Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2341 6582

    Wysłany: 6 listopada 2023, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczko Twój Kropeczek rośnie ♥️🍀🦖 jak się czujesz? ☺️

    Lipcowa ależ Pannica nam tam rośnie 🥹 wzruszam się na samą myśl 🥹 piękny czas teraz macie ♥️ planowanie, zakupy 🛍️ ciesz się tym na maksa ♥️

    Bialeekk ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️🦖🦖🦖 Słońce gorące kto jak nie my może wesprzeć Cię w dalszej walce o tego ananaska?🍀 🍍 super że jesteś bo planuje Ci niedługo jajo wpisać 😁 badania nasienia to zawsze jest przełom - bynajmniej człowiek zostaje nakierowany w jakimś bardziej konkretnym kierunku więc my tu chcemy być na bieżąco 🤞☺️ kciuki zaciskamy ✊ ruszaj na tą walkę, jesteś gotowa - czas start 😘

    Lipcowa, Pfry, Bialeekk lubią tę wiadomość

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
    nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2023, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mart, Paprota super, że faceci się ockneli. Atmosfera oczyszczona, pogodzeni, albo tuż przed godzeniem :D Tak trzymać!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2023, 21:29

    Mart768, Paprota9418 lubią tę wiadomość

  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 3290 8570

    Wysłany: 6 listopada 2023, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfry wrote:
    Lipcowa - Kochana, wytłumacz mi proszę JAKIM CUDEM U WAS JUŻ KONIEC 16 TYGODNIA? 😵 Jejku, jak cudnie. młoda Panna się pięknie rozwija 🥹😍

    Kochana sama nie mam pojęcia 🙈
    Czas leci mi jak zakręcony, jak tak dalej pójdzie to nie zauważę nawet kiedy będę musiala na porodówkę jechać 🤣
    A jak u Ciebie samopoczucie? 😘

    siesiepy, Pfry lubią tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 31 🙋🏻‍♂️ 32 👧🏻 2

    1️⃣ 9️⃣.

    🤞🏻5.1.1. 🍀 👶🏻
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🌟 01.25 Naturalny CUD💔 10/11 tc 👼🏻 Piotruś

    🥊 Walka o #2 🦕 od 04.26r.

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać". ❤️

    age.png
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2341 6582

    Wysłany: 6 listopada 2023, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paprotko wyniki super ♥️ Ruch - kobieto - to jest cała masa szybkich pływaków ✊

    Pfry jak tam sytuacja ze stanem zapalnym? Kiedy jakaś kontrol? Jak się czujesz? ☺️

    Ciekawe co tam u Moon 🌕 🤔 stęskniłam się 🥺

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
    nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8962 18003

    Wysłany: 6 listopada 2023, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bialeczna no w końcu, wiedziałam że do nas wrócisz. 🥳 Stęskniliśmy się! A jakie nogi opalone. 😂 No proszę proszę, niby na L4 a tu promieniowanie UV dostarczone.

    Mart cudownie słyszeć, że Twój stary w końcu się szczerze ogarnął. Oby na jak najdłużej, aktualnie nie są w ogóle potrzebne ci spiny z jego strony. 🍀 Tak, wydanie się na wątku też sporo pomaga, potwierdzam. :D

    Lipcowa ja dalej uparcie głosuje na Lili! I czekam na zdjęcia z połówkowego. Boże święty kiedy to zleciało. 🫠

    Mart768, Lipcowa, Bialeekk lubią tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8962 18003

    Wysłany: 6 listopada 2023, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcowa wrote:
    Kochana sama nie mam pojęcia 🙈
    Czas leci mi jak zakręcony, jak tak dalej pójdzie to nie zauważę nawet kiedy będę musiala na porodówkę jechać 🤣
    A jak u Ciebie samopoczucie? 😘
    Mleczko w tubce to już teraz kup bo zapomnisz, a sądzę że warto wziąć przykład z naszej Beezi! 😎

    Beezi, Lipcowa lubią tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2023, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kogo to me oczy widzą 👀 Bialeeek wróciła! Z jednej strony niedobrze..., a z drugiej dobrze, że jesteś z Nami.
    Działacie i podejmujecie już teraz poważniejsze kroki😊 raz dwa i Twoje dinojajo wyląduje na pierwszej stronie 🥰

    Bialeekk lubi tę wiadomość

  • kropka27 Autorytet
    Postów: 725 1809

    Wysłany: 6 listopada 2023, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mart, jak dobrze słyszeć że sytuacja z Twoim Starym się poprawiła, oby już było tylko lepiej!

    Bialeekk, long time no see! Dobrze że jesteś 😘

    Rozalka, dziękuję że pytasz, czuję się dobrze, choróbsko już prawie przegoniłam i wraca mi energia 😊 no i zaczyna do mnie powoli docierać co się dzieje. Nawet na pracy już mniej więcej mogę się skupić, bo zeszły tydzień był ciężki 😅

    Lipcowa, a Ty nadal aktywna zawodowo? 😊 Kiedy planujesz zwolnienie?

    rozalaa, Mart768, Lipcowa, Bialeekk lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶 od 09.2021

    📅 08.2023 IVF
    Mamy: ❄️3.2.1❄️5.2.2

    25.10. Transfer❄️5.1.1 🧚‍♀️
    29.10 ⏸️✨
    31.10 Beta 36🧚‍♀️
    02.11 Beta 112 😍
    06.11 Beta 950 🚀
    14.11 5+4, pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym
    29.11 7+5, 1.57cm Dzidziulka z pięknym ❤️
    29.12 USG prenatalne, niskie ryzyka, 6cm Bąbla 🧸
    29.06.24 👶3300g, 53 cm 🩵

    age.png
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 6 listopada 2023, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcowa, jaka duża panienka! 🥹 Rośnijcie zdrowo dalej ❤️

    Kropka, piękny przyrost, mamusiu 🥹❤️

    Białek, dobrze, że jesteś 🤗

    Paprotka, ja myślę, że wyniki naprawdę spoko, a IUI podkręci ruch, więc nie masz się o co martwić. Dr Paliga ostatnio mi mówiła, że tylko poważniejsze infekcje wpływają na nasienie. Ja bardziej bym się skłaniała ku temu, że za mały odstęp od alkoholu 🤔

    nick nieaktualny, Lipcowa, Bialeekk lubią tę wiadomość

  • Pfry Autorytet
    Postów: 1425 2738

    Wysłany: 6 listopada 2023, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kilka pytań się pojawiło więc odpowiadam zbiorczo - nie wiem jak tam mój stan zapalny 🫣

    Niestety tutaj mnie zawiódł NFZ, bo myślałam że skoro wszystko w szpitalu w ramach programu załatwiałam od ręki - przy czym musiałam się pojawić osobiście na umawianie - tak na kontrolną biopsję miałam termin na 3 cykl po leczeniu... 🫠 Dramat.
    Więc w tym cyklu leczyłam jeszcze grzybka, bo coś mocno mi dokuczało. Leczenie skończyłam akurat na dni płodne - czy coś z tego będzie, nie wiem. Moje nastawienie psychiczne teraz jest takie, że nic nie będzie 😑🥴
    W każdym razie w środę idę na posiewy bakteriologiczne i mykologiczne, liczę, że wyniki będą korzystne 🤞 no i jak dostanę miesiączkę to umawiam prywatnie biopsję endometrium.
    Psychicznie się sypię niestety, bo mocno mnie stresuje ta całą sytuacja. Eh, nie będę zamulać. Trzymajcie kciuki za posiewy i za to, żeby udało się zrobić biopsję 🤞 to takie krótkoterminowe plany, na najbliższe 3 tygodnie.

    👩 '90 | 🧑 '91 - starania od 11.2020

    09.2019 polip w jamie macicy
    2021: 21.09 histeroskopia ✂️ polipa
    2022: 31.07⏸️😳 - 19.08 ❤️- 11.09💔 poronienie samoistne 9+4 - powrót do starań od 12.2022
    2023: 02.03 HyCoSy ✅ 14.08 histeroskopia z biopsją endometrium ❌ 27.12 kontrolna biopsja ✅
    2024: 03.01 HOMA ✅ cytokiny rozjechane, KIR Bx, allo-MLR 33,1%, endometrioza II i adenomioza ❌; 29.07 i 28.08 - IUI ❌ 15.11 histeroskopia: ✂️mikropolipy, zrosty; biopsja ❌

    16.02.2024 AMH 1,28 -> 06.02.2025 AMH 1,92
    Mąż: seminogram ✅ fragmentacja ✅ HBA ✅
    Kariotypy ✅ cross-match✅
    Diagnoza ❔❔❔ niepłodność idiopatyczna

    05.2025: 1 IVF: 8 🪩 ➡️ 6 🥚➡️ 4 MII ➡️ ❄️ 6CA 🧘FET?
    29.06 - NATURALS ⏸️ 😭 🪄 30.06 501,42 mIU/ml, 02.07 1376,78 mIU/ml
    11.03.2026 - GG 🩷 40+6 🥹 3500 g, 55 cm
    age.png
  • kropka27 Autorytet
    Postów: 725 1809

    Wysłany: 6 listopada 2023, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfry, kciuki zaciskam najmocniej na świecie! 🤞🤞🤞

    Pfry lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶 od 09.2021

    📅 08.2023 IVF
    Mamy: ❄️3.2.1❄️5.2.2

    25.10. Transfer❄️5.1.1 🧚‍♀️
    29.10 ⏸️✨
    31.10 Beta 36🧚‍♀️
    02.11 Beta 112 😍
    06.11 Beta 950 🚀
    14.11 5+4, pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym
    29.11 7+5, 1.57cm Dzidziulka z pięknym ❤️
    29.12 USG prenatalne, niskie ryzyka, 6cm Bąbla 🧸
    29.06.24 👶3300g, 53 cm 🩵

    age.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8962 18003

    Wysłany: 6 listopada 2023, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfry wrote:
    Kilka pytań się pojawiło więc odpowiadam zbiorczo - nie wiem jak tam mój stan zapalny 🫣

    Niestety tutaj mnie zawiódł NFZ, bo myślałam że skoro wszystko w szpitalu w ramach programu załatwiałam od ręki - przy czym musiałam się pojawić osobiście na umawianie - tak na kontrolną biopsję miałam termin na 3 cykl po leczeniu... 🫠 Dramat.
    Więc w tym cyklu leczyłam jeszcze grzybka, bo coś mocno mi dokuczało. Leczenie skończyłam akurat na dni płodne - czy coś z tego będzie, nie wiem. Moje nastawienie psychiczne teraz jest takie, że nic nie będzie 😑🥴
    W każdym razie w środę idę na posiewy bakteriologiczne i mykologiczne, liczę, że wyniki będą korzystne 🤞 no i jak dostanę miesiączkę to umawiam prywatnie biopsję endometrium.
    Psychicznie się sypię niestety, bo mocno mnie stresuje ta całą sytuacja. Eh, nie będę zamulać. Trzymajcie kciuki za posiewy i za to, żeby udało się zrobić biopsję 🤞 to takie krótkoterminowe plany, na najbliższe 3 tygodnie.
    Pfry kochana, nie oszczędza Cię ta sytuacja. 🥺 Wysyłam dużo ciepłych myśli, jak potrzebujesz to zawsze możesz nam tu pomarudzic i oczyścić w ten sposób głowę kochana. 💕
    Trzymam ogromne kciuki za pomyślne rozwiązanie tego wszystkiego!

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 5516 6259

    Wysłany: 7 listopada 2023, 06:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paprotka jak dla mnie wyniki super, nic tylko się cieszyć, do iui ten ruch według mnie aż tak nie przeszkadza, kciuki za pierwszą próbę ✊🏻✊🏻

    Siesiepy czyli plan na grudzień już masz grzybiaro 🙈
    W szoku jesteśmy serio, nigdy bym nie pomyślała o grzybach w takim miesiącu, ale człowiek całe życie się uczy.

    Bialek witam, pamiętam Cię z Twoich początków na forum, jeszcze z miesięcznych. Chyba wtedy miałaś jakąś miniaturkę związaną z boksem 🤔 ale czas leci… a gdzie za granicą się leczycie ?

    Lipcowa wczoraj miałam jakieś plastry na opryszczkę, ale mam wrażenie że jeszcze gorsza mi się po tym zrobiła i napuchła, po pracy kupiłam krem i smaruje, dzisiaj wjedzie też wit C.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2023, 06:09

    nick nieaktualny, Bialeekk lubią tę wiadomość

    5 lat walki o nasz cud 🌈
    11/2021 9/12 tc 💔

    🔸 IVF: 03/2024
    14/05 (N) I FET ❄️ cb ?
    15/06 (N) II FET ❄️ cb 💔
    13/08 (S) III FET ❄️ 5/7 tc 💔
    30/12 (S) IV FET ❄️ nieudany

    09/06 (S) V FET ❄️ 🌈🍀
    Nasza córeczka jest już z nami 💖
    20.02.2026 (39+2) CC 3790g 56 cm

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2023, 06:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfry, taka smutna nfz-owska rzeczywistość. Też mnie kiedyś zaskoczyli negatywnie, a ja zapomniałam się upomnieć. W sumie, zakładałam to jako oczywista rzecz. Po biopsji, gdzie wyszedł mi stan zapalany i jeszcze inne nieprawidłowości, w histeroskopii po jakimś czasie już nie zbadali materiału pod kątem zapalenia. Wiec nawet nie wiem czy przeszło. Rok później w histeroskopii tez nie. A wydawało mi się, że to powinno iść w pakiecie. Prywatnie by pewnie poszło :P
    Kciuki za wyniki. Cel już coraz bliżej 🤞

    Jo_anna próba już nie pierwsza hehe. Ale kiedyś to kiedyś. Inne wyniki, inne miejsce. Może to właśnie teraz będzie ta udana :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2023, 06:13

    Pfry, jo_ana lubią tę wiadomość

  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 3834 6070

    Wysłany: 7 listopada 2023, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Mam dobra motywację: jak widzę coś ciekawego albo coś czego jest dużo to robię zdjęcia i się dowiaduje bo a nuż będzie to super smaczny grzyb i znowu zrobię z nim 10 słoików. 😂

    No rosną w listopadzie, ba ja się dowiedziałam niedawno że nawet zimą rosną. 😱 Zamierzam chodzić, rozpisać sobie co u mnie rośnie w jakie miesiące i zbierać! Wystarczy że i tak mam krótki sezon grzybowy na te "popularne grzyby" bo latem jest u mnie tak sucho że nic nie rośnie, w październiku byliśmy raz na grzybach i potem znowu nas przysuszylo, dopiero teraz obrodziło ale teraz to już borowiki, kozaki, rydze itd. się kończą. 🙈

    Także kolekcja na pewno się powiększy sporo. A przynajmniej mam taką nadzieję. Gąski idę po was! 🔥

    Paprotka według mnie wyniki też miodzio, na taką ilość ponad normę i na taką ilość poprawnych pływaków to naprawdę sporo ich tam się rusza poprawnie. Przy IUI to nie powinien być według mnie problem.

    Kropka ekstra przyrost, widzę że leci ładnie do góry. 🥰

    Siesiepy ja czekam na relację zimowych grzybków. Będą ciekawe zdjęcia (mam nadzieje) śnieg i grzebki 😁😊

    👱‍♀️ 29lat
    ▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 31lat
    ▪️ C1

    💙Baby B 2024

    Zaczynamy nową przygodę? 🥹
    preg.png
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3470 8528

    Wysłany: 7 listopada 2023, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Białek ❤️ Wracasz jak zwykle z przytupem, konkretnym planem, widać, że gotowa do walki 🥹🔥 Co z tą przepukliną? W sensie wchłonęło się, miałaś jakieś rehabilitacje? I opowiadaj jak tam w pracy, zmieniłaś czy dalej grajdołek? 😉

    Paprotka, jak dla mnie też dobre wyniki, szczególnie pod IUI 🤞

    Pfry, trzymam bardzo mocno kciuki za posiewy i biopsję ✊✊

    Siesiepy, może Lipcowa nie ma aż takiego niedoboru cukru jak ja 😅 Ja po prostu zamierzam zabrać mleko w tubce, bo to chyba najsłodsza, najbardziej zamulająca rzecz jaka mi przyszła do głowy, a pół roku cukrowego detoksu to zdecydowanie za długo dla mnie 😅

    Lipcowa, super, że tak rośniecie 😍 Kiedy połówkowe? I zgadzam się, że ani się obejrzysz, a trzeba będzie się zbierać do porodu 😂

    Paprota, mam nadzieję, że ludzie jednak wrócą zaraz do pracy i będzie lepiej ❤️‍🩹 Dobrze, że chociaż mąż się ogarnął ❤️

    Mart, super słyszeć, że u Was lepiej ❤️ Mam nadzieję, że tak już zostanie na kolejne lata 🤞🍀

    Naprodukowałyście w ten poniedziałek, nadrobiłam wszystko, ale już nie pamiętam co komu miałam odpisać 😅

    Miłego dnia, Dinusie ❤️☀️

    nick nieaktualny, Paprota9418, Mart768, Lipcowa, Pfry, Bialeekk lubią tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 5516 6259

    Wysłany: 7 listopada 2023, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paprotka17 wrote:

    Jo_anna próba już nie pierwsza hehe. Ale kiedyś to kiedyś. Inne wyniki, inne miejsce. Może to właśnie teraz będzie ta udana :D

    Faktycznie nie spojrzałam wcześniej w stopkę, gapa ze mnie 🙈 kurcze u Was te starania trwają już mega długo 🥺 nie pogłębiałaś diagnostyki o immunologie ? Może biopsja endometrium z cd138 by się przydała ? Często się zdarza, że stan zapalny to ukryta przyczyna.

    5 lat walki o nasz cud 🌈
    11/2021 9/12 tc 💔

    🔸 IVF: 03/2024
    14/05 (N) I FET ❄️ cb ?
    15/06 (N) II FET ❄️ cb 💔
    13/08 (S) III FET ❄️ 5/7 tc 💔
    30/12 (S) IV FET ❄️ nieudany

    09/06 (S) V FET ❄️ 🌈🍀
    Nasza córeczka jest już z nami 💖
    20.02.2026 (39+2) CC 3790g 56 cm

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2023, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jo_ana wrote:
    Faktycznie nie spojrzałam wcześniej w stopkę, gapa ze mnie 🙈 kurcze u Was te starania trwają już mega długo 🥺 nie pogłębiałaś diagnostyki o immunologie ? Może biopsja endometrium z cd138 by się przydała ? Często się zdarza, że stan zapalny to ukryta przyczyna.
    Miałam te biopsje. Z tym że była robiona po procedurze IVF i cb, nie wiem czy to miało znaczenie dla wyniku. Wtedy właśnie wyszedł m.in. stan zapalny. To byl styczen. Dostałam antybiotyk. Ale niestety na histeroskopii po trzech miesiącach tego nie sprawdzili ponownie. W maju się udało ale było puste jajo. Może rzeczywiście przeleczenie tego stanu było kluczem. Mam niedosyt że tego nie sprawdzili. Powoli zaczynamy wchodzi w immunologie. Problem jest w tym, że tam gdzie trafiałam to jest parcie na IVF, a na diagnostykę pogłębiona trochę machają. Więc szukamy sami.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2023, 08:53

  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 3834 6070

    Wysłany: 7 listopada 2023, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje szczęście za długo nie trwało...

    Mój M taka sierota, ze jak sprawdzał online wyniki to sprawdził na stare badanie bakterii tlenowych gdzie wyszły mu ujemne...

    ja dzisiaj wchodzę, żeby przesłać wyniki do lekarki a tam DODATNI aż mi się gorąco zrobiło słuchajcie
    łzy w oczach, ledwo co w pracy się opanowałam


    inna pochodna tego co miał ale nadal LICZNE

    wysłałam razem z morfologią podniesioną do lekarki, zobaczę co powie..... chodź mam z tyłu głowy jak mówiła "dopóki bakterie nie będą wybite do to IUI nie podchodzimy"


    KURWICA MNIE ZALEJE!🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2023, 09:15

    👱‍♀️ 29lat
    ▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 31lat
    ▪️ C1

    💙Baby B 2024

    Zaczynamy nową przygodę? 🥹
    preg.png
  • Kil Autorytet
    Postów: 713 1417

    Wysłany: 7 listopada 2023, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosis wrote:

    Kil, a jak u Was? Idzie chociaż ku lepszemu?

    Szczerze to chwilowo się poddałam... W sensie w oczach K. pewnie wszystko jest ok, a w środku to muszę chyba się udać do jakiegoś psychologa czy coś...=) Tak jak pisała Mart i reszta dziewczyn - kłótnie są "ważne" w związku, ale słowa wypowiedziane w trakcie zostają na długo =) i tak jest w tym przypadku...

    P.S. Witaj "w domu" Bialek!=)

    Ona: 35
    On: 32

    16.01.2024 - 13 dpo - ⏸️🫶
    17.01.2024 - beta-HCG: 189 mlU/ml, Prog 26,1 ng/ml
    19.01.2024 - beta-HCG: 565 mlU/ml, Prog 21,7 ng/ml <3
    01.02.2024 - 0,42 cm mikro człowieczka <3 6t1d
    22.02.2024 - 2,4 cm Miśka <3 9w1d
    18.03.2024 - prenatalne Łódź
    21.03.2024 - kolejna wizyta


    preg.png
‹‹ 392 393 394 395 396 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ