Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu staraczki co dzieci nie mają 👫🏻 usiądą na dłużej i porozmawiają 💅
Odpowiedz

Tu staraczki co dzieci nie mają 👫🏻 usiądą na dłużej i porozmawiają 💅

Oceń ten wątek:
  • Morgo Autorytet
    Postów: 822 1568

    Wysłany: 27 kwietnia, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś akurat siedzę 8-18 w robocie więc ciężko o czas na wizytę. Planuje zrobić jeszcze dzisiaj test w ciągu dnia, bo ten poranny to taki mało optymalny może być.
    Malineczka - ludzie potrafią być bezczelni wobec tak newralgicznych kwestii. Mi pomaga mówienie wprost w takich sytuacjach, że jesteśmy na etapie leczenia niepłodności. A też słyszałam teksty, że może mojego męża trzeba nauczyć "jak się strzela". Otwartość de facto pomaga bo większość ludzi wtedy zmienia podejście na zasadzie "ok, czyli oni chcą mieć dziecko tylko nie wychodzi im na razie".

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
  • Tofuszka Ekspertka
    Postów: 172 335

    Wysłany: 27 kwietnia, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Jestem tu nowa i nie do końca wiem gdzie zacząć, ale chciałam się przywitać, a to miejsce wydaje się dla mnie odpowiednie ;)
    Czytuję sobie od kilku dni co tu piszecie i bardzo się cieszę że znalazłam wspierającą się grupę. Miło was poznać ❤️
    Postaram się udzielać, ale znam siebie i pewnie częściej będę cichym obserwatorem. Ale oczywiście wspieram wszystkich całym serduszkiem!

    💁🏻‍♀'97, 💁🏼‍♂'95
    Niedoczynność tarczycy, nadwaga, nieregularne cykle długości 26-38 dni z przewagą 32-36 dni
    Starania od 02.2025r
  • Morgo Autorytet
    Postów: 822 1568

    Wysłany: 27 kwietnia, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tofuszka wrote:
    Hej dziewczyny! Jestem tu nowa i nie do końca wiem gdzie zacząć, ale chciałam się przywitać, a to miejsce wydaje się dla mnie odpowiednie ;)
    Czytuję sobie od kilku dni co tu piszecie i bardzo się cieszę że znalazłam wspierającą się grupę. Miło was poznać ❤️
    Postaram się udzielać, ale znam siebie i pewnie częściej będę cichym obserwatorem. Ale oczywiście wspieram wszystkich całym serduszkiem!

    Hej ♥️ Napisz coś o sobie w wolnej chwili :).

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
  • Tofuszka Ekspertka
    Postów: 172 335

    Wysłany: 27 kwietnia, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo, jasne, już piszę!

    Staramy się z mężem o nasze pierwsze dzieciątko od nieco ponad roku, obecnie dopiero zaczęłam konsultacje z ginekologiem. Wyniki nasienia super, wyniki krwi super, w tym tygodniu idę zrobić jeszcze kilka dodatkowych badań. Ginekolog po badaniach przepisała mi estrofem mite i duphaston + poleciła brać ovosicare. Oczywiście poza tym suplementuję od dawna foliany, wit. D i B12, czasem żelazo (nie jem mięsa - B12 i żelazo są dość problematyczne w dostarczaniu w diecie). Mam nadwagę - starania o ciążę to teraz moja motywacja do zrzucenia kilogramów.
    Swoją drogą kilka dni temu zaczęłam brać estrofem i ciągle mnie głowa boli, mam nadzieję że mi przejdzie, albo że to kwestia PMSa (w tym cyklu szanse na ciążę mam niewielkie, bo musieliśmy się wstrzymać ze staraniami)

    A poza sprawami dzieciowymi - rower, spacery (szczególnie po lesie), malowanie figurek do gier planszowych, granie na gitarze, żeglarstwo, a poza tym mamy dwa super kotki

    Morgo, Jupiter lubią tę wiadomość

    💁🏻‍♀'97, 💁🏼‍♂'95
    Niedoczynność tarczycy, nadwaga, nieregularne cykle długości 26-38 dni z przewagą 32-36 dni
    Starania od 02.2025r
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1339 2870

    Wysłany: 27 kwietnia, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Tofuszka, fajnie że dołączasz do forum 😊 z racji, że napisałaś że jesteś nowa i nie do końca wiesz gdzie zacząć to pozwalam sobie wrzucić mały przewodnik:

    na forum jest kilka sekcji tematycznych, a w każdej jest mnóstwo wątków, niektóre ogólne a niektóre bardziej celowane, np. dla staraczek metodą in vitro, przy konkretnych problemach itp. Jest też duży ogólny wątek (obecnie z zajączkiem w nazwie), który zmienia się co miesiąc i jest bardzo dynamiczny, dziewczyny tam postują bardzo dużo informacji, odliczają do testowania, wrzucają zdjęcia pozytywnych testów. Generalnie na początku można tam zdobyć kupę wiedzy i większość z nas tam zaczyna :)

    Nasz wątek z kolei skupia dziewczyny z trochę dłuższym i/lub bardziej skomplikowanym stażem starań - mamy tu staraczki robiące dużo badań, z czynnikiem męskim, na stymulacjach, podchodzące do inseminacji i sporą ekipę in vitro. Zamysł wątku taki, że tempo jest wolniejsze, nie musimy codziennie patrzeć na pozytywne testy po miesiącu starań co bywa bolesne i często rozmawiamy o bardziej zaawansowanych metodach/badaniach. No i oczywiście się wspieramy w tej drodze, która okazała się wcale nie taka łatwa.

    Jeśli czujesz, że masz jeszcze dużo energii i zapału do tych starań a także chęć chłonięcia wiedzy, to pewnie tamten ogólny wątek Ci bardziej podpasuje. Ale napisałaś, że trochę czasu też się już staracie więc jeśli wolisz wolniejsze tempo i tematykę naszego wątku to witaj 😊

    PS malowanie figurek do gier planszowych brzmi mega ciekawie 👀

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024 (stymulacje przerwane przez operację ŻPN)

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    23.06 - CRL 0,69, bijące serduszko ❤️
    cudzie trwaj 🥹

    preg.png
  • Tofuszka Ekspertka
    Postów: 172 335

    Wysłany: 27 kwietnia, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Cysterko! Główny wątek też brzmi świetnie:) na razie zobaczę gdzie się bardziej tematycznie odnajdę

    cysterka95, Morgo lubią tę wiadomość

    💁🏻‍♀'97, 💁🏼‍♂'95
    Niedoczynność tarczycy, nadwaga, nieregularne cykle długości 26-38 dni z przewagą 32-36 dni
    Starania od 02.2025r
  • Morgo Autorytet
    Postów: 822 1568

    Wysłany: 27 kwietnia, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam znajomych, którzy hobbistycznie malują takie figurki ☺️ My z mężem z racji posiadania psa też dobrych kilka godzin na tydzień spędzamy w lasach.

    A mi się w ciągu dnia rozwinęło przeziębienie. Jak 3/4 ludzi w mieście mam wrażenie 🫣.

    Tofuszka lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1339 2870

    Wysłany: 27 kwietnia, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo oby to szybkie przeziębienie a nie jakiś wirus zmiatający z planszy 😬🤞🏻 niech tej owulce nic nie przeszkadza

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024 (stymulacje przerwane przez operację ŻPN)

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    23.06 - CRL 0,69, bijące serduszko ❤️
    cudzie trwaj 🥹

    preg.png
  • Morgo Autorytet
    Postów: 822 1568

    Wysłany: 27 kwietnia, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cysterka95 wrote:
    Morgo oby to szybkie przeziębienie a nie jakiś wirus zmiatający z planszy 😬🤞🏻 niech tej owulce nic nie przeszkadza

    Wygląda na takie katarowe przeziębienie. Bardzo dużo mam takich pacjentów w poradni w ostatnich dniach. Mnie wczoraj nieźle powiało na spacerze z psem i myślę że to osłabiło odporność. Ale ogólnie być może dzięki suplom na płodność i codziennej dawce aktywności fizycznej od listopada nie chorowałam także I'm shocked. Wcześniej potrafiłam i 2x na miesiąc coś złapać.
    Z tego co czytam to rozjechanie się cyklu po stymulacji jest typowe i to normalne że się może wydłużyć ponad 30 dni. Stwierdziłam że dam jeszcze sobie czas. Ogólnie to całe leczenie niepłodności to jest osiąganie zen w cierpliwości 🫣.

    cysterka95 lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1339 2870

    Wysłany: 28 kwietnia, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Intuicja to faktycznie przepotężna rzecz... 😳🫣

    https://ibb.co/jPWc1tcY

    aszin, karczoch321, Claudii, White1, Pelasia30, Loraa, Gnom, PA, Tofuszka, Choinka123, Malineczka, ferrytynka25, Morgo, snieżka, stokroteczka25, Dudu13 lubią tę wiadomość

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024 (stymulacje przerwane przez operację ŻPN)

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    23.06 - CRL 0,69, bijące serduszko ❤️
    cudzie trwaj 🥹

    preg.png
  • Claudii Autorytet
    Postów: 891 1887

    Wysłany: 28 kwietnia, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cysterko 🥹🥹🥹 ale się doktorek zdziwi 😅

    cysterka95 lubi tę wiadomość

    30l. starania od: styczeń 25’

    ❗️AMH 0.71 / MTHFR hetero, PAI1 homo / 21’ resekcja raka tarczycy + radioterapia I-131
    ✔️ MUCHa / Sono-HSG / kariotyp / FMR1 / histeroskopia / wyleczone zapalenie endometrium 3/10

    01.2026 IVF - 3MII - 2 zapłodnione - 0 ❄️
    04.2026 IVF - 2MII - 2 zapłodnione - 5CB ❄️
    ET 4BC 07.04 - beta 0
  • White1 Autorytet
    Postów: 2032 4679

    Wysłany: 28 kwietnia, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cysterka95 wrote:
    Intuicja to faktycznie przepotężna rzecz... 😳🫣

    https://ibb.co/jPWc1tcY
    Gratulacje 😍 jestem bardzo ciekawa jak zareagowałaś / zareagowaliście. Lecisz na betę? 🤞🤞

    cysterka95 lubi tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Pelasia30 Autorytet
    Postów: 1291 894

    Wysłany: 28 kwietnia, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cysterko 😍😍😍 według lekarza owu nie było? 😅 Aż nie mogę się doczekać jak napiszesz nam jego reakcję 😆

    cysterka95, Tofuszka, Dudu13 lubią tę wiadomość

    🔸Starania od 03.2023r.
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    🔸Hashimoto + hipoglikemia reaktywna (letrox + glucophage)
    🔸AMH 7,17 (04.25r.)
    🔸PCO (metaboliczny)
    🔸Późne owulacje
    🔸Badanie nasienia + posiew✅

    ▪️07.25 histeroskopia + kolposkopia (usunięte mikropolipy) + leczenie stanu zapalnego
    ▪️09.25 drożność jajowodów ✅
    ▪️10.25-12.25 stymulacja aromek ❌

    𝟎𝟏.𝟐𝟎𝟐𝟔 𝐈𝐕𝐅 💉
    02.26 -> 4❄️❄️❄️❄️
    03.26 FET🍍-> 💔
    04.26 FET 🍍-> 💔

    KIR AA - brak kirów implantacyjnych ❌
    Trombofilia ✅
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1339 2870

    Wysłany: 28 kwietnia, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym zobaczyć minę doktora na żywo, ale muszę mu napisać smsa bo mam zalecenie heparyny od pozytywnego testu 😬

    Byłam już na becie, mam nadzieję że nie będą mnie trzymać długo w zawieszeniu.

    Na razie to jest niedowierzanie 🫣 ogólnie to wczoraj wieczorem zrobiłam już test i wyszedł cień cienia, ale nie ufałam mu, stwierdziłam że mnie franca oszukuje 😂 no ale dziś rano wyszedł ciut ciemniejszy, miałam jeszcze facelle paskowy on co prawda ma czułość 10 ale też coś tam widać 🥺 przez lata sobie wyobrażałam jak mnie emocje zaleją gdy nadejdzie ten moment, a w rzeczywistości na razie podchodzę z dużą rezerwą, uwierzę jak zobaczę wynik bety a potem USG. Na razie chodzę i się śmieję w głos bo mam bekę jak ten cykl wyglądał 😅 mąż podobnie, niby jest radość ale taka bardzo ostrożna

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia, 09:08

    Tofuszka, Morgo lubią tę wiadomość

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024 (stymulacje przerwane przez operację ŻPN)

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    23.06 - CRL 0,69, bijące serduszko ❤️
    cudzie trwaj 🥹

    preg.png
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1422 4125

    Wysłany: 28 kwietnia, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cysterko, gratulacje 🥹💜
    I tak jak piszesz - intuicja to mocna sprawa, cieszę się, że Cię nie zawiodła ✨🤝

    cysterka95 lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • Gnom Autorytet
    Postów: 667 1343

    Wysłany: 28 kwietnia, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cysterka95 wrote:
    Intuicja to faktycznie przepotężna rzecz... 😳🫣

    https://ibb.co/jPWc1tcY

    Gratulacje Cysterko 😍

    Mocne kciuki za piękną betę!

    cysterka95 lubi tę wiadomość

    👒30 🎩36 🐶~7

    Od 03.2025

    6cs - CB 5tc

    🔸PCOS
    🔸Insulinooporność (ogarnięta)
    🔸Niedoczynność tarczycy

    Polip endometrialny wycięty 👍

    preg.png
  • PA Autorytet
    Postów: 536 469

    Wysłany: 28 kwietnia, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cysterka95 wrote:
    Intuicja to faktycznie przepotężna rzecz... 😳🫣

    https://ibb.co/jPWc1tcY
    Gratulacje ❤️

    cysterka95 lubi tę wiadomość

    👩 PCOS, hiperprolaktynemia (makro), przeciwciała przeciwplemnikowe,
    MTHFR hetero, Pai1 4G/4G
    Jajowody ✅️
    Cd138 ✅️
    Kariotypy✅️
    🧔‍♂️✅️

    01/24 rozpoczęcie starań
    04/2025 klinika
    4 cyke stymulowane
    3 IUI
    Acard, clexane
    05/26 IVF I 23🥚-> 15 MII ->0
    IVF II 08-09.26
  • Imazolka Autorytet
    Postów: 546 524

    Wysłany: 28 kwietnia, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cysterko jaki zwrot akcji! 🥺
    Trzymam kciuki za betę!

    Szkoda tylko, że zdążyłaś za kiry zapłacić 🤣

    cysterka95 lubi tę wiadomość

    Starania od 09/23
    Z pomocą medyczną od 01/25

    AMH: 5,5 - PCOS ❌
    MUCh✅
    Drożność z lipiodolem ✅
    Pasożyty ✅
    Białka C i S ✅
    KIR 2DS2, 2DS4 obecne
    Endometrioza, adenomioza ❌
    Podwyższone komórki NK ❌
    Kariotypy ✅

    ⏳ stymulacja
  • Choinka123 Ekspertka
    Postów: 215 161

    Wysłany: 28 kwietnia, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cysterko gratulacje 😍😍😍😍

    cysterka95 lubi tę wiadomość

    31 & 35
    ▪️AMH 11.22-2,83; 10.24 -2,44; 07.25-1,70
    ▪️Hormony OK; MUCH -OK; Kariotypy OK;
    PAI-1 4G/5G heter.; MTHFR C677T C/T; KIR AA;
    ▪️ Drożności -OK
    ▪️USG w kierunku endo. - nie wykryto
    ▪️STYMULACJE
    12.24 -04.2025 Lametta+Owitrelle+Duphaston
    ▪️05.25 Biopsja CD 138-ok, CD56 podwyższone
    ▪️10.25 Histeroskopia stan zapalny CD138 ujemne
    ▪️12.25 Ponowna histero- obraz OK
    ▪️03.26 IUI- trzecia

    ŻPN-2024 zabieg- wyniki bardzo zmienne
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1339 2870

    Wysłany: 28 kwietnia, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imazolka wrote:
    Cysterko jaki zwrot akcji! 🥺
    Trzymam kciuki za betę!

    Szkoda tylko, że zdążyłaś za kiry zapłacić 🤣

    No nie? 😅 do tego wczoraj mi przyszedł zestaw z Allergen na helicobacter. Ale chyba zrobię i tak jak już zapłaciłam

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024 (stymulacje przerwane przez operację ŻPN)

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    23.06 - CRL 0,69, bijące serduszko ❤️
    cudzie trwaj 🥹

    preg.png
‹‹ 311 312 313 314 315 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ