Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu staraczki co dzieci nie mają 👫🏻 usiądą na dłużej i porozmawiają 💅
Odpowiedz

Tu staraczki co dzieci nie mają 👫🏻 usiądą na dłużej i porozmawiają 💅

Oceń ten wątek:
  • Malineczka Autorytet
    Postów: 275 244

    Wysłany: 16 lutego, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zaglądałam tutaj przez weekend bo miałam gościu i latałam tylko za nimi, gotowanie i sprzątanie.
    Dzisiaj nadrabiam i takie wiadomości. Śnieżka, White ogromne gratulacje dziewczyny, ściskam mocno ❤️❤️🥰 ale mi zrobiłyście dzień! :)

    White1, snieżka lubią tę wiadomość

    Wiek 29&30
    09/2024 odstawienie AH po 4 latach
    starania na poważnie od 03/2025

    - stwierdzone PCOS, hiperprolaktynemia czynnościowa
    - 2 x stymulacja Aromek (04,05.2025)
    - badanie drożności jajowodów - oba drożne 06.2025
    - 3 x stymulacja clostybegyt (07,08, 09.3025)

    - 1 IUI listopad 2025 (stymulacja Aromek) nieudana
    - 2 IUI grudzień 2025 (stymulacja Aromek) nieudana
    - 3 IUI styczeń 2026 (stymulacja Aromek) nieudana
    — 4 IUI luty 2026 (stymulacja Aromek) nieudana ———————————————-
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1817 2123

    Wysłany: 16 lutego, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White, gratuluję! Jesteś w ciąży! 😍

    U mnie przyrost po dwóch dniach z 57 na 232,5 🥹

    White1, Imazolka, Malineczka, aszin, PA, Aga_92, Dudu13, NinaB, stokroteczka25, Morgo, Choinka123, cysterka95, Marty.Na, kropka_aga, Mardotka, Belia, ferrytynka25, Pelasia30, Lisik, Pacynka, Gnom, Jupiter, Siasi lubią tę wiadomość

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 391 353

    Wysłany: 16 lutego, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wasze bety nastrajają ostro 🤞🌸💪

    snieżka lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
  • stokroteczka25 Autorytet
    Postów: 485 423

    Wysłany: 16 lutego, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    snieżka wrote:
    White, gratuluję! Jesteś w ciąży! 😍

    U mnie przyrost po dwóch dniach z 57 na 232,5 🥹

    Cudownie 😍 bardzo sie ciesze, niech kropek rosnie 🙂

    Morgo, snieżka lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 34&35
    🍀 poważne starania od 04.2025, wcześniej ponad rok bez zabezpieczenia

    👦 Walka o popraww nasienia
    Koncentacja 6,8 mln/ml ➡️ 28,7 mln/ml ➡️ 34mln/ml
    Liczba plemnikow: 20,5 mln ➡️ 66 mln ➡️ 48mln
    Ruch postepowy: 7,0% ➡️ 15,5% ➡️ 17%
    Morfologia 0% ➡️ 2%

    Fragmentacja 10%, test hba - 68%

    03.2026 IUI ❌️

    Maj 2026 - kwalifikacja IVF
    Czerwiec 2026 - start stymulacji

    Suple 💊
    prenacaps multi, DHA, inozytol, ubichinol, witamina D
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1339 2870

    Wysłany: 16 lutego, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White, śnieżka gratuluję pięknych bet 🥰 życzę nam wszystkim takich 😅

    snieżka lubi tę wiadomość

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024 (4 stymulacje Lametta + Ovitrelle, przerwane przez operację ŻPN)

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage + dieta niski IG + suple
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    🧬 PAI1 tylko hetero;
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 mln/ml ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________

    aktualnie na tapecie:
    ▪️podwyższenie ferrytyny
    ▪️KIR AA - konsultacja immuno 25.06 📅
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    cudzie trwaj 🥹
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1339 2870

    Wysłany: 16 lutego, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do testów easy home to mam wrażenie, że strasznie dużo zależy od partii. Mialam 3 opakowania (powiedz jak długo się starasz nie mówiąc 🤡) - pierwsze w zestawie z owulacyjnymi, drugie tylko ciążowe i teraz też tylko ciążowe.

    Po pierwszym byłam zachwycona bo jak wychodziła biel to czyściutka, nie było żadnej wątpliwości. Te z drugiego opakowania były baardzo czułe, jak badałam nimi wypłukiwanie Ovitrelle to pięknie pokazywały z dnia na dzień i potrafiły mi pokazać cień przy wyniku bety z laboratorium 3,5 🙃 to jednocześnie zaleta i wada.
    A obecne opakowanie jest jakieś inne i kurde pomazują mi chamski evap line za każdym razem. Ale są tanie i dużo w opakowaniu

    Morgo lubi tę wiadomość

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024 (4 stymulacje Lametta + Ovitrelle, przerwane przez operację ŻPN)

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage + dieta niski IG + suple
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    🧬 PAI1 tylko hetero;
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 mln/ml ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________

    aktualnie na tapecie:
    ▪️podwyższenie ferrytyny
    ▪️KIR AA - konsultacja immuno 25.06 📅
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    cudzie trwaj 🥹
  • Marty.Na Autorytet
    Postów: 560 647

    Wysłany: 16 lutego, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja tylko napiszę, że my dziś byliśmy na wizycie i widzieliśmy jak bije serduszko 🥹 nie mogliśmy posłuchać, bo mogłoby to zaszkodzić na tak wczesnym etapie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego, 18:52

    snieżka, Imazolka, Belia, White1, Choinka123, cysterka95, stokroteczka25, Dudu13, PA, Pelasia30, Olalexa, Lisik, Pacynka, Gnom, Jupiter, Morgo, ferrytynka25, Siasi lubią tę wiadomość

    31🙆🏻‍♀️ 33🧔🏼

    Starania od 10.24'

    ♂️:
    Łuszczyca (Daivobet)

    💊
    Omega3, Witamina D, Magnez, Ten Fertil ON, Witaminy ADEK, Ubiquinol 200, Witamina B12

    🔬
    Rozszerzone badanie nasienia + fragmentacja DNA plemników + test HBA ⏳

    ♀️
    Przewlekłe nieaktywne zapalenie żołądka, subkliniczna niedoczynność tarczycy (Euthyrox 50), PCOS (w trakcie diagnozy)

    💊
    Witamina D, Omega 3, Magnez, Witamina B6 i B12, Aktywny kwas foliowy Neofolic, NAC 600, Ubiquinol 200, Prena Caps Ovi, Zioła Ojca Grzegorza

    🔬
    Trombofilia wrodzona (m. cz. V Leiden, m. MTHFR, m. PAI-1), KIR ⏳

    Beta HCG:
    08.03.25- 68.60
    10.03.25- 104.60
    12.03.25- 147.50
    14.03.25- 216.60
    19.03.25- 1036.60
    20.03.25- 1313.30
    02.04.25 - zabieg abrazji, 8tc 💔

    preg.png
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1817 2123

    Wysłany: 16 lutego, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna, ale super! 😍 Na pewno to był cudowny widok ❤️

    Marty.Na lubi tę wiadomość

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • Mardotka Autorytet
    Postów: 359 488

    Wysłany: 16 lutego, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @white gratulacje , po tych dwóch latach to musi być cudowne uczucie ❤️

    White1, Jupiter lubią tę wiadomość

    👩35 👨40
    23 cs o pierwszego maluszka
    Subkliniczna niedoczynność tarczycy ➡️ letrox 50

    USG ✅ Cytologia ✅ MUCHa ✅
    TSH 2,2
    AMH 1.72 (09.25) 1.67 (04.26)
    Żelazo - 118
    Ferrytyna - 38
    D3 - 62
    B12 - 504
    Glukoza - 96
    Insulina - 7
    Kwas foliowy - 17
    Homocysteina - 10,9❗️
    MTHFR C677T homo
    Sono-HSG -prawy jajowód niedrożny
    🧔‍♂️
    Koncentracja: 23mln
    Całkowita liczba: 156mln
    Ruch A+B: 28%
    Morfologia: 0%🔻
    DFI: 22% 🔺
    Suple 💊
    D3 4000 , omega3 , B complex, koenzym Q10 , kolagen, probiotyki , NAC , Inozytol
  • Belia Autorytet
    Postów: 1628 4295

    Wysłany: 16 lutego, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White 😍♥️ jaś cudowna wiadomość. Jesteś w ciąży! Gratulacje! 🥂
    Śnieżka ale przyrost💪🏼. Możesz czuć się spokojna 😘

    White1, snieżka lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶🏼od 05.24

    08.24 cb 💔
    10.24 cb 💔
    03.26 cb 💔
    KWIECIEŃ 26 ciąża naturalna 🍀
    28.04.26 ⏸️ beta 16,9; 30.04 beta 24,4 (cb?); 04.05 beta 152,5 🥹; 06.05 beta 487,0; 08.05 beta 1590,0 🥹🙏🏼
    12.05 - na USG pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym 🐣
    20.05 👶🏼 z bijącym serduszkiem💓 CRL 0,74cm
    01.06 🧸 CRL 1,85cm i FHR 179
    15.06 👶 CRL 3,56cm i FHR 171

    preg.png

    👩🏼‍💼 94| AMH 2,58, LH, FSH, kariotyp ✅ brak zespołu antyfosfolipidowego, brak trombofilii, owulacje regularne, niski progesteron i estradiol po owulacji.
    👨🏽‍💼 94| HBA, DFI, kariotyp ✅ obniżone parametry nasienia (ilość i ruch).

    12.25 IUI ❌
    01-03.26 👨🏽‍💼 kuracja Ovaleap/Eutrig
    🍀04.26 kwalifikacja IVF
  • Pelasia30 Autorytet
    Postów: 1290 893

    Wysłany: 16 lutego, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White, Śnieżka jeju, jeju! Jesteście w ciąży 😍 oficjalnie gratuluję i niech kropki zagoszczą się na 9 miesięcy 🍀

    Dudu pytałaś jaki prog brałam - luteinę dwie tabletki pod język więc niezbyt duża dawka.

    Karczoch, no cały czas jestem krok za Tobą 🤭 a kiedy masz wizytę?

    Stokroteczko mimo wszystko kciuki jeszcze za ten cykl 🤞

    Piszecie o testach, ja miałam paczkę easy home, ale został mi ostatni test i właśnie się zastanawiam czy zamawiać kolejna paczkę czy kupić te facelle w Rossmanie 😛 co do wybarwienia easy się nie wypowiem bo widziałam tylko biel 😶

    White1, snieżka, stokroteczka25, karczoch321 lubią tę wiadomość

    🔸Starania od 03.2023r.
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    🔸Hashimoto + hipoglikemia reaktywna (letrox + glucophage)
    🔸AMH 7,17 (04.25r.)
    🔸PCO (metaboliczny)
    🔸Późne owulacje
    🔸Badanie nasienia + posiew✅

    ▪️07.25 histeroskopia + kolposkopia (usunięte mikropolipy) + leczenie stanu zapalnego
    ▪️09.25 drożność jajowodów ✅
    ▪️10.25-12.25 stymulacja aromek ❌

    𝟎𝟏.𝟐𝟎𝟐𝟔 𝐈𝐕𝐅 💉
    02.26 -> 4❄️❄️❄️❄️
    03.26 FET🍍-> 💔
    04.26 FET 🍍-> 💔

    KIR AA - brak kirów implantacyjnych ❌
    Trombofilia ✅
  • kikix0o Autorytet
    Postów: 1062 2244

    Wysłany: 16 lutego, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaak, dziewczyny White1 i Śnieżka, gratuluję!! 😍❤️
    Cudownie 🥹

    snieżka, White1 lubią tę wiadomość

    💞 K. 29 | A. 29 + 🐶

    🌈 14.11.2025 ⏸️
    beta: 15 —> 79 —> 258 —> 1200 —> 6199
    🩷 04.12 – 6+3 jest serduszko 🥹 CRL 4,2 mm
    🩷 29.12 - 10+0 mamy 2.80cm bobasa 🥹 FHR 180
    🩷 14.01 - prenatalne, 5.70cm zdrowego bobasa
    🩷 26.01 - 8cm zdrowego chłopczyka
    🩷 20.02 - 227g szczęścia
    🩷 19.03 - połówkowe, 424g zdrowego bąbelka
    🩷 23.04 - 977g bobasa

    💊 acard • clexane • encorton • euthyrox • suple

    🕊️ 05.25 – 7tc 🕊️ 06.25 – cb 🕊️ 08.25 – cb

    🌿 hashimoto & niedoczynność
    🌸 ANA1/ANA3 (+) – podejrzenie tocznia
    🧬 PAI-1 4G/4G
    💓 POTS
    _____

    preg.png
  • Malineczka Autorytet
    Postów: 275 244

    Wysłany: 17 lutego, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kikix0o wrote:
    Taaak, dziewczyny White1 i Śnieżka, gratuluję!! 😍❤️
    Cudownie 🥹

    Kiki jak miło Cię tutaj słyszeć, co u Ciebie, jak się czujesz? :)

    kikix0o lubi tę wiadomość

    Wiek 29&30
    09/2024 odstawienie AH po 4 latach
    starania na poważnie od 03/2025

    - stwierdzone PCOS, hiperprolaktynemia czynnościowa
    - 2 x stymulacja Aromek (04,05.2025)
    - badanie drożności jajowodów - oba drożne 06.2025
    - 3 x stymulacja clostybegyt (07,08, 09.3025)

    - 1 IUI listopad 2025 (stymulacja Aromek) nieudana
    - 2 IUI grudzień 2025 (stymulacja Aromek) nieudana
    - 3 IUI styczeń 2026 (stymulacja Aromek) nieudana
    — 4 IUI luty 2026 (stymulacja Aromek) nieudana ———————————————-
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1419 4110

    Wysłany: 17 lutego, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelasia30 wrote:
    Karczoch, no cały czas jestem krok za Tobą 🤭 a kiedy masz wizytę?

    Piszecie o testach, ja miałam paczkę easy home, ale został mi ostatni test i właśnie się zastanawiam czy zamawiać kolejna paczkę czy kupić te facelle w Rossmanie 😛 co do wybarwienia easy się nie wypowiem bo widziałam tylko biel 😶

    Wizyta w piątek o 12 🤞

    To teraz nie wiem co z tymi easy - myślałam, że to większe pewniaki, a czytam tu, że opinie takie różne 😬
    Mi Facelle pokazywały cienie (różowe) i linie parowania, więc tak ogólnie nie do końca im ufam ;)
    No, ale jak znam siebie i swoje nakręcenie to pewnie ostatecznie i tak kupię te i te 🫠🤪

    Morgo lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1817 2123

    Wysłany: 17 lutego, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belia wrote:
    White 😍♥️ jaś cudowna wiadomość. Jesteś w ciąży! Gratulacje! 🥂
    Śnieżka ale przyrost💪🏼. Możesz czuć się spokojna 😘

    W pełni spokojna będę jak zobaczę serduszko. W poprzedniej ciąży mialam książkowe 2 przyrosty, a później coś się zatrzymało. Chociaż teraz mam zaskakująco dużo spokoju w sobie i nadzieję 🥹

    Jupiter, Dudu13, Morgo, Malineczka, Siasi lubią tę wiadomość

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • Morgo Autorytet
    Postów: 817 1564

    Wysłany: 17 lutego, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 11 dpo biel w facelle, także jestem praktycznie pewna że nic z tego. Mam teraz rollercoaster emocjonalny - była ulga i ekscytacja jak się zdecydowaliśmy że idziemy ku IVF, potem lęk jak to pogodzić z pracą, jak ochłonęłam to teraz wpadłam w smutek potestowy. Mąż za to jest przy myśleniu "nie ten miesiąc to kolejny", "nie naturalnie to IVF, nie wyjdzie w IVF to naturalnie" jakby totalnie się odciął od emocji akurat gdy potrzebuję wsparcia. No ale rozmawiamy o tym, że mamy różne strategie radzenia sobie.

    Gratuluję raz jeszcze dziewczyny, mimo wszystko cieszę się na dobre wieści u Was, bo dają nadzieję.

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 391 353

    Wysłany: 17 lutego, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo, tulę!
    Postawą męża godna podziwu i sama bym chciała tak myśleć

    Morgo lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
  • Aga_92 Autorytet
    Postów: 414 765

    Wysłany: 17 lutego, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morga tule i tak bardzo Cie rozumiem 🫂 moj tak samo ma taka wielka wiare jeszcze, gdy ja juz niestety nie :(
    5 marca mamy jeszcze wizyte w klinice z kontrolnymi badaniami, ale cudow sie nie spodziewam

    Morgo lubi tę wiadomość

    Starania od 03.2023
    Pierwsza wizyta w klinice: 11.2024
    👱‍♀️34 🧑40

    👱‍♀️🧑 hormony, homocysteina, trombofilia, morfologia, witaminy, lipidogram ✅️
    Amh: 1,440
    Tsh: 11.2024: 1.94 ➡️ 10.2025: 0.826
    IO: glukoza: 84 insulina: 12.20❌️
    DHEA-SO4: 11.2024: 394 ➡️ 10.2025: 319
    Prolaktyna: 11.2024: 21.3 ➡️ 10.2025: 6.4

    💊Fertilwoman plus, wit D 2000j, Estrovita skin, aspirin cardio, resweratrol, progesterone besins, dostinex, symformin, euthyrox
    Allo-MLR: 27,1%
    💉 accofil

    Drożność jajowodów plus podany lipiodol 03.2025 ➡️ oba drożne ✅️
    Cykle owulacyjne ✅️

    👱‍♀️biocenoza,MUCHa, bad. bakteryjne✅️
    🧑nasienie ✅️
    Ovitrelle 15x ❌️
    Letrozole Bluefish 8x ❌️

    w 41 cs pierwsze ⏸️ 24.04
    25.04 beta 225 27.04 beta 460 29.04 beta 829 30.04 beta 1200
    7.05 CRL 2,4mm z bijącym ❤️
    21.05 7+6 CRL 1,46 cm FHR 162 bpm 🍀
    9.06 4cm FHR 169 🧸
  • White1 Autorytet
    Postów: 2031 4676

    Wysłany: 17 lutego, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo mąż ma rację. Jak nie wychodzi taki, to w inny sposób, aż w końcu się uda 🩷
    Co nie wpływa na to, że masz prawo czuć smutek. Co miesiąc w każdym cyklu jest iskierka nadziei, że może tym razem się uda, która gaśnie z bielą na teście. Ale jestem przekonana, że prędzej czy później będziecie rodzicami 🩷

    Morgo lubi tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1419 4110

    Wysłany: 17 lutego, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi Morgo z powodu bieli.
    Mój mąż ma podobne podejście ;) ja nieraz chciałabym mieć coś przegadane na już-natychmiast na milion sposobów, a on wychodzi z założenia, że po co się martwić tym tu teraz, jak przyjdzie czas to będziemy się zastanawiać xd
    Tak samo ze staraniami - do samego końca wierzył, że uda się naturalnie i tak samo podchodzi teraz do ivf - przecież w końcu jakoś musi się udać 🧘

    Morgo lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
‹‹ 266 267 268 269 270 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ