Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • kropka27 Autorytet
    Postów: 725 1809

    Wysłany: 21 sierpnia 2023, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, spełnienia marzeń! 😘

    Niaha, Marti27 lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶 od 09.2021

    📅 08.2023 IVF
    Mamy: ❄️3.2.1❄️5.2.2

    25.10. Transfer❄️5.1.1 🧚‍♀️
    29.10 ⏸️✨
    31.10 Beta 36🧚‍♀️
    02.11 Beta 112 😍
    06.11 Beta 950 🚀
    14.11 5+4, pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym
    29.11 7+5, 1.57cm Dzidziulka z pięknym ❤️
    29.12 USG prenatalne, niskie ryzyka, 6cm Bąbla 🧸
    29.06.24 👶3300g, 53 cm 🩵

    age.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4462 7621

    Wysłany: 21 sierpnia 2023, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka27 wrote:
    Niaha, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, spełnienia marzeń! 😘

    Dziękuję 🥰

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • aśś Autorytet
    Postów: 1144 1578

    Wysłany: 21 sierpnia 2023, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś powrót z urlopu do pracy i nie wiem za co sie zabrać, a ponieważ oddałam laptopa przed urlopem do postawienia systemu na nowo, to mało co działa w tym momencie. Więc zostaje mi chyba na razie picie kawki dopóki IT nie rozpocznie pracy ☕️
    Udanego tygodnia Kochane ! 😀

    Rozpoczęcie starań 06.2022
    💁‍♀️PCOS, owulacja przywrócona na stymulacji, oba jajowody drożne,
    Lametta 5-9 dc 1x2, NAC 5-9 dc 3x1, Proovulin, Resweratrol (250 mg), omega 3 (EPA 1000 mg, DHA 500 mg), Wit D3, Wiesiołek 1- 12 dc 3x1, L-arginina 6-12 dc 3x2, Wit E 1-12 dc 3x1, Pregna start, selen 100 mcg, cynk 30 mg, wit C 1000 mg, zioła ojca Sroki, Ovitrelle x2
    Trombofilia:
    MTHFR_677C>T Układ homozygotyczny ❌️
    PAI-1 4G Układ heterozygotyczny ❌️

    14 cykl stymulowany (wczesniej prawie 2 lata)
    💁‍♂️
    L- karnityna 3x1 (1800 mg), L- arginina 3x2 (3000 mg), acetyl L-karnityna 2x1 (1000 mg), Q10 3x1 (600 mg), selen 100 mcg, wit E 1x1, likopen 1x1 (20 mg), NAC 2x1 (1000 mg), omega 3 2x1 (EPA 1000 mg, DHA 500 mg), smoothie + zmielone siemie lniane z dodatkiem oleju z czarnuszki
    Morfologia nadal 1%, ale w normie w przeliczeniu na ejakulat,
    DFI 15%, HBA 74%, MAR test 0%
  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4537 3620

    Wysłany: 21 sierpnia 2023, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aśś wrote:
    Dziś powrót z urlopu do pracy i nie wiem za co sie zabrać, a ponieważ oddałam laptopa przed urlopem do postawienia systemu na nowo, to mało co działa w tym momencie. Więc zostaje mi chyba na razie picie kawki dopóki IT nie rozpocznie pracy ☕️
    Udanego tygodnia Kochane ! 😀

    Ehhh zazdroszczę urlopu, ja jeszcze prawie miesiąc muszę czekać 🙈
    Może dzięki IT będziesz miała chwilę na spokojnie wypicie kawki i ploteczki w pracy 😁

    aśś lubi tę wiadomość

    O ❤️
    Z ❤️
  • RinTinTin Autorytet
    Postów: 762 1615

    Wysłany: 21 sierpnia 2023, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dinusie!

    Kropka, Olail kciuki za iv 🤞🏻 mocno kibicuję 😀

    Niaha wszystkiego najlepszego w dniu urodzin, życzę Ci abyście kolejne urodziny spędzali już w trójkę 😘

    Dobrego dnia! 🌞 i smacznej kawusi ☕️

    kropka27, Niaha, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    26 cykli starań naturalnych ❌
    05.23 💔

    EF IVF
    05.2024 ➡️ I mini ➡️🥚🥚➡️ ❌
    06.2024 ➡️II mini ➡️ 🥚➡️❌

    09.2024 ➡️ PRP jajników ⏳
    📋AMH - 0.09 📋FSH - 6.65
    23.09.24 zabieg

    🙋🏻‍♀️35l🙋🏼27l

    📈POF
    AMH 0.227➡️ 0.369➡️ 0.041➡️0.09
  • Marti27 Autorytet
    Postów: 722 1680

    Wysłany: 21 sierpnia 2023, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha gwiazdki z nieba, niech spełni Twoje największe marzenia 🌠
    Żyj nam sto lat! 🥰🥰

    Niaha lubi tę wiadomość

    Razem 11 lat ❣️
    Małżeństwo 2 lata💒
    Starania od lipca 2022r.

    Ona:27 lat
    ✅️AMH 1,78
    👉Prolaktyna powyżej normy- Bromocorn
    👉Niska Ferrytyna
    Owulacje potwierdzone monitoringiem

    On:26 lat
    ✅️ Badanie nasienia(ilość, morfologia, wymazy)
    👉 Ruch postępowy 1,07%

    30.10 pierwsza wizyta w ramach Rządowego programu prokreacyjnego

    12.11- ⏸️🍀

    age.png
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 3829 6068

    Wysłany: 21 sierpnia 2023, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny

    Taka duchota u Nas, że spać się nie da. Od 5 jestem już na nogach, spania nie miałam to pobiegałam, nawet nie wiecie jak fajnie widzieć, jak dzień budzi się do życia :D

    Aktualnie jestem już od godziny w pracy, u mnie dzisiaj pochmurnie i nie skromnie powiem, oby tak zostało, bo chłodu mi potrzeba 🤪

    @Niaha, jeszcze raz wszystkiego najpiękniejszego💐
    @aśś też y mi się przydało, żeby Internet nie działał, ale coś ciężko z tym😂 smacznej kawusi ☕

    Niaha lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 29lat
    ▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 31lat
    ▪️ C1

    💙Baby B 2024

    Zaczynamy nową przygodę? 🥹

    preg.png
  • Bialeekk Autorytet
    Postów: 2659 5846

    Wysłany: 21 sierpnia 2023, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia laski!🙆🏽‍♀️❤️ i smacznej kawusi☕️

    rozalaa, Niaha, Mart768, Emka06, Marti27, siesiepy lubią tę wiadomość

    👩🏽 +👱🏽‍♂️+🐈+🍍=❤️

    19 cykl siania 🍍

    🍼 27.03.2024- MAMY TO!⏸️🍍
    🍼 27.11.2024, godzina 10:10
    3940g wymarzonego synka 🥹👶🏼

    07.2025 Biochem 💔
    04.12.2025 7tc 💔👼🏽
    event.png
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3465 8519

    Wysłany: 21 sierpnia 2023, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Spełnienia wszystkich marzeń i dużo słońca w życiu ❤️☀️

    Meggi, mam nadzieję, że jednak te pół roku będzie szczęśliwe... 🤞🍀Ja też jeszcze miesiąc do urlopu, na razie ratują mnie weekendowe wyjazdy po Polsce 😉

    KarolinaAnastazja, podziwiam za bieganie w takich upałach 🤯 Kraków słoneczny i gorący od rana ☀️

    Miłego poniedziałku i tygodnia, dinusie ❤️🍀

    Teraz mamy tydzień ważnych wizyt, więc trzymam kciuki i czekam pod gabinetami ✊✊🍀🍀

    Niaha, Emka06 lubią tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • KoKos Autorytet
    Postów: 1224 1886

    Wysłany: 21 sierpnia 2023, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha, najlepsze życzenia 🤗

    Też idę już parzyć kawę, smacznego i dobrego dnia wszystkim ;)

    Niaha lubi tę wiadomość

    Starania od 05/2022💃28l🕴️34l
    2x operacja przepukliny pachwinowej prawej, zrosty?
    3x histeroskopia - polip + usunięcie przegrody macicy
    Tarczyca = Letrox ✅ Nasienie ✅ Sono-HSG 07/23 - drożne, macica bez zrostów ✅ 08/23 RM: drobne mięśniaki, lewy jajnik w brzuchu ❌ 09.10/23 - cb 💔 ->11.2023 klinika: 16-18cs stymulacje ✖️
    🍀19cs - lametta, ovitrelle, duphaston = 10dpo ⏸️ 20.03 🍀
    6+1🥚4,4mm
    8+4 🐥 1,87cm
    12+3🐓 6,44cm - I USG jest OK !
    15+4 🐔 około 10cm
    20+4 jest 🩷 - 395g połówkowe OK!
    26+3 🐡 1045g 29+4 🦐 1300g
    30+4 🦑 1447g - III USG jest OK!
    35+1 🐠 2343g 37+0 🐟 2770g
    39+1 🦈 3200g ---> indukcja 🤞🍀
    39+3 (CC) Franka - 52cm, 3340g 🥰

    age.png
  • Kil Autorytet
    Postów: 713 1417

    Wysłany: 21 sierpnia 2023, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka06 wrote:
    Kil, podesłałabyś link do tej Twojej sukienki? Szukałam na Shein, ale nie umiem się na nic zdecydować 🙈

    Przepraszam, standardowo - nie było mnie na weekend =)
    https://eur.shein.com/Double-Crazy-One-Shoulder-Dobby-Mesh-Bodycon-Dress-p-3119983-cat-1727.html

    Niaha, Emka06 lubią tę wiadomość

    Ona: 35
    On: 32

    16.01.2024 - 13 dpo - ⏸️🫶
    17.01.2024 - beta-HCG: 189 mlU/ml, Prog 26,1 ng/ml
    19.01.2024 - beta-HCG: 565 mlU/ml, Prog 21,7 ng/ml <3
    01.02.2024 - 0,42 cm mikro człowieczka <3 6t1d
    22.02.2024 - 2,4 cm Miśka <3 9w1d
    18.03.2024 - prenatalne Łódź
    21.03.2024 - kolejna wizyta


    preg.png
  • Kil Autorytet
    Postów: 713 1417

    Wysłany: 21 sierpnia 2023, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amunicja wrote:
    Marti27
    Współczuję, bo doskonale znam te emocje, jak każda z nas tutaj. Niezależnie co przynosi kolejny dzień- czy dobre, czy złe, to trzeba go po prostu brać jako kolejny dzień bliżej wymarzonego celu. Oby Twój był tuż za rogiem ✊🏻🍀

    Rozalaa, Zosis
    Z pokręconego cyklu z owu zbierającą się na dwa razy Choco lada chwila będzie miała Stasia, więc życzę Wam pójścia tą samą drogą 🙂

    U mnie wczoraj mocno popracowane, więc dziś luz blues, w niebie same dziury, kopyta wyciągnięte na tarasie i ice latte na stoliku obok.

    W temacie naszych starań- mąż właśnie wymienia tusz w drukarce, ponieważ cyt. „muszę sobie wydrukować zaproszenie na walenie”.
    I tak się żyje powolutku!

    EDIT
    Ewiwi
    „tylko Siesiepy” 😂 No zwłaszcza u mnie i u Emki z tego wrześniowego brzuchy pod sam nos 🙄🙄 Popraw research.

    I ja i ja też xD

    Ona: 35
    On: 32

    16.01.2024 - 13 dpo - ⏸️🫶
    17.01.2024 - beta-HCG: 189 mlU/ml, Prog 26,1 ng/ml
    19.01.2024 - beta-HCG: 565 mlU/ml, Prog 21,7 ng/ml <3
    01.02.2024 - 0,42 cm mikro człowieczka <3 6t1d
    22.02.2024 - 2,4 cm Miśka <3 9w1d
    18.03.2024 - prenatalne Łódź
    21.03.2024 - kolejna wizyta


    preg.png
  • Zosis Autorytet
    Postów: 2215 5594

    Wysłany: 21 sierpnia 2023, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry w poniedziałek!
    Mnie, jak zwykle, mniej w weekend było, ale... No... Dom się sam nie zbuduje. 😂

    Niaha, wszystkiego najlepszego! Obyście kolejne urodziny spędzali już we troje!

    Aśś, skoro nic nie działa to... Kawka i forum! :) To jest najlepszy plan na poniedziałkowy poranek. :)

    Kropka, Olail kciuki za kolejne kroki w IVF. 🤞🏻

    Karolina Anastazja!! :O Dziewczyno! Spać nie może, bo duszno, ale biegać i owszem? O nie! Podziwiam!

    U mnie do urlopu jeszcze 3 tygodnie, ale... Jakoś specjalnie nie czekam wyjątkowo. W tym roku nigdzie nie jedziemy - na dwa tygodnie zaplanowane za to mamy bardzooo dużo na budowie. Nie miał człowiek zobowiązań i problemów to zaczął dom budować. 😂 Może ewentualnie gdzieś na weekend śmigniemy, bo akurat rocznica ślubu będzie, ale to duży znak zapytania.

    Staraczkowo - jestem po owu. Dzisiaj w końcu tempka skoczyła. :)

    Rozala, a jak u Ciebie dziwny cykl?

    Udanego tygodnia. Samych dobrych wieści na wizytach, owocnych stymulacji i kolejnych dwóch kresek na dinusiowym wątku. :)

    Niaha, Emka06, siesiepy lubią tę wiadomość

    👩‍🦰35 🧔39
    👩‍❤️‍👨 2021, początek starań

    10.2023 IUI (27-my cykl starań)
    👶 nasza Księżniczka 07.2024 💗

    07.2025 słodka wpadka 🙈🩷
  • Kil Autorytet
    Postów: 713 1417

    Wysłany: 21 sierpnia 2023, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha - wszystkiego co najlepsze Kochana <3 spełnienia każdego marzenia które pojawi się na Twojej drodze =) w szczególności jednego <3

    P.S. u mnie testowania nie ma =( @ przyszła z impetem...

    Niaha lubi tę wiadomość

    Ona: 35
    On: 32

    16.01.2024 - 13 dpo - ⏸️🫶
    17.01.2024 - beta-HCG: 189 mlU/ml, Prog 26,1 ng/ml
    19.01.2024 - beta-HCG: 565 mlU/ml, Prog 21,7 ng/ml <3
    01.02.2024 - 0,42 cm mikro człowieczka <3 6t1d
    22.02.2024 - 2,4 cm Miśka <3 9w1d
    18.03.2024 - prenatalne Łódź
    21.03.2024 - kolejna wizyta


    preg.png
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 3829 6068

    Wysłany: 21 sierpnia 2023, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie myślcie, że ja jakiś zawodowiec jestem w bieganiu, przebiegłam tylko 2km hahaha, dopiero "raczkuję" w tym temacie. Nie mogę też za wiele żeby stawów nie zajechać :P

    Nie zazdroszczę Wam wcale tego słońca 🤪🤪
    @Kil jaka super ta kiecka, nie dziwię się, że zrobiłaś WOW na imprezce. Przytulam za @.

    Kil lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 29lat
    ▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 31lat
    ▪️ C1

    💙Baby B 2024

    Zaczynamy nową przygodę? 🥹

    preg.png
  • Zosis Autorytet
    Postów: 2215 5594

    Wysłany: 21 sierpnia 2023, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kil. przytulam i ojojam za małpę. Niech prędko sobie łajza idzie. :)

    Kil lubi tę wiadomość

    👩‍🦰35 🧔39
    👩‍❤️‍👨 2021, początek starań

    10.2023 IUI (27-my cykl starań)
    👶 nasza Księżniczka 07.2024 💗

    07.2025 słodka wpadka 🙈🩷
  • aśś Autorytet
    Postów: 1144 1578

    Wysłany: 21 sierpnia 2023, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Zosis wlasnie musze nadrobic co tu sie dzialo, bo wylaczylam sie na czas urlopu z internetu. Zazdroszczę budowania, to moje marzenie, ale finansowo i psychicznie chyba to nie dla mnie na razie.

    @Niaha, wszystkiego najlepszego :) spełnienia marzeń nie tylko dzieciaczkowych, ale wszystkich innych tez ❤️

    @KarolinaAnastazja, małymi kroczkami. Ja też kupilam w tym roku porządny rower i balam sie ze bedzie stal, ale zmotywowalam sie do zrzucenia kilku kilogramow i miesięcznie jezdze roznie, czasami 150 a czasami 350 km, co jest dla mnie ogromnym wyczynem :)

    @Kil, mam nadzieję ze to poczatek Twojej ciazy :)

    U mnie dzisiaj monit, ale po zmniejszeniu dawki letrazolu to cos rosnie pecherzyk powoli i dzisiaj 19 dc i zobaczymy czy w ogole jest szansa na owu, czy brac dupka i do kolejnego cyklu. A czy jest tak, ze np moze byc juz za pozno owu i pecherzyk moze byc "za stary", np wlasnie tez 19 dc?

    Niaha, Kil lubią tę wiadomość

    Rozpoczęcie starań 06.2022
    💁‍♀️PCOS, owulacja przywrócona na stymulacji, oba jajowody drożne,
    Lametta 5-9 dc 1x2, NAC 5-9 dc 3x1, Proovulin, Resweratrol (250 mg), omega 3 (EPA 1000 mg, DHA 500 mg), Wit D3, Wiesiołek 1- 12 dc 3x1, L-arginina 6-12 dc 3x2, Wit E 1-12 dc 3x1, Pregna start, selen 100 mcg, cynk 30 mg, wit C 1000 mg, zioła ojca Sroki, Ovitrelle x2
    Trombofilia:
    MTHFR_677C>T Układ homozygotyczny ❌️
    PAI-1 4G Układ heterozygotyczny ❌️

    14 cykl stymulowany (wczesniej prawie 2 lata)
    💁‍♂️
    L- karnityna 3x1 (1800 mg), L- arginina 3x2 (3000 mg), acetyl L-karnityna 2x1 (1000 mg), Q10 3x1 (600 mg), selen 100 mcg, wit E 1x1, likopen 1x1 (20 mg), NAC 2x1 (1000 mg), omega 3 2x1 (EPA 1000 mg, DHA 500 mg), smoothie + zmielone siemie lniane z dodatkiem oleju z czarnuszki
    Morfologia nadal 1%, ale w normie w przeliczeniu na ejakulat,
    DFI 15%, HBA 74%, MAR test 0%
  • Bambi92 Autorytet
    Postów: 897 1855

    Wysłany: 21 sierpnia 2023, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Koleżanki 🥰

    Niaha, przede wszystkim spełnienia Tego Jednego Marzenia Ci życzę oraz cierpliwości i wytrwałości 🥰

    Sandra.H, Olail, Kropka, jesteście takie silne babki! Kibicuje ze wszystkich sił. Będzie magia, tak czuję 🍀🍀🤞

    My pozdrawiamy z biura, razem z 🐒 która postanowiła mi dzisiaj sobie towarzyszyć. W weekend miałam taki PMS, że nie mogłam wytrzymać sama ze sobą, więc w sumie się ucieszyłam, że rozpoczyna się nowa pula hormonów 😜

    Dzisiaj powinniśmy dostać wyniki posiewów.

    KarolinaAnastazja muszę przyznać że zawsze się zastanawiałam kim są ludzie, którzy mają w ogródku palmy 😂 a teraz znam taka osobę 😉 Jaccuzii to moje marzenie też, niestety przy tym domu który teraz wykanczamy się nie zmieści. Ale może w kolejnym 😉

    rozalaa, Niaha, SandraH.97 lubią tę wiadomość

    Ona: 32 lat, On: 33 lat, Starania od 1.2022

    💃
    ✅ 11.2023 Histeroskopia i usunięcie polipa, stan zapalny endometrium
    ❌ Endometrioza, zajęty lewy jajnik, zrosty na jelicie cienkim i w jamie otrzewnowej

    🕺
    ❌ morfo 2%, za mała ruchliwość, leukocyty, żylaki I/II st.

    ⏸️ 16.08.2024, Beta 58, prog 17,64 19.08 beta 278, prog 34, 22.08 beta 1278 prog. 30
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2339 6581

    Wysłany: 21 sierpnia 2023, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo heeeej Dinusie 😎❤️

    Niaha 🥳 życzę Ci 100 pięknych cudownych lat spędzonych w zdrowi, miłości i radości 😘 Spełnienia marzeń kochana 🥰🥹

    Kil fajna kiecka, trzeba mieć co niej chyba nienaganną figurkę, ale te Twoje biegi i mordowanie się to chyba nie na darmo, nie? 🤭

    KarolinaAnastazja podziwiam, dla mnie za gorąco nawet ma dłuższy spacer 🥵 2 km to już nie źle - szczególnie w tych warunkach 😅

    Zosis krok po kroczku i jeszcze chwilka i będziecie siedzieć w swoim wymarzonym domku 🥰 aby do przodu, a walczycie dzielnie 💪 podziwiam wszystkie tutaj budujące się, trzeba mieć do tego masę cierpliwości no i oczywiście 💰😵‍💫

    Co do mojego cyklu, no cóż tempka wysoko, zdecydowanie poowulacyjna już 4 dzień 🫠 na moje oko owu była 13dc jakoś po południu, jeśli sprawdza się to, że temp idzie do góry około 24h po owu, to by się zgadzało, 14dc rano była jeszcze niska a potem w górę, cóż, zobaczymy w czwartek (8dpo), skocze sobie na targ i wstąpię na proga 🤭 ciekawe czy to te suple ją tak mogły przyspieszyć 🤔

    Niaha lubi tę wiadomość

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb
    7dpt II - hcg - 26,0 -> 9 dpt - 36,94 ->11 dpt - 82,28 ->13 dpt - 114,23mIU/ml -> 15 dpt - 223,48 ->18 dpt - 773,78
    -> 20 dpt - 1083,34 -> 22 dpt - 1291,31 ->26dpt - 2795,12 -> 28dpt - 4235,55 -> 29dpt - USG
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2339 6581

    Wysłany: 21 sierpnia 2023, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bambi nie lubię za @, tulę mocno, ale kciuki za wyniki posiewów masz gwarantowane ✊✊✊ daj znać koniecznie 😘

    Też poproszę o pół kciuka za mojego kocurka 🥺 jedziemy dzisiaj do weta, ostatnio okazało się, że ma cukrzyce, dzisiaj zostaniemy poinstruowani jak podawać mu insulinę i co robić w sytuacjach kryzysowych 😫
    IMG-8321.jpg

    Mart768, SandraH.97, Kil, Marti27, Bambi92, oloska, siesiepy, Lipcowa lubią tę wiadomość

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb
    7dpt II - hcg - 26,0 -> 9 dpt - 36,94 ->11 dpt - 82,28 ->13 dpt - 114,23mIU/ml -> 15 dpt - 223,48 ->18 dpt - 773,78
    -> 20 dpt - 1083,34 -> 22 dpt - 1291,31 ->26dpt - 2795,12 -> 28dpt - 4235,55 -> 29dpt - USG
‹‹ 180 181 182 183 184 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ