostałe parametry wysoko ponad normy✅
    fragmentacja ✅
    posiewy✅
    hormony ✅
    brak żpn


    Po 22cs:
    02.2024 IVF 2x❄️
    I FET 22.05.2024👎🏻
    II FET 18.06.2024 ✨
    6dpt ⏸️ betaHCG 24,7 mIU/ml, prog 25,2 ng/ml
    8dpt betaHCG 89,9 mIU/ml, prog 29,2 ng/ml
    10dpt betaHCG 248,3 mIU/ml, prog 31,7 ng/ml
    27dpt zarodek z bijącym ❤️
    niskie ryzyka, NIPT- dziewczynka 🌸🩰💕

    preg.png
  • Paula29 Autorytet
    Postów: 563 1139

    Wysłany: 13 lipca, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi90 dzięki że pytasz. Upały męczą ale jakoś daje radę. W nocy przeszła burza i powietrze jest od razu lepsze. Akurat jestem w szpitalu na obserwacji 🫣 od razu mówię że wszystko ok i chyba dziś wyjdę. Mieliśmy kolizję. Dziewczyny uważajcie na drogach, a brzuchate Dinusie miejcie najlepiej adapter do pasów 🫣 i dbajcie o odległość brzuszka od kierownicy. Przy okazji nadmienie że na USG dziewczyny ważą już 600g 🥹🥰 co do naklejki - uświadomiłam sobie że wożę cały mój świat. Jak tam 🐒? Powoli ją żegnasz? Tęsknić nie będziesz na pewno 😊

    Emka06 🤞🏼 dziś za IUI. Ty wchodzisz na takie obroty, że kropek musi się tam dobrze wkręcić 😊 udanej imprezy.

    Amunicja, ustawiłaś sobie taki zegar do wizyty? 😃 Jak się czujesz?

    Jo_ana super decyzja! W jakie projekty celujecie? Parterowe, piętrowe? 😊

    Biedronko, wynik jest oki, także super! Żadnej atypii, żadnych przerostów czy polipów. Badalaś też CD138 i NK?

    KarolinaAnastazja 🥰 pozdrowienia dla Boryska. Cieszę się że wszystko u Niego oki. Niech rośnie zdrowo.

    Migotko nie zajedź się w pracy po tym faraonie. 🫣 Stary już też się poprawił?

    Frutellko mieliście przeczekać lipiec, dobrze pamiętam? Z powodu urlopu doktorka. A w sierpniu ruszacie? 😊

    Roszponka nie sądzę że to porażka. Nieważne jak dojdziesz do celu, ważne że go osiągniesz! 😘

    Emka06 lubi tę wiadomość

  • Zosis Autorytet
    Postów: 1972 5123

    Wysłany: 13 lipca, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka!! 🤞🤞 Zaciskamy z Basiulkiem kciuki. 🤞🤞 Jak znajdziesz czas w tym dzisiejszym maratonie to dawaj znać.

    Amunicja, Twoje ostatnie zdania powinny być motto tego wątku. 🥰

    Paula, kolizja?! Mam nadzieję, że nic poważnego sie nie stało?

    Emka06 lubi tę wiadomość

    👩‍🦰34 🧔39
    👩‍❤️‍👨 2021, początek starań
    IUI 10.2023 (27-my cykl starań)
    👶 wyczekana Basia 07.2024 💗

    age.png
  • Amunicja Autorytet
    Postów: 1080 4741

    Wysłany: 13 lipca, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula29
    O rany, na pewno się mocno przestraszyłaś. Całe szczęście, że jesteście zdrowe i bezpieczne. Rady zapisuję w pamięci, bo często jeżdżę i mam nadzieję, że kiedyś się przydają 🙂
    Dziękuję, że pytasz o mnie- czuję się popołudniami bardzo zmęczona, ale walczę z całych sił, bo „ciąża to nie choroba”- tym bardziej ta niepotwierdzona 😅 Odliczam ilekroć spojrzę na zegarek. 47 godz.54 min. 😉

    Cudnej soboty, niech odkurzacz dobrze ciągnie, a biszkopt wyrasta i nie opada. Ulubionego miejsca parkingowego pod spożywczakiem, nowego liścia u ulubionego kwiatka i familijnej sielanki.
    Niech Was sobota rozpieszcza 🌸😊

    Beezi 😏 Pamiętaj- wieczorem bielizna do kompletu 😏😏

    Zosis, SandraH.97, Emka06, rozalaa, Beezi lubią tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️
    AMH 2,2
    regularne cykle, potwierdzone owulacje
    jajowody drożne
    hormony w 3 dc ✅
    krzywe glukozowa i insulinowa ✅
    histeroskopia, CD138 ✅
    TSH 1,05 (Euthyrox)

    🙋🏻‍♂️
    teratozoospermia- morfologia 1% 👎🏻
    pozostałe parametry wysoko ponad normy✅
    fragmentacja ✅
    posiewy✅
    hormony ✅
    brak żpn


    Po 22cs:
    02.2024 IVF 2x❄️
    I FET 22.05.2024👎🏻
    II FET 18.06.2024 ✨
    6dpt ⏸️ betaHCG 24,7 mIU/ml, prog 25,2 ng/ml
    8dpt betaHCG 89,9 mIU/ml, prog 29,2 ng/ml
    10dpt betaHCG 248,3 mIU/ml, prog 31,7 ng/ml
    27dpt zarodek z bijącym ❤️
    niskie ryzyka, NIPT- dziewczynka 🌸🩰💕

    preg.png
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 4576 5046

    Wysłany: 13 lipca, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula mam nadzieję, że to tylko mała stłuczka i nic poważnego się nie wydarzyło 🥺 zdrówka, wracajcie szybko do domu.

    Co do projektu to mam wybrany jeden, który na ten moment jest moim numerem jeden, będzie z poddaszem użytkowym. Mam też innych ulubieńców, ale domy 170,180 m2 to jednak za dużo kosztów, więc celujemy w taki 140 + garaż.

    Emka kciuki za dzisiaj niech płynie ekipa do celu 🤞🏻

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca, 08:45

    Emka06 lubi tę wiadomość

    🌱Rozpoczęcie starań 01/2021
    👼🏻 Poronienie 9/12 tc 11/2021 💔

    ♀ 90’
    Kir Bx brak 2DS1 2DS2 | PAI 1 homo | MTHFR hetero | niedobór białka S wolnego 62% | rozjechane cytokiny | komórki NK 19% | cienkie endometrium

    ♂87’
    Wszystkie wyniki w normie

    Moje ♡ 𝑊𝑒𝑟𝑜𝑛𝑖𝑘𝑎 04.2011
    ———————————————————
    Od 2023 KLINIKA W NL
    🔸 5 x stymulacja
    🔸 3 x IUI
    🔸 IVF: 03/2024, mamy 18 ❄️
    Ryzyko OHSS, transfer odroczony
    14/05 (N) I FET ❄️ nieudany
    15/06 (N) II FET ❄️ cb 💔
    13/08 (S) III FET ❄️ 7 tc 💔
  • aśś Autorytet
    Postów: 1016 1383

    Wysłany: 13 lipca, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Paula, ciesze sie ze to tylko mala kolizja i juz wychodzicie, ale na pewno sie najadlas strachu...

    @jo_ana, gratulacje ze bierzecie sie za dom, ja przyznam nie mialabym sily do tego, ale wlasnie kupilisny blizniaka 120 m2 plus garaz 50 m2, wiec w sumie 170m2 i jestem super zadowolona, chociaz bedziemy tam mieszkac we dwojke na razie :)

    A pytanie, bo mam ta wizyte w poniedzialek. Jakies ma byc specjalne to skierowanie na histero? Ogolnie do szpitala czy konkretnego? I czy ktoras robila z Was w Krakowie? I czy ma byc tam umieszczone info o cd138? Bo nawet nie wiem co mam lekarzowi powiedziec 😀

    Edit.
    @Amunicja, bardzo dobrze widziec Cie w takiej euforii 😉 czekamy z Toba na wizytę ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca, 09:38

    jo_ana lubi tę wiadomość

    Rozpoczęcie starań 06.2022
    💁‍♀️PCOS, owulacja przywrócona na stymulacji, oba jajowody drożne,
    Lametta 5-9 dc 1x2, NAC 5-9 dc 3x1, Proovulin, Resweratrol (250 mg), omega 3 (EPA 1000 mg, DHA 500 mg), Wit D3, Wiesiołek 1- 12 dc 3x1, L-arginina 6-12 dc 3x2, Wit E 1-12 dc 3x1, Pregna start, selen 100 mcg, cynk 30 mg, wit C 1000 mg, zioła ojca Sroki, Ovitrelle x2
    Trombofilia:
    MTHFR_677C>T Układ homozygotyczny ❌️
    PAI-1 4G Układ heterozygotyczny ❌️

    14 cykl stymulowany (wczesniej prawie 2 lata)
    💁‍♂️
    L- karnityna 3x1 (1800 mg), L- arginina 3x2 (3000 mg), acetyl L-karnityna 2x1 (1000 mg), Q10 3x1 (600 mg), selen 100 mcg, wit E 1x1, likopen 1x1 (20 mg), NAC 2x1 (1000 mg), omega 3 2x1 (EPA 1000 mg, DHA 500 mg), smoothie + zmielone siemie lniane z dodatkiem oleju z czarnuszki
    Morfologia nadal 1%, ale w normie w przeliczeniu na ejakulat,
    DFI 15%, HBA 74%, MAR test 0%
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 13 lipca, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! Mówiłam ostatnio że nie mam dziwnych snów. Stary miał. Ale widzę że z niego zeszły i jednak wlazły na mnie. Otóż...
    W śnie szłam na prenatalne do muchy. Tak. Muchy. Małej, czarnej że skrzydłami. Do tego obleśnego owada. Bałam się bo zakładałam ze nie będzie się znać na USG. W końcu to mucha! Okazało się że wizyta i badanie były full profeska, a mi potem było smutno że z niej taki dobry spec, a nikt jej nie lubi. W akcie wdzięczności chciałam z nią iść na kawę po badaniu. Nie zdążyłam bo się obudziłam, bo jakaś mucha siadała non stop mi na twarzy. Moja empatia się skończyła. Złapałam packe i wkurzona ja zabiłam. W końcu miałam chwilę spokoju i mogłam ponownie zasnąć. 👀

    Amunicja, nie walcz z tym i śpij póki możesz. Tak mi mówi każda matka, czy to starsza czy młodsza. 😅 Potem już może nie być takiej możliwości. 😏 Odliczam z niecierpliwością do tej wizyty razem z tobą!

    Paula bardzo się cieszę że wszystko dobrze, bo przyznam że czytałam z duszą na ramieniu. 🥺 Wow bable są już naprawdę spore! Dziękuję za rady. Ostatnio o tym myślałam chwilę nawet. 👀

    Joanna też jestem fanką poddaszy użytkowych. 😁 Szkoda marnować tego miejsca pod dachem jak można trochę podwyższyć i wykorzystać na coś mądrego!

    Emka dajcie dzisiaj czadu. Ty, twoje jajo, stary i pływaki starego! 🔥

    Emka06, Mart768, Zosis, Beezi, Paprota9418 lubią tę wiadomość

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Biedronka@ Autorytet
    Postów: 392 573

    Wysłany: 13 lipca, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amunicja, Paula29 dzięki za pomoc w interpretacji wyniku. Biopsja podczas ponownej histeroskopii na NFZ, nie badałam CD ani NK.
    Mam wyniki kolejnych badań, udało mi się podnieść poziom Wit.D przez 4 mc z 27.6 do 43.9💪
    Ale martwi mnie te wysokie DHEAS😞
    https://zapodaj.net/images/4f91e19d5ad27.jpg[/img]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca, 10:14

    👸 &🤴 & 🧒

    25 cykli starań

    10.2022 CB 🖤
    05.2023 CB 🖤
    03.2024 CB 🖤
    10.2023 histeroskopia👍usunięto 3 polipy😳
    06.2024 powtórna histeroskopia, brak polipa✅️
    biopsja endometrium ✅️

    08.24 - I cykl stymulowany❌️
    09.24 - II cykl stymulowany ⏳️

    Kwas foliowy✅️
    Homocysteina ✅️
    AMH 2.73 ng/ml
    Wit. B12 ✅️
    Wit. D 43✅️
    DHEAS ✅️
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4701 5750

    Wysłany: 13 lipca, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula tak robię cykl odpoczynku w prawdzie okres dostałam dziś więc 7 DC gdzie miałabym się zjawić na monitoring wypadłby w piątek gdzie moja dr jeszcze jest, ale transfer robiłby ktoś inny a tego nie chcę... Więc tak czy siak odpocznę ten cykl rzecz jasna z pełną suplementacją i zdrowym odżywianiem; a w sierpniu ruszymy w tę podróż czy zakończy się sukcesem nie wiem osobiście wolę się nie nastawiać mam takie podejście do tego jak nasza Amunicja 😃
    Całe szczęście, że Wam się nic nie stało 🙂

    Amunicja ja tutaj czekam na to Twoje USG 🙂

    Jo_ana gratuluję decyzji ✊✊

    Aśś - powiedz lekarzowi, że chcesz skierowanie na histeroskopie z oznaczeniem CD138 i możesz poprosić od razu z drożnością; szpital może być konkretny ale też może być bez wskazania i wtedy sobie sama wybierzesz:)

    Emka trzymam dziś za Ciebie kciuki ✊✊

    Karolina Anastazja cieszę się , że u Was wszystko w porządku 🙂

    Angi a Ty kiedy wizyta przed transferem ? ✊✊

    aśś, Emka06 lubią tę wiadomość

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2024 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml
    20.09.2024 r. - beta HCG 802,05 🥹

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2300 2392

    Wysłany: 13 lipca, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny my już po wizycie, wizyta bardzo owocna 😊
    Mąż dostal leki przeciwzapalne do przygotowania przed zabiegiem usunięcia zpn.
    Mialam usg bo po owulacji czułam strasznie klucie jajników, ale wszystko jest ok więc nic do niepokoju.
    Ustaliliśmy plan, IUI jeszcze przed zabiegiem, mówi mamy po prostu cykl przed IUI na monitoringu powiedzieć, że chcemy w nasteonym cyklu podejść do IUI i wtedy pobierzemy wszystko badania potrzebne itp. Jeszcze 🐵 nie dostałam, ale juz umówiłam się na monitoring na sobotę 27 lipca bo tylko wtedy będę miała możliwość przyjechania i to jeszcze do innego gina z kliniki przez to, że nie dostanę urlopu w nowej pracy żeby przyjechać do gina prowadzącego. Myślę, że w sierpniu na monit już będę mogła być u mojego gina prowadzącego i wtedy pobrać wszystkie badania do IUI i we wrześniu spróbować.
    Pokazałam wyniki morfologii z medycyny pracy, mówił, że mam sobie zrobić ferrytyne, ale ze morfologia bardzo ładna.
    Co do trombofilii mówił, że przy pozytywnej becie mam napisać i on wystawi receptę na heparyne no i acard, ale to dopiero jak beta będzie pozytywna.
    Mówił też, że mam nie robić badań B12, B9 skoro brałam metylowane, ale tutaj się jeszcze zastanowię nad tym.
    Co do ANA3 to powiedział, że on do immunologa kieruje dopiero po nieudanych transferach, na ten moment mogę iść do reumatolaga żeby on zdecydował czy poszerzamy diagnostykę.
    U mnie tam były histotony na poziomie granicznym

    👱‍♀️ 25L
    AMH 7,9
    • 2x fertistim • glucophage XR 1500 mg •
    ❌️ PCOS, IO, F5 c.3980A>G hetero, MTHFR c.1286A>C hetero, SERPINE1 c.-820_-817G(4_5) hetero,
    ✅️ badania hormonalne, przeciwciała przeciwplemnikowe, p/c. p. antyg. jajnika, MUCHA
    ❔️ANA3 - histony graniczny (+) 🔜 reumatolog
    2023 - ✖️ 2x stymulacja CLO
    12/2023 klinika
    02/2024 sonoHSG - lewy niedrożny
    ✅️ 03/2024 laparoskopia - lewy jajowód odklejony od otrzewnej + oba jajowody drożne 🥳
    ✖️ 6x stymulacja lametta 2x1 + ovitrelle (2x pęcherzyk pękł bez ovi)
    09/2024 stymulacja lametta 2x1 + ovitrelle + estrofem 11-13 dc

    🧔 28L
    • zmiana supli na zalecane od androloga •
    ❌️ żylaki powrozka nasiennego
    ✅️badania hormonalne ➡️suple ➡️ 29/04/2024 kontrola nasienia - ilość i ruch baaaardzo wzrosły za to morfo nadal 0% ✅️ 06/2024 fragmentacja DNA 14% ➡️ zabieg usunięcia 10/2024

    obecnie 19cs
  • Mart768 Autorytet
    Postów: 866 2170

    Wysłany: 13 lipca, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny! Czytałam na bieżąco, ale nie jestem w stanie się odnieść, bo jestem koszmarnie niewyspana i mózg mi pracuje połowicznie 🙈 na początku tygodnia pediatra skierowała Oliwkę na badanie moczu, oczywiście szczepienia nie było (dziecko zdrowe, ale w upał nie będą szczepić), a ja przez dwie noce próbowałam złapać mocz do tych pieprzonych przyklejanych woreczków, bez większych sukcesów 🙈 dodatkowo w lipcu chodzę codziennie do takiej „niby-pracy” i dopiero teraz widzę ile się trzeba nakombinować, żeby ogarnąć wizyty przychodni i robotę 🤦🏼‍♀️

    Także moje plany na weekend to odpocząć. A jak tam u Was? :)

    🙋‍♀️32 🙋‍♂️ 43

    Starania o pierwsze dziecko
    na luzie od 12.2020
    na poważnie od 08.2021

    wrzesień 2022: cb
    styczeń 2023: cb?
    marzec 2023: cb?
    maj 2023: poronienie 7tc

    08.09.23 - II
    13.05.24 - Oliwka jest z nami :)
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 987 2670

    Wysłany: 13 lipca, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry w sobotę 😊 jakie macie plany na weekend?
    Wczoraj wieczorem znowu mnie zmiotło z planszy ale to już z przeziębienia 😅

    Lipcowa, cieszę się, że już jesteście razem ❤️ mocno się poturbował ten Twój Stary 😱

    Rozala, nawet skarpety w ananaski są 😊 to czekamy na start stymulacji 😉

    Angi, transferowy cykl powiadasz ☺️ jak Twoje nastawienie?

    Moon, jak się czujecie z Antosiem?

    Joana, i to są odważne decyzje 😍 powodzenia z budową!

    Paula, kolizja 😱 ulga,że wszystko z Wami dobrze i jesteście bezpieczne ❤️ a dziewczyny jakie już duże 🥹

    KarolinaAnastazja, ale że jak połówkowe?! 🤣 cieszę się,że wszystko w porządku. Rośnijcie dalej 😊

    Emka, plan na dziś ambitny ale do zrealizowania 🍀 zaciskam kciuki ✊️

    Beezi, wychodne 😁 czyli to ten moment, gdzie znów trzeba pytać rodziców czy można wyjść wieczorem 😅
    Miłego wychodnego 🥰

    Curkuś, jak wrażenia po pierwszym dniu pracy? Cieszę się, że wizyta owocna i macie plan 😊 wrzesień już niedługo.


    Siesiepku, a śpij sobie póki moższesz 😊 a poza spankiem to jak się czujesz?
    Usg u muchy 🤣 no hit!

    Amunicja, odliczanie trwa, będzie pięknie 🥰
    też odliczam do swojej poniedziałkowej wizyty i czekam na 🐒, której już się odbija i jak się pojawi to zaczynam transferowy cykl.

    Frutelka, jeśli chcesz czekać na swoją doktor to czekaj, jeśli to sprawia, że poczujesz się pewniej i bezpiecznie.
    W mojej klinice mają taki podział, że punkcje i transfery robią inni lekarze. A lekarz prowadzący stymulacje, monitornigi i całe przygotowanie pacjentki 🤷‍♀️

    Zosia, dobrze czytać,że dogadujecie się z Basieńką 😊

    Miłego dnia 😊 korzystajcie z pogody bo u mnie to 🍑 nie urywa 😅

    Cukruś, rozalaa, jo_ana, Emka06 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 26 🧔‍♂️ 34 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 zalecenie ivf 💉 amh 0.56 ➡️ 0.91/ teratozoospermia 🪱

    1 IVF 09.23-brak zarodka

    2 IVF 10.23 1❄️
    12.10 ET 1.2.2 10dpt <0.2❤️‍🩹
    💉prp jajników

    3 IVF 01.24 | 4 IVF 02.24
    5 ❄️

    15.04 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹

    Immunologia🚨
    cross match 39.1%
    allo mlr 0.0%
    kir aa
    CD138 ✅️ CD56✅️ receptywność endometrium ✅️

    29.07 FET 4.1.1 cb 💔
    30.08 FET 4.1.1 cb 💔

    Teraz w moim sercu, niedługo w moich ramionach 🍀
    Czekają ❄️❄️
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 10373 14113

    Wysłany: 13 lipca, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka kciuki! 🤞

    Emka06 lubi tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    On 34l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo nieśmiałe ⏸️ -> 11.06 ⏸️ -> 12.06 ⏸️
    🔹14.06 126,27 prog. 42,12->16.06 263,26 prog. 38,46, 17.06 339.86, prog. 50.3 -> 19.06 948,19 prog.52.01
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy w macicy GS 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm Misia Haribo
    🔹27.07 10+2 krwawienie, szpital 3.44 cm łobuza 🥰
    🔹05.08 11+5 prenatalne 5.26 cm zdrowego synka 💙
    🔹13.08 12+6 6.5 cm akrobaty 💙
    🔹03.09 15+6 (wg USG 16+6) 11 cm i 151 g śpiocha 💙

    Walcz maluszku 🙏❤️🫶
    preg.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 13 lipca, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedronka to dheas nie jest znowu jakoś dramatycznie podwyższone. Masz może problemy z prolaktyna albo PCOS? Jak twoje pozostałe hormony? Przyznam że nie pamiętam :(

    Cukruś wow, naprawdę brzmi to bardzo konkretnie. Acard można kupić bez recepty i jeśli miałabys się czuć z tym pewniej to według mnie warto samemu chociaż od owulacji sobie brać. Ale to zależy od Ciebie. :) do immunologa chyba możesz też iść na własną rękę, wyrwać choćby termin telekonsultacji. Będziesz się w to bawić sama? :) wrześniowe IUI brzmi bardzo dobrze!

    Mart masz kogoś w zanadrzu kto będzie w stanie ci pomóc żebyś mogła się chociaż wyspać raz a dobrze? 👀 Plany? Wygrodzić koniom pastwisko, ugotować obiadek, trochę posprzątać. Nic specjalnego. 😁

    Migotka kurde bele, machnij se miętę z kwiatem nagietka (jak masz dostęp) do tego dodaj korzeń imbiru i kurkumy oraz łyżka miodku. Powinno zatłuc przeziębienie w zarodku! Jak się czuje? Dobrze w sumie. 😁 Nie mam za bardzo na co narzekać. Jakieś dolegliwości oczywiście są, ale nie na tyle silne żebym nie była w stanie funkcjonować normalnie. Mam tylko nadzieję że to nie oznacza, że w brzuchu słabo się wszystko rozwija. 😅 Z pogody zamierzam korzystać właśnie, bo jest chłodno i pochmurno więc idealnie żeby 2-3h w szczerym polu przenosić ogrodzenie. 🤣 W trakcie tych upałów to pokornie siedziałam w domu. Może wybiorę się na jakiś spacerek jeszcze, co by się poruszać trochę.

    migotka_, Cukruś, Mart768 lubią tę wiadomość

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4701 5750

    Wysłany: 13 lipca, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka - nie ma co ukrywać w mojej Klinice jestem tylko dlatego, że moja Pani doktor tam jest; jest jedynym lekarzem który nie traktuje pacjentów jak na taśmie produkcyjnej… Chyba jest tam najlepszym specjalistą z największymi sukcesami; potrafi zrobić punkcje i transfer i całe przygotowanie, a niektórzy lekarze poprostu robią tylko przygotowanie, a punkcje i resztę ktoś inny;)

    migotka_ lubi tę wiadomość

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2024 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml
    20.09.2024 r. - beta HCG 802,05 🥹

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2300 2392

    Wysłany: 13 lipca, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepku musze pomyśleć czy będę umawiać się no immuno, ale chyba nie, pomysle. Co do acardu też pomysle, może kupię. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i poraz kolejny upewniam się w tym, że mój lekarz prowadzący to naprawdę bardzo dobry wybór.

    Dziewczyny, które pytały się o pracę. Zostałam przyjęta do biura w centrali jednego z dużych marketów i oni mają taką praktykę, że pierwsze 2 tygodnie (10 dni roboczych pon-pt) jest stażu w sklepie przy wykładaniu towaru. Nie ważne na jakie stanowisko idziesz do biura zawsze jest ten staż. Także mi zostały jeszcze 9 dni w sklepie a później poczucie to na co zostałam przyjęta 😁 będę się fajnymi sprawami zajmować także przebieram nóżkami aż będę już na docelowym stanowisku, na razie ważne, że klima jest 😁😁

    Jeszcze odnośnie wizyty, jak lekarz do mnie zajrzał dzisiaj to widział 2 ciałka żółte na prawym jajniku a na monicie u innego gina były 2 pęcherzyki, ale na lewym i prawym jajniku 😆🤣🫣 o lewym jajniku dzisiaj nic nie mówił, no nie ważne wydaje mi się, że przy moich drożnych jajowodach to nie ma aż tak większego znaczenia 🤣 dlatego nie lubię jeździć po innych ginach, no chyba, że były 3 pęcherzyki w tym cyklu i jeden na lewym a dwa na prawym 🤣🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca, 12:05

    👱‍♀️ 25L
    AMH 7,9
    • 2x fertistim • glucophage XR 1500 mg •
    ❌️ PCOS, IO, F5 c.3980A>G hetero, MTHFR c.1286A>C hetero, SERPINE1 c.-820_-817G(4_5) hetero,
    ✅️ badania hormonalne, przeciwciała przeciwplemnikowe, p/c. p. antyg. jajnika, MUCHA
    ❔️ANA3 - histony graniczny (+) 🔜 reumatolog
    2023 - ✖️ 2x stymulacja CLO
    12/2023 klinika
    02/2024 sonoHSG - lewy niedrożny
    ✅️ 03/2024 laparoskopia - lewy jajowód odklejony od otrzewnej + oba jajowody drożne 🥳
    ✖️ 6x stymulacja lametta 2x1 + ovitrelle (2x pęcherzyk pękł bez ovi)
    09/2024 stymulacja lametta 2x1 + ovitrelle + estrofem 11-13 dc

    🧔 28L
    • zmiana supli na zalecane od androloga •
    ❌️ żylaki powrozka nasiennego
    ✅️badania hormonalne ➡️suple ➡️ 29/04/2024 kontrola nasienia - ilość i ruch baaaardzo wzrosły za to morfo nadal 0% ✅️ 06/2024 fragmentacja DNA 14% ➡️ zabieg usunięcia 10/2024

    obecnie 19cs
  • Biedronka@ Autorytet
    Postów: 392 573

    Wysłany: 13 lipca, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    biedronka to dheas nie jest znowu jakoś dramatycznie podwyższone. Masz może problemy z prolaktyna albo PCOS? Jak twoje pozostałe hormony? Przyznam że nie pamiętam :(

    Cukruś wow, naprawdę brzmi to bardzo konkretnie. Acard można kupić bez recepty i jeśli miałabys się czuć z tym pewniej to według mnie warto samemu chociaż od owulacji sobie brać. Ale to zależy od Ciebie. :) do immunologa chyba możesz też iść na własną rękę, wyrwać choćby termin telekonsultacji. Będziesz się w to bawić sama? :) wrześniowe IUI brzmi bardzo dobrze!

    Mart masz kogoś w zanadrzu kto będzie w stanie ci pomóc żebyś mogła się chociaż wyspać raz a dobrze? 👀 Plany? Wygrodzić koniom pastwisko, ugotować obiadek, trochę posprzątać. Nic specjalnego. 😁

    Migotka kurde bele, machnij se miętę z kwiatem nagietka (jak masz dostęp) do tego dodaj korzeń imbiru i kurkumy oraz łyżka miodku. Powinno zatłuc przeziębienie w zarodku! Jak się czuje? Dobrze w sumie. 😁 Nie mam za bardzo na co narzekać. Jakieś dolegliwości oczywiście są, ale nie na tyle silne żebym nie była w stanie funkcjonować normalnie. Mam tylko nadzieję że to nie oznacza, że w brzuchu słabo się wszystko rozwija. 😅 Z pogody zamierzam korzystać właśnie, bo jest chłodno i pochmurno więc idealnie żeby 2-3h w szczerym polu przenosić ogrodzenie. 🤣 W trakcie tych upałów to pokornie siedziałam w domu. Może wybiorę się na jakiś spacerek jeszcze, co by się poruszać trochę.

    Nie mam PCOS a prolaktyna ostatnio 14.32 ng/ml. Progesteron po owulacji 11.8 ng/ml
    Reszta hormonów w 3 dc, jakie oznaczałam:
    FSH 8.4
    LH 4.2
    TSH 1.09
    Estradiol 50.33

    👸 &🤴 & 🧒

    25 cykli starań

    10.2022 CB 🖤
    05.2023 CB 🖤
    03.2024 CB 🖤
    10.2023 histeroskopia👍usunięto 3 polipy😳
    06.2024 powtórna histeroskopia, brak polipa✅️
    biopsja endometrium ✅️

    08.24 - I cykl stymulowany❌️
    09.24 - II cykl stymulowany ⏳️

    Kwas foliowy✅️
    Homocysteina ✅️
    AMH 2.73 ng/ml
    Wit. B12 ✅️
    Wit. D 43✅️
    DHEAS ✅️
‹‹ 1065 1066 1067 1068 1069 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ