Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • RinTinTin Autorytet
    Postów: 762 1615

    Wysłany: 29 października 2024, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi podsyłam trochę słoneczka, u nas dużo 😘🌞

    Zapomniałam dodać Zosia, piękna z Was rodzinka, a intencja wzruszająca 🥹😘 mimo, że jestem niewiedząca wzruszyłam się i dziękuję Ci za ten gest 😘

    Angi ja czuję u Ciebie chłopca 🩵

    Zosis, Angi90 lubią tę wiadomość

    26 cykli starań naturalnych ❌
    05.23 💔

    EF IVF
    05.2024 ➡️ I mini ➡️🥚🥚➡️ ❌
    06.2024 ➡️II mini ➡️ 🥚➡️❌

    09.2024 ➡️ PRP jajników ⏳
    📋AMH - 0.09 📋FSH - 6.65
    23.09.24 zabieg

    🙋🏻‍♀️35l🙋🏼27l

    📈POF
    AMH 0.227➡️ 0.369➡️ 0.041➡️0.09
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2024, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może coś jest na rzeczy z ciśnieniem?
    Ja dziś aż czuję, że wolniej myślę. 😂

  • Biedronka@ Autorytet
    Postów: 911 1864

    Wysłany: 29 października 2024, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha kciuki 🤞🤞🤞💚

    Niaha lubi tę wiadomość

    👸 &🤴 &🧒&👶

    age.png
  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1955 1571

    Wysłany: 29 października 2024, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za kciuki :)
    Na razie.. czekam 😅

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
    I FET VI 24 - X
    IIFET VII 24 - cb
    IIIFET X 24 - cb
    IVFET V 25 - 8/10tydz poronienie 💔
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 29 października 2024, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukruś wrote:
    Dzień dobry Dinusie, dużo słoneczka Wam dzisiaj życzę, u mnie ponuro, ale mam nadzieję, że popołudniu wyjdzie słońce ☀️

    Niaha dawaj znać jak tam dzisiaj. Trzymam kciuki żeby to było już dzisiaj ✊️

    Jestem już w szpitalu, ale CC będzie jutro lub pojutrze, dowiem się tego przy dzisiejszym wieczornym obchodzie lub jutro rano.
    🍀🍀🍀

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Missi Autorytet
    Postów: 1321 1717

    Wysłany: 29 października 2024, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też dziś deszczowo i ponuro, taka książkowa jesień

    To ja pochwalę się wam nowymi włosami. Jest to dość spora zmiana dla mnie bo byłam ciemna, oprócz zmiany koloru weszło cięcie 😁
    https://ibb.co/hg795KK

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2024, 15:59

    Beezi, Niaha, migotka_, Cukruś, ChocoMonster, Marti27, Biedronka@, KarolinaAnastazja, siesiepy, Pfry, Kasiak89, Emka06, nick nieaktualny, Frutellka , SandraH.97, RinTinTin, Angi90 lubią tę wiadomość

    ♀️ 32l. ♂️ 43l.
    🍀 27.10.2025- II kreseczki
    🍀 14.11.2025- piękne serduszko
    🍀05.12.2025- 3cm misia 🥹 według USG +3dni
    🍀29.12- prenatalne: niskie ryzyka, zdrowy chłopczyk, 7,5cm szczęścia. Według USG 13+3
    🍀15.01- 160g misia, potwierdzona płeć 🩵
    🍀12.02- 360g syneczka 🩵
    🍀18.02- prenatalne II trymestru 🍀
    🍀12.03- 700g malucha
    🍀10.04- 1160g dżentelmena
    🍀29.04- prenatalne III trymestru, 1700g synka

    preg.png
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3470 8528

    Wysłany: 29 października 2024, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missi, pięknie 😍

    Pfry, wyglądacie petarda 🔥

    Kasiak,mam nadzieję, że się doczekałaś i już jesteście we dwoje, barszcz nagotowany?

    Angi, wysyłam z Krakowa piękny zachód słońca i złotą polską jesień 🍂☀️ Zainspirowałaś mnie i umówiłam USG piersi, niby robiłam w marcu, ale potem skończyłam kpi to chyba najwyższy czas. Sprawdzę czy czysty stan się utrzymuje 😁

    Niaha, oby to już jutro ✊🍀

    Biedronka, trzymam kciuki za jutro ✊ Angi, za Was też ✊🍀

    RinTinTin, zgubiłam się na jakim etapie jesteś, było prp a teraz odpoczywasz i niedługo wybywasz na Dominikanę?

    Migotka, oby tak dalej i listopadowy transfer już niedługo 🤞

    Biedronka@, Niaha, Missi, RinTinTin, Angi90 lubią tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8962 18003

    Wysłany: 29 października 2024, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejooo laski. Dopiero dzisiaj, bo jak widziałam ogrom postów to nie miałam siły wchodzić i nadrabiać. Dzisiaj prądu u mnie nie było, "wyłączenie planowe" o którym nikt nie informował bo po co, trzeba opierdzielić sołtysa i gminę, bo energa umywa ręce, więc sobie odespałam noc w której słabo spałam i o 3 w nocy piłam mleko. :p

    Jakbym mogła to bym piznęła tą luteiną w ciul i zaczęła nowy cykl, chodzę podkurwiona na wszystko (najbardziej na starego i muchy) cały dzień, stary mnie non stop drażni byle pierdołą. Boli jak na okres, pewnie jakbym odstawiła to by czerwona fontanna przyszła niemal od razu.
    Nie, nie jestem w ciąży bo nie omieszkałam i siknęłam, i biało - zresztą przy tej akcji w tym cyklu to i tak na nic innego nie liczyłam, więc macham na to ręką. Pewnie w czwartek skoczę na tą betę jednak, ale do swojego szpitala prywatnie, jak popołudniu dostanę wynik to od razu odstawię luteinę i będzie pół dnia szybciej do okresu i nowego cyklu.
    Wczoraj skończyłam przerzucać drewno, jestem z siebie dumna, w nocy coś popadało i dzisiaj więc idealnie w czasie wszystko się złożyło. I może na weekend jakieś grzybki w końcu urosną. :)

    Angi poproszę przepis na pancakes dyniowe! Brzmią fenomenalnie a mi się dynia marnuje! Chcialam zrobić sernik dyniowy ale robią karpatkę i dwóch ciast na pewno nie przejedzą. Jutro stoję pod gabinetem z Tobą i oczekuję na wieści. :)

    Missi ja ze staraniami mam dziwną relację. Z chęcią bym tym pierdzielneła zupełnie całego dnia, ale jednak nie potrafię. Uzależnienie? Być może. Może dzięki temu w końcu coś z tego będzie. Co do nasienia, to przydałoby się zbadać na pewno pozostałe jego parametry, ale widze, że masz to w planach w stopce. Posiewy i hormony też można zrobić. A co do pocieszania, chyba trzeba się pocieszać bo co nam pozostaje innego, ocipieć idzie.

    Jadzia ciekawa obserwacja na moje oko. Ja zauważyłam, że z pobranych komórek 50% się zapładnia i potem 50% z reguły dożywa etapu mrożenia. Ale to też takie generalizowanie. Co te Twoje pęcherzyki na tym estrofemie. XD Mam nadzieję, że się opamiętają i jutro uspokoją...

    Zosiek dobrze Cię widzieć po takiej przerwie. :D Super, że już po takim newralgicznym i trudnym dla was momencie jak chrzciny, mam nadzieję, że było fajnie. :D

    Cukruś fajnie, że poszło sprawnie i że nie bolało jakoś specjalnie. :D Teraz najgorzy okres bo oczekiwania na wyniki. :) Dobrze, że kiecka nieprześwitująca i jednak strach przed świeceniem tyłkiem został tylko strachem. :D

    Lipcowa oj z ekspresem świat jest od razu piękniejszy. <3 A kawka pyszna!

    Pauli trzymam kciuki aby to był zwykły biochem i nie przysparzał Ci żadnych atrakcji więcej.

    Kasiak a oczywiście, do słoiczków albo sosik. Ostatnio trafiłam w lesie na jakąś plantację opieńków, jak trafię w ten weekend to pewnie od razu go spróbujemy, bo poprzedni sos poszedł do słoiczka. :)

    Pfry ale odlot! :o Wyglądacie fenomenalnie! Podoba mi sie ten look z pazurem. Ja to tak za bardzo z tymi animcami to nie, to Kil była, ale kojarzy mi się z tym jakimś tokyo ghoul a ty to chyba bardziej w kierunku ewentualnie fullmetal alchemist i hokumculusów czy jakoś tak. :DDD

    Niaha oby nie trzymali Cię za długo w tym szpitalu i jak najszybciej to CC odbębnili. :)

    Niaha, Zosis, Missi, Angi90 lubią tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • Pfry Autorytet
    Postów: 1425 2738

    Wysłany: 29 października 2024, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepy - liczyłam na Ciebie i BINGO! Homunkulusy z Fullmetal Alchemist: Lust i Greed, czyli grzechy główne: Pożądanie i zazdrość. 🤘😁

    Widziałam na insta ilość drewna! Napracowałaś się bejbe! A to ile masz jeszcze brać progesteron? Bo faktycznie jak tak czujesz się jak tuż przed okresem to to może być męczące.

    Missi - trochę zakryłaś, ale i tak wypatrzyłam, że piękna jesteś ❤️ kolor włosów bardzo ładny, podoba mi się 😘

    Missi lubi tę wiadomość

    👩 '90 | 🧑 '91 - starania od 11.2020

    09.2019 polip w jamie macicy
    2021: 21.09 histeroskopia ✂️ polipa
    2022: 31.07⏸️😳 - 19.08 ❤️- 11.09💔 poronienie samoistne 9+4 - powrót do starań od 12.2022
    2023: 02.03 HyCoSy ✅ 14.08 histeroskopia z biopsją endometrium ❌ 27.12 kontrolna biopsja ✅
    2024: 03.01 HOMA ✅ cytokiny rozjechane, KIR Bx, allo-MLR 33,1%, endometrioza II i adenomioza ❌; 29.07 i 28.08 - IUI ❌ 15.11 histeroskopia: ✂️mikropolipy, zrosty; biopsja ❌

    16.02.2024 AMH 1,28 -> 06.02.2025 AMH 1,92
    Mąż: seminogram ✅ fragmentacja ✅ HBA ✅
    Kariotypy ✅ cross-match✅
    Diagnoza ❔❔❔ niepłodność idiopatyczna

    05.2025: 1 IVF: 8 🪩 ➡️ 6 🥚➡️ 4 MII ➡️ ❄️ 6CA 🧘FET?
    29.06 - NATURALS ⏸️ 😭 🪄 30.06 501,42 mIU/ml, 02.07 1376,78 mIU/ml
    11.03.2026 - GG 🩷 40+6 🥹 3500 g, 55 cm
    age.png
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 29 października 2024, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotko, Angi, dałam radę, albo raczej - przeżyłam 😅 Okazało się, że mam jeszcze jeden dzień urlopu do wybrania w starej pracy i w przeliczeniu na mój aktualny etat mam cztery dni wolnego, czyli ten tydzień już mam luuuuz 🥳 Wymęczył mnie ten miesiąc strasznie. W ramach nagrody wybiorę się na masaż balijski albo tajski 😎

    Missi, piękny kolor 😍 No i ja też widzę, mimo próby zakrycia, że jesteś śliczna 😊

    Pfry, Twoja charakteryzacja sztosik👌 Zaciekawiło mnie jak wyglądasz na codzień, skoro wstawiając zdjęcie w całej okazałości piszesz o anonimowości i twierdzisz, że nie poznałybyśmy Cię na ulicy 😅

    Missi, rozalaa, Angi90 lubią tę wiadomość

  • Pfry Autorytet
    Postów: 1425 2738

    Wysłany: 29 października 2024, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka - na co dzień nie za bardzo się przykładam nad outfitami, włosami i makijażem 🫢🤪 łachmany i do przodu 😅 tutaj to było bardzo długo dopracowane.
    Wrzucam dla ciekawych oryginały z mangi/anime, na których się wzorowaliśmy:

    cc3696e92ee5920fe4dd1742c8554279.jpg d6o60ih-29aa466b-0b11-4178-a10a-3e71722a315b.jpg fullmetal-alchemist-lust-v0-dkizdrkugs0c1.jpg

    To chyba tyle na razie ode mnie z prywaty 😚 skorupa zamknięta. 🫡

    Niaha, Dara, RinTinTin, Kasiak89, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    👩 '90 | 🧑 '91 - starania od 11.2020

    09.2019 polip w jamie macicy
    2021: 21.09 histeroskopia ✂️ polipa
    2022: 31.07⏸️😳 - 19.08 ❤️- 11.09💔 poronienie samoistne 9+4 - powrót do starań od 12.2022
    2023: 02.03 HyCoSy ✅ 14.08 histeroskopia z biopsją endometrium ❌ 27.12 kontrolna biopsja ✅
    2024: 03.01 HOMA ✅ cytokiny rozjechane, KIR Bx, allo-MLR 33,1%, endometrioza II i adenomioza ❌; 29.07 i 28.08 - IUI ❌ 15.11 histeroskopia: ✂️mikropolipy, zrosty; biopsja ❌

    16.02.2024 AMH 1,28 -> 06.02.2025 AMH 1,92
    Mąż: seminogram ✅ fragmentacja ✅ HBA ✅
    Kariotypy ✅ cross-match✅
    Diagnoza ❔❔❔ niepłodność idiopatyczna

    05.2025: 1 IVF: 8 🪩 ➡️ 6 🥚➡️ 4 MII ➡️ ❄️ 6CA 🧘FET?
    29.06 - NATURALS ⏸️ 😭 🪄 30.06 501,42 mIU/ml, 02.07 1376,78 mIU/ml
    11.03.2026 - GG 🩷 40+6 🥹 3500 g, 55 cm
    age.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8962 18003

    Wysłany: 29 października 2024, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfry wrote:
    Emka - na co dzień nie za bardzo się przykładam nad outfitami, włosami i makijażem 🫢🤪 łachmany i do przodu 😅 tutaj to było bardzo długo dopracowane.
    Wrzucam dla ciekawych oryginały z mangi/anime, na których się wzorowaliśmy:

    cc3696e92ee5920fe4dd1742c8554279.jpg d6o60ih-29aa466b-0b11-4178-a10a-3e71722a315b.jpg fullmetal-alchemist-lust-v0-dkizdrkugs0c1.jpg

    To chyba tyle na razie ode mnie z prywaty 😚 skorupa zamknięta. 🫡
    Ja właśnie tą panią bardzo mocno zapamiętałam. Chyba obie wiemy dlaczego. 😅 I ten znaczek. Oglądałam ładnych parę lat temu i proszę, jednak nie taka zła ta pamięć, szkoda że do głupotek. 🤪😂

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • Dara Autorytet
    Postów: 282 381

    Wysłany: 29 października 2024, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfry, extra! Jak napisałaś, że jesteś nie do poznania, to mi się włączył motyw supermena. Nikt niby nie wiedział, że Clark Kent to taki hero.

    Ja dziś leżę z gorączka i korzystalam z dobroci domowników. A raczej tego, że wyszli na spacer podziwiać ogród świateł. Ale jak tylko lek zaczął działać, to ogarnęłam co trzeba. W końcu zrozumiałam moja mamę, która nie umie odpoczywać, jak coś ma do zrobienia.
    No i z niewiadomych przyczyn męczy mnie bezsenność ostatnio. Budzę się koło 3 i nie śpię, a potem zasypiam i nie chce mi się wstać, a muszę...

    Niaha,kciuki za ciebie jutro. 🤞🤞🤞

    Niaha lubi tę wiadomość

  • Frutellka Autorytet
    Postów: 5636 7377

    Wysłany: 30 października 2024, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi ✊✊🍀
    Niaha 🍀✊

    Niaha, Angi90 lubią tę wiadomość

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    01.05.2025 r. - Miłoszek, nasz wyczekany ukochany Maluszek!🩵

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2955 3543

    Wysłany: 30 października 2024, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mocne kciuki ✊️🍀✊️

    Angi90 lubi tę wiadomość

    Po 2 latach starań i diagnostyki START IVF ✨️
    🍀✨️ 24/03/2025 start stymulacji ✨️🍀
    🍀✨️ 07/04/2025 punkcja ✨️🍀
    pobranych 8 🥚 ➡️ pICSI ➡️ 5 ❄️ ✨️🍀❤️
    1 FET 05/05/2025 11 dpt <0,2 ✖️
    2 FET 09/06/2025
    7dpt 79,20 mIU/ml ➡️9dpt 208 mlU/ml ➡️11 dpt 389 mlU/ml ➡️12 dpt 525 mlU/ml ➡️14 dpt 980 mlU/ml ✨️🍀

    14.02.2026 (38+3 tc.) nasz cały świat 🩵💙
    age.png
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 2083 5394

    Wysłany: 30 października 2024, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha, może to dziś? 🍀✊🏼

    Angi, trzymam kciuki 🍀

    Biedronka, za Was też kciuki zaciśnięte!

    Czekam na wieści od Was😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2024, 09:01

    Biedronka@, Angi90 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 28 🧔‍♂️ 35 👶 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 niskie amh/ teratozoospermia 🪱
    Immunologia🚨

    4 procedury IVF🔬/ prp jajników 💉
    09.23- brak zarodka| 10.23| 01.24| 02.24
    6❄️

    1). 10.23 ET 1.2.2 10dpt <0.2 ❤️‍🩹
    2). 04.24 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹
    3). 07.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)
    4). 08.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)

    💊immunosupresja
    5). 29.11.24 FET 4.1.1 ✨️🍀
    5dpt ⏸️🥹

    19.08.2025 (40+3) SN na świat przyszła Hania 🌸
    2900g i 50cm spełnionego marzenia ✨️🦕

    age.png

    Czeka 1❄️
  • Biedronka@ Autorytet
    Postów: 911 1864

    Wysłany: 30 października 2024, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o wolnego pół kciuka za moją wizytę dzisiaj 🤞🤞

    siesiepy, Kasiak89, nick nieaktualny, Niaha, Bambi92, Cukruś, Angi90 , Dara lubią tę wiadomość

    👸 &🤴 &🧒&👶

    age.png
  • RinTinTin Autorytet
    Postów: 762 1615

    Wysłany: 30 października 2024, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi u mnie sytuacyjna wyglądała dokładnie tak jak napisałaś. Teraz regeneracja po PRP, piszą, że efektów można się spodziewać 2-4 miesięcy po zabiegu. Końcem listopada wakacje, a w grudniu mam zamiar sprawdzić efekty 😀

    Angi, Niaha, Biedronka kciuki za dziś 🍀🤞🏻

    Amunicja co tam u Hecy?
    Karolina jak się macie?

    Dobrego dnia! 🌞

    Biedronka@, Niaha, Angi90 lubią tę wiadomość

    26 cykli starań naturalnych ❌
    05.23 💔

    EF IVF
    05.2024 ➡️ I mini ➡️🥚🥚➡️ ❌
    06.2024 ➡️II mini ➡️ 🥚➡️❌

    09.2024 ➡️ PRP jajników ⏳
    📋AMH - 0.09 📋FSH - 6.65
    23.09.24 zabieg

    🙋🏻‍♀️35l🙋🏼27l

    📈POF
    AMH 0.227➡️ 0.369➡️ 0.041➡️0.09
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 5636 7377

    Wysłany: 30 października 2024, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka@ wrote:
    Proszę o wolnego pół kciuka za moją wizytę dzisiaj 🤞🤞
    Masz mojego kciuka ✊

    Biedronka@ lubi tę wiadomość

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    01.05.2025 r. - Miłoszek, nasz wyczekany ukochany Maluszek!🩵

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8962 18003

    Wysłany: 30 października 2024, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha, Angi i Biedronka. 🍀🤞🏻

    Biedronka@, Niaha, Angi90 lubią tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
‹‹ 1292 1293 1294 1295 1296 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ