Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • Pfry Autorytet
    Postów: 1425 2738

    Wysłany: 28 października 2024, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski, na wyjście ze skorupy wybrałam celowo zdjęcie bardzo odbiegające od standardów xD tak więc weźcie to pod uwagę, na co dzień wygląda to ZUPEŁNIE inaczej. Nie poznacie mnie nigdy na ulicy w standardowym wydaniu i codziennych łachmanach 🤘 jednak zależy mi dalej na trybie incognito na forum 🤪

    Jeśli chodzi o Ditę nieee, ona ma bardzo jasną skórę, ja mam mocno oliwkową 😁 do przebrania mocno się wybielałam pudrem i użyłam szarego cienia jako bronzera na nosie, policzkach i podbródku. Tak to jestem pyzą 🫢 i zwyczajowo się nie maluję.

    👩 '90 | 🧑 '91 - starania od 11.2020

    09.2019 polip w jamie macicy
    2021: 21.09 histeroskopia ✂️ polipa
    2022: 31.07⏸️😳 - 19.08 ❤️- 11.09💔 poronienie samoistne 9+4 - powrót do starań od 12.2022
    2023: 02.03 HyCoSy ✅ 14.08 histeroskopia z biopsją endometrium ❌ 27.12 kontrolna biopsja ✅
    2024: 03.01 HOMA ✅ cytokiny rozjechane, KIR Bx, allo-MLR 33,1%, endometrioza II i adenomioza ❌; 29.07 i 28.08 - IUI ❌ 15.11 histeroskopia: ✂️mikropolipy, zrosty; biopsja ❌

    16.02.2024 AMH 1,28 -> 06.02.2025 AMH 1,92
    Mąż: seminogram ✅ fragmentacja ✅ HBA ✅
    Kariotypy ✅ cross-match✅
    Diagnoza ❔❔❔ niepłodność idiopatyczna

    05.2025: 1 IVF: 8 🪩 ➡️ 6 🥚➡️ 4 MII ➡️ ❄️ 6CA 🧘FET?
    29.06 - NATURALS ⏸️ 😭 🪄 30.06 501,42 mIU/ml, 02.07 1376,78 mIU/ml
    11.03.2026 - GG 🩷 40+6 🥹 3500 g, 55 cm
    age.png
  • Pfry Autorytet
    Postów: 1425 2738

    Wysłany: 28 października 2024, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukruś wrote:
    Dziewczyny czy po biopsji przyszła 🦍 normalnie? Czy przyszła przyspieszona?
    Widzę, że u mnie bardzo krótki był cykl bo 24 dni, zwyczajowo moje cykle to 25-30 dni w tamtym czasie. Po biopsji plamiłam 2 dni.

    👩 '90 | 🧑 '91 - starania od 11.2020

    09.2019 polip w jamie macicy
    2021: 21.09 histeroskopia ✂️ polipa
    2022: 31.07⏸️😳 - 19.08 ❤️- 11.09💔 poronienie samoistne 9+4 - powrót do starań od 12.2022
    2023: 02.03 HyCoSy ✅ 14.08 histeroskopia z biopsją endometrium ❌ 27.12 kontrolna biopsja ✅
    2024: 03.01 HOMA ✅ cytokiny rozjechane, KIR Bx, allo-MLR 33,1%, endometrioza II i adenomioza ❌; 29.07 i 28.08 - IUI ❌ 15.11 histeroskopia: ✂️mikropolipy, zrosty; biopsja ❌

    16.02.2024 AMH 1,28 -> 06.02.2025 AMH 1,92
    Mąż: seminogram ✅ fragmentacja ✅ HBA ✅
    Kariotypy ✅ cross-match✅
    Diagnoza ❔❔❔ niepłodność idiopatyczna

    05.2025: 1 IVF: 8 🪩 ➡️ 6 🥚➡️ 4 MII ➡️ ❄️ 6CA 🧘FET?
    29.06 - NATURALS ⏸️ 😭 🪄 30.06 501,42 mIU/ml, 02.07 1376,78 mIU/ml
    11.03.2026 - GG 🩷 40+6 🥹 3500 g, 55 cm
    age.png
  • Bambi92 Autorytet
    Postów: 897 1855

    Wysłany: 28 października 2024, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfry jaka pyza?! Ty dżaga jesteś 🤩

    Ona: 32 lat, On: 33 lat, Starania od 1.2022

    💃
    ✅ 11.2023 Histeroskopia i usunięcie polipa, stan zapalny endometrium
    ❌ Endometrioza, zajęty lewy jajnik, zrosty na jelicie cienkim i w jamie otrzewnowej

    🕺
    ❌ morfo 2%, za mała ruchliwość, leukocyty, żylaki I/II st.

    ⏸️ 16.08.2024, Beta 58, prog 17,64 19.08 beta 278, prog 34, 22.08 beta 1278 prog. 30
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2341 6582

    Wysłany: 28 października 2024, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha ciesz się ostatnimi chwilami z brzuszkiem i zbieraj siły na jutro 😘

    Lipcowa ekspres to życiowy game changer, prawda? 😄

    Cukruś to teraz czekamy na wyniki 🙌

    Pauli przykro mi 😓

    Beezi, cóż 🦍 jest zaskakująca wręcz. 3 dni lało się jak szalone, a teraz? lekkie plemienie rano i przez resztę dnia czysto 🫠 do tego mam jakieś dziwne pobolewania po jednej stronie 😒

    Pfry nie mam pojęcia kim jesteście ale wyglądacie bosko 🤩 jak Pani dr rozumie starania naturalne? Co z lekami na immuno w takiej sytuacji?

    Agentko doceniam każdą taką aktywność, to wzruszające 🥹

    Zosiu 🥹 nawet nie wiem co powiedzieć, to piękne z Twojej strony 🤗

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2024, 20:34

    Niaha, Zosis, Pfry lubią tę wiadomość

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
    nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa
  • Missi Autorytet
    Postów: 1321 1717

    Wysłany: 28 października 2024, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfry wow super!
    Podziwiam bo ja to jestem antytalencie do takich rzeczy 😀

    Pfry lubi tę wiadomość

    ♀️ 32l. ♂️ 43l.
    🍀 27.10.2025- II kreseczki
    🍀 14.11.2025- piękne serduszko
    🍀05.12.2025- 3cm misia 🥹 według USG +3dni
    🍀29.12- prenatalne: niskie ryzyka, zdrowy chłopczyk, 7,5cm szczęścia. Według USG 13+3
    🍀15.01- 160g misia, potwierdzona płeć 🩵
    🍀12.02- 360g syneczka 🩵
    🍀18.02- prenatalne II trymestru 🍀
    🍀12.03- 700g malucha
    🍀10.04- 1160g dżentelmena
    🍀29.04- prenatalne III trymestru, 1700g synka

    preg.png
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2955 3543

    Wysłany: 28 października 2024, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie plamie także ciekawe jak ta 🦍 przyjdzie 🤔

    Po 2 latach starań i diagnostyki START IVF ✨️
    🍀✨️ 24/03/2025 start stymulacji ✨️🍀
    🍀✨️ 07/04/2025 punkcja ✨️🍀
    pobranych 8 🥚 ➡️ pICSI ➡️ 5 ❄️ ✨️🍀❤️
    1 FET 05/05/2025 11 dpt <0,2 ✖️
    2 FET 09/06/2025
    7dpt 79,20 mIU/ml ➡️9dpt 208 mlU/ml ➡️11 dpt 389 mlU/ml ➡️12 dpt 525 mlU/ml ➡️14 dpt 980 mlU/ml ✨️🍀

    14.02.2026 (38+3 tc.) nasz cały świat 🩵💙
    age.png
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 5636 7377

    Wysłany: 28 października 2024, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missi wrote:
    Pauli19 przykro mi 😮‍💨
    Jestem dobrej myśli że wszystko będzie dobrze.
    Życzę Ci dużo siły.


    Frutelka gdzie jesteś? Jak u Ciebie?:)

    Jestem, żyje bez zmian 😊

    Missi, Angi90 lubią tę wiadomość

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    01.05.2025 r. - Miłoszek, nasz wyczekany ukochany Maluszek!🩵

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 29 października 2024, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcowa wrote:
    Niaha pewnie wolałabyś być już po ale niestety na niektóre rzeczy nie mamy wpływu - za to już jutro będzie piękny dzień ❤️❤️
    Masz przygotowane wody 0,5l albo bidon z filtrem? 😊 Te będą najbardziej podręczne i nie będzie ciężko szarpac się z cięższymi po cięciu 😊 mi na pewno pomogły też przekąski pod ręką i przeorganizowanie torby, a ten najpotrzebniejsze rzeczy trzymałam na parapecie obok żeby nie schylać się do torby non stop 😊

    Angi dobrze, że jesteś ❤️❤️
    Cieszy mnie Twój suwaczek, który pokazuje coraz wyższa liczbe ❤️ jeszcze troszkę i zaczniesz II trymestr 😘

    Zosis najważniejsze, że ten kiepski okres już za Wami 😘 a Zosia przecudna 🥰 chyba podobna do mamusi, co? 🥰

    Kupiliśmy ekspres philipsa 😊 co prawda dopiero w ten weekend ale za to kawka wjeżdża codziennie i od razu dzień piękniejszy 🤭

    Dzwoniłam tam po południu i jutrzejszy dzień też leży pod znakiem zapytania 😔
    Woda, bidon i przekąski przygotowane. Wszystko już gotowe, wystarczy sygnał z ich strony ❤️

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 29 października 2024, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfry wrote:
    Rozalaa - byłam już dwa razy na histeroskopii na NFZ, nie ma tam dostępnych tych super zpecjalistów od niepłodności niestety. ☹️

    Jestem już po konsultacji z lekarką prowadzącą. Zgodziłyśmy się z tym, że obecnie dalsze inseminacje nie mają u nas sensu. Lecimy z histeroskopią, napisałam już do kliniki, w której chciałabym ją wykonać. Mam nadzieję, że uda się szybko umówić, ponieważ mam jeszcze 2 miesiące ważne badania 🤞 po histeroskopii pani doktor wstępnie zaleca 3-4 miesiące naturalnych starań, a po nich jednak zaleca in vitro. Mam więc ok. pół roku jeszcze na namyślenie się co do procedury 😑🧐 No i mam zalecenie kolejny raz zbadać AMH 🙃 zbadam pewnie po histeroskopii i po rekonwalescencji. Dostałam też rozpiskę co do suplementów w endometriozie. 😵‍💫

    W ogóle muszę Wam się Dinki pochwalić i wyjść trochę ze swojej skorupy. 🫣 W sobotę byliśmy na imprezie przebierankowej i tak wymalowałam siebie i Starego, że klękajcie narody. Mąż super farby do ciała kupił więc u niego poszły w ruch, u mnie tylko tatuaż zrobiłam z czerwonej farby. Wiem, że mamy tu fanki anime - czy któraś z Was rozpozna kim jesteśmy? 😚 Bo osobiście jestem bardzo dumna i zadowolona z efektu końcowego ❤️

    https://ibb.co/WGBqbmC

    Ale wypas 😍 przepiękna jesteś 😍

    Pfry lubi tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2955 3543

    Wysłany: 29 października 2024, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Dinusie, dużo słoneczka Wam dzisiaj życzę, u mnie ponuro, ale mam nadzieję, że popołudniu wyjdzie słońce ☀️

    Niaha dawaj znać jak tam dzisiaj. Trzymam kciuki żeby to było już dzisiaj ✊️

    nick nieaktualny, Niaha lubią tę wiadomość

    Po 2 latach starań i diagnostyki START IVF ✨️
    🍀✨️ 24/03/2025 start stymulacji ✨️🍀
    🍀✨️ 07/04/2025 punkcja ✨️🍀
    pobranych 8 🥚 ➡️ pICSI ➡️ 5 ❄️ ✨️🍀❤️
    1 FET 05/05/2025 11 dpt <0,2 ✖️
    2 FET 09/06/2025
    7dpt 79,20 mIU/ml ➡️9dpt 208 mlU/ml ➡️11 dpt 389 mlU/ml ➡️12 dpt 525 mlU/ml ➡️14 dpt 980 mlU/ml ✨️🍀

    14.02.2026 (38+3 tc.) nasz cały świat 🩵💙
    age.png
  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1955 1571

    Wysłany: 29 października 2024, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi - tak, to dziś 😁
    Pfry - nie mam pojęcia kim jesteście, ale jakbym zobaczyła na ulicy, zwłaszcza o zmroku, to bym się przestraszyła 😂

    Pfry lubi tę wiadomość

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
    I FET VI 24 - X
    IIFET VII 24 - cb
    IIIFET X 24 - cb
    IVFET V 25 - 8/10tydz poronienie 💔
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 29 października 2024, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a jaki koenzym stosujecie? Mój mąż bierze Ubiquinol z Aliness. Wiem, że jest lepszy niż Ubiquinon, ale ta cena 🫣 Dawka 600mg to sześć tabletek dziennie tego z Aliness, więc opakowanie starczyłoby na 10 dni. Może macie coś do polecenia, żebym nie poszła z torbami przed tą procedurą? 😅

  • Frutellka Autorytet
    Postów: 5636 7377

    Wysłany: 29 października 2024, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka06 wrote:
    Dziewczyny, a jaki koenzym stosujecie? Mój mąż bierze Ubiquinol z Aliness. Wiem, że jest lepszy niż Ubiquinon, ale ta cena 🫣 Dawka 600mg to sześć tabletek dziennie tego z Aliness, więc opakowanie starczyłoby na 10 dni. Może macie coś do polecenia, żebym nie poszła z torbami przed tą procedurą? 😅
    Firma NOW


    Niaha powodzenia✊🤞

    Emka06, Niaha lubią tę wiadomość

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    01.05.2025 r. - Miłoszek, nasz wyczekany ukochany Maluszek!🩵

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • Anka96 Autorytet
    Postów: 3020 2097

    Wysłany: 29 października 2024, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha powodzenia 🍀

    Niaha lubi tę wiadomość

    A. 👱‍♀️ 28 . A 🧔‍♂️ 30
    Brak owulacji - LUF ❌️
    Przewaga Estrogenowa ❌️
    Krótka Faza Lutealna ❌
    Insulinoopornośc ❌ glukoza 91 Insulina 17.1 HOMA 3.84 ❌️ (06.25)
    Hiperandrogenizm ❌
    Mthfr homo, Pai Hetero ❌
    KIR BX -Nieobecne ( 2DS3,2DS4 norm)
    AMH 2.14 (12.2022) -> 0.64 ❌️( 06.2024)--> 1.48 (03.25)🥳
    07.2024 Histerolaparoskopia-> Endometrioza I Stopnia ❌️ Jajowody Drożne.
    12.2026 USG ENDOMETRIOZY.

    STOP STARANIA .
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2341 6582

    Wysłany: 29 października 2024, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dinusie 😊 czy tylko ja nie mogę przestawić się na nowy czas? 😅 spałam od 20.30 do 6.30 😅 z godzinna przerwą koło 1 w nocy 🥲 czuję się jakbym miała być chora 🤧

    Niaha 🤞💙

    Kasiak 🍀🤞 daj znać jak poszło 😊

    Emeczko niestety nie poratuje, z Now cena ta sama, nie znalazłam tańszych 😢 ewentualnie można zamówić ten 200 mg to wychodzi odrobinkę taniej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2024, 08:01

    Niaha lubi tę wiadomość

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
    nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa
  • Missi Autorytet
    Postów: 1321 1717

    Wysłany: 29 października 2024, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emeczko tak ta forma koenzymu jest niestety droga.

    Niaha powodzenia!


    Rozala ja też, od tygodnia próbuje mnie rozłożyć choroba ale póki co jakoś organizm się mocno broni czuję że walczy 😀 jeden dzień jestem juz zdrowa a następnego od nowa czuję gardło i osłabienie i tak w kółko od tygodnia. A ta zmiana czasu też mi nie służy.
    Wszyscy wokół chorują także ciężko będzie tego uniknąć chyba

    Niaha lubi tę wiadomość

    ♀️ 32l. ♂️ 43l.
    🍀 27.10.2025- II kreseczki
    🍀 14.11.2025- piękne serduszko
    🍀05.12.2025- 3cm misia 🥹 według USG +3dni
    🍀29.12- prenatalne: niskie ryzyka, zdrowy chłopczyk, 7,5cm szczęścia. Według USG 13+3
    🍀15.01- 160g misia, potwierdzona płeć 🩵
    🍀12.02- 360g syneczka 🩵
    🍀18.02- prenatalne II trymestru 🍀
    🍀12.03- 700g malucha
    🍀10.04- 1160g dżentelmena
    🍀29.04- prenatalne III trymestru, 1700g synka

    preg.png
  • RinTinTin Autorytet
    Postów: 762 1615

    Wysłany: 29 października 2024, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfry ja też nie mam pojęcia za kogo się przebraliście, ale jesteś petardą 🤩

    Niaha trzymam kciuki żeby to było dzisiaj 🤞🏻🍀

    Kasia kciuki za dzisiaj 🤞🏻🍀

    Emka ja brałam koenzym z NOW.

    Dobrego dnia dziewczyny! 🌞

    Emka06, Niaha, Pfry lubią tę wiadomość

    26 cykli starań naturalnych ❌
    05.23 💔

    EF IVF
    05.2024 ➡️ I mini ➡️🥚🥚➡️ ❌
    06.2024 ➡️II mini ➡️ 🥚➡️❌

    09.2024 ➡️ PRP jajników ⏳
    📋AMH - 0.09 📋FSH - 6.65
    23.09.24 zabieg

    🙋🏻‍♀️35l🙋🏼27l

    📈POF
    AMH 0.227➡️ 0.369➡️ 0.041➡️0.09
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 2083 5394

    Wysłany: 29 października 2024, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka 😊
    Jeju tak mnie w nocy głowa bolała, ból głowy mnie obudził, myślałam, że zaraz eksploduje 🤯

    Pfry, ale z Ciebie piękna kobieta 🥰 też nie wiem za kogo się przebraliście ale podoba mi się!

    Zosis, cudna z Was rodzinka 😍 dziękuję, że o Nas pomyślałaś, kochana jesteś ❤️

    Kasiak, trzymam kciuki 🤞🏻🍀

    Cukruś, dobrze że masz to już za sobą i nie było tak źle 🙂 teraz czekanie na wyniki.

    Angi, już przebieram nóżkami na Twoją wizytę 😍😊 jeju jak czas leci, zaraz wkroczysz w drugi trymestr.

    Emka, koniec października= koniec maratonu 😁 można powiedzieć, że dałaś radę 💪🏼

    Beezi, na immunosupresji czuje się okej, żadnych skutków ubocznych nie doświadczyłam na razie i oby tak zostało 😉

    Niaha, ale Cię trzymają w niepewności 🙄 ale to już niedługo 🤗

    Miłego dnia dziewczyny 💋

    Angi90 , Emka06, Zosis, Cukruś, Niaha lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 28 🧔‍♂️ 35 👶 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 niskie amh/ teratozoospermia 🪱
    Immunologia🚨

    4 procedury IVF🔬/ prp jajników 💉
    09.23- brak zarodka| 10.23| 01.24| 02.24
    6❄️

    1). 10.23 ET 1.2.2 10dpt <0.2 ❤️‍🩹
    2). 04.24 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹
    3). 07.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)
    4). 08.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)

    💊immunosupresja
    5). 29.11.24 FET 4.1.1 ✨️🍀
    5dpt ⏸️🥹

    19.08.2025 (40+3) SN na świat przyszła Hania 🌸
    2900g i 50cm spełnionego marzenia ✨️🦕

    age.png

    Czeka 1❄️
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 2083 5394

    Wysłany: 29 października 2024, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka, ja brałam Ubiquinol ze Swansona.
    One wszystkie będą miały podobną cenę 🤷‍♀️

    Emka06 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 28 🧔‍♂️ 35 👶 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 niskie amh/ teratozoospermia 🪱
    Immunologia🚨

    4 procedury IVF🔬/ prp jajników 💉
    09.23- brak zarodka| 10.23| 01.24| 02.24
    6❄️

    1). 10.23 ET 1.2.2 10dpt <0.2 ❤️‍🩹
    2). 04.24 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹
    3). 07.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)
    4). 08.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)

    💊immunosupresja
    5). 29.11.24 FET 4.1.1 ✨️🍀
    5dpt ⏸️🥹

    19.08.2025 (40+3) SN na świat przyszła Hania 🌸
    2900g i 50cm spełnionego marzenia ✨️🦕

    age.png

    Czeka 1❄️
  • Angi90 Autorytet
    Postów: 3472 8834

    Wysłany: 29 października 2024, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, kto ma trochę słońca? U mnie dziś zgasło 🧐

    Niaha, trzymam kciuki🤞🏼 i czekam na wieści od Ciebie🍀 Jesteś już praktycznie w terminie, nie mogą Cię zbywać cały tydzień 🙄 Współczuję Ci stresu 🫂

    Cukruś, regeneruj się🍀 Kciuki za wyniki ✊🏼Myślę, że plamienia czy miesiączka po zabiegu to bardzo indywidualna sprawa, okres może przyjść wcześniej, a może później, zależy jak zareaguje Twój organizm na taką "wizytę".

    Zosis, co za dawka wzruszu 😭 Wspaniała kobieto, dziękuję za Twoje piękne ❤️

    Lipcowa, długo miałam Phillipsa i byłam bardzo zadowolona, niech i Wam służy i cieszy co rano☕ Jak Lili podobają się kolory jesieni?🍂😁

    Pauli, bardzo mi przykro 😥 Z dwojga złego, lepiej żeby to był biochem i żebyście mogli iść dalej 🍀 Tak wygląda w każdym razie, bo beta bardzo niska. Jakie masz obawy na ten moment przy IVF, nie wiem na jakim etapie jesteście?

    Bambi, aleś mnie pocieszyła 🫣😂 Też już nie chcę mdłości i liczę, że przejdą już za chwilę 🙈

    Beezi, kiedy następny wyjazd? 😁
    Czas mi ucieka bardzo leniwie, a mimo to nie wiem, gdzie uciekła już ćwiartka tej ciąży i kiedy urósł brzuch 😵‍💫 Nie mam przeczuć co do płci, i tak będzie beżowo! 😋 Za miesiąc na świat przyjdzie bratanica, straszniee się cieszę, bo będę mogła trochę poćwiczyć 🫢😆

    Emka, już za moment wrócisz na normalne tory w robocie! 🤩 Też czekam na wieści od Paula 🥺Mam nadzieję, że ma dużo na głowie i to dlatego tak wyszło, a poza tym wszystko u nich dobrze 🙏🏼

    Pfry, no wiesz co? Że niby gdzie ta szara 🐭? Więcej pewności siebie kobieto! Jesteś piękna ❤️

    Kasiak, kciuki za Was ✊🏼 Ogrzewaj Śnieżynkę mocno, aż się wtopi w Mamę ❤️

    Moje USG 🍊🍊ok, bez zmian😁 Ale mam powiększone węzły chłonne pod pachami i trochę bolą. Mam nadzieję, że to tylko z powodu wysokiego proga lub produkcji, niekoniecznie infekcji 🤔 Do obserwacji 🤷🏼‍♀️

    Frutellka , Emka06, Zosis, Cukruś, Niaha lubią tę wiadomość

    👩🏻🧔🏻🩷🩷
    Niedrożność jajowodów/Czynnik męski
    IVF '24🍀
    💉Bemfola 300+Orgalutran+Decapeptyl
    🪄21🥚=>12 MII=>ICSI=>11=>❄️❄️❄️
    🔹FET 31/07 💉 bHCG 10 dpt <2,3 mlU/ml ❌
    🔹FET 02/09🍀4CC🍀
    ☀️38t5d Córka 💝2025
    '26
    Nie będziesz sama❄️
    zabieram Cię do domu 🍀
    ⏳ przygotowania pod FET


    "Rób wszystko z jedną myślą w głowie:
    Zasłużyłam na szczęście!"🦖
    age.png
‹‹ 1291 1292 1293 1294 1295 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie pozwól, by decydował przypadek – świadomie zaplanuj swoje rodzicielstwo

Planowanie rodziny to proces, który wymaga nie tylko przygotowania emocjonalnego, ale również kompleksowego podejścia zdrowotnego. Współczesna medycyna oferuje narzędzia, które pozwalają przyszłym rodzicom świadomie zadbać o zdrowie swojego potomstwa. W tym kontekście niezwykle istotne jest zrozumienie roli genetyki i docenienie możliwości wczesnego wykrywania ryzyka chorób dziedzicznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

💔 Jak przetrwać Święta, gdy Twoje ramiona są puste? Poradnik dla par starających się o dziecko

Święta Bożego Narodzenia. Magiczny czas, pełen ciepła, rodzinnych spotkań i... presji. Dla par, które od dawna marzą o dziecku, grudzień potrafi być emocjonalnym rollercoasterem. Wzruszenie miesza się z frustracją, poczuciem niesprawiedliwości i bólem, a każda reklama czy uśmiechnięte dziecko przy stole tylko uwypukla to, czego w ciągu roku udaje się jakoś nie dostrzegać.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ