Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu staraczki co dzieci nie mają 👫🏻 usiądą na dłużej i porozmawiają 💅
Odpowiedz

Tu staraczki co dzieci nie mają 👫🏻 usiądą na dłużej i porozmawiają 💅

Oceń ten wątek:
  • ferrytynka25 Ekspertka
    Postów: 236 411

    Wysłany: 13 maja, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo, gratulacje! Jesteś w ciąży! 😍
    Belia, Twoja historia to totalny zwrot akcji, dzielny kropek walczy... 🥰
    Trzymam mooocnoo kciuki za Wasze ciąże dziewczyny♥️

    Cześć Kejti, zapraszamy do naszego grona, oby nie za długo. 😅
    Widzę, że mamy podobny czas starań, u mnie ok. 7 lat antykoncepcji hormonalnej. Natomiast mierzymy się głównie z czynnikiem męskim. Powodzenia ,niech ten wątek będzie dla Ciebie szczęśliwym. 🍀

    Belia lubi tę wiadomość

    👩 29 👨 30 🐶9
    Walczymy od drugiej połowy 2024✨
    Hormony w normie ✅
    AMH 2,07 ng/ml
    Niska Ferrytyna ⚠️
    Owulacje na bieżąco ✅
    Sono HSG✅
    Lipiec 2025 - Torbiel ⚠️
    Cytologia i HPV – w normie 💪 ✅
    🔬 MUCHA - grudzień 2024✅ maj 2026✅
    USG piersi ✅

    👨
    Morfologia 2%---> 3,8%-- 6%⚠️
    Brak żylaków powrózka nasiennego✅
    Hormony w normie ✅
    HBA 55,9%⚠️
    DFI 6%✅
    Posiew nasienia ---> maj 2026
    TenFertil ON💊
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 392 354

    Wysłany: 13 maja, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ferrytynka, a polecasz TenFertil On? Po nim wam tak skoczyła morfologia? Gdzie robicie posiew, w klinice?

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
  • Chochlik12 Autorytet
    Postów: 1552 3730

    Wysłany: 13 maja, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 🫶🏻
    Fajnie widzieć tu przełomy u wielu znajomych nicków 🥹

    Belia, Gnom, White1, Jupiter, Morgo, Aga_92, cysterka95 lubią tę wiadomość

    2,5 roku starań – wciąż czekamy na nasze dwie kreski 🤍

    🙋🏻‍♀️ Endometrioza | Adenomioza | Zaburzenia drożności jajowodów | PCOS | Zaburzenia gospodarki cukrowej
    🙎🏼‍♂️ Krytyczny czynnik męski , HBA 30%, OAT

    In vitro 🧬
    ✅ Kwiecień: Kwalifikacja i wymazy
    💉 17.06 start stymulacji
    👀 23.06 podglądanie jajeczek, wizyta w klinice
    __
    „ As you do not know how the body is formed in a mother's womb, so you cannot understand the work of God, the Maker of all things.” Biblie, ‭‭Ecclesiastes‬ ‭11‬:‭5‬ ‭

    I am still waiting for this miracle, let me experience it, God - maker of all things. ❤️‍🔥
  • Gnom Autorytet
    Postów: 670 1344

    Wysłany: 13 maja, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chochlik12 wrote:
    Cześć dziewczyny 🫶🏻
    Fajnie widzieć tu przełomy u wielu znajomych nicków 🥹

    Cześć Chochlik! Dawno cię tu nie było, co u ciebie?

    👒30 🎩36 🐶~7

    Od 03.2025

    6cs - CB 5tc

    🔸PCOS
    🔸Insulinooporność (ogarnięta)
    🔸Niedoczynność tarczycy

    Polip endometrialny wycięty 👍

    ----
    🩷🍼

    preg.png
  • PA Autorytet
    Postów: 536 469

    Wysłany: 13 maja, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też nie mam dobrych wspomnień z biopsji. Kazali mi przyjść z wypełnionym pęcherzem, potem musiałam go jednak opróżnić i samo pobranie strasznie bolało, bo miałam cienkie endometrium i ciężko było pobrać materiał.

    Morgo gratulacje 🍀 nie przestaję trzymać kciuków 🙂

    Morgo na razie staram się nie stresować i być dobrej myśli, że się wszystko uda.

    Pytanie do dziewczyn po ivf jak sobie radziłyście z podziałem menopuru? I w którym dc miałyście punkcję?

    Morgo lubi tę wiadomość

    👩 PCOS, hiperprolaktynemia (makro), przeciwciała przeciwplemnikowe,
    MTHFR hetero, Pai1 4G/4G
    Jajowody ✅️
    Cd138 ✅️
    Kariotypy✅️
    🧔‍♂️✅️

    01/24 rozpoczęcie starań
    04/2025 klinika
    4 cyke stymulowane
    3 IUI
    Acard, clexane
    05/26 IVF I 23🥚-> 15 MII ->0
    IVF II 08-09.26
  • Claudii Autorytet
    Postów: 893 1894

    Wysłany: 13 maja, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PA wrote:
    Też nie mam dobrych wspomnień z biopsji. Kazali mi przyjść z wypełnionym pęcherzem, potem musiałam go jednak opróżnić i samo pobranie strasznie bolało, bo miałam cienkie endometrium i ciężko było pobrać materiał.

    Morgo gratulacje 🍀 nie przestaję trzymać kciuków 🙂

    Morgo na razie staram się nie stresować i być dobrej myśli, że się wszystko uda.

    Pytanie do dziewczyn po ivf jak sobie radziłyście z podziałem menopuru? I w którym dc miałyście punkcję?


    Menopur całkiem łatwo ogarnąć, tam są w zestawie małe strzykawki z kreseczkami, które wskazują ilość. Wystarczy wbić do fiolki igiełkę ze strzykawką, wpuścić powietrze, które było w strzykawce i powoli nabierać. Naprawdę prosta sprawa, są też filmiki instruktażowe na yt ☺️ Ja miałam raz punkcje 14dc, a raz 12dc więc zależy od rośnięcia jajek.

    Edit: warto wspomnieć, że menopur przed rozrobieniem trzyma się w lodówce, a po rozrobieniu poza najlepiej w zaciemnionym miejscu ☺️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja, 11:53

    PA lubi tę wiadomość

    30l. starania od: styczeń 25’

    ❗️AMH 0.71 / MTHFR hetero, PAI1 homo / 21’ resekcja raka tarczycy + radioterapia I-131
    ✔️ MUCHa / Sono-HSG / kariotyp / FMR1 / histeroskopia / wyleczone zapalenie endometrium 3/10

    01.2026 IVF - 3MII - 2 zapłodnione - 0 ❄️
    04.2026 IVF - 2MII - 2 zapłodnione - 2 ❄️
    ET 4BC 07.04 - beta 0
    FET 5CB - ⏳
  • White1 Autorytet
    Postów: 2032 4679

    Wysłany: 13 maja, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PA Menopur ma w paczce mnóstwo strzykawek, one mają miarki. Jest jedna buteleczka, w której rozrabia się lek i potem codziennie nową strzykawką pobierasz wyznaczoną dawkę z tej jednej fiolki.
    U mnie mimo niskiej dawki (tylko Menopur 150) pęcherzyki rosły bardzo szybko, punkcja w 12dc
    Kiedy zaczynasz?

    PA lubi tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • ferrytynka25 Ekspertka
    Postów: 236 411

    Wysłany: 13 maja, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dudu13, mąż suplementuje już ponad rok (oprócz jeszcze innych, osobnych suplementów, ale często o nich akurat zapomina... :P) więc myślę, że na pewno ten preparat miał wpływ. Wiadomo, że jest kilka czynników, które składają się na poprawę morfologii - dodaliśmy więcej ruchu, jemy zdrowiej, mąż pije często sok pomidorowy itp. Kolejne badanie nasienia mamy w lipcu, więc zobaczymy czy znów nastąpi jakiś przełom. Posiew nasienia będziemy robić w ramach pakietu medycznego w PZU (skierowanie od urologa).

    👩 29 👨 30 🐶9
    Walczymy od drugiej połowy 2024✨
    Hormony w normie ✅
    AMH 2,07 ng/ml
    Niska Ferrytyna ⚠️
    Owulacje na bieżąco ✅
    Sono HSG✅
    Lipiec 2025 - Torbiel ⚠️
    Cytologia i HPV – w normie 💪 ✅
    🔬 MUCHA - grudzień 2024✅ maj 2026✅
    USG piersi ✅

    👨
    Morfologia 2%---> 3,8%-- 6%⚠️
    Brak żylaków powrózka nasiennego✅
    Hormony w normie ✅
    HBA 55,9%⚠️
    DFI 6%✅
    Posiew nasienia ---> maj 2026
    TenFertil ON💊
  • Chochlik12 Autorytet
    Postów: 1552 3730

    Wysłany: 13 maja, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gnom wrote:
    Cześć Chochlik! Dawno cię tu nie było, co u ciebie?

    W sumie nic nowego 😅
    Przechodzę ostatnio troszeczkę gorszy czas. 🥹 wiele rzeczy się nałożyło w moim życiu, a starania bardzo mnie dobijają. Poszłam ostatnio na konsultację w sprawie niepłodności do takiej wierzącej terapeutki i załamałam się jeszcze bardziej 😂😂😂 Rozważam znalezienie jakiegoś dobrego psychologa (jeśli macie kogoś, to z chęcią przyjmę)

    Od lutego próbujemy iść w kierunku in vitro, ale nasza klinika umawia nas w bardzo odległych terminach i spodziewamy transfer orientacyjnie czeka nas dopiero w sierpniu. 😅

    Poza tym działam z rozkręceniem firmy 🤍

    Wiem, że tak brzydko tu jestem. Jak przez pierwsze półtorej roku byłam tu bardzo aktywna, tak teraz złapałam jakąś niemoc, za każdym razem jak próbuje tu wrócić, to znikam, żeby trochę zdysocjować. 🫠

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja, 12:20

    Jupiter lubi tę wiadomość

    2,5 roku starań – wciąż czekamy na nasze dwie kreski 🤍

    🙋🏻‍♀️ Endometrioza | Adenomioza | Zaburzenia drożności jajowodów | PCOS | Zaburzenia gospodarki cukrowej
    🙎🏼‍♂️ Krytyczny czynnik męski , HBA 30%, OAT

    In vitro 🧬
    ✅ Kwiecień: Kwalifikacja i wymazy
    💉 17.06 start stymulacji
    👀 23.06 podglądanie jajeczek, wizyta w klinice
    __
    „ As you do not know how the body is formed in a mother's womb, so you cannot understand the work of God, the Maker of all things.” Biblie, ‭‭Ecclesiastes‬ ‭11‬:‭5‬ ‭

    I am still waiting for this miracle, let me experience it, God - maker of all things. ❤️‍🔥
  • Jupiter Autorytet
    Postów: 589 473

    Wysłany: 13 maja, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imazolka wrote:
    Ja już mówiłam mojej gin, że nie dam sobie zrobił kolejnej biopsji. Dla mnie to było najgorsze doświadczenie ze wszystkich w tych całych staraniach, także zobaczę czy dalej mi przepisze antybiotyk, ale też nie będę już sprawdzała 😆
    Imazolko sprawdź sobie wątek o zapaleniu endometrium na Starając się z pomocą medyczną. Tam widzę najnowsze posty o antybiotykach właśnie. Może się przyda. Ja już zescreenowałam do mojej bazy wiedzy z forum 😅

    Imazolka lubi tę wiadomość

    Ona:32
    AMH: 1.4 -> 2.2 ; KIR Bx;
    ❗️Tarczyca: Niedoczynność, Hashimoto
    ❗️Geny: Mthfr - homo , PAI-1 homo
    ❗️Adenomioza

    On: 33
    Morfo: 2% -> 4%- > 3% -> 3%
    MAR, HBA, MiOXYS - ✅ HLA-C C1C1
    ❗️DFI 26% -> 39% -> 5️⃣%❗️ŻPN IIIst

    10.2025 🔀 udrożniony jajowód+histeroskopia
    12.2025 💔 CB
    04.2026 ❌ IUI
    05.2026 ❌ IUI + Accofil
    06.2026 infekcja 🤷🏼‍♀️
  • Jupiter Autorytet
    Postów: 589 473

    Wysłany: 13 maja, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chochlik12 wrote:
    Od lutego próbujemy iść w kierunku in vitro, ale nasza klinika umawia nas w bardzo odległych terminach i spodziewamy transfer orientacyjnie czeka nas dopiero w sierpniu. 😅

    Poza tym działam z rozkręceniem firmy 🤍

    Wiem, że tak brzydko tu jestem. Jak przez pierwsze półtorej roku byłam tu bardzo aktywna, tak teraz złapałam jakąś niemoc, za każdym razem jak próbuje tu wrócić, to znikam, żeby trochę zdysocjować. 🫠
    Powodzenia z firmą! Co do obecności na forum to rozumiem… ja momentami muszę się wyłączyć z forum bo moja głowa zaczyna łapać jakieś absurdalne stany…
    Np dziś wstałam i stwierdziłam że na pewno to IUI się nie uda mimo że testuję dopiero za tydzień.
    A jeszcze wczoraj pisałam Pacynce że czuję się dobrze psychicznie… ;/

    Super że w Twojej klinice jest jeszcze kasy na tyle, że kwalifikowali w kwietniu ;) Jake województwo?
    Do sierpnia zleci, sama widzisz że już połowa maja… Ani się nie obejrzysz a będziesz po punkcji. Lekarze planują jakieś wyciszenie Endo/Adeno?




    Chochlik12 lubi tę wiadomość

    Ona:32
    AMH: 1.4 -> 2.2 ; KIR Bx;
    ❗️Tarczyca: Niedoczynność, Hashimoto
    ❗️Geny: Mthfr - homo , PAI-1 homo
    ❗️Adenomioza

    On: 33
    Morfo: 2% -> 4%- > 3% -> 3%
    MAR, HBA, MiOXYS - ✅ HLA-C C1C1
    ❗️DFI 26% -> 39% -> 5️⃣%❗️ŻPN IIIst

    10.2025 🔀 udrożniony jajowód+histeroskopia
    12.2025 💔 CB
    04.2026 ❌ IUI
    05.2026 ❌ IUI + Accofil
    06.2026 infekcja 🤷🏼‍♀️
  • Chochlik12 Autorytet
    Postów: 1552 3730

    Wysłany: 13 maja, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jupiter wrote:
    Powodzenia z firmą! Co do obecności na forum to rozumiem… ja momentami muszę się wyłączyć z forum bo moja głowa zaczyna łapać jakieś absurdalne stany…
    Np dziś wstałam i stwierdziłam że na pewno to IUI się nie uda mimo że testuję dopiero za tydzień.
    A jeszcze wczoraj pisałam Pacynce że czuję się dobrze psychicznie… ;/

    Super że w Twojej klinice jest jeszcze kasy na tyle, że kwalifikowali w kwietniu ;) Jake województwo?
    Do sierpnia zleci, sama widzisz że już połowa maja… Ani się nie obejrzysz a będziesz po punkcji. Lekarze planują jakieś wyciszenie Endo/Adeno?

    Trzymam za Ciebie na maksa kciuki 🤍 nasze głowy potrafią nam robić największe psikusy.

    A są kliniki, gdzie już nie ma możliwości? 🫢 my jesteśmy w Katowicach w Bocianie. 😁
    Próbujemy bez wyciszenia, a jeśli nie wyjdzie, to będziemy wyciszać. 😅😅😅

    2,5 roku starań – wciąż czekamy na nasze dwie kreski 🤍

    🙋🏻‍♀️ Endometrioza | Adenomioza | Zaburzenia drożności jajowodów | PCOS | Zaburzenia gospodarki cukrowej
    🙎🏼‍♂️ Krytyczny czynnik męski , HBA 30%, OAT

    In vitro 🧬
    ✅ Kwiecień: Kwalifikacja i wymazy
    💉 17.06 start stymulacji
    👀 23.06 podglądanie jajeczek, wizyta w klinice
    __
    „ As you do not know how the body is formed in a mother's womb, so you cannot understand the work of God, the Maker of all things.” Biblie, ‭‭Ecclesiastes‬ ‭11‬:‭5‬ ‭

    I am still waiting for this miracle, let me experience it, God - maker of all things. ❤️‍🔥
  • Jupiter Autorytet
    Postów: 589 473

    Wysłany: 13 maja, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chochlik12 wrote:
    Trzymam za Ciebie na maksa kciuki 🤍 nasze głowy potrafią nam robić największe psikusy.

    A są kliniki, gdzie już nie ma możliwości? 🫢 my jesteśmy w Katowicach w Bocianie. 😁
    Próbujemy bez wyciszenia, a jeśli nie wyjdzie, to będziemy wyciszać. 😅😅😅
    Dzięki! ❤️

    No w Krakowie chyba nie jest z tym tak kolorowo :/ w mojej już nie ma kasy na ten rok, wiem że w Parensie też ta lista rezerwowa były jakieś kwitki.

    A robisz jakąś histeroskopie przed? Pytam bo jeśli będę podchodzić do kwalifikacji na przyszły rok to zastanawiam się jakie kroki podjąć przed a też mam adenomioze i nie wiem na co zwrócić uwagę :/

    Ona:32
    AMH: 1.4 -> 2.2 ; KIR Bx;
    ❗️Tarczyca: Niedoczynność, Hashimoto
    ❗️Geny: Mthfr - homo , PAI-1 homo
    ❗️Adenomioza

    On: 33
    Morfo: 2% -> 4%- > 3% -> 3%
    MAR, HBA, MiOXYS - ✅ HLA-C C1C1
    ❗️DFI 26% -> 39% -> 5️⃣%❗️ŻPN IIIst

    10.2025 🔀 udrożniony jajowód+histeroskopia
    12.2025 💔 CB
    04.2026 ❌ IUI
    05.2026 ❌ IUI + Accofil
    06.2026 infekcja 🤷🏼‍♀️
  • Aga_92 Autorytet
    Postów: 416 770

    Wysłany: 13 maja, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Chochliku, fajnie ze czasem tu zagladasz :) powodzenia z rozkrecaniem firmy!! 🍀 i trzymam za Was mocne kciuki zeby w koncu wszystko sie udalo ! 🍀🤞

    Chochlik12 lubi tę wiadomość

    Starania od 03.2023
    Pierwsza wizyta w klinice: 11.2024
    👱‍♀️34 🧑40

    👱‍♀️🧑 hormony, homocysteina, trombofilia, morfologia, witaminy, lipidogram ✅️
    Amh: 1,440
    Tsh: 11.2024: 1.94 ➡️ 10.2025: 0.826
    IO: glukoza: 84 insulina: 12.20❌️
    DHEA-SO4: 11.2024: 394 ➡️ 10.2025: 319
    Prolaktyna: 11.2024: 21.3 ➡️ 10.2025: 6.4

    💊Fertilwoman plus, wit D 2000j, Estrovita skin, aspirin cardio, resweratrol, progesterone besins, dostinex, symformin, euthyrox
    Allo-MLR: 27,1%
    💉 accofil

    Drożność jajowodów plus podany lipiodol 03.2025 ➡️ oba drożne ✅️
    Cykle owulacyjne ✅️

    👱‍♀️biocenoza,MUCHa, bad. bakteryjne✅️
    🧑nasienie ✅️
    Ovitrelle 15x ❌️
    Letrozole Bluefish 8x ❌️

    w 41 cs pierwsze ⏸️ 24.04
    25.04 beta 225 27.04 beta 460 29.04 beta 829 30.04 beta 1200
    7.05 CRL 2,4mm z bijącym ❤️
    21.05 7+6 CRL 1,46 cm FHR 162 bpm 🍀
    9.06 4cm FHR 169 🧸
  • Morgo Autorytet
    Postów: 826 1576

    Wysłany: 13 maja, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PA wrote:
    Morgo na razie staram się nie stresować i być dobrej myśli, że się wszystko uda.

    Pytanie do dziewczyn po ivf jak sobie radziłyście z podziałem menopuru? I w którym dc miałyście punkcję?

    Ja się zaczęłam stresować jak zaczęłam stymulację 🫣. Budziłam się codziennie 4,5 rano. Punkcja to był jakiś taki moment kulminacyjny kiedy sporo napięcia opadło.
    Punkcję miałam w 13 DC, czyli 12 dnia od początku stymulacji. Ja akurat miałam Gonal f z penem. A potem coś co trzeba było rozpuszczać i się pierwszego wieczoru rozpłakałam nad ampułką, bo mi się nie chciał nabrać lek. Mąż mi pomógł.

    PA lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
  • Mardotka Autorytet
    Postów: 359 488

    Wysłany: 13 maja, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chochliku chyba przywołałam Cię myślami , pisałam wczoraj do Ciebie na priv 😁 powodzenia , oby wszystkie Twoje plany się powiodły 😘 apropo gorszego czasu , bardzo mi przykro że doszłaś do ściany , długie starania potrafią dać w kość jak mało co.. ale wierzę że jeszcze będzie pięknie , dużo dużo siły Ci życzę ❤️

    Chochlik12 lubi tę wiadomość

    👩35 👨40
    23 cs o pierwszego maluszka
    Subkliniczna niedoczynność tarczycy ➡️ letrox 50

    USG ✅ Cytologia ✅ MUCHa ✅
    TSH 2,2
    AMH 1.72 (09.25) 1.67 (04.26)
    Żelazo - 118
    Ferrytyna - 38
    D3 - 62
    B12 - 504
    Glukoza - 96
    Insulina - 7
    Kwas foliowy - 17
    Homocysteina - 10,9❗️
    MTHFR C677T homo
    Sono-HSG -prawy jajowód niedrożny
    🧔‍♂️
    Koncentracja: 23mln
    Całkowita liczba: 156mln
    Ruch A+B: 28%
    Morfologia: 0%🔻
    DFI: 22% 🔺
    Suple 💊
    D3 4000 , omega3 , B complex, koenzym Q10 , kolagen, probiotyki , NAC , Inozytol
  • Chochlik12 Autorytet
    Postów: 1552 3730

    Wysłany: 13 maja, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jupiter wrote:
    Dzięki! ❤️

    No w Krakowie chyba nie jest z tym tak kolorowo :/ w mojej już nie ma kasy na ten rok, wiem że w Parensie też ta lista rezerwowa były jakieś kwitki.

    A robisz jakąś histeroskopie przed? Pytam bo jeśli będę podchodzić do kwalifikacji na przyszły rok to zastanawiam się jakie kroki podjąć przed a też mam adenomioza i nie wiem na co zwrócić uwagę :/

    Nie proponowali mi histeroskopii na tym etapie 🫢
    Raczej podejście do in vitro „na przypale”, bez jakichś większych dodatkowych badań 😂 może lekarka już widziała nasze zmęczenie różnymi badaniami i objętością naszych teczek 😅😂

    2,5 roku starań – wciąż czekamy na nasze dwie kreski 🤍

    🙋🏻‍♀️ Endometrioza | Adenomioza | Zaburzenia drożności jajowodów | PCOS | Zaburzenia gospodarki cukrowej
    🙎🏼‍♂️ Krytyczny czynnik męski , HBA 30%, OAT

    In vitro 🧬
    ✅ Kwiecień: Kwalifikacja i wymazy
    💉 17.06 start stymulacji
    👀 23.06 podglądanie jajeczek, wizyta w klinice
    __
    „ As you do not know how the body is formed in a mother's womb, so you cannot understand the work of God, the Maker of all things.” Biblie, ‭‭Ecclesiastes‬ ‭11‬:‭5‬ ‭

    I am still waiting for this miracle, let me experience it, God - maker of all things. ❤️‍🔥
  • Chochlik12 Autorytet
    Postów: 1552 3730

    Wysłany: 13 maja, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga_92 wrote:
    Czesc Chochliku, fajnie ze czasem tu zagladasz :) powodzenia z rozkrecaniem firmy!! 🍀 i trzymam za Was mocne kciuki zeby w koncu wszystko sie udalo ! 🍀🤞

    Dziekuje Aga 🫶🏻 widzę, ze od ciebie można łapać wiruski ciążowe? 😍

    Aga_92 lubi tę wiadomość

    2,5 roku starań – wciąż czekamy na nasze dwie kreski 🤍

    🙋🏻‍♀️ Endometrioza | Adenomioza | Zaburzenia drożności jajowodów | PCOS | Zaburzenia gospodarki cukrowej
    🙎🏼‍♂️ Krytyczny czynnik męski , HBA 30%, OAT

    In vitro 🧬
    ✅ Kwiecień: Kwalifikacja i wymazy
    💉 17.06 start stymulacji
    👀 23.06 podglądanie jajeczek, wizyta w klinice
    __
    „ As you do not know how the body is formed in a mother's womb, so you cannot understand the work of God, the Maker of all things.” Biblie, ‭‭Ecclesiastes‬ ‭11‬:‭5‬ ‭

    I am still waiting for this miracle, let me experience it, God - maker of all things. ❤️‍🔥
  • Chochlik12 Autorytet
    Postów: 1552 3730

    Wysłany: 13 maja, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mardotka wrote:
    Chochliku chyba przywołałam Cię myślami , pisałam wczoraj do Ciebie na priv 😁 powodzenia , oby wszystkie Twoje plany się powiodły 😘 apropo gorszego czasu , bardzo mi przykro że doszłaś do ściany , długie starania potrafią dać w kość jak mało co.. ale wierzę że jeszcze będzie pięknie , dużo dużo siły Ci życzę ❤️

    Ooo, zerknę w wiadomości, ta apka jest dla mnie tak nieintuicyjna, że o tym nigdy nie pomyślę 😂

    Dziękuję 🫶🏻🥹

    2,5 roku starań – wciąż czekamy na nasze dwie kreski 🤍

    🙋🏻‍♀️ Endometrioza | Adenomioza | Zaburzenia drożności jajowodów | PCOS | Zaburzenia gospodarki cukrowej
    🙎🏼‍♂️ Krytyczny czynnik męski , HBA 30%, OAT

    In vitro 🧬
    ✅ Kwiecień: Kwalifikacja i wymazy
    💉 17.06 start stymulacji
    👀 23.06 podglądanie jajeczek, wizyta w klinice
    __
    „ As you do not know how the body is formed in a mother's womb, so you cannot understand the work of God, the Maker of all things.” Biblie, ‭‭Ecclesiastes‬ ‭11‬:‭5‬ ‭

    I am still waiting for this miracle, let me experience it, God - maker of all things. ❤️‍🔥
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1343 2883

    Wysłany: 13 maja, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chochlik! Miło cię widzieć 🤍 popieram, że czas do sierpnia szybko zleci ;) a ciężką głowę i awersję do forum dobrze tu rozumiemy. Nie ma chyba jednego określonego sposobu korzystania z forum (albo o nim nie wiem 😂), a tym bardziej brzydkiego! Trzymam kciuki za firmę i za psychologa 🤞🏻

    Jupiter, Chochlik12 lubią tę wiadomość

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024 (stymulacje przerwane przez operację ŻPN)

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    23.06 - CRL 0,69, bijące serduszko ❤️
    cudzie trwaj 🥹

    preg.png
‹‹ 324 325 326 327 328 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ