Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu staraczki co dzieci nie mają 👫🏻 usiądą na dłużej i porozmawiają 💅
Odpowiedz

Tu staraczki co dzieci nie mają 👫🏻 usiądą na dłużej i porozmawiają 💅

Oceń ten wątek:
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1419 4110

    Wysłany: 29 stycznia, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    😂😂

    15 EH, resztę miałam zbunkrowana z czasów naturalnych starań, ale planuję dokupić jutro facelle 😆 a betę pewnie w sobotę.

    Mam te z EH w koszyku na amazonie. Ale w wersji 20 i 40 sztuk 🤪 pewnie kupię te 40, bo się bardziej opłaca hehe

    To czekamy do soboty. Daj znać jak jutrzejsze kreseczki 🍀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia, 21:52

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • Pelasia30 Autorytet
    Postów: 1290 893

    Wysłany: 29 stycznia, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Na razie nieśmiało wysyłam, bo nadal się boję, że testy robią mnie w jajo… 🙈 z wieczornego sika.

    IMG-1747.jpg IMG-1758.jpg

    O kurcze Aszin 🤩 konkretne krechy! Jeny, trzymam kciuki za dalszy dobry rozwój! 🍀🍀🍀🍀 I za betę!

    aszin lubi tę wiadomość

    🔸Starania od 03.2023r.
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    🔸Hashimoto + hipoglikemia reaktywna (letrox + glucophage)
    🔸AMH 7,17 (04.25r.)
    🔸PCO (metaboliczny)
    🔸Późne owulacje
    🔸Badanie nasienia + posiew✅

    ▪️07.25 histeroskopia + kolposkopia (usunięte mikropolipy) + leczenie stanu zapalnego
    ▪️09.25 drożność jajowodów ✅
    ▪️10.25-12.25 stymulacja aromek ❌

    𝟎𝟏.𝟐𝟎𝟐𝟔 𝐈𝐕𝐅 💉
    02.26 -> 4❄️❄️❄️❄️
    03.26 FET🍍-> 💔
    04.26 FET 🍍-> 💔

    KIR AA - brak kirów implantacyjnych ❌
    Trombofilia ✅
  • White1 Autorytet
    Postów: 2029 4673

    Wysłany: 29 stycznia, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Na razie nieśmiało wysyłam, bo nadal się boję, że testy robią mnie w jajo… 🙈 z wieczornego sika.

    IMG-1747.jpg IMG-1758.jpg
    Aszin, jesteś w ciąży 💕✨️ zapisuję na pierwszej stronie 🥰

    aszin, Morgo lubią tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 388 351

    Wysłany: 30 stycznia, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszin, aż mi się oczy otworzyły szeroko 🙌🏻🥳🥳!
    Karczoch, kciuki zaciśnięte 🌸!

    karczoch321 lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
  • stokroteczka25 Autorytet
    Postów: 485 423

    Wysłany: 30 stycznia, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszin, cudowna wiadomość, kreska pięknie ciemnieje 😍 trzymam kciuki za bete 🍀🤞

    👩‍❤️‍👨 34&35
    🍀 poważne starania od 04.2025, wcześniej ponad rok bez zabezpieczenia

    👦 Walka o popraww nasienia
    Koncentacja 6,8 mln/ml ➡️ 28,7 mln/ml ➡️ 34mln/ml
    Liczba plemnikow: 20,5 mln ➡️ 66 mln ➡️ 48mln
    Ruch postepowy: 7,0% ➡️ 15,5% ➡️ 17%
    Morfologia 0% ➡️ 2%

    Fragmentacja 10%, test hba - 68%

    03.2026 IUI ❌️

    Maj 2026 - kwalifikacja IVF
    Czerwiec 2026 - start stymulacji

    Suple 💊
    prenacaps multi, DHA, inozytol, ubichinol, witamina D
  • stokroteczka25 Autorytet
    Postów: 485 423

    Wysłany: 30 stycznia, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karczoch321 wrote:
    Dziękuję dziewczyny!! Z taką obstawą kciuków musi być dobrze 🤩 jestem dobrej myśli co do jutra 🍀

    I ja dołączam do mocno zaciśnietych kciuków za punkcje, powodzenia🍀🤞

    karczoch321 lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 34&35
    🍀 poważne starania od 04.2025, wcześniej ponad rok bez zabezpieczenia

    👦 Walka o popraww nasienia
    Koncentacja 6,8 mln/ml ➡️ 28,7 mln/ml ➡️ 34mln/ml
    Liczba plemnikow: 20,5 mln ➡️ 66 mln ➡️ 48mln
    Ruch postepowy: 7,0% ➡️ 15,5% ➡️ 17%
    Morfologia 0% ➡️ 2%

    Fragmentacja 10%, test hba - 68%

    03.2026 IUI ❌️

    Maj 2026 - kwalifikacja IVF
    Czerwiec 2026 - start stymulacji

    Suple 💊
    prenacaps multi, DHA, inozytol, ubichinol, witamina D
  • Pelasia30 Autorytet
    Postów: 1290 893

    Wysłany: 30 stycznia, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karczoch, mocne 🤞🤞🍀🍀

    Aszin, jak dzisiaj tescik? 🤩

    karczoch321 lubi tę wiadomość

    🔸Starania od 03.2023r.
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    🔸Hashimoto + hipoglikemia reaktywna (letrox + glucophage)
    🔸AMH 7,17 (04.25r.)
    🔸PCO (metaboliczny)
    🔸Późne owulacje
    🔸Badanie nasienia + posiew✅

    ▪️07.25 histeroskopia + kolposkopia (usunięte mikropolipy) + leczenie stanu zapalnego
    ▪️09.25 drożność jajowodów ✅
    ▪️10.25-12.25 stymulacja aromek ❌

    𝟎𝟏.𝟐𝟎𝟐𝟔 𝐈𝐕𝐅 💉
    02.26 -> 4❄️❄️❄️❄️
    03.26 FET🍍-> 💔
    04.26 FET 🍍-> 💔

    KIR AA - brak kirów implantacyjnych ❌
    Trombofilia ✅
  • Morgo Autorytet
    Postów: 817 1564

    Wysłany: 30 stycznia, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszin - 😍😍 trzymam mocno, mocno kciukasy za Was. Dajesz innym nadzieję :)

    White - hahah, to mało pocieszające. Jak pójdę na drugie pobranie 7 dpo to będę prosić o wydanie wyników. W ostateczności jeśli w jakimś momencie podjęlibyśmy decyzję o rezygnacji z udziału to no już muszą je wydać zgodnie z prawami pacjenta. Położna powiedziała że wydadzą doooopiero jak wszystkie badania zostaną wykonane (czyli wizyta u gina i drożność za kilka mscy XD).

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
  • White1 Autorytet
    Postów: 2029 4673

    Wysłany: 30 stycznia, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo wrote:
    Aszin - 😍😍 trzymam mocno, mocno kciukasy za Was. Dajesz innym nadzieję :)

    White - hahah, to mało pocieszające. Jak pójdę na drugie pobranie 7 dpo to będę prosić o wydanie wyników. W ostateczności jeśli w jakimś momencie podjęlibyśmy decyzję o rezygnacji z udziału to no już muszą je wydać zgodnie z prawami pacjenta. Położna powiedziała że wydadzą doooopiero jak wszystkie badania zostaną wykonane (czyli wizyta u gina i drożność za kilka mscy XD).
    Jest jeszcze gorzej - lekarka stwierdziła, że mogę iść do labu po wyniki podstawowego seminogramu, leciałam na drugi koniec budynku, 3 piętra wyżej po wynik, a tam mi powiedzieli, że oni nie mogą go wydać i tylko lekarz może, więc leciałam z powrotem, po czym czekałam, żeby wejść między pacjentkami i dopiero tam mi przy lekarce wydrukowali. Na recepcji można zapomnieć, a na wydanie dokumentów zazwyczaj trzeba prośbę papierową lub mailową i mają miesiąc na wydanie jeśli dobrze kojarzę 😅

    Morgo lubi tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Imazolka Autorytet
    Postów: 542 514

    Wysłany: 30 stycznia, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko co dają za darmo to takie problemy. Dlatego wolę czasami iść i zapłacić i mieć święty spokój 😅
    Chociaż dzwonili do mnie z tej ankiety z moje zdrowie, że mam jeszcze morfologię rozszerzoną i mocz do badania za darmo, to we wtorek idę. I tak muszę morfologię zrobić do histero. Chociaż nie wiem po co, bo wcześniej nie wymagali xd

    Dudu13, Morgo lubią tę wiadomość

    Starania od 09/23
    Z pomocą medyczną od 01/25

    AMH: 5,5 - PCOS ❌
    MUCh✅
    Drożność z lipiodolem ✅
    Pasożyty ✅
    Białka C i S ✅
    KIR 2DS2, 2DS4 obecne
    Endometrioza, adenomioza ❌
    Podwyższone komórki NK ❌
    Kariotypy ✅

    ⏳ stymulacja
  • Marty.Na Autorytet
    Postów: 557 646

    Wysłany: 30 stycznia, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam wyniki
    Progesteron 29,20
    Beta 45,20 🥹

    Dudu13, White1, cysterka95, Gnom, kropka_aga, Malineczka, Siasi, snieżka, stokroteczka25, Pacynka, Choinka123, Morgo, Olalexa, ferrytynka25 lubią tę wiadomość

    31🙆🏻‍♀️ 33🧔🏼

    Starania od 10.24'

    ♂️:
    Łuszczyca (Daivobet)

    💊
    Omega3, Witamina D, Magnez, Ten Fertil ON, Witaminy ADEK, Ubiquinol 200, Witamina B12

    🔬
    Rozszerzone badanie nasienia + fragmentacja DNA plemników + test HBA ⏳

    ♀️
    Przewlekłe nieaktywne zapalenie żołądka, subkliniczna niedoczynność tarczycy (Euthyrox 50), PCOS (w trakcie diagnozy)

    💊
    Witamina D, Omega 3, Magnez, Witamina B6 i B12, Aktywny kwas foliowy Neofolic, NAC 600, Ubiquinol 200, Prena Caps Ovi, Zioła Ojca Grzegorza

    🔬
    Trombofilia wrodzona (m. cz. V Leiden, m. MTHFR, m. PAI-1), KIR ⏳

    Beta HCG:
    08.03.25- 68.60
    10.03.25- 104.60
    12.03.25- 147.50
    14.03.25- 216.60
    19.03.25- 1036.60
    20.03.25- 1313.30
    02.04.25 - zabieg abrazji, 8tc 💔

    preg.png
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 388 351

    Wysłany: 30 stycznia, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marty.Na wrote:
    Dziewczyny, mam wyniki
    Progesteron 29,20
    Beta 45,20 🥹

    Jej, super 😻 ciałko żółte leci po swoje 🙌🏻

    Marty.Na lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
  • White1 Autorytet
    Postów: 2029 4673

    Wysłany: 30 stycznia, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marty.Na wrote:
    Dziewczyny, mam wyniki
    Progesteron 29,20
    Beta 45,20 🥹
    Te ciąże to chyba zaraźliwe 🤭 cudowne wieści, gratulacje dla was 💕

    Marty.Na, Morgo lubią tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1339 2870

    Wysłany: 30 stycznia, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin, Marty.Na - serducho się cieszy 😍 oby wszystko dalej szło zdrowo i spokojnie 😊

    karczoch - również trzymam kciuki! 🍀 Niech ta fala dobrych wiadomości nas niesie dalej

    Marty.Na, karczoch321 lubią tę wiadomość

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024 (4 stymulacje Lametta + Ovitrelle, przerwane przez operację ŻPN)

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage + dieta niski IG + suple
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    🧬 PAI1 tylko hetero;
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 mln/ml ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________

    aktualnie na tapecie:
    ▪️podwyższenie ferrytyny
    ▪️KIR AA - konsultacja immuno 25.06 📅
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    cudzie trwaj 🥹
  • Gnom Autorytet
    Postów: 666 1343

    Wysłany: 30 stycznia, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszin, Marty.Na - wielkie gratulacje ❤️

    Marty.Na lubi tę wiadomość

    👒30 🎩36 🐶~7

    Od 03.2025

    6cs - CB 5tc

    🔸PCOS
    🔸Insulinooporność (ogarnięta)
    🔸Niedoczynność tarczycy

    Polip endometrialny wycięty 👍

    preg.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3941 5406

    Wysłany: 30 stycznia, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna gratulacje! Trzymam mocno kciuki, pamietam Cię z watku miesięcznego, bardzo się cieszę, ze się znow udalo, niech kropek rośnie w siłę <3

    Oby dobre wieści się utrzymywały i duzo testów pokazało dwie kreseczki <3 kazdej z Was tego życzę :)

    Nadal Was podczytuję i śledzę wasze starania w szczegolnosci dziewczyn z miesięcznych wątków :)

    White1, Marty.Na, Dżozu lubią tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Siasi Autorytet
    Postów: 769 3222

    Wysłany: 30 stycznia, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszin, Martyna - Tak bardzo się cieszę. Ściskam mocno kciuki, wysyłam wiruski i życzę powodzenia na najbliższe 8 miesięcy 🦠🤞

    White, Karczoch, Pelasia i reszta ekipy IVF. Dziewczyny zaciskam za Was kciuki, codziennie poczytuje, myślę o Was i jestem sercem z Wami. Każdy dzień przybliża Was do celu i nie poddawajcie się, bo warto.

    Buziaki dla całego wątku.

    White1, Pelasia30, Marty.Na, Dudu13, Pacynka, karczoch321, cysterka95, Olalexa, Dżozu lubią tę wiadomość

    🧩 starania od 7.2024
    ⏸️ 04.2025
    💔 05.2025 9tc 👼

    ⏸️ 08.2025
    🦋 15.09 pierwsze USG- CRL 5,3mm i 🫀
    🦋 17.10 (11t2d) SANCO Nipt- zdrowa DZIEWCZYNKA 🙏🏻
    🦋 22.10 (12t1d) USG prenatalne- 5.6cm zdrowej córeczki
    🦋 17.12 (20tc)- USG połówkowe, 340g zdrowej Księżniczki
    🦋 19.02 (29t2d)- USG 3 trymestru- 1313 gram zdrowej córeczki
    27.04 Planowe CC 🩷
    preg.png
  • Marty.Na Autorytet
    Postów: 557 646

    Wysłany: 30 stycznia, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    Martyna gratulacje! Trzymam mocno kciuki, pamietam Cię z watku miesięcznego, bardzo się cieszę, ze się znow udalo, niech kropek rośnie w siłę <3

    Oby dobre wieści się utrzymywały i duzo testów pokazało dwie kreseczki <3 kazdej z Was tego życzę :)

    Nadal Was podczytuję i śledzę wasze starania w szczegolnosci dziewczyn z miesięcznych wątków :)
    Dziękuję! ❤️❤️
    Wszystkim wam dziewczyny dziękuję. Na razie się nie nskrecam, podchodzę do wszystkiego na chłodno 😌

    31🙆🏻‍♀️ 33🧔🏼

    Starania od 10.24'

    ♂️:
    Łuszczyca (Daivobet)

    💊
    Omega3, Witamina D, Magnez, Ten Fertil ON, Witaminy ADEK, Ubiquinol 200, Witamina B12

    🔬
    Rozszerzone badanie nasienia + fragmentacja DNA plemników + test HBA ⏳

    ♀️
    Przewlekłe nieaktywne zapalenie żołądka, subkliniczna niedoczynność tarczycy (Euthyrox 50), PCOS (w trakcie diagnozy)

    💊
    Witamina D, Omega 3, Magnez, Witamina B6 i B12, Aktywny kwas foliowy Neofolic, NAC 600, Ubiquinol 200, Prena Caps Ovi, Zioła Ojca Grzegorza

    🔬
    Trombofilia wrodzona (m. cz. V Leiden, m. MTHFR, m. PAI-1), KIR ⏳

    Beta HCG:
    08.03.25- 68.60
    10.03.25- 104.60
    12.03.25- 147.50
    14.03.25- 216.60
    19.03.25- 1036.60
    20.03.25- 1313.30
    02.04.25 - zabieg abrazji, 8tc 💔

    preg.png
  • Marty.Na Autorytet
    Postów: 557 646

    Wysłany: 30 stycznia, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    Martyna gratulacje! Trzymam mocno kciuki, pamietam Cię z watku miesięcznego, bardzo się cieszę, ze się znow udalo, niech kropek rośnie w siłę <3

    Oby dobre wieści się utrzymywały i duzo testów pokazało dwie kreseczki <3 kazdej z Was tego życzę :)

    Nadal Was podczytuję i śledzę wasze starania w szczegolnosci dziewczyn z miesięcznych wątków :)
    A Ty jsk się czujesz? Widzę po stopce, że wszystko super ❤️

    kropka_aga lubi tę wiadomość

    31🙆🏻‍♀️ 33🧔🏼

    Starania od 10.24'

    ♂️:
    Łuszczyca (Daivobet)

    💊
    Omega3, Witamina D, Magnez, Ten Fertil ON, Witaminy ADEK, Ubiquinol 200, Witamina B12

    🔬
    Rozszerzone badanie nasienia + fragmentacja DNA plemników + test HBA ⏳

    ♀️
    Przewlekłe nieaktywne zapalenie żołądka, subkliniczna niedoczynność tarczycy (Euthyrox 50), PCOS (w trakcie diagnozy)

    💊
    Witamina D, Omega 3, Magnez, Witamina B6 i B12, Aktywny kwas foliowy Neofolic, NAC 600, Ubiquinol 200, Prena Caps Ovi, Zioła Ojca Grzegorza

    🔬
    Trombofilia wrodzona (m. cz. V Leiden, m. MTHFR, m. PAI-1), KIR ⏳

    Beta HCG:
    08.03.25- 68.60
    10.03.25- 104.60
    12.03.25- 147.50
    14.03.25- 216.60
    19.03.25- 1036.60
    20.03.25- 1313.30
    02.04.25 - zabieg abrazji, 8tc 💔

    preg.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3941 5406

    Wysłany: 30 stycznia, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marty.Na wrote:
    A Ty jsk się czujesz? Widzę po stopce, że wszystko super ❤️
    Wszystko ok, dziękuję :) urodziłam w 37 tc 😊 młody rośnie jak na drożdżach, za chwilę kończę połóg, najgorsze 2 pierwsze tygodnie po porodzie, później z górki z samopoczuciem :)

    Marty.Na lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
‹‹ 248 249 250 251 252 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowy rok - Nowy plan na świadomą ciążę. Kluczowe 90 dni przed poczęciem czyli jak świadomie przygotować organizm.

Nowy Rok sprzyja planom, nowym początkom i drobnym decyzjom, które z czasem mają realne znaczenie. To także dobry moment, by świadomie przygotować organizm do ciąży - spokojnie, bez presji i krok po kroku. Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników zaleca suplementację folianów co najmniej 12 tygodni przed planowaną koncepcją1, aby umożliwić osiągnięcie ich optymalnego poziomu w organizmie. Dlatego wspólnie z Partnerem Akcji Femibion zachęcamy do rozpoczęcia 90-dniowego planu przygotowania organizmu przed poczęciem. Twoje codzienne wybory dziś mogą mieć znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka w przyszłości.2 Sprawdź naszą noworoczną checklistę i zobacz, jak świadomie przygotować się do ciąży jeszcze przed pojawieniem się dwóch kresek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ