Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • moonflower Autorytet
    Postów: 3157 7000

    Wysłany: 21 sierpnia 2023, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki widzę że cztery jajeczka sie na pierwszej rozgościły.
    nie odzywam się ostatnio bo w rodzinie niestety miałam straszną tragedię, utopił się mój kuzyn i syn kuzynki. W ten weekend miałam KSW ale jakoś nie cieszyło tak jak powinno... choć myślałam że tak "otrzeźwi" mi głowe.

    Będę się odzywać ale muszę powoli wrócić do rytmu dnia. w środę jadę na monitoring, cykl bez stymulacji ale jadę podejrzeć co tam w trawie piszczy. niezmiennie trzymam kciuki za każdą z Was

    2.07.2012 💙
    22.11.2016 💔
    15.05.2023 💔
    9.07.2024 💙
    age.png
  • Mart768 Autorytet
    Postów: 997 2406

    Wysłany: 21 sierpnia 2023, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moon przykro mi strasznie, tak coś czułam, że się nie odzywasz, bo coś jest nie tak :( wyrazy współczucia dla całej rodziny…

    🙋‍♀️33 🙋‍♂️ 45

    08.09.23 - II
    13.05.24 - Oliwka jest z nami :)

    25.04.25 - II
    TP 30.12.25 :D
  • kropka27 Autorytet
    Postów: 725 1809

    Wysłany: 21 sierpnia 2023, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moon, straszne, bardzo współczuję 😢

    Starania o pierwsze 👶 od 09.2021

    📅 08.2023 IVF
    Mamy: ❄️3.2.1❄️5.2.2

    25.10. Transfer❄️5.1.1 🧚‍♀️
    29.10 ⏸️✨
    31.10 Beta 36🧚‍♀️
    02.11 Beta 112 😍
    06.11 Beta 950 🚀
    14.11 5+4, pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym
    29.11 7+5, 1.57cm Dzidziulka z pięknym ❤️
    29.12 USG prenatalne, niskie ryzyka, 6cm Bąbla 🧸
    29.06.24 👶3300g, 53 cm 🩵

    age.png
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 21 sierpnia 2023, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moon, niewyobrażalna tragedia.. Strasznie mi przykro 😔

  • Marteczka92 Autorytet
    Postów: 393 539

    Wysłany: 21 sierpnia 2023, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moon przykro mi :(

    ♀ 33
    ♂ 34
    👩‍❤️‍👨 04.2013
    💒 06.2020
    2022 🐕❤️
    Starania od 04.2019
    👧
    AMH 2,63
    Endometrioza 1 stopnia
    Mthfr homo, pai hetero
    🧑‍🦱


    10.24 kwalifikacja i początek stymulacji Gyncentrum
    6.12.24 transfer dwóch ❄️❄️AA

    19.08.2025 M 🩵

    age.png
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7042 5840

    Wysłany: 21 sierpnia 2023, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozalaa wrote:
    Matko bosko, to co to za suple? To aż nieprawdopodobne 😱 kazała Ci brać pod uwagę konkretne marki?

    Niektóre miałam konkretne marki i inne zamówiłam jakieś tańsze typu NAC z now food zamiast z miovelia. +550 wizyta u niej i mamy piękny sierpniowy budżet :P dzieci są drogie nawet jak ich jeszcze nie ma... :P

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7 🤞

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • moonflower Autorytet
    Postów: 3157 7000

    Wysłany: 21 sierpnia 2023, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    😥 już jest po pogrzebach więc najgorsze za nami... ale nie bardzo potrafię myśleć o staraniach i o pracy... cały czas mam w głowie co przeżywa moja ciocia i kuzynka...

    Trzeba żyć dalej... ale takie sytuacje niestety potrafią sprowadzić na ziemie, człowiek przestaje bujać w obłokach... podobno nic nie dzieje się bez przyczyny... 😥

    mną to wstrząsnęło tym bardziej, że syn kuzynki był tylko rok starszy od mojego 😥 straszna tragedia dla rodziców

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2023, 14:02

    2.07.2012 💙
    22.11.2016 💔
    15.05.2023 💔
    9.07.2024 💙
    age.png
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7042 5840

    Wysłany: 21 sierpnia 2023, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moonflower wrote:
    Cześć dziewczynki widzę że cztery jajeczka sie na pierwszej rozgościły.
    nie odzywam się ostatnio bo w rodzinie niestety miałam straszną tragedię, utopił się mój kuzyn i syn kuzynki. W ten weekend miałam KSW ale jakoś nie cieszyło tak jak powinno... choć myślałam że tak "otrzeźwi" mi głowe.

    Będę się odzywać ale muszę powoli wrócić do rytmu dnia. w środę jadę na monitoring, cykl bez stymulacji ale jadę podejrzeć co tam w trawie piszczy. niezmiennie trzymam kciuki za każdą z Was

    Bardzo mi przykro :(

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7 🤞

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • RinTinTin Autorytet
    Postów: 762 1615

    Wysłany: 21 sierpnia 2023, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moon strasznie mi przykro 🫂 wyrazy współczucia 😢 trzymaj się! ❤️

    26 cykli starań naturalnych ❌
    05.23 💔

    EF IVF
    05.2024 ➡️ I mini ➡️🥚🥚➡️ ❌
    06.2024 ➡️II mini ➡️ 🥚➡️❌

    09.2024 ➡️ PRP jajników ⏳
    📋AMH - 0.09 📋FSH - 6.65
    23.09.24 zabieg

    🙋🏻‍♀️35l🙋🏼27l

    📈POF
    AMH 0.227➡️ 0.369➡️ 0.041➡️0.09
  • moonflower Autorytet
    Postów: 3157 7000

    Wysłany: 21 sierpnia 2023, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak naprawdę to miałam nie pisać o tym tutaj, nawet po tej tragedii coś tam się odzywałam, nie wspominałam... ale tak naprawdę chciałabym wykrzyczeć nasz bol, ból całej rodziny i tą niesprawiedliwość... 😭
    przepraszam za taki smutny temat... trochę chciałam się wytłumaczyć że mnie tu nie ma i dlaczego, oraz się trochę wygadać... że nie jest kolorowo... nie bardzo mam z kim o tym pogadać bo mieszkam kawałek drogi od mojej rodziny a stary to bardzo źle znosi takie tematy...

    serduszko boli... tacy młodzi 😓

    2.07.2012 💙
    22.11.2016 💔
    15.05.2023 💔
    9.07.2024 💙
    age.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4462 7621

    Wysłany: 21 sierpnia 2023, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moonflower wrote:
    Cześć dziewczynki widzę że cztery jajeczka sie na pierwszej rozgościły.
    nie odzywam się ostatnio bo w rodzinie niestety miałam straszną tragedię, utopił się mój kuzyn i syn kuzynki. W ten weekend miałam KSW ale jakoś nie cieszyło tak jak powinno... choć myślałam że tak "otrzeźwi" mi głowe.

    Będę się odzywać ale muszę powoli wrócić do rytmu dnia. w środę jadę na monitoring, cykl bez stymulacji ale jadę podejrzeć co tam w trawie piszczy. niezmiennie trzymam kciuki za każdą z Was

    Bardzo mi przykro 💔

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4462 7621

    Wysłany: 21 sierpnia 2023, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    Niektóre miałam konkretne marki i inne zamówiłam jakieś tańsze typu NAC z now food zamiast z miovelia. +550 wizyta u niej i mamy piękny sierpniowy budżet :P dzieci są drogie nawet jak ich jeszcze nie ma... :P

    A to potwierdzam, nawet nie chcę wiedzieć ile łącznie wydaliśmy kasy przez te wszystkie lata na suple, wizyty, klinikę, badania, zabiegi 🫣

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Angi90 Autorytet
    Postów: 3471 8826

    Wysłany: 21 sierpnia 2023, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moonflower, strasznie mi przykro, to niewyobrażalna tragedia 😓 Przesyłam wirtualnie otulające myśli 🫂

    moonflower lubi tę wiadomość

    👩🏻🧔🏻🩷🩷
    Niedrożność jajowodów/Czynnik męski
    IVF '24🍀
    💉Bemfola 300+Orgalutran+Decapeptyl
    🪄21🥚=>12 MII=>ICSI=>11=>❄️❄️❄️
    🔹FET 31/07 💉 bHCG 10 dpt <2,3 mlU/ml ❌
    🔹FET 02/09🍀4CC🍀
    ☀️38t5d Córka 💝2025
    '26
    Nie będziesz sama❄️
    zabieram Cię do domu 🍀
    ⏳ przygotowania pod FET


    "Rób wszystko z jedną myślą w głowie:
    Zasłużyłam na szczęście!"🦖
    age.png
  • Mart768 Autorytet
    Postów: 997 2406

    Wysłany: 21 sierpnia 2023, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moon od tego jesteśmy, żebyś się mogła wygadać na każdy temat. Wiadomo, że bliżej rodziny na pewno byłoby łatwiej…. Tulę Cię mocno, bardzo.

    Paprota9418 lubi tę wiadomość

    🙋‍♀️33 🙋‍♂️ 45

    08.09.23 - II
    13.05.24 - Oliwka jest z nami :)

    25.04.25 - II
    TP 30.12.25 :D
  • Zosis Autorytet
    Postów: 2215 5594

    Wysłany: 21 sierpnia 2023, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moon, strasznie mi przykro. Trzymajcie się tam.
    To ogromna tragedia, zwłaszcza, jak umiera tak młody człowiek. 😓
    Pisz do nas, jeśli potrzebujesz, chociaż rozumiem, że żadne słowa nie ukoją bólu.
    Przytulam.

    👩‍🦰35 🧔39
    👩‍❤️‍👨 2021, początek starań

    10.2023 IUI (27-my cykl starań)
    👶 nasza Księżniczka 07.2024 💗

    07.2025 słodka wpadka 🙈🩷
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2023, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moon, trzymajcie się. Dużo siły dla Was w tym trudnym czasie 🫂

    Clausix, oj tak, drogie dzieci. Też się śmieje, że jeszcze dziecka nie ma, a już kasę ciągnie od starych 😅

    Kropka, dobre wieści, że stymulacja przynosi efekty 😊
    Trzymam kciuki żeby obyło się bez hieperki 🤞 i za dalsze etapy również ❤️

    kropka27 lubi tę wiadomość

  • Kil Autorytet
    Postów: 713 1417

    Wysłany: 21 sierpnia 2023, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moon strasznie mi przykro... =( kondolencje dla całej rodziny... 🫂

    Ona: 35
    On: 32

    16.01.2024 - 13 dpo - ⏸️🫶
    17.01.2024 - beta-HCG: 189 mlU/ml, Prog 26,1 ng/ml
    19.01.2024 - beta-HCG: 565 mlU/ml, Prog 21,7 ng/ml <3
    01.02.2024 - 0,42 cm mikro człowieczka <3 6t1d
    22.02.2024 - 2,4 cm Miśka <3 9w1d
    18.03.2024 - prenatalne Łódź
    21.03.2024 - kolejna wizyta


    preg.png
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3465 8519

    Wysłany: 21 sierpnia 2023, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moon 💔 Trzymajcie się jakoś ❤️ W rodzinie siła, więc mam nadzieję, że jakoś przez to przejdziecie, chociaż śmierć dziecka musi być niewyobrażalnym bólem... 😥

    Kropka, jajniki petarda 🔥 Super wiadomości ❤️ Zaczynam trzymać kciuki za punkcję ✊ Co do transferu - jak ma być bezpieczniej później to lepiej poczekać, a lekarze wiedzą co robią, cierpliwość na szczęście jest cechą główną staraczek. 🤞

    kropka27 lubi tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 3829 6068

    Wysłany: 21 sierpnia 2023, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moon, myslalam o Tobie właśnie dzisiaj, nawet chciałam Cię szukać na forum

    Najszczersze kondolencję dla Was🖤
    Teraz bedzie trudny czas, ale zaświeci i Wam słońce 🫂

    Mi już mija 3 miesiące od pożegnania mi bliskiej osoby. Tesknie jak cholera. Ale wiem, że wszystko się dzieje z jakiegoś powodu. Chodz ten świat nie jest sprawiedliwy i nigdy nie będzie.

    3majcie się, macie teraz swojego prywatnego Anioła Stróża w Niebie! 🩵🩵🩵

    moonflower lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 29lat
    ▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 31lat
    ▪️ C1

    💙Baby B 2024

    Zaczynamy nową przygodę? 🥹

    preg.png
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 3829 6068

    Wysłany: 21 sierpnia 2023, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka27 wrote:
    Clausix, wow jaka cena! To jakieś magiczne suple chyba

    Ja jestem juz po monitoringu, 15 jajek naliczył doktor, 7 z lewej, 8 z prawej. Te z prawej rosną trochę lepiej. Mówi że jest dobrze, że tak jak się spodziewał. W czwartek mam następny podgląd i wtedy będziemy decydować czy punkcja będzie w sobotę czy w poniedziałek. Ale raczej w poniedziałek. Wszystko jest ok, ale jakiś taki stresik mnie dopadł, również w związku z organizacją pracy w tym czasie. Zaraz się ogarnę 😶

    Mam w tym tygodniu łącznie 4 wizyty w klinice 😅 kosmos

    Ale zniosłaś tych jaj!!! Mega super!!!🤗😁

    👱‍♀️ 29lat
    ▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 31lat
    ▪️ C1

    💙Baby B 2024

    Zaczynamy nową przygodę? 🥹

    preg.png
‹‹ 183 184 185 186 187 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ