Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 27 sierpnia 2023, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi, ojej, ale Cię to męczy bidulko 🥺 Mam nadzieję, że leczenie przyniesie w końcu ulgę 😘
    Nie umiem uwierzyć, że zaraz wrzesień i Twoja laparo. Jak przełożyli Ci termin to wydawał się taki odległy, a to już za chwilę 🙈

    Angi90 lubi tę wiadomość

  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2340 6582

    Wysłany: 27 sierpnia 2023, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tempki przez tą burze nie mogłam zmierzyć 😅 nieszczęście 😅

    Emka w tym tygodniu WWW 😍

    Dziewczyny, chcieliśmy ze Starym pojechać dzisiaj na wycieczkę rowerową, coś około 30 km, ale w środę badania, nie wiem ucisk jajeczkowy nie zaburzy wyniku 🥲🧐 co myślicie?

    Emka06 lubi tę wiadomość

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
    nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa
  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4537 3620

    Wysłany: 27 sierpnia 2023, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozalaa wrote:
    Dzień dobry Dinusie ❤️ u Was też burza straszyła?🫨⛈️

    Meggi prog piękny 😍 wkrętka za 3..2… 😂 kiedy sikasz na patyka? 👀 wpisała bym jeszcze jakieś jajo w tym miesiącu 😍

    Pfry przykro mi, że tak się musicie z tym mordować 😥 no jak nie urok, to… nie martw się na zapas, przecież kiedyś musi się to skończyć 😘 czekamy na info z Tobą ✨

    Emka super wyniki 😊 jak tam się czujesz? Zeszły emocje? 🫂

    Siesiepy piękna kręcona 😍💃🏼 jak tam po weselu? Dolegliwości odpuściły?☺️


    Jestem 8 dni po Ovitrelle i 8dni po owulacji. 31.08 będzie 2 dzien, być może, 30 zrobię będę i później 31.08

    rozalaa lubi tę wiadomość

    O ❤️
    Z ❤️
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 27 sierpnia 2023, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozalaa wrote:
    Tempki przez tą burze nie mogłam zmierzyć 😅 nieszczęście 😅

    Emka w tym tygodniu WWW 😍

    Dziewczyny, chcieliśmy ze Starym pojechać dzisiaj na wycieczkę rowerową, coś około 30 km, ale w środę badania, nie wiem ucisk jajeczkowy nie zaburzy wyniku 🥲🧐 co myślicie?
    W końcu! 😍

    Co do tej wycieczki to sama nie wiem 🤔 30km to sporo. Ja chyba bym odpuściła, żeby się potem w razie czego nie zastanawiać czy rower w jakiś sposób wpłynął na wyniki. Ale ja to taka boidupa jestem 🙈😅

    rozalaa lubi tę wiadomość

  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13539 18067

    Wysłany: 27 sierpnia 2023, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozalaa wrote:
    Tempki przez tą burze nie mogłam zmierzyć 😅 nieszczęście 😅

    Emka w tym tygodniu WWW 😍

    Dziewczyny, chcieliśmy ze Starym pojechać dzisiaj na wycieczkę rowerową, coś około 30 km, ale w środę badania, nie wiem ucisk jajeczkowy nie zaburzy wyniku 🥲🧐 co myślicie?
    Ja bym nie jechała, pomijam fakt ucisku ale sama temperatura podczas jazdy rowerem się podnosi, po pierwsze z wysiłku no a po drugie jednak gdzieś tam te jajka są przygniecione więc od całego ciała idzie temperatura ☺️

    rozalaa lubi tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • kropka27 Autorytet
    Postów: 725 1809

    Wysłany: 27 sierpnia 2023, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi, przytulam za te wredną małpę...

    Rozala, a ja będę miała inna opinie co do wycieczki rowerowej. Mój mąż jest zapalonym rowerzystą, jeździ bardzo dużo. Przy obniżonych parametrach nasienia konsultowalismy te aktywność z kilkoma lekarzami i każdy powtarzał ze aktywność jest dobra, że na rowerze jak najbardziej można jeździć. Wiem że może jesteśmy słabym przykładem bo wyniki nasienia mamy akurat złe, ale złe są z innych powodów 😅 ale oczywiście sami musicie zdecydować 😉

    Dziewczyny, a ja się mierzę z kolejnym problemem, który sobie wydumałam. Czy zakładanie wenflonu to coś bolesnego, strasznego? 🙈 Nigdy nie miałam tej "przyjemności". Jutro też moje pierwsze znieczulenie ogólne 😐

    Angi90 lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶 od 09.2021

    📅 08.2023 IVF
    Mamy: ❄️3.2.1❄️5.2.2

    25.10. Transfer❄️5.1.1 🧚‍♀️
    29.10 ⏸️✨
    31.10 Beta 36🧚‍♀️
    02.11 Beta 112 😍
    06.11 Beta 950 🚀
    14.11 5+4, pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym
    29.11 7+5, 1.57cm Dzidziulka z pięknym ❤️
    29.12 USG prenatalne, niskie ryzyka, 6cm Bąbla 🧸
    29.06.24 👶3300g, 53 cm 🩵

    age.png
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13539 18067

    Wysłany: 27 sierpnia 2023, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka27 wrote:
    Angi, przytulam za te wredną małpę...

    Rozala, a ja będę miała inna opinie co do wycieczki rowerowej. Mój mąż jest zapalonym rowerzystą, jeździ bardzo dużo. Przy obniżonych parametrach nasienia konsultowalismy te aktywność z kilkoma lekarzami i każdy powtarzał ze aktywność jest dobra, że na rowerze jak najbardziej można jeździć. Wiem że może jesteśmy słabym przykładem bo wyniki nasienia mamy akurat złe, ale złe są z innych powodów 😅 ale oczywiście sami musicie zdecydować 😉

    Dziewczyny, a ja się mierzę z kolejnym problemem, który sobie wydumałam. Czy zakładanie wenflonu to coś bolesnego, strasznego? 🙈 Nigdy nie miałam tej "przyjemności". Jutro też moje pierwsze znieczulenie ogólne 😐
    Nie wiem mój mąż wyczynowo jeździł na rowerze, robił po 100 km dziennie, podjazdy pod górkę no treningi na pełnej K.... I lekarz mi powiedział że musi zrezygnować, raz że żylak najpewniej z tego powodu się zrobił a dwa że rower nie jest dobry przy staraniach.. mówił że basen, siłownia, bieganie tak ale rower nie. Mój mąż jak jeździł na kolarzówce to należy podkreślić nie siadał praktycznie na siodełku a i tak było że źle 🤷🏼‍♀️

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • kropka27 Autorytet
    Postów: 725 1809

    Wysłany: 27 sierpnia 2023, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bubu, jak zwykle co lekarz to opinia. Może u nas przez to, że te wyniki wynikają z innych rzeczy, rezygnacja z roweru i tak już nie pomoże 😅 nie wiem tak naprawdę, chciałam tylko przedstawić inną opinię po konsultacji z andrologiem i ginekologiem z kliniki leczenia niepłodności. Zwłaszcza że tak naprawdę rozważamy tu jedna wycieczkę 30 km, a nie codzienny mocny trening.

    Starania o pierwsze 👶 od 09.2021

    📅 08.2023 IVF
    Mamy: ❄️3.2.1❄️5.2.2

    25.10. Transfer❄️5.1.1 🧚‍♀️
    29.10 ⏸️✨
    31.10 Beta 36🧚‍♀️
    02.11 Beta 112 😍
    06.11 Beta 950 🚀
    14.11 5+4, pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym
    29.11 7+5, 1.57cm Dzidziulka z pięknym ❤️
    29.12 USG prenatalne, niskie ryzyka, 6cm Bąbla 🧸
    29.06.24 👶3300g, 53 cm 🩵

    age.png
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2340 6582

    Wysłany: 27 sierpnia 2023, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wycieczka będzie za tydzień 😊 jak mamy się potem zastanawiać to bez sensu 😅 nam Androlog też mówił, że na rowerze można jeździć, ale nie za wiele, no a stopni u nas dzisiaj będzie około 30 więc damy sobie spokój ☺️ skoczymy na krótką wyprawę do rodziców 😌

    Angi90 , kropka27, Emka06, Mart768, Lipcowa, siesiepy lubią tę wiadomość

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
    nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa
  • Angi90 Autorytet
    Postów: 3472 8830

    Wysłany: 27 sierpnia 2023, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka, tak! Już za chwilę wszystkie tu pokolei będziemy załatwione 😊 Czekam jak na zbawienie 🙌 Nareszcie!
    No właśnie nie chce mi odpuścić, co jest już w porządku, to po dniu czy dwóch nadal coś czuję, na szczęście nic więcej prócz dyskomfortu mi nie dokucza. Furagina dobrze zawsze na mnie działała, także i teraz pomoże 🤞

    Rozaala, to tylko dzisiaj... odpuściłabym ten rower 😉 Rezygnacja z jednego wypadu to pikuś w porównaniu z tym, jakie będziecie mieli (mam nadzieję, że nie!) rozterki, czy to wpłynęło czy nie wpłynęło. Niech wyniki wyjdą ładnie 🤞❤️

    Kropka, jeśli przeżywasz normalnie kłucie na badania to i to przeżyjesz 🫂 Dobrze założony nie powinien powodować po założeniu dyskomfortu czy bólu 😉 Znieczulenie ogólne to nic innego jak drzemka, zaśniesz i po wszystkim się obudzisz, napewno będziesz musiała odpocząć,możliwe zawroty głowy. Lipcowa pisała dokładnie jak to było przy punkcji 😊

    Chcecie się pośmiać?😅 Wychodziłam szybko z domu, żeby przyjechać do mamy, zrobić coś na kompie ,bo nie ma Worda....Nie zauważyłam nowo wykopanego przez psy schronu w ziemi 🙈
    Normalnie witajcie długie spodnie 🤣
    https://ibb.co/nk3nshD

    rozalaa, Lipcowa lubią tę wiadomość

    👩🏻🧔🏻🩷🩷
    Niedrożność jajowodów/Czynnik męski
    IVF '24🍀
    💉Bemfola 300+Orgalutran+Decapeptyl
    🪄21🥚=>12 MII=>ICSI=>11=>❄️❄️❄️
    🔹FET 31/07 💉 bHCG 10 dpt <2,3 mlU/ml ❌
    🔹FET 02/09🍀4CC🍀
    ☀️38t5d Córka 💝2025
    '26
    Nie będziesz sama❄️
    zabieram Cię do domu 🍀
    ⏳ przygotowania pod FET


    "Rób wszystko z jedną myślą w głowie:
    Zasłużyłam na szczęście!"🦖
    age.png
  • Amunicja Autorytet
    Postów: 1274 5366

    Wysłany: 27 sierpnia 2023, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi90
    Nie próżnowały przy Dniu Psa 😄 Wygląda jakby Cię sobotnie balety sakramencko sponiewierały 😁

    Rozalaa
    Team „przy staraniu stop pedałowaniu”. Zostawiłabym to na inny czas. U nas rowery poszły w odstawkę. Zalecenie androloga, a że kręciliśmy razem, to ja postąpiłam solidarnie. Zastąpiliśmy sobie to innymi aktywnościami 🤭

    rozalaa, Angi90 lubią tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️
    AMH 2,2
    regularne cykle, potwierdzone owulacje
    jajowody drożne
    hormony w 3 dc ✅
    krzywe glukozowa i insulinowa ✅
    histeroskopia, CD138 ✅
    TSH 1,05 (Euthyrox)

    🙋🏻‍♂️
    teratozoospermia- morfologia 1% 👎🏻
    pozostałe parametry wysoko ponad normy✅
    fragmentacja ✅
    posiewy✅
    hormony ✅
    brak żpn


    Po 22cs:
    02.2024 IVF 2x❄️
    I FET 22.05.2024👎🏻
    II FET 18.06.2024 ✨
    6dpt ⏸️ betaHCG 24,7 mIU/ml, prog 25,2 ng/ml
    8dpt betaHCG 89,9 mIU/ml, prog 29,2 ng/ml
    10dpt betaHCG 248,3 mIU/ml, prog 31,7 ng/ml
    27dpt zarodek z bijącym ❤️
    niskie ryzyka, NIPT- dziewczynka 🌸🩰💕

    02.03.2025 (40+0) Ania 🥰 3010g, 55cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2023, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka w niedzielę

    Ale mam dziś doła... chyba 🐒 nadciąga, nic mi się chce i mam taką niemoc,że szok. A tu mieszkanie czeka na sprzątanie, mąż oczywiście powiesił pranie, ogarnął po gotowaniu i to go bardzo zmęczyło, aż się biedny musiał położyć. Jak on mnie dziś wkurza 🫣 trzymajcie mnie bo nie ręcze za siebie 🤣

    Kropka, powodzenia jutro 🤞 piękne jajka 🥚wysiedziałaś.
    Wenflon to nic takiego, dałaś radę z zastrzykami to i z tym sobie poradzisz, a znieczulenie ogólne to spanko, odlatujesz nie wiadomo kiedy i budzisz się po wszystkim 😊 możesz mieć gorsze samopoczucie po.
    Pamiętam,że po ogólnym kręciło mi się w głowie i 🤮, ale wtedy operacja trwała prawie 4h, tutaj pół godzinki i po wszystkim 😊 będzie dobrze ❤️ trzymam kciuki i czekam na pozytywne wieści ✊️

    kropka27 lubi tę wiadomość

  • Rica Autorytet
    Postów: 619 467

    Wysłany: 27 sierpnia 2023, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przy jakiej temp świadczy ze to może być „to”? Musi być te 37?

    Staranie od 08.2022

    TSH 2,42 06/06/2023
    ft3 4,46 (2,63-5,70)
    ft4 14,30 (9,00-19,00)

    ✔️ MamaDHA Premium
    ✔️Conceive Plus
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2340 6582

    Wysłany: 27 sierpnia 2023, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rica, nie ma reguły, że powyżej iluś tam to ciąża, a poniżej to już nie. To zależy od organizmu, teoretycznie po prostu nie powinna spaść poniżej tej podstawowej, bazowej linii.

    Rica lubi tę wiadomość

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
    nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 3829 6068

    Wysłany: 27 sierpnia 2023, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi- przytulam za małpę i smieszkuje za te obdrapane są
    Nóżki. Ja ostatnio maliny zbierałam wróciłam z podobnymi nogami i jeszcze poparzeniem pokrzywą. Sama z siebie się śmiałam, że stara baba a nogi jakby 3 lata miała 🙈🤣
    Rozala- może i dobrze, że przeczekaliscie z tą wycieczka. Później byście się zastanawiali, że wyniki czy coś jest nie tak z jazdy.

    Kropka- coś Ty! To nic nie boli! Jak będzie fajna babeczka to nawet nie będziesz wiedziała kiedy-cyk i po problemie 🤗


    Ja dzisiaj kuruje żołądek...tak mnie po daniu w redturacji zbedztało, że czuję się beznadziejnie. Miałam gorączkę od zoladka, wjechało🤮 i na szczęście lepiej. Nie cierpię choroby żołądkowej ☹️

    Wracałam też w tą burze wczoraj po koncercie. Masakra co to się działo! A tak trzaskało, że aż jasno było 😲

    Stary w nocy na 4 dni na delegacje jedzie. Sama będę, nie lubię być Sama w domu 😔

    Angi90 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 29lat
    ▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 31lat
    ▪️ C1

    💙Baby B 2024

    Zaczynamy nową przygodę? 🥹

    preg.png
  • Marti27 Autorytet
    Postów: 722 1680

    Wysłany: 27 sierpnia 2023, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wątek nadrobię później ale byłam z psiapsi na lodach i taki gość był 🦖 musiałam się z Wami podzielić 🥰
    Pozdrowienia od Dinokumpla 🤪
    20230827-182535.jpg[/url]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2023, 19:55

    Amunicja, KarolinaAnastazja, Mart768, Angi90 , BuBu90, Emka06, Nataliii, Rica, nick nieaktualny, rozalaa, SandraH.97, Beezi, Niaha, Lipcowa, siesiepy lubią tę wiadomość

    Razem 11 lat ❣️
    Małżeństwo 2 lata💒
    Starania od lipca 2022r.

    Ona:27 lat
    ✅️AMH 1,78
    👉Prolaktyna powyżej normy- Bromocorn
    👉Niska Ferrytyna
    Owulacje potwierdzone monitoringiem

    On:26 lat
    ✅️ Badanie nasienia(ilość, morfologia, wymazy)
    👉 Ruch postępowy 1,07%

    30.10 pierwsza wizyta w ramach Rządowego programu prokreacyjnego

    12.11- ⏸️🍀

    age.png
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 27 sierpnia 2023, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam dziś bardzo rodzinny dzień 😊 Zero telefonu. Myślałam, że jak wrócę to będę nadrabiać, a tu nie ma czego 😅 Pusto tak bez Was 🤭 Jutro musiałabym zadzwonić do kliniki po wyniki, a mam takiego stresa, że nie wiem czy dam radę 🙈

  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 27 sierpnia 2023, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amunicja, a Ty podjęłaś jakąś decyzję w sprawie kliniki? Jak tam research? 😊

  • Mart768 Autorytet
    Postów: 997 2406

    Wysłany: 27 sierpnia 2023, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi tulę za małpę :( faktycznie nieźle się poharatałaś, wygląda widowiskowo ^^

    Olail tulę, gorsze dni też się zdarzają :(

    KarolinaAnastazja to co zjadlaś, ze aż tak Cię poskładało? 😢

    Marti może ten dinuś to taki znak zamiast bociana 😃

    Emka rodzinny dzień brzmi super ❤️ też bym chętnie spędziła trochę czasu z rodziną, nie widziałam ich już prawie miesiąc :( najbardziej chyba tęsknię za dziadkami. Dzwoń po te wyniki, wszystkie będziemy tu trzymać kciuki i wspierać Cię mentalnie 🤩

    Rozalaa ja też bym przełożyła rower na inny termin :) będę trzymać kciuki, żeby za tydzień pogoda Wam się udała pod tę wycieczkę. No i oczywiście kciuki za badanie :)

    Nie odzywałam się ostatnio za dużo, ale od wtorku siedzi z nami pan od wykończeniówki i jest bardzo intensywnie. Pan pracuje bardzo szybko i dokładnie, jestem o niego spokojna, ale też z moim dużo pomagamy, jeździmy po tych wszystkich budowlanych i dokupujemy jakieś fugi srugi i inne takie 🙈😅 z moich indywidualnych osiągnięć - zagruntowałam sama prawie wszystkie podłogi :D cieszę się tym czasem, bo gdyby nie kilka wpadek z komfortem to wszystko w sumie idzie całkiem gładko, nie kłócimy się i ogólnie czuję, że weszliśmy na jakiś wyższy poziom związku. Także jestem dobrej myśli, chociaż trochę zmęczona 😉

    Spokojnego wieczoru Dziewczyny i udanego tygodnia! ☀️

    rozalaa, Emka06, Angi90 , siesiepy lubią tę wiadomość

    🙋‍♀️33 🙋‍♂️ 45

    08.09.23 - II
    13.05.24 - Oliwka jest z nami :)

    25.04.25 - II
    TP 30.12.25 :D
  • Amunicja Autorytet
    Postów: 1274 5366

    Wysłany: 27 sierpnia 2023, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka06
    Wdech, wydech i dzwoń, tutaj zawsze masz rozłożony skokochron, pamiętaj 😉

    Póki co skłaniam się ku Novum, ale kiedy tam uderzę to będzie zależało od wyników męża i mojej wizyty u gina, bardzo się już niecierpliwię 🙂

    Morena, Emka06, siesiepy lubią tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️
    AMH 2,2
    regularne cykle, potwierdzone owulacje
    jajowody drożne
    hormony w 3 dc ✅
    krzywe glukozowa i insulinowa ✅
    histeroskopia, CD138 ✅
    TSH 1,05 (Euthyrox)

    🙋🏻‍♂️
    teratozoospermia- morfologia 1% 👎🏻
    pozostałe parametry wysoko ponad normy✅
    fragmentacja ✅
    posiewy✅
    hormony ✅
    brak żpn


    Po 22cs:
    02.2024 IVF 2x❄️
    I FET 22.05.2024👎🏻
    II FET 18.06.2024 ✨
    6dpt ⏸️ betaHCG 24,7 mIU/ml, prog 25,2 ng/ml
    8dpt betaHCG 89,9 mIU/ml, prog 29,2 ng/ml
    10dpt betaHCG 248,3 mIU/ml, prog 31,7 ng/ml
    27dpt zarodek z bijącym ❤️
    niskie ryzyka, NIPT- dziewczynka 🌸🩰💕

    02.03.2025 (40+0) Ania 🥰 3010g, 55cm
‹‹ 207 208 209 210 211 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odparzenia u niemowlaka - jak sobie z nimi radzić?

Odparzenia to częsta dolegliwość u niemowląt. Mogą pojawić się na pupie, szyi, fałdkach, pod pachami czy w pachwinach. Nie są oznaką zaniedbania – zdarzają się niemal u każdego dziecka, a ich pojawienie się nie świadczy o braku higieny. Skóra malucha jest cienka i wrażliwa, dlatego potrzebuje delikatnej pielęgnacji oraz bezpiecznych, wysokiej jakości kosmetyków, które ją ochronią i będą wspierały regenerację.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

MUUVO Quick SE 2 – dlaczego jest idealny na pierwszy wózek dla dziecka?

Zastanawiasz się, który wózek sprawdzi się najlepiej już od pierwszych spacerów z maluchem? MUUVO Quick SE 2 to wyjątkowa propozycja, która łączy w sobie elegancki design z praktycznymi funkcjami docenianymi i przez dzieci, i rodziców. Warto zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązania, takie jak regulowana budka, wentylowane oparcie i wygoda składania. Sprawdź, co sprawia, że Quick SE 2 może stać się idealnym wyborem na start.

CZYTAJ WIĘCEJ