Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2043 3921

    Wysłany: 5 grudnia 2024, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniaa88 wrote:
    Oj ja czuję, że będą zarodki tym razem 😁
    Też w to wierze i też mam takie przeczucie ❤️ staram się być dobrej myśli ^^

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2024, 16:52

    Moniaa88, Księgowa lubią tę wiadomość

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8962 18002

    Wysłany: 5 grudnia 2024, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, jadę na wigilię. Chyba jako jedyna osoba poza moim szefem z laptopem, bo w takiej sytuacji mnie postawiono. 🤡

    Moje wyniki miodzio.
    Screenshot-20241205-091232-com-google-android-apps-docs-edit-1023612396183390.jpg

    Na prolaktynę proszę nie patrzeć, zważywszy na to ile mam stresu ostatnio oraz że walnelam dwa drinki na rozluźnienie, to ona jak i TSH są piękne. 😂

    Anka96, Kasiak89, nick nieaktualny, Moniaa88, KarolinaAnastazja, Mart768 lubią tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2341 6582

    Wysłany: 5 grudnia 2024, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo Siesiepku jaki piękny stosunek LH do FSH, gdzie to PCOS się pytam? 🤭 super 👍

    Kil jesteśmy z Tobą 🦖 🤞 ♥️

    Dzisiaj ten jeden dzień bez zastrzyków 😆 krew na estradiol i proga spuszczona 🍀👍 idę pakować piżamkę 😁

    nick nieaktualny, Niemampomyslunanick lubią tę wiadomość

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
    nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 2083 5394

    Wysłany: 5 grudnia 2024, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepy, wyniki rewelacja 🥰

    Rozalka, pakuj piżamke i ciepłe skarpetki, żeby Ci nóżki nie zmarzły 💋

    Czekam na bete 🫠

    rozalaa, nick nieaktualny, KarolinaAnastazja lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 28 🧔‍♂️ 35 👶 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 niskie amh/ teratozoospermia 🪱
    Immunologia🚨

    4 procedury IVF🔬/ prp jajników 💉
    09.23- brak zarodka| 10.23| 01.24| 02.24
    6❄️

    1). 10.23 ET 1.2.2 10dpt <0.2 ❤️‍🩹
    2). 04.24 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹
    3). 07.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)
    4). 08.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)

    💊immunosupresja
    5). 29.11.24 FET 4.1.1 ✨️🍀
    5dpt ⏸️🥹

    19.08.2025 (40+3) SN na świat przyszła Hania 🌸
    2900g i 50cm spełnionego marzenia ✨️🦕

    age.png

    Czeka 1❄️
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 2083 5394

    Wysłany: 5 grudnia 2024, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    6dpt
    betaHCG 53.4 🥳, progesteron 24ng/ml 🥰

    Jestem w ciąży 🤭

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2024, 10:32

    siesiepy, rozalaa, Kasiak89, Angi90 , RinTinTin, Frutellka , nick nieaktualny, BuBu90, Moniaa88, Zosis, aśś, Amunicja, Anka96, SandraH.97, KarolinaAnastazja, Biedronka@, Beezi, Incognitka, Bambi92, Miminka, Cukruś, Emka06, Księgowa, kitsune, oloska, Pfry, jo_ana, Dara, Pogubiona, Mart768, Niaha, Lipcowa, KoKos lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 28 🧔‍♂️ 35 👶 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 niskie amh/ teratozoospermia 🪱
    Immunologia🚨

    4 procedury IVF🔬/ prp jajników 💉
    09.23- brak zarodka| 10.23| 01.24| 02.24
    6❄️

    1). 10.23 ET 1.2.2 10dpt <0.2 ❤️‍🩹
    2). 04.24 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹
    3). 07.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)
    4). 08.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)

    💊immunosupresja
    5). 29.11.24 FET 4.1.1 ✨️🍀
    5dpt ⏸️🥹

    19.08.2025 (40+3) SN na świat przyszła Hania 🌸
    2900g i 50cm spełnionego marzenia ✨️🦕

    age.png

    Czeka 1❄️
  • RinTinTin Autorytet
    Postów: 762 1615

    Wysłany: 5 grudnia 2024, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisałam i mi się wszytko skasowało jak ładowałam zdjęcie 🙄

    Dziewczyny! Cały czas trzymam kciuki za Was! 🤞🏻🍀

    Migotka za piękne przyrosty z mojego snu 🤞🏻🍀

    Rozala za piękne jaja i zarodki 🪺🤞🏻🍀

    Sandra za zarodki 🤞🏻🍀

    Kil po prostu za Ciebie 🫂🤞🏻🍀

    Wróciłam, zrelaksowana, wypoczęta 🙂 i dzisiaj znowu gdzieś jedziemy, tylko nie wiem gdzie 😅 stary przygotował wyjazd niespodziankę, kazał się spakować i być gotową o 14 😅

    Dzisiaj nie brakuje słońca, ale i tak podsyłam co by nie zabrakło 😀
    https://zapodaj.net/plik-aECOyopZAB

    Dobrego dnia i miłego weekendu 😘🌞

    rozalaa, nick nieaktualny, Zosis, SandraH.97, KarolinaAnastazja, Beezi, migotka_, Emka06, Pfry, Mart768, Lipcowa lubią tę wiadomość

    26 cykli starań naturalnych ❌
    05.23 💔

    EF IVF
    05.2024 ➡️ I mini ➡️🥚🥚➡️ ❌
    06.2024 ➡️II mini ➡️ 🥚➡️❌

    09.2024 ➡️ PRP jajników ⏳
    📋AMH - 0.09 📋FSH - 6.65
    23.09.24 zabieg

    🙋🏻‍♀️35l🙋🏼27l

    📈POF
    AMH 0.227➡️ 0.369➡️ 0.041➡️0.09
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8962 18002

    Wysłany: 5 grudnia 2024, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda że tylko wyniki super a ciało sobie. 😂 Przez to niektórzy lekarze nie traktują mnie poważnie. 🤡

    Migotka piękny wynik! 🥰 Kiedy będziesz powtarzac?

    Rozalka 🔥🍀

    migotka_ lubi tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2341 6582

    Wysłany: 5 grudnia 2024, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotko 🥹😍 trzymaj się mocno i rośnij, rośnij Okruszku 🍀🤞🍀🤞

    migotka_ lubi tę wiadomość

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
    nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa
  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1955 1571

    Wysłany: 5 grudnia 2024, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka piękna beta!

    A u mnie jednak cykle bezowulacyjne nie występują, tylko czasem organizm dłużej się zbiera 😅
    Wczoraj, 18 DC - pęcherzyk 20 mm
    Ale lekarz nie odpisuje,
    A tak poza tym, to już mi się nie chce

    migotka_ lubi tę wiadomość

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
    I FET VI 24 - X
    IIFET VII 24 - cb
    IIIFET X 24 - cb
    IVFET V 25 - 8/10tydz poronienie 💔
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 2083 5394

    Wysłany: 5 grudnia 2024, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RinTinTin,.ale bosko 🥰 normalnie paradise 🏝

    Siesiepy, powtórka w sobotę 😳
    Oby rosła 🙏

    RinTinTin, siesiepy lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 28 🧔‍♂️ 35 👶 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 niskie amh/ teratozoospermia 🪱
    Immunologia🚨

    4 procedury IVF🔬/ prp jajników 💉
    09.23- brak zarodka| 10.23| 01.24| 02.24
    6❄️

    1). 10.23 ET 1.2.2 10dpt <0.2 ❤️‍🩹
    2). 04.24 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹
    3). 07.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)
    4). 08.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)

    💊immunosupresja
    5). 29.11.24 FET 4.1.1 ✨️🍀
    5dpt ⏸️🥹

    19.08.2025 (40+3) SN na świat przyszła Hania 🌸
    2900g i 50cm spełnionego marzenia ✨️🦕

    age.png

    Czeka 1❄️
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 5636 7377

    Wysłany: 5 grudnia 2024, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka 😻

    migotka_ lubi tę wiadomość

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    01.05.2025 r. - Miłoszek, nasz wyczekany ukochany Maluszek!🩵

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13547 18076

    Wysłany: 5 grudnia 2024, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migotka_ wrote:
    6dpt
    betaHCG 53.4 🥳, progesteron 24ng/ml 🥰

    Jestem w ciąży 🤭
    Wow piękna beta na 6 dpt! 😍 To jest bardzo mocny kropek i chce z mamunią zostać ♥️

    migotka_ lubi tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • Amunicja Autorytet
    Postów: 1274 5366

    Wysłany: 5 grudnia 2024, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Kokos
    Gratulacje! Cudowności dla Ciebie i Franusi, bądźcie zdrowe i dobrze się „dogadujcie” 😊

    Lipcowa
    Mam wizytę 27.12, więc w święta muszę trzymać formę, a nie łyżkę przy buzi 😄 Na szczęście nie jestem ciężarówą, co mój lekarz bardzo chwali. Sukienka o kroju A sprzed ciąży powinna wystarczyć 😉
    A Ty do woli szalej z dekorowaniem chaty, co sobie będziesz żałować 😉

    Rozalaa
    To ma być ten wyjątkowy rok w Twoim życiu, kiedy to jajka są w gestii Mikołaja, a nie wielkanocnego zajączka 😊

    Migotko
    Cóż to moje oczy widzą 😁 Nieśmiałe gratulacje i śmiało zaciśnięte kciuki!

    RinTinTin
    Emanujesz świeżą energią! Fajnie Cię taką widzieć 🙂 Udanej wyjazdowej niespodzianki.

    Kil
    Dorzucam od siebie worek ciepłych myśli i wirtualnego wsparcia ✊🏻 Zdrowiej nam, Maleńka ❤️

    RinTinTin, migotka_, Lipcowa lubią tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️
    AMH 2,2
    regularne cykle, potwierdzone owulacje
    jajowody drożne
    hormony w 3 dc ✅
    krzywe glukozowa i insulinowa ✅
    histeroskopia, CD138 ✅
    TSH 1,05 (Euthyrox)

    🙋🏻‍♂️
    teratozoospermia- morfologia 1% 👎🏻
    pozostałe parametry wysoko ponad normy✅
    fragmentacja ✅
    posiewy✅
    hormony ✅
    brak żpn


    Po 22cs:
    02.2024 IVF 2x❄️
    I FET 22.05.2024👎🏻
    II FET 18.06.2024 ✨
    6dpt ⏸️ betaHCG 24,7 mIU/ml, prog 25,2 ng/ml
    8dpt betaHCG 89,9 mIU/ml, prog 29,2 ng/ml
    10dpt betaHCG 248,3 mIU/ml, prog 31,7 ng/ml
    27dpt zarodek z bijącym ❤️
    niskie ryzyka, NIPT- dziewczynka 🌸🩰💕

    02.03.2025 (40+0) Ania 🥰 3010g, 55cm
  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2043 3921

    Wysłany: 5 grudnia 2024, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka niech kropek rośnie w siłę mamusiu ❤️

    Rozala Twoja jajka ro takie bardziej choinkowe bombki zważywszy na datę 😂🥰 niech będę same piękne 🥰

    migotka_ lubi tę wiadomość

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3470 8526

    Wysłany: 5 grudnia 2024, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka, tak czułam 😍 Rośnijcie, bo do trzech razy sztuka 🍀

    Kokos, gratulacje 🥹❤️ Wiem, że jest ciężko, ale mam nadzieję, że też pięknie ❤️

    Lipcowa, ja nie wiem kiedy to zleciało, w każdym razie w weekend impreza roczkowa i rocznica mojej ostatniej przespanej nocy 🙈

    RinTinTin, ale pięknie 😍

    Sandra, rosną pięknie, czekamy na transfer 🍀

    Księgowa, zajrzyj do wiadomości 😉

    Amunicja, trzymasz fason 🔥 Za rok będziesz kombinować jak podać barszczyk, żebyście całe z Hecą nie były w burakach 😉

    Bubu, dolegliwości zaraz miną, ale jak to szybko zleciało 😳 Zaraz zacznie się piękny rozdział Waszego życia, staraj się odpocząć na końcówce 😁

    Lipcowa, szalej z dekoracjami w tym roku, bo w następnym to już tylko na wysokościach 😂

    Siesiepy, idź na zwolnienie i już, nie ma się co męczyć. Smacznego barszczyku dzisiaj 🎄

    Melduję, że leki działają, moje TSH osiągnęło zawrotne 0,02, ale już nie mam tyle energii co wcześniej 🙈

    SandraH.97, migotka_, Księgowa, Amunicja, siesiepy, Angi90 , Kasiak89, Lipcowa lubią tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13547 18076

    Wysłany: 5 grudnia 2024, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi wrote:
    Migotka, tak czułam 😍 Rośnijcie, bo do trzech razy sztuka 🍀

    Kokos, gratulacje 🥹❤️ Wiem, że jest ciężko, ale mam nadzieję, że też pięknie ❤️

    Lipcowa, ja nie wiem kiedy to zleciało, w każdym razie w weekend impreza roczkowa i rocznica mojej ostatniej przespanej nocy 🙈

    RinTinTin, ale pięknie 😍

    Sandra, rosną pięknie, czekamy na transfer 🍀

    Księgowa, zajrzyj do wiadomości 😉

    Amunicja, trzymasz fason 🔥 Za rok będziesz kombinować jak podać barszczyk, żebyście całe z Hecą nie były w burakach 😉

    Bubu, dolegliwości zaraz miną, ale jak to szybko zleciało 😳 Zaraz zacznie się piękny rozdział Waszego życia, staraj się odpocząć na końcówce 😁

    Lipcowa, szalej z dekoracjami w tym roku, bo w następnym to już tylko na wysokościach 😂

    Siesiepy, idź na zwolnienie i już, nie ma się co męczyć. Smacznego barszczyku dzisiaj 🎄

    Melduję, że leki działają, moje TSH osiągnęło zawrotne 0,02, ale już nie mam tyle energii co wcześniej 🙈
    Wiesz one są te dolegliwości ale jednocześnie jestem bardzo wdzięczna za wszystko, nawet za te okrutnie bolesne kopniaki 🤪

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 2083 5394

    Wysłany: 5 grudnia 2024, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, chce wysłać męża na badania krwi bo dawno nie był a to nie fair, że mnie tylko kłują 😅 a tak serio to coś jest osatnio nie wyraźny, śpi po pracy, rano też ciężko go dobudzić.
    Co tak właściwie zbadać u faceta?

    Myślałam o ogólnej morfologii, żelazo, tsh, glukoza, insulina, ferrytyna, wit D.
    Co jeszcze byście dorzuciły?

    👱‍♀️ 28 🧔‍♂️ 35 👶 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 niskie amh/ teratozoospermia 🪱
    Immunologia🚨

    4 procedury IVF🔬/ prp jajników 💉
    09.23- brak zarodka| 10.23| 01.24| 02.24
    6❄️

    1). 10.23 ET 1.2.2 10dpt <0.2 ❤️‍🩹
    2). 04.24 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹
    3). 07.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)
    4). 08.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)

    💊immunosupresja
    5). 29.11.24 FET 4.1.1 ✨️🍀
    5dpt ⏸️🥹

    19.08.2025 (40+3) SN na świat przyszła Hania 🌸
    2900g i 50cm spełnionego marzenia ✨️🦕

    age.png

    Czeka 1❄️
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10080 12422

    Wysłany: 5 grudnia 2024, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka, gratulacje ❤️ trzymam kciuki za dalsze badania.

    Beezi, akurat przypadkiem zajrzałam 😉

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13547 18076

    Wysłany: 5 grudnia 2024, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migotka_ wrote:
    Dziewczyny, chce wysłać męża na badania krwi bo dawno nie był a to nie fair, że mnie tylko kłują 😅 a tak serio to coś jest osatnio nie wyraźny, śpi po pracy, rano też ciężko go dobudzić.
    Co tak właściwie zbadać u faceta?

    Myślałam o ogólnej morfologii, żelazo, tsh, glukoza, insulina, ferrytyna, wit D.
    Co jeszcze byście dorzuciły?
    Kortyzol bym jeszcze dorzuciła 😊

    migotka_, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10080 12422

    Wysłany: 5 grudnia 2024, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    Kortyzol bym jeszcze dorzuciła 😊

    Byle do 8!

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
‹‹ 1340 1341 1342 1343 1344 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ