Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu staraczki co dzieci nie mają 👫🏻 usiądą na dłużej i porozmawiają 💅
Odpowiedz

Tu staraczki co dzieci nie mają 👫🏻 usiądą na dłużej i porozmawiają 💅

Oceń ten wątek:
  • White1 Autorytet
    Postów: 2031 4674

    Wysłany: 15 lutego, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cysterka95 wrote:
    Dobra passa na wątku odblokowana, niech trwa 😌🍀
    Podobno to zaraźliwe 👀🤭

    cysterka95, Morgo, PA lubią tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Choinka123 Ekspertka
    Postów: 215 161

    Wysłany: 15 lutego, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White 🥰🥰🥰Śnieżka 🥰🥰🥰Gratulacje 🤗🤗🤗🤗 super wieści🥰🥰🥰🥰

    White1, snieżka, Jupiter lubią tę wiadomość

    31 & 35
    ▪️AMH 11.22-2,83; 10.24 -2,44; 07.25-1,70
    ▪️Hormony OK; MUCH -OK; Kariotypy OK;
    PAI-1 4G/5G heter.; MTHFR C677T C/T; KIR AA;
    ▪️ Drożności -OK
    ▪️USG w kierunku endo. - nie wykryto
    ▪️STYMULACJE
    12.24 -04.2025 Lametta+Owitrelle+Duphaston
    ▪️05.25 Biopsja CD 138-ok, CD56 podwyższone
    ▪️10.25 Histeroskopia stan zapalny CD138 ujemne
    ▪️12.25 Ponowna histero- obraz OK
    ▪️03.26 IUI- trzecia

    ŻPN-2024 zabieg- wyniki bardzo zmienne
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1419 4110

    Wysłany: 15 lutego, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Podobno to zaraźliwe 👀🤭

    Klątwa prowadzącej hehe 😜 😆

    Pelasia, a Ty masz termin tej wizyty kontrolnej?

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • PA Autorytet
    Postów: 536 469

    Wysłany: 15 lutego, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White gratulacje 🙂 trzymam kciuki jutro za betę 🤞

    White1 lubi tę wiadomość

    👩 PCOS, hiperprolaktynemia (makro), przeciwciała przeciwplemnikowe,
    MTHFR hetero, Pai1 4G/4G
    Jajowody ✅️
    Cd138 ✅️
    Kariotypy✅️
    🧔‍♂️✅️

    01/24 rozpoczęcie starań
    04/2025 klinika
    4 cyke stymulowane
    3 IUI
    Acard, clexane
    05/26 IVF I 23🥚-> 15 MII ->0
    IVF II 08-09.26
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1817 2123

    Wysłany: 15 lutego, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Tak, gdzieś na końcówkę

    Dzisiaj niestety bety nie zrobię, bo punkty nieczynne 🫠

    W szpitalach są laboratoria czynne. Na pewno w MSWiA na Galla jest Diagnostyka.

    Jupiter lubi tę wiadomość

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1817 2123

    Wysłany: 15 lutego, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cysterka95 wrote:
    Dobra passa na wątku odblokowana, niech trwa 😌🍀

    To która jutro testuje? xd

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1339 2870

    Wysłany: 15 lutego, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    snieżka wrote:
    To która jutro testuje? xd

    Ja najwcześniej końcem marca także trzymam kciuki za resztę i liczę na własne zarażenie 🦠🦠 z opóźnionym zapłonem 😅

    snieżka lubi tę wiadomość

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024 (4 stymulacje Lametta + Ovitrelle, przerwane przez operację ŻPN)

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage + dieta niski IG + suple
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    🧬 PAI1 tylko hetero;
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 mln/ml ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________

    aktualnie na tapecie:
    ▪️podwyższenie ferrytyny
    ▪️KIR AA - konsultacja immuno 25.06 📅
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    cudzie trwaj 🥹
  • Aga_92 Autorytet
    Postów: 414 765

    Wysłany: 15 lutego, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White gratulacje !! 💕

    Dudu ja biore metformine od ponad roku, skutkow ubocznych u mnie 0, na poczatku gdy zaczelam brac to chcialo mi sie troche mniej slodkiego ale waga stoi w miejscu. Nie wiem czy np bez metfo a na progu i ovitrelle moglabym przytyc a dzieki temu bilans jest na 0 🤷‍♀️

    Dudu13 lubi tę wiadomość

    Starania od 03.2023
    Pierwsza wizyta w klinice: 11.2024
    👱‍♀️34 🧑40

    👱‍♀️🧑 hormony, homocysteina, trombofilia, morfologia, witaminy, lipidogram ✅️
    Amh: 1,440
    Tsh: 11.2024: 1.94 ➡️ 10.2025: 0.826
    IO: glukoza: 84 insulina: 12.20❌️
    DHEA-SO4: 11.2024: 394 ➡️ 10.2025: 319
    Prolaktyna: 11.2024: 21.3 ➡️ 10.2025: 6.4

    💊Fertilwoman plus, wit D 2000j, Estrovita skin, aspirin cardio, resweratrol, progesterone besins, dostinex, symformin, euthyrox
    Allo-MLR: 27,1%
    💉 accofil

    Drożność jajowodów plus podany lipiodol 03.2025 ➡️ oba drożne ✅️
    Cykle owulacyjne ✅️

    👱‍♀️biocenoza,MUCHa, bad. bakteryjne✅️
    🧑nasienie ✅️
    Ovitrelle 15x ❌️
    Letrozole Bluefish 8x ❌️

    w 41 cs pierwsze ⏸️ 24.04
    25.04 beta 225 27.04 beta 460 29.04 beta 829 30.04 beta 1200
    7.05 CRL 2,4mm z bijącym ❤️
    21.05 7+6 CRL 1,46 cm FHR 162 bpm 🍀
    9.06 4cm FHR 169 🧸
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1817 2123

    Wysłany: 15 lutego, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, a w ciąży jakie suplementy trzeba odstawić?
    Bo poza witaminami prenatalnymi brałam omega 3 (to wiem, że można dalej), probiotyki, q10, magnez, inozytol

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • Morgo Autorytet
    Postów: 817 1564

    Wysłany: 15 lutego, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    snieżka wrote:
    To która jutro testuje? xd

    Ja pewnie we wtorek 😉

    cysterka95, snieżka lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
  • Jupiter Autorytet
    Postów: 589 473

    Wysłany: 15 lutego, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1!!!!! Serdecznie gratualcje!!!

    Potwierdzam,w Krk na Galla jest i od 14tej dzialaja w niedziele w trybie dyzurowym, jak nie ma nic pilnego to szybko sie wchodzi, wyniki bety tam mialam w 2-3h gotowe.

    Czy dochodzila ktoras z Was w Diagnostyce np powtornego zrobienia badania? Albo udalo Wam sie uzyskac informacje o sposobnie przechowywania probki? Wyobrazcie sobie, dostalam wyniki cytokin po stymulacji PHA i mam stan jakbym byla po jakiejs glebokiej immunosupresji. Wyniki bardzo niskie. Wykonali mi badanie po 17 dniach od pobrania probki, jeszcze sie musialam upominac o nie. Po tylu dniach to zywotnosc limofcytow spada, komorki tyraca zdolnosc do odpowiedzi na PHA. Juz trace cierpliwosc do tej firmy ... Tyle razy juz skladalam reklamacje na ich niekompetencje, pobrana za mala liczbe probek, zgubiona probke, wydluzony czas oczekiwania..

    Morgo, White1 lubią tę wiadomość

    Ona:32
    AMH: 1.4 -> 2.2 ; KIR Bx;
    ❗️Tarczyca: Niedoczynność, Hashimoto
    ❗️Geny: Mthfr - homo , PAI-1 homo
    ❗️Adenomioza

    On: 33
    Morfo: 2% -> 4%- > 3% -> 3%
    MAR, HBA, MiOXYS - ✅ HLA-C C1C1
    ❗️DFI 26% -> 39% -> 5️⃣%❗️ŻPN IIIst

    10.2025 🔀 udrożniony jajowód+histeroskopia
    12.2025 💔 CB
    04.2026 ❌ IUI
    05.2026 ❌ IUI + Accofil
    06.2026 infekcja 🤷🏼‍♀️
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 391 353

    Wysłany: 15 lutego, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jupiter, ja w tamtym roku próbowałam uzyskać reklamację za brak zrobienia na czas, w punkcie też nikt nie poinformowany że cokolwiek mają dla mnie, brak informacji że wynik jest w placówce a było to badanie genetyczne na WPN. Zlecała mi Endo tak bym mogła mieć na kolejną wizytę, badanie robiłam w ciąży więc wynik zmieniłby nam podejście do leków… ostatecznie wyszedł negatywny ale mimo składania reklamacji kilka razy zamykali sprawę :(

    Ja testuję koło 9-10.03🌸
    Tym razem nie dam się naciągnąć na betę i kupię dwa testy do oznaczenia po dwóch dniach :)
    Jak nie miałam nigdy problemu z pobraniami krwi tak teraz, mam jakiś syndrom sztokholmski jak jestem w labo 🤪 dużo tego było ostatnio 😳
    W tym tygodniu będę zbierać i wysyłać próbki na paso i HP :)
    Mam 100% potw że moje obie próbki AMH podróżowały ale nie spodziewam się cudów z uwagi ma wysokie FSH. Na razie nie powtarzam na tym etapie, może na wiosnę będę gotowa jak będziemy zmieniać kierunek. Choć robię prawie wszystkie zalecenia by podnieść jakość i ilość 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego, 14:37

    Jupiter lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1339 2870

    Wysłany: 15 lutego, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    snieżka wrote:
    dziewczyny, a w ciąży jakie suplementy trzeba odstawić?
    Bo poza witaminami prenatalnymi brałam omega 3 (to wiem, że można dalej), probiotyki, q10, magnez, inozytol

    Z tego co wiem w ciąży się odstawia Q10 i inozytol. Magnez często jest składnikiem tych multisupli prenatalnych więc pewnie zostaje :)

    snieżka lubi tę wiadomość

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024 (4 stymulacje Lametta + Ovitrelle, przerwane przez operację ŻPN)

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage + dieta niski IG + suple
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    🧬 PAI1 tylko hetero;
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 mln/ml ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________

    aktualnie na tapecie:
    ▪️podwyższenie ferrytyny
    ▪️KIR AA - konsultacja immuno 25.06 📅
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    cudzie trwaj 🥹
  • Morgo Autorytet
    Postów: 817 1564

    Wysłany: 15 lutego, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co czytałam u Ostaszewskiego dietetyka to wg niego koenzym Q10 można przyjmować w ciąży tylko nie można stosować dużych dawek. Magnez jak najbardziej można.

    snieżka lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
  • Pelasia30 Autorytet
    Postów: 1290 893

    Wysłany: 15 lutego, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karczoch, mimo brania luteiny dostałam dziś @ 🤡 więc będę jutro dzwonić i umawiać wizytę, zapewnie będzie w przyszłym tygodniu i wtedy lekarz powie czy tranferujemy czy będziemy czekać jeszcze.

    Morgo to kciuki za wtorkowe testowanie! 🍀

    Morgo lubi tę wiadomość

    🔸Starania od 03.2023r.
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    🔸Hashimoto + hipoglikemia reaktywna (letrox + glucophage)
    🔸AMH 7,17 (04.25r.)
    🔸PCO (metaboliczny)
    🔸Późne owulacje
    🔸Badanie nasienia + posiew✅

    ▪️07.25 histeroskopia + kolposkopia (usunięte mikropolipy) + leczenie stanu zapalnego
    ▪️09.25 drożność jajowodów ✅
    ▪️10.25-12.25 stymulacja aromek ❌

    𝟎𝟏.𝟐𝟎𝟐𝟔 𝐈𝐕𝐅 💉
    02.26 -> 4❄️❄️❄️❄️
    03.26 FET🍍-> 💔
    04.26 FET 🍍-> 💔

    KIR AA - brak kirów implantacyjnych ❌
    Trombofilia ✅
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 391 353

    Wysłany: 15 lutego, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelasia, jaką dawkę luteiny miałaś?
    Ja ostatni prg 400 w poniedziałek niedzielę wieczór, @ w czwartek o świcie ;) ciekawe czy już to będzie „moja norma” czy każdy cykl inaczej 😳

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1419 4110

    Wysłany: 15 lutego, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelasia30 wrote:
    Karczoch, mimo brania luteiny dostałam dziś @ 🤡 więc będę jutro dzwonić i umawiać wizytę, zapewnie będzie w przyszłym tygodniu i wtedy lekarz powie czy tranferujemy czy będziemy czekać jeszcze.

    Morgo to kciuki za wtorkowe testowanie! 🍀

    Aaaa, to znowu idziemy prawie równo 😎 też nieraz dostałam okres mimo brania luteiny. Byłam pewna, E teraz na duphastonie też tak będzie, a tu zdziwko.
    Mam nadzieję, że Twoje jajniczki już się ładnie zregenerowały.
    Ja trochę więcej się ostatnio poruszałam i teraz mnie momentami kłują, więc mam lekki stresik, że coś jest nie tak i może za szybko wróciłam do (lekkich) treningów 😅 ogólnie dojeżdża mnie zmęczenie i lekka huśtawka emocjonalna na estrofemie. Mam nadzieję, że na dniach organizm przywyknie.

    Btw. Kojarzycie z innych wątków w którym dc najczęściej odbywa się transfer? Wiem, że to zależy, ale może akurat któraś z Was zagłębiała się w lekturę innych wątków i ma jakieś wnioski :D ja dla spokoju głowy staram się nie zaglądać w inne wątki niż ten (i drugi miesięczny żeby pokibicować dziewczynom 🤭)

    Morgo, Pelasia30 lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • White1 Autorytet
    Postów: 2031 4674

    Wysłany: 15 lutego, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karczoch na sztucznym zazwyczaj jeśli do 13-14dc endometrium ma ponad 7mm, to wtedy włączają proga i po 5 dniach (w 6 dniu brania) jest transfer. Pierwszy dzień proga liczony jest jako dzień 0, dzień owulacji, potem drugi dzień proga = 1dpo, transfer 5dpo. Proga najlepiej zacząć 120-124h przed transferem jeśli dobrze pamiętam. Jak planowałam godziny leków, to chat pisał, że cyclogest nie liczyć jako godzina startu, tylko brany później Prolutex, ale to podrzucam jako ciekawostka. Ja miałam przedłużony cykl, bo czekałam aż lekarz wróci z urlopu i transfer wyszedł w 24dc, a estrofem brałam od 4dc wieczorem

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Gosia98765 Przyjaciółka
    Postów: 92 64

    Wysłany: 15 lutego, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej, 10dpo robilam bete 0,28 testy negatywne, dzisiaj planowany dzień miesiaczki 14dpo, rano o 7 jedynie trochę śluzu podbarwionego na różowo i do teraz cisza. Myślicie żeby jutro zatestować? :)

  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 391 353

    Wysłany: 15 lutego, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia98765 wrote:
    Hej hej, 10dpo robilam bete 0,28 testy negatywne, dzisiaj planowany dzień miesiaczki 14dpo, rano o 7 jedynie trochę śluzu podbarwionego na różowo i do teraz cisza. Myślicie żeby jutro zatestować? :)
    Ja miałam tak czasem przed okresem, prawdopodobnie będzie w ciągu kilku dni :(
    Przykro mi :(😥

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
‹‹ 264 265 266 267 268 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ