Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • ELka Autorytet
    Postów: 2129 2549

    Wysłany: 12 sierpnia 2023, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moon 🫶🙏✊

    19.04.25 r. 21 dc ⏸️
    26.04.25 r. 28 dc beta 520 💙

    04.01.24 r. 👶38t5d CC Marcelina 🩷

    👩 40 l 🧑 48 l

    Luty'25 💔 cb 5 tc
    Sierpień'24 💔 puste jajo łyżeczkowanie
    Styczeń'23 💔 cb 6 tc
    Marzec '22 💔 7/9 tc łyżeczkowanie
    Styczeń '22 💔 cb 5 tc
    Grudzień '21💔 9/10 tc łyżeczkowanie

    Luty/marzec'23- szczepienie limfocytami partnera.
    Maj'23- szczepienie limfocytami partnera w 7 tc.
    Marzec'25- szczepienie limfocytami partnera.
    Maj'25 szczepienie limfocytami partnera w 8 tc.
    preg.png
  • Niemampomyslunanick Autorytet
    Postów: 1602 3234

    Wysłany: 12 sierpnia 2023, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Moon kciuki za piękny test ❤️!

    🧔🏻1986 & 👩🏻1992 & 🩷2024 & 🩵2025

    🍀⏳📅:
    03 grudnia 2022 - ⏸️
    16 stycznia 2023 - 💔 9t4d/7t4d - poronienie samoistne

    🍀⏳📅:
    20 maja 2023 - ⏸️ - rośnij mój tęczowy Maluszku 🙏🌈
    21 stycznia 2024 - Antosia już z nami 🩷 3410g, 54cm, 10/10pkt 🥹

    age.png

    🍀⏳📅:
    12 listopada 2024 - ⏸️
    4 lipca 2025 - Jasiek już z nami 🩵 3400g, 54cm, 9/10pkt 🥹 PPROM 36t5d 🥲

    age.png
  • Incognitka Autorytet
    Postów: 497 601

    Wysłany: 12 sierpnia 2023, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moon! Wstawaj! 🤞🤞

    04.2023 💔8tc
    18.12.2023💔19+6tc💔
    Mój Maleńki wraz z Tobą odeszła część Nas💔
    Kiedyś Cię przytulę😍
    12.2024 ⏸️ Grudniowy cud💫🌈
    Trombofilia złożona: v-leiden, PAI-1, MTHFR
    👫Kariotypy prawidłowe, ryzyko 1%
    25.09.24 🟢
  • aśś Autorytet
    Postów: 1144 1578

    Wysłany: 12 sierpnia 2023, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moon, czekamy na sikańca 🫡

    Rozpoczęcie starań 06.2022
    💁‍♀️PCOS, owulacja przywrócona na stymulacji, oba jajowody drożne,
    Lametta 5-9 dc 1x2, NAC 5-9 dc 3x1, Proovulin, Resweratrol (250 mg), omega 3 (EPA 1000 mg, DHA 500 mg), Wit D3, Wiesiołek 1- 12 dc 3x1, L-arginina 6-12 dc 3x2, Wit E 1-12 dc 3x1, Pregna start, selen 100 mcg, cynk 30 mg, wit C 1000 mg, zioła ojca Sroki, Ovitrelle x2
    Trombofilia:
    MTHFR_677C>T Układ homozygotyczny ❌️
    PAI-1 4G Układ heterozygotyczny ❌️

    14 cykl stymulowany (wczesniej prawie 2 lata)
    💁‍♂️
    L- karnityna 3x1 (1800 mg), L- arginina 3x2 (3000 mg), acetyl L-karnityna 2x1 (1000 mg), Q10 3x1 (600 mg), selen 100 mcg, wit E 1x1, likopen 1x1 (20 mg), NAC 2x1 (1000 mg), omega 3 2x1 (EPA 1000 mg, DHA 500 mg), smoothie + zmielone siemie lniane z dodatkiem oleju z czarnuszki
    Morfologia nadal 1%, ale w normie w przeliczeniu na ejakulat,
    DFI 15%, HBA 74%, MAR test 0%
  • moonflower Autorytet
    Postów: 3157 7000

    Wysłany: 12 sierpnia 2023, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lecę zaraz po teściwa! Rossman od 8 ale mam pod nosem. myślicie że jak wcześniej sikne do pojemnika i poczekają na mnie te siuski przez 30 minut to nic im nie będzie?? 🤣🤣
    Aaaa bo @ nie ma... A odkad zaczęliśmy się starać to tylko raz miała dzień poślizgu w maju kiedy miałam cb tak to jak w zegareczku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2023, 07:48

    Paprota9418 lubi tę wiadomość

    2.07.2012 💙
    22.11.2016 💔
    15.05.2023 💔
    9.07.2024 💙
    age.png
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13539 18067

    Wysłany: 12 sierpnia 2023, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moonflower wrote:
    Lecę zaraz po teściwa! Rossman od 8 ale mam pod nosem. myślicie że jak wcześniej sikne do pojemnika i poczekają na mnie te siuski przez 30 minut to nic im nie będzie?? 🤣🤣
    Lepiej nie bo się mocz zagęszcza ☺️

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • moonflower Autorytet
    Postów: 3157 7000

    Wysłany: 12 sierpnia 2023, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    Lepiej nie bo się mocz zagęszcza ☺️
    To trzymam 🤣🤣🤯🤯😜😜

    Kania_czubajka, Angi90 , Nataliii, siesiepy lubią tę wiadomość

    2.07.2012 💙
    22.11.2016 💔
    15.05.2023 💔
    9.07.2024 💙
    age.png
  • Zosis Autorytet
    Postów: 2215 5594

    Wysłany: 12 sierpnia 2023, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka, Amunicja, i jeszcze ja dołączam do wizytujących 24. 🤭 To będzie nasz dzień!

    Moon, kciuki. 8 za chwilę. 🤞🤞

    Mnie mniej tutaj, ale... budowa goni. 😲🏚 Nawet wypad na długi weekend odpuściliśmy i zaraz jedziemy kłaść rurki od podłogówki. 🤭

    Miłej soboty!

    Amunicja, Emka06, siesiepy lubią tę wiadomość

    👩‍🦰35 🧔39
    👩‍❤️‍👨 2021, początek starań

    10.2023 IUI (27-my cykl starań)
    👶 nasza Księżniczka 07.2024 💗

    07.2025 słodka wpadka 🙈🩷
  • Kania_czubajka Autorytet
    Postów: 1302 1568

    Wysłany: 12 sierpnia 2023, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moonflower, trzymam kciuki też 🤞🤞🤞🦠

    19.09 🥹 3750 gram, 54 cm
    age.png
  • justme Autorytet
    Postów: 437 413

    Wysłany: 12 sierpnia 2023, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja czekam zwarta i gotowa chociaż w wyrku. Piękny słoneczny dzień to i u ciebie moon taki będzie!!!!

    🤰staramy się od 08.2022 r.
    ⏸️(lipiec 2023 r.) 💔6 tc
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2949 3541

    Wysłany: 12 sierpnia 2023, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moon czekam <3

    Po 2 latach starań i diagnostyki START IVF ✨️
    🍀✨️ 24/03/2025 start stymulacji ✨️🍀
    🍀✨️ 07/04/2025 punkcja ✨️🍀
    pobranych 8 🥚 ➡️ pICSI ➡️ 5 ❄️ ✨️🍀❤️
    1 FET 05/05/2025 11 dpt <0,2 ✖️
    2 FET 09/06/2025
    7dpt 79,20 mIU/ml ➡️9dpt 208 mlU/ml ➡️11 dpt 389 mlU/ml ➡️12 dpt 525 mlU/ml ➡️14 dpt 980 mlU/ml ✨️🍀

    14.02.2026 (38+3 tc.) nasz cały świat 🩵💙
    age.png
  • Nataliii Autorytet
    Postów: 942 1575

    Wysłany: 12 sierpnia 2023, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moon❤️! I jak tak testy zakupione 😁?

    Starania od 01.2022
    👩🏼 👱🏼‍♂️ 29l.
    04.2022 cp 💔
    09.2022 6t 💔
    01.2023 cb 💔

    27.07 nieśmiałe ⏸ 🥺🤞
    18.08 7mm człowieka z ❤️🥺
    05.09 2.65cm glutka ❤️
    30.09 7.19cm pięknego chłopca 💙
    27.11 410g bobasa 💙
    29.01 1518g misia 💙
    25.03 3400g maleństwa 💙
    06.04 witaj na świecie synku 😘❤️
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2949 3541

    Wysłany: 12 sierpnia 2023, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, nieśmiało Was już jakiś czas podczytuje głównie przez to, że wiele dziewczyn z miesięcznych wątków już się tam nie udziela a chce wiedzieć na bieżąco co u każdej z Was <3 ale nie udzielam się u Was bo nie wiem czy mój okres starań nie jest za krótki. Wiem, że nie jedna z Was ma już długą drogę za sobą.
    Widziałam Wasze instagramy i przyznam się, że też Was zaczęłam obserwować, jakoś tak raźniej widzieć Wasze twarze <3
    Nieśmiało zapytam czy mogłabym do Waszego wątku dołączyć?
    Obiecuje dawać od siebie mocne przytulasy czy to na dobre chwile czy na złe chwile <3

    Rica, Kil lubią tę wiadomość

    Po 2 latach starań i diagnostyki START IVF ✨️
    🍀✨️ 24/03/2025 start stymulacji ✨️🍀
    🍀✨️ 07/04/2025 punkcja ✨️🍀
    pobranych 8 🥚 ➡️ pICSI ➡️ 5 ❄️ ✨️🍀❤️
    1 FET 05/05/2025 11 dpt <0,2 ✖️
    2 FET 09/06/2025
    7dpt 79,20 mIU/ml ➡️9dpt 208 mlU/ml ➡️11 dpt 389 mlU/ml ➡️12 dpt 525 mlU/ml ➡️14 dpt 980 mlU/ml ✨️🍀

    14.02.2026 (38+3 tc.) nasz cały świat 🩵💙
    age.png
  • moonflower Autorytet
    Postów: 3157 7000

    Wysłany: 12 sierpnia 2023, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki u mnie biało, nie ukrywam że serduszko troszke zabolało, a oczy chciały się doszukiwać cieni, dziś 16dpo więc jeśli już to napewno nie cienie powinno być widać.
    Więc czekam na @ niech suka przychodzi jak najszybciej

    2.07.2012 💙
    22.11.2016 💔
    15.05.2023 💔
    9.07.2024 💙
    age.png
  • Amunicja Autorytet
    Postów: 1274 5366

    Wysłany: 12 sierpnia 2023, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moon
    Masz tu tulaska. Oraz całe naręcze dobrych życzeń na nowy cykl. Niech się prędko zacznie pierwszy dzień Twojej ciąży.

    moonflower lubi tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️
    AMH 2,2
    regularne cykle, potwierdzone owulacje
    jajowody drożne
    hormony w 3 dc ✅
    krzywe glukozowa i insulinowa ✅
    histeroskopia, CD138 ✅
    TSH 1,05 (Euthyrox)

    🙋🏻‍♂️
    teratozoospermia- morfologia 1% 👎🏻
    pozostałe parametry wysoko ponad normy✅
    fragmentacja ✅
    posiewy✅
    hormony ✅
    brak żpn


    Po 22cs:
    02.2024 IVF 2x❄️
    I FET 22.05.2024👎🏻
    II FET 18.06.2024 ✨
    6dpt ⏸️ betaHCG 24,7 mIU/ml, prog 25,2 ng/ml
    8dpt betaHCG 89,9 mIU/ml, prog 29,2 ng/ml
    10dpt betaHCG 248,3 mIU/ml, prog 31,7 ng/ml
    27dpt zarodek z bijącym ❤️
    niskie ryzyka, NIPT- dziewczynka 🌸🩰💕

    02.03.2025 (40+0) Ania 🥰 3010g, 55cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2023, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moonflower wrote:
    Dziewczynki u mnie biało, nie ukrywam że serduszko troszke zabolało, a oczy chciały się doszukiwać cieni, dziś 16dpo więc jeśli już to napewno nie cienie powinno być widać.
    Więc czekam na @ niech suka przychodzi jak najszybciej
    No nieee 🤯 przytulam ❤️

  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2949 3541

    Wysłany: 12 sierpnia 2023, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moonflower wrote:
    Dziewczynki u mnie biało, nie ukrywam że serduszko troszke zabolało, a oczy chciały się doszukiwać cieni, dziś 16dpo więc jeśli już to napewno nie cienie powinno być widać.
    Więc czekam na @ niech suka przychodzi jak najszybciej


    Kochanie, przytulam mocno :( <3 <3 <3

    Po 2 latach starań i diagnostyki START IVF ✨️
    🍀✨️ 24/03/2025 start stymulacji ✨️🍀
    🍀✨️ 07/04/2025 punkcja ✨️🍀
    pobranych 8 🥚 ➡️ pICSI ➡️ 5 ❄️ ✨️🍀❤️
    1 FET 05/05/2025 11 dpt <0,2 ✖️
    2 FET 09/06/2025
    7dpt 79,20 mIU/ml ➡️9dpt 208 mlU/ml ➡️11 dpt 389 mlU/ml ➡️12 dpt 525 mlU/ml ➡️14 dpt 980 mlU/ml ✨️🍀

    14.02.2026 (38+3 tc.) nasz cały świat 🩵💙
    age.png
  • kropka27 Autorytet
    Postów: 725 1809

    Wysłany: 12 sierpnia 2023, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moon, przytulam. Miałyśmy nadzieję razem z Tobą 🥺

    Starania o pierwsze 👶 od 09.2021

    📅 08.2023 IVF
    Mamy: ❄️3.2.1❄️5.2.2

    25.10. Transfer❄️5.1.1 🧚‍♀️
    29.10 ⏸️✨
    31.10 Beta 36🧚‍♀️
    02.11 Beta 112 😍
    06.11 Beta 950 🚀
    14.11 5+4, pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym
    29.11 7+5, 1.57cm Dzidziulka z pięknym ❤️
    29.12 USG prenatalne, niskie ryzyka, 6cm Bąbla 🧸
    29.06.24 👶3300g, 53 cm 🩵

    age.png
  • Nataliii Autorytet
    Postów: 942 1575

    Wysłany: 12 sierpnia 2023, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moon 😭😭😭 🫂🫂🫂

    Starania od 01.2022
    👩🏼 👱🏼‍♂️ 29l.
    04.2022 cp 💔
    09.2022 6t 💔
    01.2023 cb 💔

    27.07 nieśmiałe ⏸ 🥺🤞
    18.08 7mm człowieka z ❤️🥺
    05.09 2.65cm glutka ❤️
    30.09 7.19cm pięknego chłopca 💙
    27.11 410g bobasa 💙
    29.01 1518g misia 💙
    25.03 3400g maleństwa 💙
    06.04 witaj na świecie synku 😘❤️
  • Angi90 Autorytet
    Postów: 3471 8824

    Wysłany: 12 sierpnia 2023, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moon, przytulam 🫂❤️🥺

    👩🏻🧔🏻🩷🩷
    Niedrożność jajowodów/Czynnik męski
    IVF '24🍀
    💉Bemfola 300+Orgalutran+Decapeptyl
    🪄21🥚=>12 MII=>ICSI=>11=>❄️❄️❄️
    🔹FET 31/07 💉 bHCG 10 dpt <2,3 mlU/ml ❌
    🔹FET 02/09🍀4CC🍀
    ☀️38t5d Córka 💝2025
    '26
    Nie będziesz sama❄️
    zabieram Cię do domu 🍀
    ⏳ przygotowania pod FET


    "Rób wszystko z jedną myślą w głowie:
    Zasłużyłam na szczęście!"🦖
    age.png
‹‹ 150 151 152 153 154 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ