Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu staraczki co dzieci nie mają 👫🏻 usiądą na dłużej i porozmawiają 💅
Odpowiedz

Tu staraczki co dzieci nie mają 👫🏻 usiądą na dłużej i porozmawiają 💅

Oceń ten wątek:
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 392 354

    Wysłany: 9 maja, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo, zaciskam kciuki i podziwiam Twoją medyczną głowę niezmiennie 💆🏻‍♀️🫶
    Dużo odpoczywaj i relaksuj się na ile możesz 😌

    Morgo lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
  • Pelasia30 Autorytet
    Postów: 1291 894

    Wysłany: 9 maja, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tu się zadziało 😍
    Morgo! Jej ale super! 🍀🥰 trzymam kciuki za prawidłowe przyrosty!

    Belia, co za zwrot akcji!

    Gnom, gratulacje 🥳

    Dziewczyny niech kropki zagoszczą na dobre 9 miesięcy 💪🏻

    White, dziękuję 😘 jak się czujesz?

    Morgo, Gnom lubią tę wiadomość

    🔸Starania od 03.2023r.
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    🔸Hashimoto + hipoglikemia reaktywna (letrox + glucophage)
    🔸AMH 7,17 (04.25r.)
    🔸PCO (metaboliczny)
    🔸Późne owulacje
    🔸Badanie nasienia + posiew✅

    ▪️07.25 histeroskopia + kolposkopia (usunięte mikropolipy) + leczenie stanu zapalnego
    ▪️09.25 drożność jajowodów ✅
    ▪️10.25-12.25 stymulacja aromek ❌

    𝟎𝟏.𝟐𝟎𝟐𝟔 𝐈𝐕𝐅 💉
    02.26 -> 4❄️❄️❄️❄️
    03.26 FET🍍-> 💔
    04.26 FET 🍍-> 💔

    KIR AA - brak kirów implantacyjnych ❌
    Trombofilia ✅
  • White1 Autorytet
    Postów: 2032 4679

    Wysłany: 9 maja, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelasia odstawiam leki przeciwwymiotne 😵‍💫
    No moje samopoczucie nie jest idealne, ale ostatnio przestałam się obawiać straty, więc teraz skupiam się na kibicowaniu wam 🩷 od siebie mogę tylko powiedzieć, że faktycznie ciąża wynagradza te wszelkie starania, smutki i czas stracony na starania, niezależnie od samopoczucia 🥹 dlatego życzę, żeby każdej w końcu się udało 🍀

    Morgo, Pelasia30, Marzycielka94, Iskiereczka00, AnMiPe, Gnom lubią tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • ferrytynka25 Ekspertka
    Postów: 236 411

    Wysłany: 9 maja, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow dziewczyny, co za informacje…🥹
    Morgo, nieśmiało gratuluję i trzymam kciuki za prawidłowe przyrosty. Wierzę, że wszystko będzie dobrze i wraz z tym transferem rozgości się mały cud! 🍀
    Belia, Gnom, gratulacje dziewczyny, nudnej i bezproblemowej ciąży! ❤️
    U mnie wjechała dzisiaj małpa na pełnej - mam ogromne zawroty, ból głowy, skurcze i samopoczucie -1000, ale Wasze historie dodają mi skrzydeł.

    Morgo, Gnom lubią tę wiadomość

    👩 29 👨 30 🐶9
    Walczymy od drugiej połowy 2024✨
    Hormony w normie ✅
    AMH 2,07 ng/ml
    Niska Ferrytyna ⚠️
    Owulacje na bieżąco ✅
    Sono HSG✅
    Lipiec 2025 - Torbiel ⚠️
    Cytologia i HPV – w normie 💪 ✅
    🔬 MUCHA - grudzień 2024✅ maj 2026✅
    USG piersi ✅

    👨
    Morfologia 2%---> 3,8%-- 6%⚠️
    Brak żylaków powrózka nasiennego✅
    Hormony w normie ✅
    HBA 55,9%⚠️
    DFI 6%✅
    Posiew nasienia ---> maj 2026
    TenFertil ON💊
  • Pelasia30 Autorytet
    Postów: 1291 894

    Wysłany: 11 maja, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White 🩷

    Morgo jak u Ciebie?

    Belia lubi tę wiadomość

    🔸Starania od 03.2023r.
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    🔸Hashimoto + hipoglikemia reaktywna (letrox + glucophage)
    🔸AMH 7,17 (04.25r.)
    🔸PCO (metaboliczny)
    🔸Późne owulacje
    🔸Badanie nasienia + posiew✅

    ▪️07.25 histeroskopia + kolposkopia (usunięte mikropolipy) + leczenie stanu zapalnego
    ▪️09.25 drożność jajowodów ✅
    ▪️10.25-12.25 stymulacja aromek ❌

    𝟎𝟏.𝟐𝟎𝟐𝟔 𝐈𝐕𝐅 💉
    02.26 -> 4❄️❄️❄️❄️
    03.26 FET🍍-> 💔
    04.26 FET 🍍-> 💔

    KIR AA - brak kirów implantacyjnych ❌
    Trombofilia ✅
  • PA Autorytet
    Postów: 536 469

    Wysłany: 11 maja, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielko miło, że się odezwałaś. Mam nadzieję, że to ten brakujący puzelek i niedługo zobaczysz upragnione 2 kreski🙂

    Belia ale masz walecznego kropka. Trzymam kciuki 🤞

    Morgo gratulacje🍀🙂. Powtarzasz dzisiaj betę?

    Cysterko trzymam kciuki za ten cykl 🙂🤞

    Gnom gratulacje ❤️

    Ferrytynka 🫂 oby tą wredna małpa szybko minęła. Mam nadzieję, że dziś już lepiej się czujesz

    Marzycielka94, cysterka95, ferrytynka25, Gnom, Belia lubią tę wiadomość

    👩 PCOS, hiperprolaktynemia (makro), przeciwciała przeciwplemnikowe,
    MTHFR hetero, Pai1 4G/4G
    Jajowody ✅️
    Cd138 ✅️
    Kariotypy✅️
    🧔‍♂️✅️

    01/24 rozpoczęcie starań
    04/2025 klinika
    4 cyke stymulowane
    3 IUI
    Acard, clexane
    05/26 IVF I 23🥚-> 15 MII ->0
    IVF II 08-09.26
  • Iskiereczka00 Autorytet
    Postów: 426 748

    Wysłany: 11 maja, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belia i Morgo gratulacje dziewczyny! 🎉♥️🥰 Niech Kropeczki rosną zdrowo ♥️

    Marzycielko ja też się cieszę, że dałaś znać co u Ciebie. Trzymam kciuki za plan leczenia 💪🏼

    Cysterko, też pamiętam o Derrice i też się czasem zastanawiam kiedy będzie ten moment, że dla własnego dobra trzeba będzie powiedzieć stop. Na razie serce mi pęka na myśl, że miałabym nigdy nie zostać mamą...

    Marzycielka94, Morgo lubią tę wiadomość

    Starania od 10.2022

    👩🏼 35
    ❌️IO, hipoglikemia reaktywna, niedrożny prawy jajowód, przewlekłe zapalenie endometrium, endometrioza I stopnia + adenomioza
    ❌️Kir AA, brak implantacyjnych
    ❌️Brak przeciwciał blokujących (allo mlr)
    ✅️Kariotypy prawidłowe
    ✅️Przeciwciała przeciwplemnikowe ujemne
    ✅️ANA ujemne, TRAB ujemne
    ✅️HB wyleczone

    🧔🏻‍♂️ 36
    ❓️06.2025: 23,75 mln, ruch postępowy 14%, procent prawidłowych 3%
    ❓️fragmentacja z 2023 roku: prawidłowych 73%.
    ✅️Hla C1C1


    IVF
    I procedura, krótki protokół 07.2025 - 7 pobranych ➡️5🥚➡️ 0❄️
    II procedura, długi protokół 09.2025 - 10 pobranych ➡️8🥚➡️❄️❄️❄️➡️ przetrwał 1❄️➡️ PGT⏳️➡️nieprawidłowy😭

    17.04.26 pierwsze ⏸️🥹 5tc 💔✨️
  • Marzycielka94 Autorytet
    Postów: 1564 4035

    Wysłany: 11 maja, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za wszystkie miłe słowa 🩷 wszystkie Was pamiętam i mocno trzymam kciuki za każdą z Was. Będę tu zaglądać w poszukiwaniu dwóch kreseczek u Was 🥹

    Iskiereczka00, Morgo, PA lubią tę wiadomość

    ✨ Starania od 09/24, 4 cykle stymulowane
    ✓ koncentracja 98 mln, A+B = 45 %, morfologia 0 %

    ‼️ przewlekle zapalenie endometrium, dysbioza jelitowa, adenomioza, haplotyp AA i brak kirów implantacyjnych
    💊 aktualnie probiotykoterapia
    ➡️ USG w protokole endometriozy
  • Morgo Autorytet
    Postów: 826 1576

    Wysłany: 11 maja, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero jutro lecę do Kliniki na betę, tak jak zalecali 8dpt. Dzisiaj odpuściłam, bo mam długi dzień w pracy. Testy wciąż wychodzą i kreska jest wyraźniejsza także trochę to uspokaja.

    cysterka95, Iskiereczka00, Dudu13, Choinka123, Imazolka, Marzycielka94, Malineczka lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1343 2883

    Wysłany: 11 maja, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszły mi w końcu wyniki na helicobacter - 3,13 przy normie do 3 więc niewiele powyżej no ale pozytywny 😬 szczerze mówiąc się nie spodziewałam. Ciekawe czy to miało jakiś wpływ na cb, ale tego się nigdy raczej nie dowiemy. Muszę sobie jakoś to rozplanować, bo już jestem w trakcie stymulacji więc antybiotyk w tym cyklu odpada. Nie chciałam w najbliższych miesiącach robić przerwy w staraniach, ale chyba nie ma wyjścia 🤔

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024 (stymulacje przerwane przez operację ŻPN)

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    23.06 - CRL 0,69, bijące serduszko ❤️
    cudzie trwaj 🥹

    preg.png
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 392 354

    Wysłany: 11 maja, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cysterko, rozumiem bardzo bardzo dobrze - ja dziś 2/14💊 Już się naczytałam że HP może powodować poronienia 😮‍💨😅

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1343 2883

    Wysłany: 11 maja, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja już się naczytałam o naturalnych metodach 😛 tu na forum też jest trochę osób, którym się udało naturalnie hp wyleczyć. Ale bardziej jednak ufam konwencjonalnej medycynie, z ewentualnym wsparciem dietą/ziołami. A jak się Dudu czujesz na tych lekach?

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024 (stymulacje przerwane przez operację ŻPN)

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    23.06 - CRL 0,69, bijące serduszko ❤️
    cudzie trwaj 🥹

    preg.png
  • Claudii Autorytet
    Postów: 893 1894

    Wysłany: 11 maja, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo nieśmiałe gratulacje ✨🤞🏼

    Mi przyszły wstępne wyniki panelu trombofilii i jak chyba większości osób wyszedł MTHFR hetero , ale tez PAI1 homo. Chyba pójdę za ciosem i zrobię jeszcze zespół antyfosfolipidowy, białko S i C i homocysteine. Nie wiem czy dr M będzie szczęśliwy, że tak samozwańczo zlecam sobie badania XD
    Ten cykl mnie przetyrał, bo miałam jakieś dziwne plamienia, a ciąży brak. Doktor chyba jednak miał nosa, żeby się nie pchać w niego z zarodkiem. Niedługo powinien być okres i zobaczymy co dalej 🤷🏼‍♀️

    Morgo, Choinka123 lubią tę wiadomość

    30l. starania od: styczeń 25’

    ❗️AMH 0.71 / MTHFR hetero, PAI1 homo / 21’ resekcja raka tarczycy + radioterapia I-131
    ✔️ MUCHa / Sono-HSG / kariotyp / FMR1 / histeroskopia / wyleczone zapalenie endometrium 3/10

    01.2026 IVF - 3MII - 2 zapłodnione - 0 ❄️
    04.2026 IVF - 2MII - 2 zapłodnione - 2 ❄️
    ET 4BC 07.04 - beta 0
    FET 5CB - ⏳
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 392 354

    Wysłany: 11 maja, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cysterko, chyba zbyt wcześnie żeby powiedzieć. Ale na razie jak na drugi dzień jest stabilnie.
    Metaliczny posmak po Metronidazolu się pojawił już. Chyba się cieszę że nie biorę Pyleri a 2 antybiotyki, metro i IPP. Najgorszy jest ten Enterol Forte do picia - jakbym suche drożdże rozpuściła lol
    Poza tym lekka senność i mam nadzieję że mnie nie wypryszczy 😮‍💨
    Trochę czuję jeżdżenie w brzuchu i staram się duuuzo pić i uważać z dietą. Dziś zjadłam kilka 🍇 i lekkie pieczenie żołądka. Generalnie ja przez całe życie nie musiałam nawet wiedzieć gdzie jest żołądek - rzadko miałam objawy.

    Ja miałam dziwny okres, 3 dni intensywne ze skrzepami bez bólu, 4 dzień skąpy i to by było na tyle 👀 ale też delikatnie się rozkręcało plamienie w dniu -1 szybko po odstawieniu proga. Może accofil tu coś namieszał 🤪

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja, 19:11

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
  • Imazolka Autorytet
    Postów: 549 525

    Wysłany: 11 maja, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo jak kreseczki są to musi być dobrze ♥️🍀

    Claudii racja, może jednak warto było zaufać doktorkowi. Ale badania jak najbardziej można zrobić, bo może akurat coś wynajdziesz co wspomoże ☺️

    Dudu ja nienawidzę metronidazolu, dojeżdża mnie zawsze na grubo 🥴

    Ja miałam okres 8 dniowy, także 😂
    No i odebrałam dzisiaj wyniki biopsji, nie wyleczyłam zapalenia endo, mam taki sam wynik jak miałam, a w czwartek mam kwalifikacje do ivf ☹️

    Marzycielko odzywaj się do nas czasami ♥️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja, 19:19

    Starania od 09/23
    Z pomocą medyczną od 01/25

    AMH: 5,5 - PCOS ❌
    MUCh✅
    Drożność z lipiodolem ✅
    Pasożyty ✅
    Białka C i S ✅
    KIR 2DS2, 2DS4 obecne
    Endometrioza, adenomioza ❌
    Podwyższone komórki NK ❌
    Kariotypy ✅

    ⏳ stymulacja
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1343 2883

    Wysłany: 11 maja, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dudu13 wrote:
    Cysterko, chyba zbyt wcześnie żeby powiedzieć. Ale na razie jak na drugi dzień jest stabilnie.
    Metaliczny posmak po Metronidazolu się pojawił już. Chyba się cieszę że nie biorę Pyleri a 2 antybiotyki, metro i IPP. Najgorszy jest ten Enterol Forte do picia - jakbym suche drożdże rozpuściła lol
    Poza tym lekka senność i mam nadzieję że mnie nie wypryszczy 😮‍💨
    Trochę czuję jeżdżenie w brzuchu i staram się duuuzo pić i uważać z dietą. Dziś zjadłam kilka 🍇 i lekkie pieczenie żołądka. Generalnie ja przez całe życie nie musiałam nawet wiedzieć gdzie jest żołądek - rzadko miałam objawy.

    Ja miałam dziwny okres, 3 dni intensywne ze skrzepami bez bólu, 4 dzień skąpy i to by było na tyle 👀 ale też delikatnie się rozkręcało plamienie w dniu -1 szybko po odstawieniu proga. Może accofil tu coś namieszał 🤪

    Właśnie czytałam, że Pylera może różne cuda powodować 🫣 Metronidazol miałam kilka lat temu, pamiętam ten posmak. Trzymam kciuki, żeby więcej skutków ubocznych się u ciebie nie pojawiło. No i przede wszystkim żeby to dziadostwo wyginęło 🥴

    Claudii wiem że doktor nie jest fanem immuno i głębokiej diagnostyki na własną rękę, ale ku pokrzepieniu powiem że u mnie wszystkie badania przeglądnął, niektóre tylko przeleciał wzrokiem, a zespół antyfosfolipidowy wziął bardzo na poważnie, nie miał wątpliwości co do wdrożenia heparyny. Może czasem pokręci nosem, ale koniec końców jak się nie podważa co krok jego planu to jest okej. Diagnostyka daje poczucie że się nie czeka bezczynnie a czasem jedno badanie okazuje się gamechangerem 😌

    Claudii, Dudu13, Gnom, Marzycielka94, Choinka123 lubią tę wiadomość

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024 (stymulacje przerwane przez operację ŻPN)

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    23.06 - CRL 0,69, bijące serduszko ❤️
    cudzie trwaj 🥹

    preg.png
  • Iskiereczka00 Autorytet
    Postów: 426 748

    Wysłany: 11 maja, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cysterko a Ty robiłaś test oddechowy?

    Starania od 10.2022

    👩🏼 35
    ❌️IO, hipoglikemia reaktywna, niedrożny prawy jajowód, przewlekłe zapalenie endometrium, endometrioza I stopnia + adenomioza
    ❌️Kir AA, brak implantacyjnych
    ❌️Brak przeciwciał blokujących (allo mlr)
    ✅️Kariotypy prawidłowe
    ✅️Przeciwciała przeciwplemnikowe ujemne
    ✅️ANA ujemne, TRAB ujemne
    ✅️HB wyleczone

    🧔🏻‍♂️ 36
    ❓️06.2025: 23,75 mln, ruch postępowy 14%, procent prawidłowych 3%
    ❓️fragmentacja z 2023 roku: prawidłowych 73%.
    ✅️Hla C1C1


    IVF
    I procedura, krótki protokół 07.2025 - 7 pobranych ➡️5🥚➡️ 0❄️
    II procedura, długi protokół 09.2025 - 10 pobranych ➡️8🥚➡️❄️❄️❄️➡️ przetrwał 1❄️➡️ PGT⏳️➡️nieprawidłowy😭

    17.04.26 pierwsze ⏸️🥹 5tc 💔✨️
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1343 2883

    Wysłany: 11 maja, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, standardowe badanie z kału w Allergen

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024 (stymulacje przerwane przez operację ŻPN)

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    23.06 - CRL 0,69, bijące serduszko ❤️
    cudzie trwaj 🥹

    preg.png
  • Claudii Autorytet
    Postów: 893 1894

    Wysłany: 11 maja, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imazolko masakra z tym zapaleniem. Moja koleżanka miala zapalenie widoczne tylko na histerio (biopsja czysta), 2 tygodnie antybiotyku i kontrolna histero - jeszcze gorzej na obrazie. Teraz ma kolejne antybiotyki i później kolejna histero 🫣 Jeśli nie pomogą to doktor powiedział, że wyciszenie 3 miesiące i dopiero transfer. Oni już mają jedno dziecko z IVF 🥰

    30l. starania od: styczeń 25’

    ❗️AMH 0.71 / MTHFR hetero, PAI1 homo / 21’ resekcja raka tarczycy + radioterapia I-131
    ✔️ MUCHa / Sono-HSG / kariotyp / FMR1 / histeroskopia / wyleczone zapalenie endometrium 3/10

    01.2026 IVF - 3MII - 2 zapłodnione - 0 ❄️
    04.2026 IVF - 2MII - 2 zapłodnione - 2 ❄️
    ET 4BC 07.04 - beta 0
    FET 5CB - ⏳
  • Imazolka Autorytet
    Postów: 549 525

    Wysłany: 11 maja, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie ona jest i czemu nie na naszej grupie?! 🤣

    Będę pytać o to wyciszenie. Odebrałam dzisiaj wyniki biopsji i ANA3 i wyszło mi dsDNA dodatnie, w czwartek też mam konsultację z dr Jarosz. Ale już mi się odechciało wszystkiego, czego nie tknę to dodatnie 🤡 załamka

    Starania od 09/23
    Z pomocą medyczną od 01/25

    AMH: 5,5 - PCOS ❌
    MUCh✅
    Drożność z lipiodolem ✅
    Pasożyty ✅
    Białka C i S ✅
    KIR 2DS2, 2DS4 obecne
    Endometrioza, adenomioza ❌
    Podwyższone komórki NK ❌
    Kariotypy ✅

    ⏳ stymulacja
‹‹ 322 323 324 325 326 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ