Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • aśś Autorytet
    Postów: 1144 1578

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za wszystkie kciuki 🙂

    Rozmowa bardzo fajna i dzięki temu że mieszkaliśmy razem to staż nam sie policzył dłuższy niz mamy 🙂 ostatecznie zakwalifikowali nas do rozpoczęcia procedury. Teraz mamy zebrać wszystkie dokumenty i zaczynamy procedurę. Pewnie koło 7 miesięcy szkoleń i potem tylko 2-3 lata oczekiwań na dziecko bo chcemy noworodka, więc troche zejdzie nam dłużej niż słonicy ciąża ale w końcu do celu 🙂

    Anka96, Cukruś, migotka_, Angi90 , SandraH.97, jo_ana, Zosis, Kasiak89, Clausix, BuBu90, Aurora13, Frutellka , Zielone.Słońce, Beezi, Amunicja, Mart768, Monkai, Pfry, Biedronka@, Lipcowa, KarolinaAnastazja, siesiepy lubią tę wiadomość

    Rozpoczęcie starań 06.2022
    💁‍♀️PCOS, owulacja przywrócona na stymulacji, oba jajowody drożne,
    Lametta 5-9 dc 1x2, NAC 5-9 dc 3x1, Proovulin, Resweratrol (250 mg), omega 3 (EPA 1000 mg, DHA 500 mg), Wit D3, Wiesiołek 1- 12 dc 3x1, L-arginina 6-12 dc 3x2, Wit E 1-12 dc 3x1, Pregna start, selen 100 mcg, cynk 30 mg, wit C 1000 mg, zioła ojca Sroki, Ovitrelle x2
    Trombofilia:
    MTHFR_677C>T Układ homozygotyczny ❌️
    PAI-1 4G Układ heterozygotyczny ❌️

    14 cykl stymulowany (wczesniej prawie 2 lata)
    💁‍♂️
    L- karnityna 3x1 (1800 mg), L- arginina 3x2 (3000 mg), acetyl L-karnityna 2x1 (1000 mg), Q10 3x1 (600 mg), selen 100 mcg, wit E 1x1, likopen 1x1 (20 mg), NAC 2x1 (1000 mg), omega 3 2x1 (EPA 1000 mg, DHA 500 mg), smoothie + zmielone siemie lniane z dodatkiem oleju z czarnuszki
    Morfologia nadal 1%, ale w normie w przeliczeniu na ejakulat,
    DFI 15%, HBA 74%, MAR test 0%
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8956 17994

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję, że niedobitek wysiadł z przystanku "klinika" i przesiadł się na "macica". 🤪 Został nakarmiony frytkami z maka, podwójną porcją. 😂 Jadę właśnie do domu z uwaga, L4 wypisanym od dzisiaj bo tak podałam lekarzowi... Zamiast od jutra, a ja dzisiaj w pracy byłam normalnie. 😂
    W domu wpadnie koktajl, serial, czillerka.

    Cukruś, Anka96, migotka_, rozalaa, Marteczka92, Angi90 , aśś, SandraH.97, jo_ana, Zosis, Kasiak89, Clausix, Aurora13, Frutellka , izzou97, oloska, Beezi, Zielone.Słońce, Amunicja, gattina, Mart768, Lisik, Monkai, Pfry, Biedronka@, Lipcowa, najra88, KarolinaAnastazja, Ivanka93, Pustynia, Olisska lubią tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 2080 5383

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepy, niech końcowy przystanek to będzie "świat" za 9 miesięcy 🤞🏻🍀 trzymam kciuki! Odpoczywaj 🫶🏻

    Aśś, cieszę się,że rozmowa wypadła dobrze 😊 długo trwają te wszystkie procedury.

    Dziękuję za miłe słowa ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2025, 19:25

    siesiepy lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 28 🧔‍♂️ 35 👶 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 niskie amh/ teratozoospermia 🪱
    Immunologia🚨

    4 procedury IVF🔬/ prp jajników 💉
    09.23- brak zarodka| 10.23| 01.24| 02.24
    6❄️

    1). 10.23 ET 1.2.2 10dpt <0.2 ❤️‍🩹
    2). 04.24 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹
    3). 07.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)
    4). 08.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)

    💊immunosupresja
    5). 29.11.24 FET 4.1.1 ✨️🍀
    5dpt ⏸️🥹

    19.08.2025 (40+3) SN na świat przyszła Hania 🌸
    2900g i 50cm spełnionego marzenia ✨️🦕

    age.png

    Czeka 1❄️
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2949 3541

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepku niech się wgryza na kolejne 9 miesięcy ✨️🍀🍍

    U mnie 🐵 się pojawiła 🤣 także od jutra zaczynamy leki a 28.04 wizyta z ocena endometrium ✨️🍀🍍

    Clausix, migotka_, Beezi, Mart768, BuBu90, Pfry, KarolinaAnastazja, siesiepy lubią tę wiadomość

    Po 2 latach starań i diagnostyki START IVF ✨️
    🍀✨️ 24/03/2025 start stymulacji ✨️🍀
    🍀✨️ 07/04/2025 punkcja ✨️🍀
    pobranych 8 🥚 ➡️ pICSI ➡️ 5 ❄️ ✨️🍀❤️
    1 FET 05/05/2025 11 dpt <0,2 ✖️
    2 FET 09/06/2025
    7dpt 79,20 mIU/ml ➡️9dpt 208 mlU/ml ➡️11 dpt 389 mlU/ml ➡️12 dpt 525 mlU/ml ➡️14 dpt 980 mlU/ml ✨️🍀

    14.02.2026 (38+3 tc.) nasz cały świat 🩵💙
    age.png
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 2080 5383

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukruś wrote:
    U mnie 🐵 się pojawiła 🤣 także od jutra zaczynamy leki a 28.04 wizyta z ocena endometrium ✨️🍀🍍

    No tak tańcowałyśmy, że wytańcowałyśmy 💃🕺
    Transferowy cykl! 🥳🥳🥳

    Cukruś lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 28 🧔‍♂️ 35 👶 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 niskie amh/ teratozoospermia 🪱
    Immunologia🚨

    4 procedury IVF🔬/ prp jajników 💉
    09.23- brak zarodka| 10.23| 01.24| 02.24
    6❄️

    1). 10.23 ET 1.2.2 10dpt <0.2 ❤️‍🩹
    2). 04.24 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹
    3). 07.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)
    4). 08.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)

    💊immunosupresja
    5). 29.11.24 FET 4.1.1 ✨️🍀
    5dpt ⏸️🥹

    19.08.2025 (40+3) SN na świat przyszła Hania 🌸
    2900g i 50cm spełnionego marzenia ✨️🦕

    age.png

    Czeka 1❄️
  • Zielone.Słońce Autorytet
    Postów: 2596 4342

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aśś wrote:
    Dzięki za wszystkie kciuki 🙂

    Rozmowa bardzo fajna i dzięki temu że mieszkaliśmy razem to staż nam sie policzył dłuższy niz mamy 🙂 ostatecznie zakwalifikowali nas do rozpoczęcia procedury. Teraz mamy zebrać wszystkie dokumenty i zaczynamy procedurę. Pewnie koło 7 miesięcy szkoleń i potem tylko 2-3 lata oczekiwań na dziecko bo chcemy noworodka, więc troche zejdzie nam dłużej niż słonicy ciąża ale w końcu do celu 🙂
    Ponoć dużo zależy od ośrodka. Moja koleżanka z forum
    Jakoś w przeciągu roku od rozpoczęcia procedury adoptowała noworodki bliźniaki. 😊

    aśś, Kasiak89 lubią tę wiadomość

    4,5 roku starań
    Endometrioza II/III st, adenomioza, PCOS
    🔹06.21 1 ICSI - ❄️❄️❄️❄️ 1cb ❌
    🔹02.2023 2 ICSI - ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    _____________________________
    🔹31.03.23 FET 4.2.1 cykl n.
    4dpt ⏸️, 5dpt -9,3 👣,6dpt - 24,7👣, 8dpt - 101,4👣, 11dpt - 390,3👣, 12dpt 530👣, 13dpt 770👣, 17dpt 3566🍀🙏
    🔹27.04 27dpt. Szok! Mamy dwa serduszka. 0,64cm♥️ 0,63cm♥️
    🔸 28.05-4.06 3 krwotoki
    🔹 14+4tc - 103g 👶 i 104g 👶
    SANCO zdrowe chłopaki 💙💙
    🔹19+2 - 261g i 309g 👶👶
    🔹 27+2 - 1113g🐸 i 1122g🐸
    🔹29+2 - 1318g🦔 i 1365g 🦔
    🔹34+2 - 2460g🌞 i 2363g🌞

    Witaj świecie! ✋
    PROM 34+5/6
    10.11.23 Leoś 2490g 💙, Filipuś 2120g💙

    age.png
  • aśś Autorytet
    Postów: 1144 1578

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone.Słońce wrote:
    Ponoć dużo zależy od ośrodka. Moja koleżanka z forum
    Jakoś w przeciągu roku od rozpoczęcia procedury adoptowała noworodki bliźniaki. 😊
    Właśnie mam nadzieję, że jakoś to pójdzie 🙂 ale dziękuje za potwierdzenie, że się da 🙂

    Rozpoczęcie starań 06.2022
    💁‍♀️PCOS, owulacja przywrócona na stymulacji, oba jajowody drożne,
    Lametta 5-9 dc 1x2, NAC 5-9 dc 3x1, Proovulin, Resweratrol (250 mg), omega 3 (EPA 1000 mg, DHA 500 mg), Wit D3, Wiesiołek 1- 12 dc 3x1, L-arginina 6-12 dc 3x2, Wit E 1-12 dc 3x1, Pregna start, selen 100 mcg, cynk 30 mg, wit C 1000 mg, zioła ojca Sroki, Ovitrelle x2
    Trombofilia:
    MTHFR_677C>T Układ homozygotyczny ❌️
    PAI-1 4G Układ heterozygotyczny ❌️

    14 cykl stymulowany (wczesniej prawie 2 lata)
    💁‍♂️
    L- karnityna 3x1 (1800 mg), L- arginina 3x2 (3000 mg), acetyl L-karnityna 2x1 (1000 mg), Q10 3x1 (600 mg), selen 100 mcg, wit E 1x1, likopen 1x1 (20 mg), NAC 2x1 (1000 mg), omega 3 2x1 (EPA 1000 mg, DHA 500 mg), smoothie + zmielone siemie lniane z dodatkiem oleju z czarnuszki
    Morfologia nadal 1%, ale w normie w przeliczeniu na ejakulat,
    DFI 15%, HBA 74%, MAR test 0%
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepy🤞🏻🤞🏻

    Migotko, piękny brzuszek ❤️

    Beezi, biorę od tygodnia ten hormon wzrostu, choć po przekopaniu internetu nie mam za wielkiej wiary w to, że w czymś pomoże. No a jak już się zdecydowałam na pomysł Pani doktor, to spróbuję ten ostatni raz w obecnej klinice, a jeśli efekt będzie taki sam to kierujemy się na Czechy.

    migotka_, BuBu90, Beezi, Monkai, siesiepy lubią tę wiadomość

  • Clausix Autorytet
    Postów: 7024 5830

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka06 wrote:
    Siesiepy🤞🏻🤞🏻

    Migotko, piękny brzuszek ❤️

    Beezi, biorę od tygodnia ten hormon wzrostu, choć po przekopaniu internetu nie mam za wielkiej wiary w to, że w czymś pomoże. No a jak już się zdecydowałam na pomysł Pani doktor, to spróbuję ten ostatni raz w obecnej klinice, a jeśli efekt będzie taki sam to kierujemy się na Czechy.

    Na miesięcznym IVF dzisiaj jedna z dziewczyn napisała "Jeśli problem z jakością komórek to ja polecam hormon wzrostu. Warto o to zapytać. U mnie dal mega efekt." ;)

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7 🤞

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    Na miesięcznym IVF dzisiaj jedna z dziewczyn napisała "Jeśli problem z jakością komórek to ja polecam hormon wzrostu. Warto o to zapytać. U mnie dal mega efekt." ;)
    O, to chyba tam muszę zajrzeć, żeby podnieść się na duchu 🫠 Chat GPT twierdzi, że moja dawka jest minimalna, ale z drugiej strony mówi, że to dlatego, że mam go brać trzy miesiące, a wiele dziewczyn ma większe dawki, ale biorą go tylko podczas stymulacji.

  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aurora, nie wiem czy sobie życzysz, ale uważam, że to zasługuje na udostępnienie 🥹
    https://ibb.co/LXQNfcw4
    Wzruszyłam się na maksa. To jest dla mnie niesamowite, że ktoś, kogo znam tylko z internetu poświęca dla mnie swój czas i tworzy takie cuda. Dziękuję jeszcze raz ❤️

    Clausix, Aurora13, Monkai, BuBu90, Pfry, Bambi92, Niemampomyslunanick, Lipcowa, Cukruś, aśś, SandraH.97, Beezi, KarolinaAnastazja, Zosis, Marteczka92, gattina, jo_ana, rozalaa, Kasiak89, siesiepy, Amunicja lubią tę wiadomość

  • Clausix Autorytet
    Postów: 7024 5830

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka06 wrote:
    Aurora, nie wiem czy sobie życzysz, ale uważam, że to zasługuje na udostępnienie 🥹
    https://ibb.co/LXQNfcw4
    Wzruszyłam się na maksa. To jest dla mnie niesamowite, że ktoś, kogo znam tylko z internetu poświęca dla mnie swój czas i tworzy takie cuda. Dziękuję jeszcze raz ❤️
    Wspaniałe <3

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7 🤞

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Aurora13 Autorytet
    Postów: 673 1608

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka06 wrote:
    Aurora, nie wiem czy sobie życzysz, ale uważam, że to zasługuje na udostępnienie 🥹
    https://ibb.co/LXQNfcw4
    Wzruszyłam się na maksa. To jest dla mnie niesamowite, że ktoś, kogo znam tylko z internetu poświęca dla mnie swój czas i tworzy takie cuda. Dziękuję jeszcze raz ❤️
    🙈🙈🙈🙈🙈 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2025, 22:04

    starania od 01.2023
    08.2023 👼CP - wycięty prawy jajowód
    👩32l. - nadwaga
    CD138 +++
    🧔31l. - translokacja zrównoważona 11%

    3 x IUI - 2025r. ❌
    I IMSI - 07.2025 - Rekovelle, Menopur ❌ 3MII -> 0❄️
    II IMSI - 09.2025 - Gonal-F, Mensinorm ❌ 8MII -> 0❄️
    01.2026 - PICSI - Gonal-F, Menopur -> 3.1.1. I 3.1.2. ❄️❄️
    20.02.2026 - FET 3.1.1 cb 💔
    31.03.2026 - FET 3.1.2. cb 💔
    Ostatnia procedura - lipiec 2026⏳
  • Monkai Autorytet
    Postów: 282 267

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękne wieści od wszystkich.
    Nie dam rady każdemu odpisać, mało mnie tu bo jestem tak wyorana praca i budowa że padam na ryjka.
    Clausix ❤️
    Cukrus 🤞❤️
    Siesiepy 🤞❤️

    Mi po tej Mezo trochę przesunęła się ovu, jak miałam 25mm pęcherzyk kazała mi wziąć 2 x ovitrelle i działać w zeszły weekend. W pn byłam na podglądzie, biorę utrogestan i w czwartek testuje choć w ogóle nie wierzę w jakiekolwiek szanse.

    siesiepy lubi tę wiadomość

    Ona '83
    On '74
    2016-2017 7xIUI 💔
    2018 ❄️❄️❄️
    3.2018 IVF 💔
    11.2018 IVF💔
    2025 wracam silniejsza i walczę dalej
    AMH 0,544
    4🥚 tylko 1 🥚💉 brak transferu ❤️‍🩹
  • Pfry Autorytet
    Postów: 1423 2735

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka06 wrote:
    Aurora, nie wiem czy sobie życzysz, ale uważam, że to zasługuje na udostępnienie 🥹
    https://ibb.co/LXQNfcw4
    Wzruszyłam się na maksa. To jest dla mnie niesamowite, że ktoś, kogo znam tylko z internetu poświęca dla mnie swój czas i tworzy takie cuda. Dziękuję jeszcze raz ❤️
    Pozytywny wzrusz na MAKSA!! 😭😭 ❤️

    👩 '90 | 🧑 '91 - starania od 11.2020

    09.2019 polip w jamie macicy
    2021: 21.09 histeroskopia ✂️ polipa
    2022: 31.07⏸️😳 - 19.08 ❤️- 11.09💔 poronienie samoistne 9+4 - powrót do starań od 12.2022
    2023: 02.03 HyCoSy ✅ 14.08 histeroskopia z biopsją endometrium ❌ 27.12 kontrolna biopsja ✅
    2024: 03.01 HOMA ✅ cytokiny rozjechane, KIR Bx, allo-MLR 33,1%, endometrioza II i adenomioza ❌; 29.07 i 28.08 - IUI ❌ 15.11 histeroskopia: ✂️mikropolipy, zrosty; biopsja ❌

    16.02.2024 AMH 1,28 -> 06.02.2025 AMH 1,92
    Mąż: seminogram ✅ fragmentacja ✅ HBA ✅
    Kariotypy ✅ cross-match✅
    Diagnoza ❔❔❔ niepłodność idiopatyczna

    05.2025: 1 IVF: 8 🪩 ➡️ 6 🥚➡️ 4 MII ➡️ ❄️ 6CA 🧘FET?
    29.06 - NATURALS ⏸️ 😭 🪄 30.06 501,42 mIU/ml, 02.07 1376,78 mIU/ml
    11.03.2026 - GG 🩷 40+6 🥹 3500 g, 55 cm
    age.png
  • Bambi92 Autorytet
    Postów: 897 1855

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka06 wrote:
    Aurora, nie wiem czy sobie życzysz, ale uważam, że to zasługuje na udostępnienie 🥹
    https://ibb.co/LXQNfcw4
    Wzruszyłam się na maksa. To jest dla mnie niesamowite, że ktoś, kogo znam tylko z internetu poświęca dla mnie swój czas i tworzy takie cuda. Dziękuję jeszcze raz ❤️

    Piękne 🥰 A hasło na kartce to powinno być nasze nowe motto tutaj 🥹

    Ona: 32 lat, On: 33 lat, Starania od 1.2022

    💃
    ✅ 11.2023 Histeroskopia i usunięcie polipa, stan zapalny endometrium
    ❌ Endometrioza, zajęty lewy jajnik, zrosty na jelicie cienkim i w jamie otrzewnowej

    🕺
    ❌ morfo 2%, za mała ruchliwość, leukocyty, żylaki I/II st.

    ⏸️ 16.08.2024, Beta 58, prog 17,64 19.08 beta 278, prog 34, 22.08 beta 1278 prog. 30
  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 3288 8570

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix jest pięknie, gratulacje, niech beta szybuje w kosmos 🍀

    Siesiepy zaciskam kciuki aby dzisiejszy dzień był początkiem Waszej najpiękniejszej przygody 🤞🏻

    Aśś zawsze podziwiałam ludzi takich jak Wy ❤️

    Aurora coś pięknego ❤️

    aśś, siesiepy lubią tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 31 🙋🏻‍♂️ 32 👧🏻 2

    1️⃣ 9️⃣.

    🤞🏻5.1.1. 🍀 👶🏻
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🌟 01.25 Naturalny CUD💔 10/11 tc 👼🏻 Piotruś

    🥊 Walka o #2 🦕 od 04.26r.

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać". ❤️

    age.png
  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 3288 8570

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no i Migotka - buzi nie widać ale całe Twoje ciało emanuje szczęściem z obecnego stanu 🥰
    Jesteś już piękną "kulką" ❤️

    migotka_, Pfry lubią tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 31 🙋🏻‍♂️ 32 👧🏻 2

    1️⃣ 9️⃣.

    🤞🏻5.1.1. 🍀 👶🏻
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🌟 01.25 Naturalny CUD💔 10/11 tc 👼🏻 Piotruś

    🥊 Walka o #2 🦕 od 04.26r.

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać". ❤️

    age.png
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 2080 5383

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka06 wrote:
    Aurora, nie wiem czy sobie życzysz, ale uważam, że to zasługuje na udostępnienie 🥹
    https://ibb.co/LXQNfcw4
    Wzruszyłam się na maksa. To jest dla mnie niesamowite, że ktoś, kogo znam tylko z internetu poświęca dla mnie swój czas i tworzy takie cuda. Dziękuję jeszcze raz ❤️
    Ojeju cudne! 🥹
    Bransoletka od Angi 😘 przyniosła mi szczęście, od transferu jej nie zdjęłam ani razu 🤭

    Siesiepy, jak się czujesz?

    Clausix, kciuki za piękny przyrost 🤞🏻🫶🏻

    Monkai, za jutrzejsze testowanie 🤞🏻

    Beezi, Monkai, siesiepy lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 28 🧔‍♂️ 35 👶 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 niskie amh/ teratozoospermia 🪱
    Immunologia🚨

    4 procedury IVF🔬/ prp jajników 💉
    09.23- brak zarodka| 10.23| 01.24| 02.24
    6❄️

    1). 10.23 ET 1.2.2 10dpt <0.2 ❤️‍🩹
    2). 04.24 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹
    3). 07.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)
    4). 08.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)

    💊immunosupresja
    5). 29.11.24 FET 4.1.1 ✨️🍀
    5dpt ⏸️🥹

    19.08.2025 (40+3) SN na świat przyszła Hania 🌸
    2900g i 50cm spełnionego marzenia ✨️🦕

    age.png

    Czeka 1❄️
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2949 3541

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, które brały Encorton do transferu. Zauważyłyście mocny spadek odporności?

    Po 2 latach starań i diagnostyki START IVF ✨️
    🍀✨️ 24/03/2025 start stymulacji ✨️🍀
    🍀✨️ 07/04/2025 punkcja ✨️🍀
    pobranych 8 🥚 ➡️ pICSI ➡️ 5 ❄️ ✨️🍀❤️
    1 FET 05/05/2025 11 dpt <0,2 ✖️
    2 FET 09/06/2025
    7dpt 79,20 mIU/ml ➡️9dpt 208 mlU/ml ➡️11 dpt 389 mlU/ml ➡️12 dpt 525 mlU/ml ➡️14 dpt 980 mlU/ml ✨️🍀

    14.02.2026 (38+3 tc.) nasz cały świat 🩵💙
    age.png
‹‹ 1535 1536 1537 1538 1539 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ