Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu staraczki co dzieci nie mają 👫🏻 usiądą na dłużej i porozmawiają 💅
Odpowiedz

Tu staraczki co dzieci nie mają 👫🏻 usiądą na dłużej i porozmawiają 💅

Oceń ten wątek:
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1817 2123

    Wysłany: 17 lutego, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi Morgo 🫂 Jak najbardziej masz prawo czuć smutek. Pozwól go sobie wyrazić.
    Rozumiem też, że decyzja o IVF nie jest prosta, budzi wiele emocji i wątpliwości, ale ostatecznie może dać najpiękniejszy cud na świecie.
    Myślę też, że jeśli dziecko ma przyjść na świat drogą naturalną to tak się stanie. My już byliśmy umówieni na kwalifikacje do IVF i wtedy zaszłam w ciążę przed wizytą. Teraz byliśmy zapsiani na kwalifikacje do inseminacji i znów ciąża. Myślę, że nasze dziecko zdecydowało, że mamy nie korzystać z pomocy kliniki 😅
    Życzę Wam, żeby u Was było podobnie. Ewentualnie, żeby udało się po 1 transferze ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego, 17:46

    Morgo lubi tę wiadomość

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • stokroteczka25 Autorytet
    Postów: 485 423

    Wysłany: 17 lutego, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi Morgo, tule bardzo mocno 🫂 i mam ogromną nadzieje ze juz niedługo zobaczysz dwie kreski.
    Moj maz ma podobną postawę, a u mnie czas przed okresem to najgorsze dni, bo niby czlowiek wie, a zawsze sie łudzi i ma nadzieje. Oby kolejny cykl byl tym szczęśliwym 🍀

    Jupiter, Morgo, Mardotka lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 34&35
    🍀 poważne starania od 04.2025, wcześniej ponad rok bez zabezpieczenia

    👦 Walka o popraww nasienia
    Koncentacja 6,8 mln/ml ➡️ 28,7 mln/ml ➡️ 34mln/ml
    Liczba plemnikow: 20,5 mln ➡️ 66 mln ➡️ 48mln
    Ruch postepowy: 7,0% ➡️ 15,5% ➡️ 17%
    Morfologia 0% ➡️ 2%

    Fragmentacja 10%, test hba - 68%

    03.2026 IUI ❌️

    Maj 2026 - kwalifikacja IVF
    Czerwiec 2026 - start stymulacji

    Suple 💊
    prenacaps multi, DHA, inozytol, ubichinol, witamina D
  • Jupiter Autorytet
    Postów: 589 473

    Wysłany: 17 lutego, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo trzymaj sie! Solidaryzuje sie w bieli testu. Damy rade, przejdziemy przez to silniejsze.

    Morgo lubi tę wiadomość

    Ona:32
    AMH: 1.4 -> 2.2 ; KIR Bx;
    ❗️Tarczyca: Niedoczynność, Hashimoto
    ❗️Geny: Mthfr - homo , PAI-1 homo
    ❗️Adenomioza

    On: 33
    Morfo: 2% -> 4%- > 3% -> 3%
    MAR, HBA, MiOXYS - ✅ HLA-C C1C1
    ❗️DFI 26% -> 39% -> 5️⃣%❗️ŻPN IIIst

    10.2025 🔀 udrożniony jajowód+histeroskopia
    12.2025 💔 CB
    04.2026 ❌ IUI
    05.2026 ❌ IUI + Accofil
    06.2026 infekcja 🤷🏼‍♀️
  • aszin Autorytet
    Postów: 7430 16443

    Wysłany: 17 lutego, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja myślę, że kompletnie nie ma znaczenia, jaką drogą przyjdzie dziecko. Nie jest przez to ani mniej chciane, ani mniej kochane. ☺️ I jak już się w ciążę zajdzie, to nie myśli się już o całej drodze. Ważne jest to, że ona po prostu jest.

    stokroteczka25, Morgo, Jupiter, snieżka, Imazolka, cysterka95, Siasi lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Morgo Autorytet
    Postów: 818 1565

    Wysłany: 17 lutego, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za słowa otuchy ☺️

    PMS potrafi dodatkowo dojechać. Ale przy mojej konstrukcji psychicznej "dzielnego dziecka, które nie chce nikomu zawracać głowy" najlepiej jest jak pozwalam sobie być po prostu przy uczuciach, jakie napływają. Mnie akurat ta szczypta magicznego myślenia, że a może uda się "na końcu drogi" tuż przed kwalifikacją do IVF (wiele takich historii słyszałam, coś może jest w jakimś takim upuście napięcia) nieco dobiła. No ale bez pielęgnowania nadziei też nie byłabym w tym miejscu, w którym jestem.

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
  • Morgo Autorytet
    Postów: 818 1565

    Wysłany: 17 lutego, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    A ja myślę, że kompletnie nie ma znaczenia, jaką drogą przyjdzie dziecko. Nie jest przez to ani mniej chciane, ani mniej kochane. ☺️ I jak już się w ciążę zajdzie, to nie myśli się już o całej drodze. Ważne jest to, że ona po prostu jest.

    To prawda. Też mi się wydaje że potem zupełnie inne rzeczy wchodzą na pierwszy plan. Ale doświadczenie akurat takiej drogi do rodzicielstwa też może stać się naszym zasobem. Mnie na pewno odmieniło jako lekarza.

    aszin, Jupiter lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
  • aszin Autorytet
    Postów: 7430 16443

    Wysłany: 17 lutego, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo wrote:
    To prawda. Też mi się wydaje że potem zupełnie inne rzeczy wchodzą na pierwszy plan. Ale doświadczenie akurat takiej drogi do rodzicielstwa też może stać się naszym zasobem. Mnie na pewno odmieniło jako lekarza.
    Tak, bo o tym się nigdy nie zapomina, po prostu przestaje to być motywem przewodnim w naszym życiu.

    Morgo lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 391 353

    Wysłany: 17 lutego, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo, ja 6DC i też jakiś zjazd dziś mega. Kolejne ogłoszone ciąże, kolejne sesje brzuszkowe. Kiedyś myślałam że i moja rzeczywistość taka będzie i to szybko …a teraz wiem, że jeszcze jest nam dane poczekać choć czasem to walka nie tylko fizyczna ale i duchowa dla mnie. Mimo że wiemy jaki jest koniec to nie wiemy jaka jest droga, co na niej wystąpi, ile przeszkód i kto tak naprawdę będzie z naszego otoczenia dopingował z boku. Mam jakieś takie myśli, jutro post, aby się odciąć mocno od socjali bo algorytm mi robi wodę z mózgu, może też przerwę trochę od forum. Szukam mocno nowych rzeczy do skupienia się i chcę aby po prostu tym razem historia zakończyła się dobrze. Czasem przychodzą myśli że jestem wybrakowana czy inna niż otoczenie ale potem przypominam sobie czy jeśli bym chorowała na inną chorobę to też bym tak o sobie myślała? Nie, i nie chciałabym by najbliższa mi osoba tak o sobie myślała. Chciałabym by znajdowała radość we wszystkim wokół, łapała każdy element życia który daje mi poczuć to życie i kontrolę. Ale nie kontrolę w kolejnych badaniach czy diagnozach. Bo jeśli wciąż szukasz tego jednego puzla nie znaczy że nie siadasz do układania innych. Idzie wiosna, oby obudziła nadzieję na lepsze i na dobre dni, pewność że uda się i że będziemy iść przez tę drogę z podniesioną głową 🥹

    A propo badań to udało mi się w zapisać na sobotę na pierwszy w życiu monitoring, na razie w 10DC. Mam nadzieję że wszystko uda się przesunąć tak że zdążę podjechać. No a potem jeszcze złapać się z nią przed lub po owu 🤭
    Zobaczę się po prawie roku z moją gin z którą widziałam się na ostatniej wizycie w pierwszej ciąży 😣 a potem był 🏥
    Jest komfortową osobą więc pogadamy na spokojnie o wszystkim i poznam jej perspektywę 😊

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1817 2123

    Wysłany: 17 lutego, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy wyniki badania nasienia po kolejnych 3 miesiącach leczenia Bemfolą. Nie wiem co myśleć, bo ruchliwość bardzo spadła i jest gorsza niż przed włączeniem leku (w stopce podałam wyniki)😥 Boję się, że to sprawi, że zarodek będzie słaby, ale z drugiej strony ruchliowść chyba nie powinna wpływać na jakość zarodka, co myślicie? Na plus jest to, że morfologia w końcu nie wynosi 0 % tylko 3. Chociaż z tym parametrem to jest i tak loteria, bo badają małą próbkę.

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • Mardotka Autorytet
    Postów: 359 488

    Wysłany: 17 lutego, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Snieżko nie zamartwiaj się bo nie masz już na to żadnego wpływu , Twój kropek na pewno jest siłaczem ❤️ mówiłaś że masz w sobie dużo spokoju tym razem , nie odbieraj go sobie negatywnymi myślami 😊

    snieżka, Dudu13, Jupiter, ferrytynka25, Morgo, cysterka95, Siasi lubią tę wiadomość

    👩35 👨40
    23 cs o pierwszego maluszka
    Subkliniczna niedoczynność tarczycy ➡️ letrox 50

    USG ✅ Cytologia ✅ MUCHa ✅
    TSH 2,2
    AMH 1.72 (09.25) 1.67 (04.26)
    Żelazo - 118
    Ferrytyna - 38
    D3 - 62
    B12 - 504
    Glukoza - 96
    Insulina - 7
    Kwas foliowy - 17
    Homocysteina - 10,9❗️
    MTHFR C677T homo
    Sono-HSG -prawy jajowód niedrożny
    🧔‍♂️
    Koncentracja: 23mln
    Całkowita liczba: 156mln
    Ruch A+B: 28%
    Morfologia: 0%🔻
    DFI: 22% 🔺
    Suple 💊
    D3 4000 , omega3 , B complex, koenzym Q10 , kolagen, probiotyki , NAC , Inozytol
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 391 353

    Wysłany: 17 lutego, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śnieżka, tu i teraz - dokładnie 😊💪

    Mardotka, snieżka lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
  • PA Autorytet
    Postów: 536 469

    Wysłany: 17 lutego, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo, Jupiter przykro mi z powodu bieli 🫂

    Też ostatnio mam gorszy okres psychiczny. W niedziele mi się ulało, że jestem do niczego, że nie będę miała dzieci. Mój partner mnie uspokajał i tłumaczył, że jak nie wyjdzie to jest IVF i wtedy się uda itp.
    Na pocieszenie kupiłam sobie kijki i może zacznę z nimi spacerować na poprawę głowy

    Jupiter, Morgo lubią tę wiadomość

    👩 PCOS, hiperprolaktynemia (makro), przeciwciała przeciwplemnikowe,
    MTHFR hetero, Pai1 4G/4G
    Jajowody ✅️
    Cd138 ✅️
    Kariotypy✅️
    🧔‍♂️✅️

    01/24 rozpoczęcie starań
    04/2025 klinika
    4 cyke stymulowane
    3 IUI
    Acard, clexane
    05/26 IVF I 23🥚-> 15 MII ->0
    IVF II 08-09.26
  • Aga_92 Autorytet
    Postów: 414 765

    Wysłany: 17 lutego, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śnieżko ten jeden dotarl do celu, wiec bedzie dobrze! 🍀

    PA przykro mi ze masz taki czas, ale Cie rozumiem 🫂 na tej drodze niestety czesto spotykaja nas takie kryzysy :( i trzymam kciuki za chodzenie z kijkami, ruch zawsze jest dobry :)

    Mardotka, snieżka, Morgo, PA lubią tę wiadomość

    Starania od 03.2023
    Pierwsza wizyta w klinice: 11.2024
    👱‍♀️34 🧑40

    👱‍♀️🧑 hormony, homocysteina, trombofilia, morfologia, witaminy, lipidogram ✅️
    Amh: 1,440
    Tsh: 11.2024: 1.94 ➡️ 10.2025: 0.826
    IO: glukoza: 84 insulina: 12.20❌️
    DHEA-SO4: 11.2024: 394 ➡️ 10.2025: 319
    Prolaktyna: 11.2024: 21.3 ➡️ 10.2025: 6.4

    💊Fertilwoman plus, wit D 2000j, Estrovita skin, aspirin cardio, resweratrol, progesterone besins, dostinex, symformin, euthyrox
    Allo-MLR: 27,1%
    💉 accofil

    Drożność jajowodów plus podany lipiodol 03.2025 ➡️ oba drożne ✅️
    Cykle owulacyjne ✅️

    👱‍♀️biocenoza,MUCHa, bad. bakteryjne✅️
    🧑nasienie ✅️
    Ovitrelle 15x ❌️
    Letrozole Bluefish 8x ❌️

    w 41 cs pierwsze ⏸️ 24.04
    25.04 beta 225 27.04 beta 460 29.04 beta 829 30.04 beta 1200
    7.05 CRL 2,4mm z bijącym ❤️
    21.05 7+6 CRL 1,46 cm FHR 162 bpm 🍀
    9.06 4cm FHR 169 🧸
  • Pelasia30 Autorytet
    Postów: 1290 893

    Wysłany: 17 lutego, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, przykro mi, że macie takie smutki, przytulam 🫂 cholera no musi w końcu i do nas zaświecić słońce! ☀️

    Śnieżko, może i ruch poniżej normy ale jednak jest i znalazł się też jeden, który sobie poradził 💪 postaraj się nie zaprzątać sobie tym głowy i mieć dobre myśli.

    Karczoch, w takim razie czekam na piątkowe dobre wieści 🍀 będziesz chciała się podzielić data transferu?
    My z mężem stwierdziliśmy, że chyba jednak zachowamy to dla siebie 🤭 więc mam nadzieję, że się nie pogniewacie i mimo wszystko będziecie trzymać kciuki 🥹 oczywiście najpierw to się dowiemy w przyszłym tygodniu czy w ogóle transfer w tym cyklu się odbędzie 🙈

    White1, snieżka, Jupiter, Dudu13, Imazolka, Morgo, cysterka95, Siasi lubią tę wiadomość

    🔸Starania od 03.2023r.
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    🔸Hashimoto + hipoglikemia reaktywna (letrox + glucophage)
    🔸AMH 7,17 (04.25r.)
    🔸PCO (metaboliczny)
    🔸Późne owulacje
    🔸Badanie nasienia + posiew✅

    ▪️07.25 histeroskopia + kolposkopia (usunięte mikropolipy) + leczenie stanu zapalnego
    ▪️09.25 drożność jajowodów ✅
    ▪️10.25-12.25 stymulacja aromek ❌

    𝟎𝟏.𝟐𝟎𝟐𝟔 𝐈𝐕𝐅 💉
    02.26 -> 4❄️❄️❄️❄️
    03.26 FET🍍-> 💔
    04.26 FET 🍍-> 💔

    KIR AA - brak kirów implantacyjnych ❌
    Trombofilia ✅
  • White1 Autorytet
    Postów: 2031 4676

    Wysłany: 17 lutego, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelasia30 wrote:
    Dziewczyny, przykro mi, że macie takie smutki, przytulam 🫂 cholera no musi w końcu i do nas zaświecić słońce! ☀️

    Śnieżko, może i ruch poniżej normy ale jednak jest i znalazł się też jeden, który sobie poradził 💪 postaraj się nie zaprzątać sobie tym głowy i mieć dobre myśli.

    Karczoch, w takim razie czekam na piątkowe dobre wieści 🍀 będziesz chciała się podzielić data transferu?
    My z mężem stwierdziliśmy, że chyba jednak zachowamy to dla siebie 🤭 więc mam nadzieję, że się nie pogniewacie i mimo wszystko będziecie trzymać kciuki 🥹 oczywiście najpierw to się dowiemy w przyszłym tygodniu czy w ogóle transfer w tym cyklu się odbędzie 🙈
    To w pełni wasza decyzja i nie zmieni tego, że nie będziemy kibicować 🩷🤞
    My nie powiedzieliśmy nikomu z bliskich o transferze, nawet tym, którzy wiedzieli o in vitro. Na razie wiemy tylko my we dwoje 💕

    Bardzo przytulam każdą, która tego potrzebuje 🫂 zamawiam dla każdej bobaska i liczę, że to ostatnie smutki na waszej drodze...
    Ja wiem, że ciąże innych cieszą realnie tylko przez chwilę, a potem w głowie pojawia się pytanie Czemu to nie mogłam być ja? A że pojawiło się tu kilka w ostatnim czasie, to mogą potęgować to odczucie. Gdyby ktoś nas zapewnił, że będzie dobrze, to głowa nie wymyślałaby tych wszystkich scenariuszy 🫂

    Jupiter, Mardotka, Dudu13, Pelasia30, Morgo, Aga_92, cysterka95 lubią tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • ferrytynka25 Ekspertka
    Postów: 236 411

    Wysłany: 18 lutego, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo, tak bardzo Cię rozumiem i utożsamiam z tym co napisałaś - u mnie wczoraj przyszła @ i tak po prostu pierwszy raz od dawna, rozpłakałam się z bezsilności. Mój mąż ma dokładnie takie samo podejście. Stara się patrzeć na wszystko optymistycznie, ale mam wrażenie, że jego nadmierny optymizm sprawia, że nie dostrzega powagi sytuacji i przez to trudno mu zrozumieć moje emocje.

    Morgo lubi tę wiadomość

    👩 29 👨 30 🐶9
    Walczymy od drugiej połowy 2024✨
    Hormony w normie ✅
    AMH 2,07 ng/ml
    Niska Ferrytyna ⚠️
    Owulacje na bieżąco ✅
    Sono HSG✅
    Lipiec 2025 - Torbiel ⚠️
    Cytologia i HPV – w normie 💪 ✅
    🔬 MUCHA - grudzień 2024✅ maj 2026✅
    USG piersi ✅

    👨
    Morfologia 2%---> 3,8%-- 6%⚠️
    Brak żylaków powrózka nasiennego✅
    Hormony w normie ✅
    HBA 55,9%⚠️
    DFI 6%✅
    Posiew nasienia ---> maj 2026
    TenFertil ON💊
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1419 4110

    Wysłany: 18 lutego, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelasia30 wrote:
    Karczoch, w takim razie czekam na piątkowe dobre wieści 🍀 będziesz chciała się podzielić data transferu?
    My z mężem stwierdziliśmy, że chyba jednak zachowamy to dla siebie 🤭 więc mam nadzieję, że się nie pogniewacie i mimo wszystko będziecie trzymać kciuki 🥹 oczywiście najpierw to się dowiemy w przyszłym tygodniu czy w ogóle transfer w tym cyklu się odbędzie 🙈

    Jeszcze nie wiem 😅 może tak, a może ogólnikowo napiszę, że to tuż tuż. Zdecyduje po wizycie, jeśli sama poznam konkrety 🧘

    Ja trzymam kciuki niezmiennie! I za to, że Twój transfer odbędzie się już niebawem i za powodzenie całej akcji 🤞🍀

    Zdecydowałam też, że nie świruję z dodatkowymi supłami. Kusiło mnie bardzo żeby zamówię Up Inplantation, ale uznałam, że postawię na bardziej naturalne sposoby, czyli burak, lekki ruch (joga, bieżnia i spacery) i w miarę możliwości relaksik.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego, 14:30

    White1, Choinka123, Morgo, Pelasia30 lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • White1 Autorytet
    Postów: 2031 4676

    Wysłany: 18 lutego, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karczoszku kciuki rozgrzane, będą trzymane 🤞🍍🍀

    Mnie coś rozkłada przeziębienie.. ale jak to mówią, niech to będzie dobry znak 🥲

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Aga_92 Autorytet
    Postów: 414 765

    Wysłany: 18 lutego, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Bardzo przytulam każdą, która tego potrzebuje 🫂 zamawiam dla każdej bobaska i liczę, że to ostatnie smutki na waszej drodze...
    Ja wiem, że ciąże innych cieszą realnie tylko przez chwilę, a potem w głowie pojawia się pytanie Czemu to nie mogłam być ja? A że pojawiło się tu kilka w ostatnim czasie, to mogą potęgować to odczucie. Gdyby ktoś nas zapewnił, że będzie dobrze, to głowa nie wymyślałaby tych wszystkich scenariuszy 🫂

    White bardzo ladnie napisane💕 to prawda ze gdyby ktos dal nam gwarancje ze wszystko zakonczy sie dobrze to nie mialybysmy takich mysli. Najgorsza w tym wszystkim jest ta bezradnosc i niepewnosc 🤷‍♀️

    Pamietam jak psycholog mnie pytala czy gdybym miala ta gwarancje ze np za rok czy dwa ale sie ma 100% uda czy byloby mi latwiej. No oczywiscie ze tak, wtedy umialabym na codzien zyc normalnie i zajac sie czyms innym w oczekiwaniu na ta cudowna chwile. A tak to nie wiem czy to sie kiedykolwiek uda wiec zmuszanie sie do robienia jakis rzeczy na sile zeby zajac czas czy glowe nie bardzo u mnie dziala a czesto jeszcze mi doklada 🙈

    Zdrowka dla Was ! 💕

    Dudu13, White1, Morgo, Mardotka lubią tę wiadomość

    Starania od 03.2023
    Pierwsza wizyta w klinice: 11.2024
    👱‍♀️34 🧑40

    👱‍♀️🧑 hormony, homocysteina, trombofilia, morfologia, witaminy, lipidogram ✅️
    Amh: 1,440
    Tsh: 11.2024: 1.94 ➡️ 10.2025: 0.826
    IO: glukoza: 84 insulina: 12.20❌️
    DHEA-SO4: 11.2024: 394 ➡️ 10.2025: 319
    Prolaktyna: 11.2024: 21.3 ➡️ 10.2025: 6.4

    💊Fertilwoman plus, wit D 2000j, Estrovita skin, aspirin cardio, resweratrol, progesterone besins, dostinex, symformin, euthyrox
    Allo-MLR: 27,1%
    💉 accofil

    Drożność jajowodów plus podany lipiodol 03.2025 ➡️ oba drożne ✅️
    Cykle owulacyjne ✅️

    👱‍♀️biocenoza,MUCHa, bad. bakteryjne✅️
    🧑nasienie ✅️
    Ovitrelle 15x ❌️
    Letrozole Bluefish 8x ❌️

    w 41 cs pierwsze ⏸️ 24.04
    25.04 beta 225 27.04 beta 460 29.04 beta 829 30.04 beta 1200
    7.05 CRL 2,4mm z bijącym ❤️
    21.05 7+6 CRL 1,46 cm FHR 162 bpm 🍀
    9.06 4cm FHR 169 🧸
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1817 2123

    Wysłany: 18 lutego, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White badałaś dzisiaj betę?

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
‹‹ 267 268 269 270 271 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ