Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • Niemampomyslunanick Autorytet
    Postów: 1602 3234

    Wysłany: 8 sierpnia 2023, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SandraH.97 wrote:
    Dzień dobry piękne Panie ❤️
    Wreszcie się odważyłam i założyłam mojego niepłodnościowego instagrama 😊
    Także jeżeli macie ochotę to zapraszam 🥰

    Screenshot-20230808-180103-Instagram.jpg

    Zaobserwowane 😊.

    Ja też tylko Białeczka skojarzyłam, reszta dziewczyn dobrze się kamufluje 😁.

    Bialeekk, SandraH.97 lubią tę wiadomość

    🧔🏻1986 & 👩🏻1992 & 🩷2024 & 🩵2025

    🍀⏳📅:
    03 grudnia 2022 - ⏸️
    16 stycznia 2023 - 💔 9t4d/7t4d - poronienie samoistne

    🍀⏳📅:
    20 maja 2023 - ⏸️ - rośnij mój tęczowy Maluszku 🙏🌈
    21 stycznia 2024 - Antosia już z nami 🩷 3410g, 54cm, 10/10pkt 🥹

    age.png

    🍀⏳📅:
    12 listopada 2024 - ⏸️
    4 lipca 2025 - Jasiek już z nami 🩵 3400g, 54cm, 9/10pkt 🥹 PPROM 36t5d 🥲

    age.png
  • Bialeekk Autorytet
    Postów: 2659 5846

    Wysłany: 8 sierpnia 2023, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Emke i Angi!😎

    Angi90 lubi tę wiadomość

    👩🏽 +👱🏽‍♂️+🐈+🍍=❤️

    19 cykl siania 🍍

    🍼 27.03.2024- MAMY TO!⏸️🍍
    🍼 27.11.2024, godzina 10:10
    3940g wymarzonego synka 🥹👶🏼

    07.2025 Biochem 💔
    04.12.2025 7tc 💔👼🏽
    event.png
  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2041 3912

    Wysłany: 8 sierpnia 2023, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka06 wrote:
    Widzę Wasze komentarze i mam ochotę Was zaobserwować 😂❤️

    Dlatego ja Was chce obserwować więc klikam i będę Was stalkiwać 🤣🤣🤣

    rozalaa lubi tę wiadomość

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2041 3912

    Wysłany: 8 sierpnia 2023, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wogóle wczoraj wzięliśmy z mężem ten Azitrolek 500.. ola boga xd lekarz kazał wziąć 3 tabletki na raz...ja miałam takie skurcze żołądka i raz mnie przegoniło do kibla ale za to mój małżonek myślałam że wysra jelita 😅

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
  • aśś Autorytet
    Postów: 1144 1578

    Wysłany: 8 sierpnia 2023, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też będę stalkowac :)

    SandraH.97 lubi tę wiadomość

    Rozpoczęcie starań 06.2022
    💁‍♀️PCOS, owulacja przywrócona na stymulacji, oba jajowody drożne,
    Lametta 5-9 dc 1x2, NAC 5-9 dc 3x1, Proovulin, Resweratrol (250 mg), omega 3 (EPA 1000 mg, DHA 500 mg), Wit D3, Wiesiołek 1- 12 dc 3x1, L-arginina 6-12 dc 3x2, Wit E 1-12 dc 3x1, Pregna start, selen 100 mcg, cynk 30 mg, wit C 1000 mg, zioła ojca Sroki, Ovitrelle x2
    Trombofilia:
    MTHFR_677C>T Układ homozygotyczny ❌️
    PAI-1 4G Układ heterozygotyczny ❌️

    14 cykl stymulowany (wczesniej prawie 2 lata)
    💁‍♂️
    L- karnityna 3x1 (1800 mg), L- arginina 3x2 (3000 mg), acetyl L-karnityna 2x1 (1000 mg), Q10 3x1 (600 mg), selen 100 mcg, wit E 1x1, likopen 1x1 (20 mg), NAC 2x1 (1000 mg), omega 3 2x1 (EPA 1000 mg, DHA 500 mg), smoothie + zmielone siemie lniane z dodatkiem oleju z czarnuszki
    Morfologia nadal 1%, ale w normie w przeliczeniu na ejakulat,
    DFI 15%, HBA 74%, MAR test 0%
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 8 sierpnia 2023, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmotywowałyście mnie do zrobienia porządku na profilu 😂

    Białek, ja się właśnie zdziwiłam, że tak mało incognito jesteś, a teraz już rozumiem 😂

    Angi, bardzo estetyczny profil 😁

    SandraH.97, Angi90 , Pfry lubią tę wiadomość

  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2041 3912

    Wysłany: 8 sierpnia 2023, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    Ja też mam taki profil założyłam kiedyś kiedyś, zmotywowałaś mnie Sandra do napisania pierwszego posta 😆 ale nie wiem jeszcze czy jestem gotowa to tutaj udostępnić 🥹

    Jeśli tylko będziesz to dawaj ❤️ jesteśmy dla Ciebie i będziemy wspierać Kochana ☺️

    Angi90 lubi tę wiadomość

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
  • Angi90 Autorytet
    Postów: 3471 8824

    Wysłany: 8 sierpnia 2023, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh....ja zapomniałam, że moje konto nie jest prywatne 🙈😂🤣 Dawno mnie tam nie było! Ale dla Was to ja wszędzie wlezę😅✌️

    SandraH.97, Niemampomyslunanick, Nataliii, Niaha lubią tę wiadomość

    👩🏻🧔🏻🩷🩷
    Niedrożność jajowodów/Czynnik męski
    IVF '24🍀
    💉Bemfola 300+Orgalutran+Decapeptyl
    🪄21🥚=>12 MII=>ICSI=>11=>❄️❄️❄️
    🔹FET 31/07 💉 bHCG 10 dpt <2,3 mlU/ml ❌
    🔹FET 02/09🍀4CC🍀
    ☀️38t5d Córka 💝2025
    '26
    Nie będziesz sama❄️
    zabieram Cię do domu 🍀
    ⏳ przygotowania pod FET


    "Rób wszystko z jedną myślą w głowie:
    Zasłużyłam na szczęście!"🦖
    age.png
  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2041 3912

    Wysłany: 8 sierpnia 2023, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    Ja też mam taki profil założyłam kiedyś kiedyś, zmotywowałaś mnie Sandra do napisania pierwszego posta 😆 ale nie wiem jeszcze czy jestem gotowa to tutaj udostępnić 🥹

    A zaobserwowałaś mnie z tego konta, bo mam taki jeden typ 😅 jeśli tak to wspieram mocno ❤️tak czy siak wspieram ❤️😅

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2041 3912

    Wysłany: 8 sierpnia 2023, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka06 wrote:
    Zmotywowałyście mnie do zrobienia porządku na profilu 😂

    Białek, ja się właśnie zdziwiłam, że tak mało incognito jesteś, a teraz już rozumiem 😂

    Angi, bardzo estetyczny profil 😁

    Wiecie co, apropo bycia incognito...rozumiem oczywiście jeśli ktoś ma taką potrzebę i szanuje, ale ja już chyba mam gdzieś co pomyślą inni i czy się ktoś ze znajomych dowie 🤷‍♀️ moim zdaniem to nic wstydliwego i jest to częścią mojego życia, ale stwierdziłam że po prostu nie chce aby mój zwykły instagram był połączony z tym, tak po prostu chciałam mieć temat mojej niepłodności w osobnym miejscu by tam się na nim skupić 😊 a jeśli któraś ma ochotę obserwować mnie na normalnym koncie to tam jest zaobserwowane merci9697 tam również z chęcią Was "ugoszcze" ^^

    Niemampomyslunanick, Emka06, ChocoMonster, Angi90 , Lipcowa, Marti27, Pfry, Niaha, Mart768, Kil, oloska, siesiepy lubią tę wiadomość

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
  • KoKos Autorytet
    Postów: 1224 1886

    Wysłany: 8 sierpnia 2023, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SandraH.97 Też zaobserwowane :)

    SandraH.97 lubi tę wiadomość

    Starania od 05/2022💃28l🕴️34l
    2x operacja przepukliny pachwinowej prawej, zrosty?
    3x histeroskopia - polip + usunięcie przegrody macicy
    Tarczyca = Letrox ✅ Nasienie ✅ Sono-HSG 07/23 - drożne, macica bez zrostów ✅ 08/23 RM: drobne mięśniaki, lewy jajnik w brzuchu ❌ 09.10/23 - cb 💔 ->11.2023 klinika: 16-18cs stymulacje ✖️
    🍀19cs - lametta, ovitrelle, duphaston = 10dpo ⏸️ 20.03 🍀
    6+1🥚4,4mm
    8+4 🐥 1,87cm
    12+3🐓 6,44cm - I USG jest OK !
    15+4 🐔 około 10cm
    20+4 jest 🩷 - 395g połówkowe OK!
    26+3 🐡 1045g 29+4 🦐 1300g
    30+4 🦑 1447g - III USG jest OK!
    35+1 🐠 2343g 37+0 🐟 2770g
    39+1 🦈 3200g ---> indukcja 🤞🍀
    39+3 (CC) Franka - 52cm, 3340g 🥰

    age.png
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 8 sierpnia 2023, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChocoMonster wrote:
    Ja wypatrzyłam jeszcze Emke 🤭
    Kurde, a ja Cię nie umiem wyhaczyć 😅

  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2338 6581

    Wysłany: 8 sierpnia 2023, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo mam Was więcej 😍 jakie śliczne 😍

    SandraH.97 lubi tę wiadomość

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb
    7dpt II - hcg - 26,0 -> 9 dpt - 36,94 ->11 dpt - 82,28 ->13 dpt - 114,23mIU/ml -> 15 dpt - 223,48 ->18 dpt - 773,78
    -> 20 dpt - 1083,34 -> 22 dpt - 1291,31 ->26dpt - 2795,12 -> 28dpt - 4235,55 -> 29dpt - USG
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2023, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również obserwuje ❤️ ja się jakoś nie kamufluje zbytnio, więc połapiecie,że ja to ja 🤣
    Super, że się odważyłaś! Ostatnio często przeglądam profile o takiej tematyce 🙂 a sama dla siebie zaczęłam pisać pamiętnik w aplikacji, miałam jakąś taką potrzebę spisania tego co mam w głowie 😅

    SandraH.97 lubi tę wiadomość

  • Niemampomyslunanick Autorytet
    Postów: 1602 3234

    Wysłany: 8 sierpnia 2023, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Bialeekk ale jak już obserwujesz to zatwierdzaj prośbę też, wredoto 😂!
    Ja @Angi90 szefową też oczywiście znalazłam 😁. Ale z resztą mam problem 🫣, @ChocoMonster w ogóle nie mogę dopasować do żadnej z twarzy, przepraszam 😅!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2023, 20:27

    Angi90 , SandraH.97, ChocoMonster lubią tę wiadomość

    🧔🏻1986 & 👩🏻1992 & 🩷2024 & 🩵2025

    🍀⏳📅:
    03 grudnia 2022 - ⏸️
    16 stycznia 2023 - 💔 9t4d/7t4d - poronienie samoistne

    🍀⏳📅:
    20 maja 2023 - ⏸️ - rośnij mój tęczowy Maluszku 🙏🌈
    21 stycznia 2024 - Antosia już z nami 🩷 3410g, 54cm, 10/10pkt 🥹

    age.png

    🍀⏳📅:
    12 listopada 2024 - ⏸️
    4 lipca 2025 - Jasiek już z nami 🩵 3400g, 54cm, 9/10pkt 🥹 PPROM 36t5d 🥲

    age.png
  • Angi90 Autorytet
    Postów: 3471 8824

    Wysłany: 8 sierpnia 2023, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olail poznałam Cię po nogach!😂✌️❤️

    Edit Teraz wszystkie na IG siedzą....noooo nieeee🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2023, 20:19

    nick nieaktualny, Pfry lubią tę wiadomość

    👩🏻🧔🏻🩷🩷
    Niedrożność jajowodów/Czynnik męski
    IVF '24🍀
    💉Bemfola 300+Orgalutran+Decapeptyl
    🪄21🥚=>12 MII=>ICSI=>11=>❄️❄️❄️
    🔹FET 31/07 💉 bHCG 10 dpt <2,3 mlU/ml ❌
    🔹FET 02/09🍀4CC🍀
    ☀️38t5d Córka 💝2025
    '26
    Nie będziesz sama❄️
    zabieram Cię do domu 🍀
    ⏳ przygotowania pod FET


    "Rób wszystko z jedną myślą w głowie:
    Zasłużyłam na szczęście!"🦖
    age.png
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 8 sierpnia 2023, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niemampomyslunanick wrote:
    @Bialeekk ale jak już obserwujesz to zatwierdzaj prośbę też, wredoto 😂!
    Ja @Angi90 szefową też oczywiście znalazłam 😁. Ale z resztą mam problem 🫣, @ChocoMonster w ogóle nie mogę dopasować do żadnej z twarzy, przepraszam 😅!
    Ja obstawiam, że Choco to Ania, a Rozala to Patrycja, zgadłam? 😁

    rozalaa lubi tę wiadomość

  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2338 6581

    Wysłany: 8 sierpnia 2023, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cholera, a myślałam że taki tajniak ze mnie 😅

    Emka06, Niemampomyslunanick, SandraH.97, Niaha, Mart768 lubią tę wiadomość

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb
    7dpt II - hcg - 26,0 -> 9 dpt - 36,94 ->11 dpt - 82,28 ->13 dpt - 114,23mIU/ml -> 15 dpt - 223,48 ->18 dpt - 773,78
    -> 20 dpt - 1083,34 -> 22 dpt - 1291,31 ->26dpt - 2795,12 -> 28dpt - 4235,55 -> 29dpt - USG
  • Niemampomyslunanick Autorytet
    Postów: 1602 3234

    Wysłany: 8 sierpnia 2023, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiem, że z jednej strony tutaj jesteśmy "bezpieczne", bo anonimowe... Ale z drugiej strony miło zobaczyć twarze kobiet, które tak cudnie się tu tyle czasu wspierają 🤩! No i teraz widzimy, że wszystkie jesteście piękne 😁!

    Emka06, ChocoMonster, Marti27, SandraH.97, Niaha, Mart768, Bialeekk, justme, Marteczka92 lubią tę wiadomość

    🧔🏻1986 & 👩🏻1992 & 🩷2024 & 🩵2025

    🍀⏳📅:
    03 grudnia 2022 - ⏸️
    16 stycznia 2023 - 💔 9t4d/7t4d - poronienie samoistne

    🍀⏳📅:
    20 maja 2023 - ⏸️ - rośnij mój tęczowy Maluszku 🙏🌈
    21 stycznia 2024 - Antosia już z nami 🩷 3410g, 54cm, 10/10pkt 🥹

    age.png

    🍀⏳📅:
    12 listopada 2024 - ⏸️
    4 lipca 2025 - Jasiek już z nami 🩵 3400g, 54cm, 9/10pkt 🥹 PPROM 36t5d 🥲

    age.png
  • Ewiwi Autorytet
    Postów: 2644 1938

    Wysłany: 8 sierpnia 2023, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SandraH.97 wrote:
    Wiecie co, apropo bycia incognito...rozumiem oczywiście jeśli ktoś ma taką potrzebę i szanuje, ale ja już chyba mam gdzieś co pomyślą inni i czy się ktoś ze znajomych dowie 🤷‍♀️ moim zdaniem to nic wstydliwego i jest to częścią mojego życia, ale stwierdziłam że po prostu nie chce aby mój zwykły instagram był połączony z tym, tak po prostu chciałam mieć temat mojej niepłodności w osobnym miejscu by tam się na nim skupić 😊 a jeśli któraś ma ochotę obserwować mnie na normalnym koncie to tam jest zaobserwowane merci9697 tam również z chęcią Was "ugoszcze" ^^
    Zaobserwowane 🤣 jaka dziewczyneczka z ciebie 😍😍😍😍

    SandraH.97 lubi tę wiadomość

    *starania od XI 2021
    *maj 2022 beta 30
    *15 sierpnia 2022 poronienie samoistne 17+3tc. (przyczyna nieznana)
    *euthyrox, bromocorn, dong quai,inofem
‹‹ 132 133 134 135 136 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ