Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4537 3620

    Wysłany: 30 października 2023, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosis wrote:
    Powiem Wam Dziewczyny, że mimo tego, że była cała ta procedura, IUI... Jakoś to do mnie jeszcze nie dociera... Szykując się do pracy, co rusz sprawdzałam, czy te kreski tam faktycznie są, czy nie zniknęły. 🥺 Ale, no, przecież dwa testy, różnych firm, nie mogą się przecież mylić... 🥺 To nie może być sen... 😭

    Kropka, a Ty dosikałaś dzisiaj?

    Rozalaa, Marti, kciuki za Wasze dzisiejsze wizyty. Oby przyniosły dobre wieści.

    Będziesz miała juz duży brzuch i nadal będzie ciężko uwierzyć, że "to" się dzieje 😍

    Opowiadaj jakie objawy masz 🤗

    Lipcowa, Zosis lubią tę wiadomość

    O ❤️
    Z ❤️
  • KoKos Autorytet
    Postów: 1224 1886

    Wysłany: 30 października 2023, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej, co tu się dzieje!!! Zosis, oby było dobrze, nieśmiało już gratuluję 😊 idziesz dziś na betę?

    Zosis lubi tę wiadomość

    Starania od 05/2022💃28l🕴️34l
    2x operacja przepukliny pachwinowej prawej, zrosty?
    3x histeroskopia - polip + usunięcie przegrody macicy
    Tarczyca = Letrox ✅ Nasienie ✅ Sono-HSG 07/23 - drożne, macica bez zrostów ✅ 08/23 RM: drobne mięśniaki, lewy jajnik w brzuchu ❌ 09.10/23 - cb 💔 ->11.2023 klinika: 16-18cs stymulacje ✖️
    🍀19cs - lametta, ovitrelle, duphaston = 10dpo ⏸️ 20.03 🍀
    6+1🥚4,4mm
    8+4 🐥 1,87cm
    12+3🐓 6,44cm - I USG jest OK !
    15+4 🐔 około 10cm
    20+4 jest 🩷 - 395g połówkowe OK!
    26+3 🐡 1045g 29+4 🦐 1300g
    30+4 🦑 1447g - III USG jest OK!
    35+1 🐠 2343g 37+0 🐟 2770g
    39+1 🦈 3200g ---> indukcja 🤞🍀
    39+3 (CC) Franka - 52cm, 3340g 🥰

    age.png
  • kropka27 Autorytet
    Postów: 725 1809

    Wysłany: 30 października 2023, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosis wrote:
    Powiem Wam Dziewczyny, że mimo tego, że była cała ta procedura, IUI... Jakoś to do mnie jeszcze nie dociera... Szykując się do pracy, co rusz sprawdzałam, czy te kreski tam faktycznie są, czy nie zniknęły. 🥺 Ale, no, przecież dwa testy, różnych firm, nie mogą się przecież mylić... 🥺 To nie może być sen... 😭

    Kropka, a Ty dosikałaś dzisiaj?

    Rozalaa, Marti, kciuki za Wasze dzisiejsze wizyty. Oby przyniosły dobre wieści.
    Zosieńko, to nie sen, to piękne kreseczki 🥹😍

    Ale rozumiem te emocje, do mnie też nie dociera i sprawdzam czy to co widziałam, nie zniknęło... Sikałam dziś rano, na dole dzisiejszy test. Wciąż jest to bladziutka kreska, ale chyba trochę bardziej wyraźna od wczorajszej. Staram się być dobrej myśli 🙏🥹

    https://ibb.co/64J4M3B

    Rozalka, Mart, trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty, 🤞🤞

    Zosis, Angi90 , Lipcowa, KarolinaAnastazja, Marti27, Emka06, oloska, siesiepy, Pfry lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶 od 09.2021

    📅 08.2023 IVF
    Mamy: ❄️3.2.1❄️5.2.2

    25.10. Transfer❄️5.1.1 🧚‍♀️
    29.10 ⏸️✨
    31.10 Beta 36🧚‍♀️
    02.11 Beta 112 😍
    06.11 Beta 950 🚀
    14.11 5+4, pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym
    29.11 7+5, 1.57cm Dzidziulka z pięknym ❤️
    29.12 USG prenatalne, niskie ryzyka, 6cm Bąbla 🧸
    29.06.24 👶3300g, 53 cm 🩵

    age.png
  • RinTinTin Autorytet
    Postów: 762 1615

    Wysłany: 30 października 2023, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia, Kropka rozbiłyście bank na koniec miesiąca 😍 ogromnie gratulacje! 😀 jestem totalnie wzruszona 🥹🥰

    W końcu nad naszym wątkiem wyszło słońce 🌞 oby dobra passa się nie kończyła 🤞🏻

    Zosis, Angi90 lubią tę wiadomość

    26 cykli starań naturalnych ❌
    05.23 💔

    EF IVF
    05.2024 ➡️ I mini ➡️🥚🥚➡️ ❌
    06.2024 ➡️II mini ➡️ 🥚➡️❌

    09.2024 ➡️ PRP jajników ⏳
    📋AMH - 0.09 📋FSH - 6.65
    23.09.24 zabieg

    🙋🏻‍♀️35l🙋🏼27l

    📈POF
    AMH 0.227➡️ 0.369➡️ 0.041➡️0.09
  • Angi90 Autorytet
    Postów: 3472 8834

    Wysłany: 30 października 2023, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka, kreseczka jest ciemniejsza 🥹 Kropuś tam jest!❤️

    Zosis, uwierz, że się udało 🥹 To się dzieje!🥳

    Tak się cieszę, że ryczę od godziny 😭 Cudowna końcówka października 💣

    Rozaala, Marti kciuki mocne za Wasze wizyty dzisiaj 🤞🤞i same dobre wieści ✊🍀

    Zosis, Marti27 lubią tę wiadomość

    👩🏻🧔🏻🩷🩷
    Niedrożność jajowodów/Czynnik męski
    IVF '24🍀
    💉Bemfola 300+Orgalutran+Decapeptyl
    🪄21🥚=>12 MII=>ICSI=>11=>❄️❄️❄️
    🔹FET 31/07 💉 bHCG 10 dpt <2,3 mlU/ml ❌
    🔹FET 02/09🍀4CC🍀
    ☀️38t5d Córka 💝2025
    '26
    Nie będziesz sama❄️
    zabieram Cię do domu 🍀
    ⏳ przygotowania pod FET


    "Rób wszystko z jedną myślą w głowie:
    Zasłużyłam na szczęście!"🦖
    age.png
  • kropka27 Autorytet
    Postów: 725 1809

    Wysłany: 30 października 2023, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi, bo ja też się poryczę! 😭😘

    Starania o pierwsze 👶 od 09.2021

    📅 08.2023 IVF
    Mamy: ❄️3.2.1❄️5.2.2

    25.10. Transfer❄️5.1.1 🧚‍♀️
    29.10 ⏸️✨
    31.10 Beta 36🧚‍♀️
    02.11 Beta 112 😍
    06.11 Beta 950 🚀
    14.11 5+4, pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym
    29.11 7+5, 1.57cm Dzidziulka z pięknym ❤️
    29.12 USG prenatalne, niskie ryzyka, 6cm Bąbla 🧸
    29.06.24 👶3300g, 53 cm 🩵

    age.png
  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 3290 8570

    Wysłany: 30 października 2023, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka kreska jest ciemniejsza! 😍

    Kiedy idziecie na betę? 😊

    Jeszcze nie raz będziecie sprawdzały czy ta kreska faktycznie jest 😉 jeju kolejne Dinusiowe jaja 😍

    🙋🏻‍♀️ 31 🙋🏻‍♂️ 32 👧🏻 2

    1️⃣ 9️⃣.

    🤞🏻5.1.1. 🍀 👶🏻
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🌟 01.25 Naturalny CUD💔 10/11 tc 👼🏻 Piotruś

    🥊 Walka o #2 🦕 od 04.26r.

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać". ❤️

    age.png
  • Angi90 Autorytet
    Postów: 3472 8834

    Wysłany: 30 października 2023, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka, Ty to się ciesz! Fruwaj z radości jak Twój avatar 🧚‍♀️ Ja za Was będę płakać z tego szczęścia 😭😭🥹❤️

    kropka27 lubi tę wiadomość

    👩🏻🧔🏻🩷🩷
    Niedrożność jajowodów/Czynnik męski
    IVF '24🍀
    💉Bemfola 300+Orgalutran+Decapeptyl
    🪄21🥚=>12 MII=>ICSI=>11=>❄️❄️❄️
    🔹FET 31/07 💉 bHCG 10 dpt <2,3 mlU/ml ❌
    🔹FET 02/09🍀4CC🍀
    ☀️38t5d Córka 💝2025
    '26
    Nie będziesz sama❄️
    zabieram Cię do domu 🍀
    ⏳ przygotowania pod FET


    "Rób wszystko z jedną myślą w głowie:
    Zasłużyłam na szczęście!"🦖
    age.png
  • Zosis Autorytet
    Postów: 2215 5594

    Wysłany: 30 października 2023, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi, Kropka, bo będziemy ryczeć we trzy... 😭

    Ja to w takim szoku jestem, że... W sumie to nie wiem, jak mam reagować. :O

    Kropka, kreska ciemnieje! 🤞

    Meggi110818, dzisiaj to sobie tak myślę, że moim głównym objawem to jest właśnie ta infekcja intymna / zapalenie pęcherza, które się ciągną od tygodnia. No i... W sumie... Tylko się nie śmiejcie... 🙈 Wczoraj Stary tankował diesla do takiego naszego "awaryjnego" auta w bańkę i zawsze, zanim dowieźliśmy to ze stacji do samochodu to mi to strasznie śmierdziało i zaraz głowa mnie bolała, a wczoraj... Nic nie czułam. W sensie czułam, ale odbierałam to w kategorii po prostu zapachu. 🙈

    Kokosku, Lipcowa, dzisiaj nie idę na betę, bo nie będę miała jak zrobić przyrostu po 48h. Pójdę albo jutro albo dopiero w przyszły poniedziałek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2023, 08:21

    Angi90 , oloska, KoKos, siesiepy lubią tę wiadomość

    👩‍🦰35 🧔39
    👩‍❤️‍👨 2021, początek starań

    10.2023 IUI (27-my cykl starań)
    👶 nasza Księżniczka 07.2024 💗

    07.2025 słodka wpadka 🙈🩷
  • Mart768 Autorytet
    Postów: 997 2406

    Wysłany: 30 października 2023, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosis ❤️ Kropka ❤️ ale się cieszę 🥹🥹🥹

    Marti, Rozalaa trzymam kciuki dzisiaj, dajcie znac po wizytach 🤞🤞🤞

    Zosis, kropka27, Marti27 lubią tę wiadomość

    🙋‍♀️33 🙋‍♂️ 45

    08.09.23 - II
    13.05.24 - Oliwka jest z nami :)

    25.04.25 - II
    TP 30.12.25 :D
  • kropka27 Autorytet
    Postów: 725 1809

    Wysłany: 30 października 2023, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro wybieram się na betę, w czwartek mam zrobić dla kliniki, to akurat będę miała już jakiś obraz sytuacji 😭🥺

    Angi90 , Mart768, KoKos, oloska, KarolinaAnastazja, Marti27, Emka06, Kil, siesiepy, Zosis, Pfry lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶 od 09.2021

    📅 08.2023 IVF
    Mamy: ❄️3.2.1❄️5.2.2

    25.10. Transfer❄️5.1.1 🧚‍♀️
    29.10 ⏸️✨
    31.10 Beta 36🧚‍♀️
    02.11 Beta 112 😍
    06.11 Beta 950 🚀
    14.11 5+4, pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym
    29.11 7+5, 1.57cm Dzidziulka z pięknym ❤️
    29.12 USG prenatalne, niskie ryzyka, 6cm Bąbla 🧸
    29.06.24 👶3300g, 53 cm 🩵

    age.png
  • Claire Autorytet
    Postów: 1063 1903

    Wysłany: 30 października 2023, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, tak cieszę się z tych kresek jak ze swoich 🥺 i wspominam sobie ten dzień u nas ❤️

    Kochane chciałam Wam powiedzieć żebyście nie fiksowały się przesadnie na punkcie tego czy ciemnieją, pamiętam ile nerwów mnie to kosztowało bo miałam wrażenie że nie ciemnieją albo bledną. Pamiętajcie że to tylko testy do użytku domowego. Ja wiem że wszystko będzie dobrze z Waszymi maluszkami ❤️❤️❤️
    Jakbyście miały jakieś pytanka to śmiało uderzajcie 😘

    Zosis, RinTinTin, kropka27, Angi90 , siesiepy lubią tę wiadomość

    age.png
  • Amunicja Autorytet
    Postów: 1274 5366

    Wysłany: 30 października 2023, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosis, Kropka27
    Gratulacje!! To najlepszy możliwy widok na wątku.
    Trzymam kciuki za wyniki z labu.
    Zosis, kalkulator Ci przeliczy przyrost dla dowolnej liczy godzin, ale pewnie to wiesz 🙂

    Marti, Rozalaa
    Udanych wizyt ✊🏻✊🏻

    kropka27, Marti27, Zosis lubią tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️
    AMH 2,2
    regularne cykle, potwierdzone owulacje
    jajowody drożne
    hormony w 3 dc ✅
    krzywe glukozowa i insulinowa ✅
    histeroskopia, CD138 ✅
    TSH 1,05 (Euthyrox)

    🙋🏻‍♂️
    teratozoospermia- morfologia 1% 👎🏻
    pozostałe parametry wysoko ponad normy✅
    fragmentacja ✅
    posiewy✅
    hormony ✅
    brak żpn


    Po 22cs:
    02.2024 IVF 2x❄️
    I FET 22.05.2024👎🏻
    II FET 18.06.2024 ✨
    6dpt ⏸️ betaHCG 24,7 mIU/ml, prog 25,2 ng/ml
    8dpt betaHCG 89,9 mIU/ml, prog 29,2 ng/ml
    10dpt betaHCG 248,3 mIU/ml, prog 31,7 ng/ml
    27dpt zarodek z bijącym ❤️
    niskie ryzyka, NIPT- dziewczynka 🌸🩰💕

    02.03.2025 (40+0) Ania 🥰 3010g, 55cm
  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 3290 8570

    Wysłany: 30 października 2023, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie - pamiętajcie, że test ma pokazać, że jesteście w ciąży, a nie jak bardzo w niej jesteście 😉

    Rozalaa,Mart dajcie znać po wizytach - niech dobra passa trwa 🥰

    Pfry lubi tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 31 🙋🏻‍♂️ 32 👧🏻 2

    1️⃣ 9️⃣.

    🤞🏻5.1.1. 🍀 👶🏻
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🌟 01.25 Naturalny CUD💔 10/11 tc 👼🏻 Piotruś

    🥊 Walka o #2 🦕 od 04.26r.

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać". ❤️

    age.png
  • Angi90 Autorytet
    Postów: 3472 8834

    Wysłany: 30 października 2023, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosis, jestem mega ciekawa reakcji Twojego męża! spodziewam się czegoś w stylu " No, Zośka przecież mówiłem, że będzie dobrze. I jest!"😂 Poleciałaś odrazu do niego z tym testem, czy robisz "suprajs"?😁

    Betki będą piękne dziewczyny!🥰 A szefowa po wizycie będzie miała do wpisania 2 Dinojaja!❤️❤️
    No jak sobie pomyślę ile przeszliście, żeby nareszcie mieć swoje marzenia w brzuszkach...😭

    Lipcowa! Na dodatek przeczytałam, że masz detektor! I, że serduszko Księżniczki zaczęło bić szybciej jak Was podsłuchiwała 🥹

    Muszę się opanować....🤦🏼‍♀️😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2023, 08:51

    Lipcowa, Zosis, kropka27 lubią tę wiadomość

    👩🏻🧔🏻🩷🩷
    Niedrożność jajowodów/Czynnik męski
    IVF '24🍀
    💉Bemfola 300+Orgalutran+Decapeptyl
    🪄21🥚=>12 MII=>ICSI=>11=>❄️❄️❄️
    🔹FET 31/07 💉 bHCG 10 dpt <2,3 mlU/ml ❌
    🔹FET 02/09🍀4CC🍀
    ☀️38t5d Córka 💝2025
    '26
    Nie będziesz sama❄️
    zabieram Cię do domu 🍀
    ⏳ przygotowania pod FET


    "Rób wszystko z jedną myślą w głowie:
    Zasłużyłam na szczęście!"🦖
    age.png
  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4537 3620

    Wysłany: 30 października 2023, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aż płakać mi się chce, chyba ze wzruszenia 😭😭😭😭
    Od rana bym płakała, nie robię tego tylko dlatego ze siedzę w pracy🙈
    Codziennie wstawiajcie dziewczyny zdjęcia testów, aby zarazić nimi 🤗🥰

    O ❤️
    Z ❤️
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 5636 7377

    Wysłany: 30 października 2023, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosis - to się dzieje 🥰🥰 gratuluję;)

    Zosis lubi tę wiadomość

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    01.05.2025 r. - Miłoszek, nasz wyczekany ukochany Maluszek!🩵

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3470 8527

    Wysłany: 30 października 2023, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, będzie pięknie ✊❤️ Pamiętajcie też, że testy wcale nie muszą spektakularnie ciemnieć, beta też nie musi mieć hiper przyrostów, żeby oznaczać zdrową ciążę. Moja beta <0.6 kończy właśnie 30 tydzień 😉

    A jakby ktoś jeszcze miał ochotę siknąć to myślę, że dzisiaj jest dzień cudów 🍀 Malutka od nas z kwietniowego prawdopodobnie zwalnia brzuszek w najbliższych godzinach/dniach, a tam miejsce na trzy jajka 🤞

    KoKos, RinTinTin, Nataliii, Mart768, Angi90 , Lipcowa, Paprota9418, siesiepy, Zosis lubią tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 3834 6070

    Wysłany: 30 października 2023, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju dziewczyny no piękny ten koniec miesiąca! 😊😍
    Mamy dwa jaja, aż miło, że odczarowaliście ten miesiąc ! 💗💗💗💗

    U mnie testowanie po IUI wypadnie przed świętami...😶‍🌫️

    Zosis lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 29lat
    ▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 31lat
    ▪️ C1

    💙Baby B 2024

    Zaczynamy nową przygodę? 🥹
    preg.png
  • oloska Autorytet
    Postów: 1023 1929

    Wysłany: 30 października 2023, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O rany, Zosis ❤️❤️❤️ normalnie się wzruszyłam 🥺❤️
    Zaciskam kciuki do czerwoności!!! Zosis, Kropka 🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞

    Zosis lubi tę wiadomość

    ♀️ 35
    ♂️ 33

    07.02.2025 Alicja ❤️
    age.png

    04.08.2023 Oliwia ❤️
    age.png
‹‹ 360 361 362 363 364 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ