Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7041 5840

    Wysłany: 21 sierpnia 2023, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry w poniedziałek ;)
    Po pierwsze co to za gadanie kto został kto nie został, wszystkie tu tkwimy w tym samym bagienku ;) mi też jest smutno, że dziewczyny z którymi byłam tu na forum na początku mają już kilkuletnie dzieci, a ja wciąż nie. Ale cieszę się zarówno z ich, jak i z Waszych ciąż :) mój pierwszy wątek miesięczny to lipiec 2020, pozdrawiam z prehistorii :P
    Po drugie bardzo się cieszę czytając jak dobrze Wam idą zastrzyki, kolejne wizyty ciężarówek i nowe piękne monsterki :P
    Idziemy po swoje <3 🤞🍀

    Mart768, kropka27, rozalaa, Niaha, Emka06, Angi90 , siesiepy lubią tę wiadomość

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7 🤞

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4462 7621

    Wysłany: 21 sierpnia 2023, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kil wrote:
    Niaha - wszystkiego co najlepsze Kochana <3 spełnienia każdego marzenia które pojawi się na Twojej drodze =) w szczególności jednego <3

    P.S. u mnie testowania nie ma =( @ przyszła z impetem...

    Przykro mi 😓

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 3829 6068

    Wysłany: 21 sierpnia 2023, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozalaa wrote:
    Bambi nie lubię za @, tulę mocno, ale kciuki za wyniki posiewów masz gwarantowane ✊✊✊ daj znać koniecznie 😘

    Też poproszę o pół kciuka za mojego kocurka 🥺 jedziemy dzisiaj do weta, ostatnio okazało się, że ma cukrzyce, dzisiaj zostaniemy poinstruowani jak podawać mu insulinę i co robić w sytuacjach kryzysowych 😫
    IMG-8321.jpg

    Ej no a dlaczego pół kciuka, będzie dobrze. Jeszcze nie raz coś Ci złobuzuje w domu. Będzie brał insulinkę i będzie łobuzował, zobaczysz 😊😊👍

    👱‍♀️ 29lat
    ▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 31lat
    ▪️ C1

    💙Baby B 2024

    Zaczynamy nową przygodę? 🥹

    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4462 7621

    Wysłany: 21 sierpnia 2023, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję kochane za życzenia ❤️🥰

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2041 3912

    Wysłany: 21 sierpnia 2023, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Kochane 🥰

    Niaha wszystkiego najlepszego Kochana 🥰 mam nadzieję że kolejne urodziny będą już we 3❤️

    Kil przykro mi z powodu 🦧 trzymam kciuki by kolejny cykl był Wasz 🥰

    Niaha, Kil lubią tę wiadomość

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2041 3912

    Wysłany: 21 sierpnia 2023, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozalaa wrote:
    Bambi nie lubię za @, tulę mocno, ale kciuki za wyniki posiewów masz gwarantowane ✊✊✊ daj znać koniecznie 😘

    Też poproszę o pół kciuka za mojego kocurka 🥺 jedziemy dzisiaj do weta, ostatnio okazało się, że ma cukrzyce, dzisiaj zostaniemy poinstruowani jak podawać mu insulinę i co robić w sytuacjach kryzysowych 😫
    IMG-8321.jpg

    Biedny kochany kitku 🥺 ciocia Sandra trzyma mocno kciuki za dzielnego pacjenta, mam nadzieję że jego choroba nie będzie dawać o sobie znać 😊

    rozalaa lubi tę wiadomość

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3465 8519

    Wysłany: 21 sierpnia 2023, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kil, Bambi, przykro mi i tulę za wredne 🐒 😥Przetrwajcie jakoś w pracy, a potem zróbcie dla siebie coś miłego ❤️

    Zosis, podziwiam Was za tą samodzielną budowę ❤️
    Mam nadzieję, że chociaż na weekend uda się wyjechać.

    Rozala, kciuki za kotka ✊✊ Mam nadzieję, że uda Wam się jakoś ogarnąć ta cukrzycę 🥺

    rozalaa, Kil lubią tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4462 7621

    Wysłany: 21 sierpnia 2023, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozalaa wrote:
    Bambi nie lubię za @, tulę mocno, ale kciuki za wyniki posiewów masz gwarantowane ✊✊✊ daj znać koniecznie 😘

    Też poproszę o pół kciuka za mojego kocurka 🥺 jedziemy dzisiaj do weta, ostatnio okazało się, że ma cukrzyce, dzisiaj zostaniemy poinstruowani jak podawać mu insulinę i co robić w sytuacjach kryzysowych 😫
    IMG-8321.jpg

    Biedny kotku 😓
    I teraz codziennie zastrzyki?

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Angi90 Autorytet
    Postów: 3471 8826

    Wysłany: 21 sierpnia 2023, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 👋
    Niaha! Wszystkiego najlepszego z okazji Urodzin 🥳 Spełnienia urodzinowych życzeń i wszystkich marzeń 💫❤️

    Dobrze, że odpoczęłaś 🫂 To ważne, gdy myśli się kołtunią albo wystąpi dyskomfort w pracy. Też odpoczywałam w weekend, zaczęłam myśleć o wszystkim na raz i wybuchł armagedon 🤯 Reset był wskazany 🧘‍♀️ Mam ostatni tydzień przygotowań, potem komisja podejmie decyzje 🫣 Dziękuję za pamięć kochana 😘

    Rozaala, Siesiepy! Ale super! Tak się cieszę, że udało Wam się zapisać do programu!😊💚
    Rozaala, piękne Temperatury 🤩 🤞za proga i kocurka też ✊😽

    BuBu, gratuluję! Krok za krokiem do przodu ☺️

    Kropka, Olail cały czas myślę o Was ciepło 🙌 i trzymam kciuki ✊🍀

    Bambi, Kill tulę za @🫂i zaciskam 🤞 za nowy cykl🍀

    Emka, Zosis już całkiem niedługo!🤩✊

    Starałam się Wam nadrabiać na bieżąco. Do wczorajszego tematu nie odniosę się w kontekście długofalowych relacji. Jestem z Wami dopiero od wątku Rozaali. Jednakże absolutnie nie powiem, że czuję się z tego powodu gorzej, a to już Wasza zasługa 🤗 Więź, jaką tu tworzycie jest wyjątkowa ❤️

    Jeśli kto tęskni za deszczem, zapraszam 😅 Leję od rana i super, bo przynajmniej jest czym oddychać 😉
    Dobrego tygodnia Kochane 😘

    Emka06, Kil, siesiepy lubią tę wiadomość

    👩🏻🧔🏻🩷🩷
    Niedrożność jajowodów/Czynnik męski
    IVF '24🍀
    💉Bemfola 300+Orgalutran+Decapeptyl
    🪄21🥚=>12 MII=>ICSI=>11=>❄️❄️❄️
    🔹FET 31/07 💉 bHCG 10 dpt <2,3 mlU/ml ❌
    🔹FET 02/09🍀4CC🍀
    ☀️38t5d Córka 💝2025
    '26
    Nie będziesz sama❄️
    zabieram Cię do domu 🍀
    ⏳ przygotowania pod FET


    "Rób wszystko z jedną myślą w głowie:
    Zasłużyłam na szczęście!"🦖
    age.png
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2339 6581

    Wysłany: 21 sierpnia 2023, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wychodzi na to, że tak 😥 chociaż w jego przypadku to chyba lepiej zastrzyk niż tabletka bo walczy niemiłosiernie i pluje 😅

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb
    7dpt II - hcg - 26,0 -> 9 dpt - 36,94 ->11 dpt - 82,28 ->13 dpt - 114,23mIU/ml -> 15 dpt - 223,48 ->18 dpt - 773,78
    -> 20 dpt - 1083,34 -> 22 dpt - 1291,31 ->26dpt - 2795,12 -> 28dpt - 4235,55 -> 29dpt - USG
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2023, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha STO STO LAT🥳 Spełnienia marzeń ❤️

    Ja dziś rano miałam odlot przed pracą, było mi słabo, niedobrze i czuje się taka osłabina przez to.
    Mam nadzieję, że to nie żadne efekty uboczne Gonapeptylu tylko za duszno w mieszkaniu 😅

    Niaha lubi tę wiadomość

  • Mart768 Autorytet
    Postów: 997 2406

    Wysłany: 21 sierpnia 2023, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No prosze jaka impreza sie zrobila na wątku 🥳 Niaha dołączam się do życzeń od Dziewczyn - spełnienia tego najważniejszego marzenia, a oprócz tego to życzę zdrowia, spokoju i samych dobrych ludzi na Twojej drodze.

    Rozalaa trzymam za kitku oba kciuki i palce u stóp też! Miałam kiedyś na tymczasie dwa kotki z cukrzycą i miały całkiem niezłe kocie życie, chociaż najtrudniej było utrzymać ten limit karmy (w sensie, zeby zjadły tyle ile trzeba i nie podjadały sobie nawzajem). Dawaj nam tu apdejty o kiciaszku 🐱

    Aśś bardzo zazdroszczę tego dzisiejszego luzu w pracy :D u mnie też niby miały być luzy w tym tygodniu, ale jakoś magicznie zakres pracy się nie zmniejszył xD

    Kil tulę za małpę :( ale jak nie ten cykl to następny 💪🏻

    Bambi Ciebie też tulę za małpę :( daj znać jak te wyniki posiewów ☀️

    Kropka, Olail chyba znowu miałam jakieś zaćmienie mózgu, bo zupełnie nie skumałam, że wy już w przygotowaniach do IV 🙈 oczywiście trzymam kciuki mocno!

    KarolinaAnastazja które palmy miałaś na myśli pisząc, że są łatwe? XD bardzo chętnie się dowiem co to za gatunek, bo mój stary uwielbia palmy, ale póki co jedną prawie zabiliśmy i musiała jechać na turnus rehabilitacyjny do teściowej xD

    Co do naszego wykańczania mieszkania to póki co ono wykańcza bardziej nas 🤣 najgorsze były chyba przeboje z Komfortem, no mam dyskomfort od razu jak tylko myśle o tym sklepie, ale tylko oni mieli w ofercie moje wymarzone płytki do łazienki. Chociaż i tak wydaje mi sie, ze moglo byc duzo wiecej fakapów z tym mieszkaniem, a dużo problemów wynika z tego, że mój jest bardzo szczegółowy i każdą rzecz analizuje milion razy zanim podejmie decyzję. Ja mam bardziej podejscie „a niech już bedzie jak jest”. Moze i dobrze, bo pewnie inaczej bysmy sie pozabijali xD Liczę na to, że w październiku już będziemy mieszkać na swoim. Troche mi smutno opuszczać Rzeszów, bo dobrze mi sie tu mieszkało, a najbardziej bede tesknic za pole dancem, ale może w nowym miejscu też się szybko zaaklimatyzuję :)

    Z newsów staraczkowych - jest dość spokojnie, 9 dc, powoli przygotowuje sie psychicznie do owulaków :D suplementy standardowo - kwas foliowy, wiesiołek i jakieś dodatkowe witaminy na włosy i paznokcie. Seksy regularne co drugi dzień, a Stary pozamieniał się tymi rotacjami w pracy ❤️ więc nie ukrywam, że mam duże nadzieje w tym cyklu. W drugiej fazie cyklu mam zalecenie duphastonu i zobaczymy co dalej :) Powiem Wam, że nawet nie mam czasu za dużo o tym myśleć, bo jednak te wszystkie zakupy potrzebnych rzeczy do mieszkania są bardzo absorbujące. Nawet ciężko mi odpisywać na forum, tylko czytam i zostawiam lajki xD ale mysle, ze od pazdziernika juz wroce forumowo na pełny etat.

    rozalaa, siesiepy lubią tę wiadomość

    🙋‍♀️33 🙋‍♂️ 45

    08.09.23 - II
    13.05.24 - Oliwka jest z nami :)

    25.04.25 - II
    TP 30.12.25 :D
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 3829 6068

    Wysłany: 21 sierpnia 2023, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mart768 wrote:

    KarolinaAnastazja które palmy miałaś na myśli pisząc, że są łatwe? XD bardzo chętnie się dowiem co to za gatunek, bo mój stary uwielbia palmy, ale póki co jedną prawie zabiliśmy i musiała jechać na turnus rehabilitacyjny do teściowej xD

    Trachycarpus fortunei - bardzo mało wymagające. Jestem ciekawa, jakiego mieliście ? 😊

    Mart768 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 29lat
    ▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 31lat
    ▪️ C1

    💙Baby B 2024

    Zaczynamy nową przygodę? 🥹

    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4462 7621

    Wysłany: 21 sierpnia 2023, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozalaa wrote:
    Niaha wychodzi na to, że tak 😥 chociaż w jego przypadku to chyba lepiej zastrzyk niż tabletka bo walczy niemiłosiernie i pluje 😅
    Biedactwo 😓
    Może jakiś smakolyczek go udobrucha, chociaż nawet nie wiem czy jest jakiś spoko w przypadku cukrzycy.

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2023, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozalaa wrote:
    Bambi nie lubię za @, tulę mocno, ale kciuki za wyniki posiewów masz gwarantowane ✊✊✊ daj znać koniecznie 😘

    Też poproszę o pół kciuka za mojego kocurka 🥺 jedziemy dzisiaj do weta, ostatnio okazało się, że ma cukrzyce, dzisiaj zostaniemy poinstruowani jak podawać mu insulinę i co robić w sytuacjach kryzysowych 😫
    IMG-8321.jpg
    Ojeju jaki piękny 🥰 dużo zdrówka dla kocurka ❤️

    rozalaa lubi tę wiadomość

  • Niaha Autorytet
    Postów: 4462 7621

    Wysłany: 21 sierpnia 2023, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaAnastazja wrote:
    Trachycarpus fortunei - bardzo mało wymagające. Jestem ciekawa, jakiego mieliście ? 😊

    A ile taka jedna palma Ciebie kosztowała? Znalazłam w necie taką za 200 zł tylko ma 1 m

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 3829 6068

    Wysłany: 21 sierpnia 2023, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    A ile taka jedna palma Ciebie kosztowała? Znalazłam w necie taką za 200 zł tylko ma 1 m

    W dobrej cenie znalazłaś:D
    Moje mają 4metry wysokości i płaciłam 1800zł/za sztukę

    Niaha lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 29lat
    ▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 31lat
    ▪️ C1

    💙Baby B 2024

    Zaczynamy nową przygodę? 🥹

    preg.png
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 21 sierpnia 2023, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane 😘
    Drugi tydzień urlopu czas start 😎 Ten tydzień będzie trochę stresujący, bo w czwartek badania. Chcieliśmy przełożyć je na piątek, ale Staremu tak grafik skomplikowali, że nie byłoby szans na wolne. Tak więc dzisiaj ostatnie możliwe ❤️, żeby zachować odpowiedni czas abstynencji. Nie wiem kiedy owu, bo nic nie czuję 😅 Przeszło mi przez myśl, żeby na urlopie robić owulaki, ale tyle piję przez te upały, że to by chyba nie miało sensu. Dziś 15dc, od kilku cykli owu była ok. 16dc, więc pozostaje wierzyć, że te seksy wystarczą🤞🏻

    Niaha, wszystkiego najlepszego w dniu urodzin! Zdrowia, miłości, dobrych ludzi wokół ☺️ Niech Ci się spełni wszystko o czym marzysz ❤️🥳

    Kil, Bambi, tulę za wredne małpy ❤️‍🩹

    I jeszcze zbiorowe kciuki dla:
    Bambi, za wyniki posiewów🤞🏻Daj znać jak już będą 😊
    Zosis, za wizytę w czwartek🤞🏻Niech to będzie nowy początek🍀
    Rozali, za kocurka🤞🏻Będzie dobrze! 😊
    Amunicji, za wyniki, które wniosą trochę optymizmu w te starania🤞🏻

    Kropka, Olail, za Was też nie puszczam kciuków🤞🏻❤️

    Miłego dnia kochane 🥰

    Niaha, Amunicja, rozalaa, Angi90 lubią tę wiadomość

  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 21 sierpnia 2023, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcowa, coś się nie odzywasz ostatnio, mam nadzieję, że wszystko u Was dobrze🤞🏻❤️

    Lipcowa lubi tę wiadomość

  • Niaha Autorytet
    Postów: 4462 7621

    Wysłany: 21 sierpnia 2023, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, chciałabym skorzystać z Waszego doświadczenia (nie związanego ze staraniami).
    Chodzi o zagraniczne wyjazdy. Do tej pory sama organizowałam wszystko, loty, hotele, ubezpieczenie, atrakcje itd. I było zawsze super.
    A teraz widzę na wakacje.pl ciekawą ofertę i zastanawiam się czy się skusić. Cena jest mega korzystna. Ale nie chciałabym się na coś naciąć. Jakie są Wasze doświadczenia z biurami podróży? Może jakiegoś od razu unikać? A może olać temat i samemu jednak znaleźć wycieczkę 🤔

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
‹‹ 181 182 183 184 185 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ