Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu staraczki co dzieci nie mają 👫🏻 usiądą na dłużej i porozmawiają 💅
Odpowiedz

Tu staraczki co dzieci nie mają 👫🏻 usiądą na dłużej i porozmawiają 💅

Oceń ten wątek:
  • Malineczka Autorytet
    Postów: 275 244

    Wysłany: 13 kwietnia, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dudu13 wrote:
    Malinka, a kiedy dokładnie robiłaś ? Ja 25.03 i będę do nich dzwonić koło czwartku ale w piątek mamy wizytę - może okaże się że już jest.
    Czyli w sumie jeszcze nie wiesz czy antybiotyki? Macie w tym tygodniu wizytę?
    Ja znam przypadek że taki wynik plazmocytow był przez dr J. leczony 3 tyg 3 antybiotyki. Tylko przy stwierdzonym stanie zapalnym w opisie.
    Leczenie zaczyna się od nowego cyklu?

    Morgo, dobrze że powoli wracasz do siebie o że okres już jest - oby był łaskawy! Trzymaj się i zbieraj siły 🤗

    Biopsję miałam 11.03. Na wizytę tym razem idę sama, bo mąż ma wyjazd z pracy. Jestem ciekawa co doktor powie, bo nie ukrywam że ja nie prowadzę karty obserwacji swojego cyklu, tzn prowadzę orientacyjnie, wiem jak wygląda mój cykl pod kątem śluzu, ale nie byłam na wizycie z nauki tej obserwacji cyklu. Wiec zobaczymy co mi powie. Nie mam pojęcia nawet jak się stosuje antybiotyk w przypadku zapalenia.

    Wiek 29&30
    09/2024 odstawienie AH po 4 latach
    starania na poważnie od 03/2025

    - stwierdzone PCOS, hiperprolaktynemia czynnościowa
    - 2 x stymulacja Aromek (04,05.2025)
    - badanie drożności jajowodów - oba drożne 06.2025
    - 3 x stymulacja clostybegyt (07,08, 09.3025)

    - 1 IUI listopad 2025 (stymulacja Aromek) nieudana
    - 2 IUI grudzień 2025 (stymulacja Aromek) nieudana
    - 3 IUI styczeń 2026 (stymulacja Aromek) nieudana
    — 4 IUI luty 2026 (stymulacja Aromek) nieudana ———————————————-
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 392 354

    Wysłany: 14 kwietnia, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm może chodzi o to czy nie ma jakichś plamień śródcyklicznych które są objawem stanu zapalnego.
    Jak będziesz brała leki to niech od razu ci może wypisze p/grzybiczne - naczytałam się i nasłuchałam że na koniec antybiotykoterapii wjeżdżają problemy z tej strony. 🫣 lepiej mieć niż nie mieć leków w domu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia, 10:18

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
  • Pelasia30 Autorytet
    Postów: 1291 894

    Wysłany: 14 kwietnia, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo, ja również już w nowym cyklu od paru dni - niech ten okaże się szczęśliwym 🙏🍀 daj znać po wizycie u gina, planujecie transfer na cyklu sztucznym czy naturalnym?

    Claudii a jak u Ciebie? Testowałaś już? ✊

    Morgo, karczoch321, baassiia, stokroteczka25 lubią tę wiadomość

    🔸Starania od 03.2023r.
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    🔸Hashimoto + hipoglikemia reaktywna (letrox + glucophage)
    🔸AMH 7,17 (04.25r.)
    🔸PCO (metaboliczny)
    🔸Późne owulacje
    🔸Badanie nasienia + posiew✅

    ▪️07.25 histeroskopia + kolposkopia (usunięte mikropolipy) + leczenie stanu zapalnego
    ▪️09.25 drożność jajowodów ✅
    ▪️10.25-12.25 stymulacja aromek ❌

    𝟎𝟏.𝟐𝟎𝟐𝟔 𝐈𝐕𝐅 💉
    02.26 -> 4❄️❄️❄️❄️
    03.26 FET🍍-> 💔
    04.26 FET 🍍-> 💔

    KIR AA - brak kirów implantacyjnych ❌
    Trombofilia ✅
  • Morgo Autorytet
    Postów: 822 1567

    Wysłany: 14 kwietnia, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelasia30 wrote:
    Morgo, ja również już w nowym cyklu od paru dni - niech ten okaże się szczęśliwym 🙏🍀 daj znać po wizycie u gina, planujecie transfer na cyklu sztucznym czy naturalnym?

    To razem zaczynamy kolejne podejście :). Jeszcze nie wiem, jutro zobaczę, co zaproponuje lekarz.

    W ogóle to znowu mam podobnie bolesną miesiączkę, jak kiedys przy jednym z cykli stymulowanych. Znów w nocy nie mogłam spać przez skurcze macicy, czekałam godzinę aż leki zadziałają. Z tego co czytam czasem po nieudanych transferach jest bardziej bolesna miesiączka/większe krwawienie.

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
  • Claudii Autorytet
    Postów: 891 1887

    Wysłany: 14 kwietnia, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelasia miło, że pytasz 🫶🏼

    No mi też się nie udało. Teoretycznie dziś 7dpt i powinnam zrobić betę w czwartek, ale coś wczoraj i dziś mam swędzenie i pieczenie po aplikacji cyclogestu więc postanowiłam pójść dziś. Dodatkowo brałam ovitrelle przed punkcją i nadal 14 dni po zastrzyku mam cień cienia na testach. Ale beta jest bezlitosna i bardziej nie być w ciąży się nie da 🤷🏼‍♀️ Napisałam do lekarza czy muszę czekać do czwartku czy mogę już odstawić leki. Trochę mi smutno, ale czuję się jak w każdym innym miesiącu. Jak miałam dobre przeczucia co do zarodków to tutaj spodziewałam się, że to się nie uda. Mam wrażenie, że po prostu nigdy się nie uda XD

    30l. starania od: styczeń 25’

    ❗️AMH 0.71 / MTHFR hetero, PAI1 homo / 21’ resekcja raka tarczycy + radioterapia I-131
    ✔️ MUCHa / Sono-HSG / kariotyp / FMR1 / histeroskopia / wyleczone zapalenie endometrium 3/10

    01.2026 IVF - 3MII - 2 zapłodnione - 0 ❄️
    04.2026 IVF - 2MII - 2 zapłodnione - 5CB ❄️
    ET 4BC 07.04 - beta 0
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 392 354

    Wysłany: 14 kwietnia, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski, jesteście wojowniczkami i ja wierzę że jesteście o krok bliżej. Nie mam słów by opisać jak ciężko jest. Wiem, że się nie poddajecie i za rogiem czeka na Was maluszek. Bardzo chciałabym byście nie zapomniały o sobie, swoich związkach w tym wirze procedur/badan.
    Mówię to do każdej z Was jak i do siebie. To jest nasza droga ale wierzę że cel jest blisko. Przytulam mocno i nie przestaję trzymać kciuków za każdą z Was.
    Pelasia, Morgo, Claudii - może teraz będziecie miały jakiś synchron i nas tu zakropkujecie!!🍀💪🫂

    Morgo, baassiia, cysterka95, Peachy, Pelasia30, PA lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
  • White1 Autorytet
    Postów: 2032 4679

    Wysłany: 14 kwietnia, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Morgo @Pelasia @Claudii mam nadzieję, że pierwszy transfer był tylko próbą generalną przed kolejnym, który da zdrową ciążę 🤞🤞🤞🍀🍀🍀

    @Peachy co u ciebie?

    Peachy lubi tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Morgo Autorytet
    Postów: 822 1567

    Wysłany: 14 kwietnia, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Claudii - ja myślę, że się za którymś razem uda. Serio, mam takie silne przeczucie albo to po prostu chłodne kalkulacje. Tylko wymaga to i będzie wymagało od Ciebie większej determinacji niż u większości dziewczyn, bo po prostu statystyka nie jest po Twojej stronie. Ale w końcu będzie. Jedyne co to czasem po prostu już sił psychicznych brak, człowiek może dojść do granicy tego, ile jeszcze da radę znieść. Czasem koszt już jest za duży. Ale póki nie jest dla Ciebie, będę Ci kibicować z całego serca w kolejnych próbach.

    Claudii lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
  • Claudii Autorytet
    Postów: 891 1887

    Wysłany: 14 kwietnia, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Morgo, bardzo mi miło, że tak we mnie wierzysz 🫶🏼 Narazie się nie poddajemy, mamy jeszcze 2 próby i ewentualnie zapłacimy jedną procedurę w Czechach. To nasz deadline, wtedy będę wiedziała, że zrobiliśmy wszystko. Jak nie to hodowla goldenow xd

    Wam też życzę, żeby ten drugi transfer okazał się szczęśliwym 🍀

    Morgo, Pelasia30, Belia lubią tę wiadomość

    30l. starania od: styczeń 25’

    ❗️AMH 0.71 / MTHFR hetero, PAI1 homo / 21’ resekcja raka tarczycy + radioterapia I-131
    ✔️ MUCHa / Sono-HSG / kariotyp / FMR1 / histeroskopia / wyleczone zapalenie endometrium 3/10

    01.2026 IVF - 3MII - 2 zapłodnione - 0 ❄️
    04.2026 IVF - 2MII - 2 zapłodnione - 5CB ❄️
    ET 4BC 07.04 - beta 0
  • Imazolka Autorytet
    Postów: 546 524

    Wysłany: 14 kwietnia, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musi być dobrze 😎
    Ale hodowla goldenow też brzmi dobrze! 😂

    A jaaaaa
    Uwaga
    Mam 18 maja wizytę kwalifikacyjna! W końcu! 🥹

    Pacynko, Ty już byłaś? Jakieś wieści?

    Dudu13, Claudii, White1, Morgo, Jupiter, Pelasia30, cysterka95, Belia lubią tę wiadomość

    Starania od 09/23
    Z pomocą medyczną od 01/25

    AMH: 5,5 - PCOS ❌
    MUCh✅
    Drożność z lipiodolem ✅
    Pasożyty ✅
    Białka C i S ✅
    KIR 2DS2, 2DS4 obecne
    Endometrioza, adenomioza ❌
    Podwyższone komórki NK ❌
    Kariotypy ✅

    ⏳ stymulacja
  • Peachy Ekspertka
    Postów: 127 77

    Wysłany: 14 kwietnia, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @White1 - dzisiaj byłam na wizycie i mam już skierowanie na oddział, poronienie chybione/puste jajo. Przez to że trzymałam rękę na pulsie, miałam sporo badań bety i wiedziałam że nie jest dobrze, jak usłyszałam rozpoznanie to mi ulżyło, że to na pewno nie pozamaciczna, ani że nie musimy czekać 2 tyg. licząc na cud. I lekarz powiedział że spokojnie możemy przyjść na majową kwalifikację do IVF :)
    Jutro idę i nie jestem na 100% pewna co mnie czeka, ale mam nadzieję że szybko się oczyszczę i wrócę do normalności. No i jak dobrze pójdzie to idziemy w IVF 🤞 @Imazolka piona! ✋

    👩 PCOS fenotyp D + endometrioza I st. + adenomioza
    MTHFR c.665C>T Układ homozygotyczny
    SERPINE1 c.-820_-817G(4_5) Układ homozygotyczny
    👨 morfologia 0-3%
    kariotypy 🆗

    2025.08 - stymulacja letrozolem + ovitrelle
    2025.09 - beta 129,40 → 3169,22
    cp 6 tyg, laparo, zachowany jajowód

    2026 - stymulacja letrozolem
    2026.03/04 - beta 24,75 → 7783.89
    6+3 💔 puste jajo, farmakologia
  • Malineczka Autorytet
    Postów: 275 244

    Wysłany: 14 kwietnia, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny: Claudii, Margo, idziecie po swoje, kolejny transfer będzie Wasz ❤️

    Peachy, trzymaj się mocno i dobrze że miałaś wszystko pod kontrolą i że reagowałaś od razu. Powodzenia we wszystkim i w kwalfikacji.

    White jak tam się czujesz?

    Dudu - ja nie mam żadnych plamien między cyklami, nie mam też żadnych objawów. Więc zobaczymy co powie jutro doktor. Czasem mam wrażenie że jak się pracuje nad jednym to zaraz jest kolejna rzecz. Zaskoczyło mnie to co mówisz o tej grzybicy. Ja właśnie jestem po owulacji, wczoraj rano mnie kuło przez chwilę po prawej stronie, dzisiaj już rano był skok temp. Czy podziałaliśmy? W weekend były przytulasy, wczoraj nie było szans bo i ja i mąż w delegacji. Ale już nie chce planować wszystkiego pod swój cykl. Bo już mnie to męczy.

    Peachy lubi tę wiadomość

    Wiek 29&30
    09/2024 odstawienie AH po 4 latach
    starania na poważnie od 03/2025

    - stwierdzone PCOS, hiperprolaktynemia czynnościowa
    - 2 x stymulacja Aromek (04,05.2025)
    - badanie drożności jajowodów - oba drożne 06.2025
    - 3 x stymulacja clostybegyt (07,08, 09.3025)

    - 1 IUI listopad 2025 (stymulacja Aromek) nieudana
    - 2 IUI grudzień 2025 (stymulacja Aromek) nieudana
    - 3 IUI styczeń 2026 (stymulacja Aromek) nieudana
    — 4 IUI luty 2026 (stymulacja Aromek) nieudana ———————————————-
  • White1 Autorytet
    Postów: 2032 4679

    Wysłany: 14 kwietnia, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Peachy przykro mi, że tak się skończyło. Zapisałam cię razem z @Imazolka do drużyny IVF niech wasza droga będzie krótka i mało bolesna 💕

    @Malineczka u mnie wszystko w porządku, powoli wracam do życia, łapię coraz większą pewność, że już nie stracę tego cudu chociaż i tak stresuję się przed każdą wizytą. Wczoraj miałam badania prenatalne i wszystko wyszło w porządku, za każdym razem jestem w szoku, że to serduszko dalej tam bije. Mimo wszystko chcę tu być z wami, kibicować, wspomóc tym co wiem, trzymać za rękę i ocierać łzy, dopóki którakolwiek walczy dalej 🥹🩷🫂

    I dorzucam fotkę jeśli ktoś chce zobaczyć malucha
    https://ibb.co/tTYb083L

    Malineczka, Dudu13, Peachy, Morgo, Imazolka, Jupiter, Treaclynat, Aga_92, Pelasia30, cysterka95, Belia, ferrytynka25, Olalexa lubią tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Malineczka Autorytet
    Postów: 275 244

    Wysłany: 14 kwietnia, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    @Peachy przykro mi, że tak się skończyło. Zapisałam cię razem z @Imazolka do drużyny IVF niech wasza droga będzie krótka i mało bolesna 💕

    @Malineczka u mnie wszystko w porządku, powoli wracam do życia, łapię coraz większą pewność, że już nie stracę tego cudu chociaż i tak stresuję się przed każdą wizytą. Wczoraj miałam badania prenatalne i wszystko wyszło w porządku, za każdym razem jestem w szoku, że to serduszko dalej tam bije. Mimo wszystko chcę tu być z wami, kibicować, wspomóc tym co wiem, trzymać za rękę i ocierać łzy, dopóki którakolwiek walczy dalej 🥹🩷🫂

    I dorzucam fotkę jeśli ktoś chce zobaczyć malucha
    https://ibb.co/tTYb083L

    Co za piękny widok ❤️
    Pracujesz jeszcze, czy jesteś na l4? To niedługo pewnie poznacie płeć. Ale jak spojrzałam na zdjęcie to aż się wzruszyłam 🙈

    Wiek 29&30
    09/2024 odstawienie AH po 4 latach
    starania na poważnie od 03/2025

    - stwierdzone PCOS, hiperprolaktynemia czynnościowa
    - 2 x stymulacja Aromek (04,05.2025)
    - badanie drożności jajowodów - oba drożne 06.2025
    - 3 x stymulacja clostybegyt (07,08, 09.3025)

    - 1 IUI listopad 2025 (stymulacja Aromek) nieudana
    - 2 IUI grudzień 2025 (stymulacja Aromek) nieudana
    - 3 IUI styczeń 2026 (stymulacja Aromek) nieudana
    — 4 IUI luty 2026 (stymulacja Aromek) nieudana ———————————————-
  • White1 Autorytet
    Postów: 2032 4679

    Wysłany: 14 kwietnia, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malineczka wrote:
    Co za piękny widok ❤️
    Pracujesz jeszcze, czy jesteś na l4? To niedługo pewnie poznacie płeć. Ale jak spojrzałam na zdjęcie to aż się wzruszyłam 🙈
    Pracuję normalnie i planuję dopóki jestem w stanie siedzieć 😅 nie mam jakiś czynników zagrażających czy stresowych, to szkoda mi marnować czas w domu, wolę się rozwijać w pracy. Co do płci, to wstępnie lekarka obstawiała synka, ale zobaczymy 🤭

    Dudu13, Morgo, Jupiter, Malineczka, Belia lubią tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 392 354

    Wysłany: 14 kwietnia, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White 🥹🥹🥹🥹 za słowa i fotkę
    Peachy, jeśli chcesz pogadać - napisz na priv. Pamiętaj że masz prawo „wybrać” metodę i pewnie będzie najpierw proponowana farmakologia. Ja miałam podawany lek jednorazowo na A a startowałam z bety >270k w wieczór przyjęcia. Po 24h od tabletekmiałam betę 127k. Trzymam za Ciebie kciuki i szczególnie tulę że musisz przez to przechodzić🫂😭
    Daj sobie czas na każde emocje 🥹 w niektórych szpitalach są dostępni psycholodzy. Oby IVF przyniosło już tylko łzy szczęścia i wzruszenia 🤞🍀

    Peachy lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
  • Peachy Ekspertka
    Postów: 127 77

    Wysłany: 14 kwietnia, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    @Peachy przykro mi, że tak się skończyło. Zapisałam cię razem z @Imazolka do drużyny IVF niech wasza droga będzie krótka i mało bolesna 💕

    @Malineczka u mnie wszystko w porządku, powoli wracam do życia, łapię coraz większą pewność, że już nie stracę tego cudu chociaż i tak stresuję się przed każdą wizytą. Wczoraj miałam badania prenatalne i wszystko wyszło w porządku, za każdym razem jestem w szoku, że to serduszko dalej tam bije. Mimo wszystko chcę tu być z wami, kibicować, wspomóc tym co wiem, trzymać za rękę i ocierać łzy, dopóki którakolwiek walczy dalej 🥹🩷🫂

    I dorzucam fotkę jeśli ktoś chce zobaczyć malucha
    https://ibb.co/tTYb083L
    Cudny maluch ❤️

    Dudu13 - dzięki ❤️ Tak, lekarz też sugerował leki i myślę że to będzie dobra opcja. Słyszałam jak z rezydentką mówili coś o „odsysaniu” 🙈 więc mam nadzieję że to oznacza że w razie potrzeby robią aspirację próżniową a nie łyżeczkowanie. Ale mam nadzieję że ani jedno ani drugie nie będzie potrzebne 🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia, 18:58

    Morgo lubi tę wiadomość

    👩 PCOS fenotyp D + endometrioza I st. + adenomioza
    MTHFR c.665C>T Układ homozygotyczny
    SERPINE1 c.-820_-817G(4_5) Układ homozygotyczny
    👨 morfologia 0-3%
    kariotypy 🆗

    2025.08 - stymulacja letrozolem + ovitrelle
    2025.09 - beta 129,40 → 3169,22
    cp 6 tyg, laparo, zachowany jajowód

    2026 - stymulacja letrozolem
    2026.03/04 - beta 24,75 → 7783.89
    6+3 💔 puste jajo, farmakologia
  • Morgo Autorytet
    Postów: 822 1567

    Wysłany: 14 kwietnia, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Peachy - współczuję bardzo... W tej sytuacji dobrze mieć możliwość aspiracji próżniowej, u mnie w mieście np. tego nie robią. W ogóle to w takim szoku jestem, że tak się potoczyło u Ciebie. Ale też myślę sobie, że czasem warto słuchać własnej intuicji. Ja kilka dni po transferze miałam właśnie przeczucie, że się nie udało.

    Peachy lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
  • Claudii Autorytet
    Postów: 891 1887

    Wysłany: 14 kwietnia, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White cudnie, że maluch rośnie i jest zdrowy 🩵

    Peachy bardzo mi przykro, że musisz to wszystko przechodzić 😞

    Peachy lubi tę wiadomość

    30l. starania od: styczeń 25’

    ❗️AMH 0.71 / MTHFR hetero, PAI1 homo / 21’ resekcja raka tarczycy + radioterapia I-131
    ✔️ MUCHa / Sono-HSG / kariotyp / FMR1 / histeroskopia / wyleczone zapalenie endometrium 3/10

    01.2026 IVF - 3MII - 2 zapłodnione - 0 ❄️
    04.2026 IVF - 2MII - 2 zapłodnione - 5CB ❄️
    ET 4BC 07.04 - beta 0
  • Aga_92 Autorytet
    Postów: 416 770

    Wysłany: 14 kwietnia, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White super wiadomosc ! :) ale ten czas szybko leci :) my jeszcze 30 kwietnia mamy wizyte w klinice ale czuje ze cos musi sie zmienic i jakies decyzje trzeba bedzie podjac w koncu

    Jupiter lubi tę wiadomość

    Starania od 03.2023
    Pierwsza wizyta w klinice: 11.2024
    👱‍♀️34 🧑40

    👱‍♀️🧑 hormony, homocysteina, trombofilia, morfologia, witaminy, lipidogram ✅️
    Amh: 1,440
    Tsh: 11.2024: 1.94 ➡️ 10.2025: 0.826
    IO: glukoza: 84 insulina: 12.20❌️
    DHEA-SO4: 11.2024: 394 ➡️ 10.2025: 319
    Prolaktyna: 11.2024: 21.3 ➡️ 10.2025: 6.4

    💊Fertilwoman plus, wit D 2000j, Estrovita skin, aspirin cardio, resweratrol, progesterone besins, dostinex, symformin, euthyrox
    Allo-MLR: 27,1%
    💉 accofil

    Drożność jajowodów plus podany lipiodol 03.2025 ➡️ oba drożne ✅️
    Cykle owulacyjne ✅️

    👱‍♀️biocenoza,MUCHa, bad. bakteryjne✅️
    🧑nasienie ✅️
    Ovitrelle 15x ❌️
    Letrozole Bluefish 8x ❌️

    w 41 cs pierwsze ⏸️ 24.04
    25.04 beta 225 27.04 beta 460 29.04 beta 829 30.04 beta 1200
    7.05 CRL 2,4mm z bijącym ❤️
    21.05 7+6 CRL 1,46 cm FHR 162 bpm 🍀
    9.06 4cm FHR 169 🧸
‹‹ 301 302 303 304 305 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ