Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu staraczki co dzieci nie mają 👫🏻 usiądą na dłużej i porozmawiają 💅
Odpowiedz

Tu staraczki co dzieci nie mają 👫🏻 usiądą na dłużej i porozmawiają 💅

Oceń ten wątek:
  • ferrytynka25 Ekspertka
    Postów: 236 411

    Wysłany: 14 maja, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo, nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić co właśnie czujesz. Jest mi strasznie przykro i po prostu wysyłam dużo wsparcia. Tak jak napisała White, walcz o swoje, może po prostu ktoś na rejestracji jest niedoinformowany...
    Do trzech razy sztuka, mam nadzieję, że kolejny transfer będzie tym ostatnim i szczęśliwym. Przytulam ❤️

    Morgo lubi tę wiadomość

    👩 29 👨 30 🐶9
    Walczymy od drugiej połowy 2024✨
    Hormony w normie ✅
    AMH 2,07 ng/ml
    Niska Ferrytyna ⚠️
    Owulacje na bieżąco ✅
    Sono HSG✅
    Lipiec 2025 - Torbiel ⚠️
    Cytologia i HPV – w normie 💪 ✅
    🔬 MUCHA - grudzień 2024✅ maj 2026✅
    USG piersi ✅

    👨
    Morfologia 2%---> 3,8%-- 6%⚠️
    Brak żylaków powrózka nasiennego✅
    Hormony w normie ✅
    HBA 55,9%⚠️
    DFI 6%✅
    Posiew nasienia ---> maj 2026
    TenFertil ON💊
  • Morgo Autorytet
    Postów: 826 1577

    Wysłany: 14 maja, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Morgo bardzo mi przykro, że się nie udało. Mam nadzieję, że ta pozytywna beta jest takim małym sygnałem, że ciało jest w stanie zarodek przyjąć i przy kolejnej próbie się uda.
    A teraz ważniejsze - program z tego co wiem, to jest do potwierdzenia prawidłowo zlokalizowanej ciąży i serduszka. Poproś klinikę, żeby swoją odmowę wysłali ci na piśmie. W takim przypadku zazwyczaj ulegają i nagle się okazuje, że jednak cię przyjmą, a jeśli nie, to napisz do ministerstwa, z pewnością staną po twojej stronie. Możesz też pytać na wątkach ivf, dziewczyny na pewno pomogą, wyjaśnią. Walcz o swoje, bo w tym przypadku klinika nie ma racji 🫂 bardzo mi przykro

    No przykre to bardzo, zwłaszcza że ciążę po IVF są ciążami wyższego ryzyka, ma się dodatkowe leki i nagle bez przygotowania zostajesz bez opieki. Położna obiecała powiadomić mojego lekarza o wynikach (on tylko dorywczo pracuje w klinice), ale jak nie oddzwoni to umawiam się na kontrolne USG po miesiaczce do kogoś na miescie. Nie mam już siły się do niego dobijać w moim obecnym stanie, bo nie odbiera telefonu, a jedyną metodą rejestracji jest ZL z terminami na czerwiec.
    Jestem na czacie na insta z dziewczynami, które miały transfer w zeszłym tygodniu z różnych ośrodków i niestety to nie jest odosobniona praktyka mojego. Ale częściej jednak wersja jest taka, że zapewniają usg i powtórne bety.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja, 10:28

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
  • aszin Autorytet
    Postów: 7435 16453

    Wysłany: 14 maja, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo, bardzo mi przykro. U mnie w klinice tylko jedna beta jest nieodpłatna, a jeśli chodzi o cb to chyba po miesiaczce jest po prostu wizyta kontrolna przed kolejnym transferem.

    Morgo lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2556 3459

    Wysłany: 14 maja, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo bardzo mi przykro 🫂

    Co do następnej wizyty, to po nieudanym transferze powinnaś mieć kolejną wizytę w ramach kontroli i przygotowania do kolejnego transferu. U mnie w klinice nie ma z tym problemu. Powinni Cię umówić na jakiś szybszy termin

    Morgo lubi tę wiadomość

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • Choinka123 Ekspertka
    Postów: 215 161

    Wysłany: 14 maja, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo bardzo mi przykro, jesteśmy tu z Tobą 🫂🫂🫂🫂
    To przykre że różne klinki mają inne standardy szczególności w takiej sytuacji. Dużo wsparcia przesyłam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja, 11:51

    Morgo lubi tę wiadomość

    31 & 35
    ▪️AMH 11.22-2,83; 10.24 -2,44; 07.25-1,70
    ▪️Hormony OK; MUCH -OK; Kariotypy OK;
    PAI-1 4G/5G heter.; MTHFR C677T C/T; KIR AA;
    ▪️ Drożności -OK
    ▪️USG w kierunku endo. - nie wykryto
    ▪️STYMULACJE
    12.24 -04.2025 Lametta+Owitrelle+Duphaston
    ▪️05.25 Biopsja CD 138-ok, CD56 podwyższone
    ▪️10.25 Histeroskopia stan zapalny CD138 ujemne
    ▪️12.25 Ponowna histero- obraz OK
    ▪️03.26 IUI- trzecia

    ŻPN-2024 zabieg- wyniki bardzo zmienne
  • Morgo Autorytet
    Postów: 826 1577

    Wysłany: 14 maja, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie to tak jak piszecie, pewnie teraz się złapię na USG kontrolne na zasadzie zaplanowania transferu.

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
  • Pelasia30 Autorytet
    Postów: 1291 894

    Wysłany: 14 maja, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo, po prostu mocno przytulam 🫂 Daj sobie czas na opłakanie, a potem znów będziesz silniejsza 🫂 w takiej sytuacji mam nadzieję, że lekarz przyjmie Cię zdecydowanie szybciej jak w czerwcu 🙈

    Morgo lubi tę wiadomość

    🔸Starania od 03.2023r.
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    🔸Hashimoto + hipoglikemia reaktywna (letrox + glucophage)
    🔸AMH 7,17 (04.25r.)
    🔸PCO (metaboliczny)
    🔸Późne owulacje
    🔸Badanie nasienia + posiew✅

    ▪️07.25 histeroskopia + kolposkopia (usunięte mikropolipy) + leczenie stanu zapalnego
    ▪️09.25 drożność jajowodów ✅
    ▪️10.25-12.25 stymulacja aromek ❌

    𝟎𝟏.𝟐𝟎𝟐𝟔 𝐈𝐕𝐅 💉
    02.26 -> 4❄️❄️❄️❄️
    03.26 FET🍍-> 💔
    04.26 FET 🍍-> 💔

    KIR AA - brak kirów implantacyjnych ❌
    Trombofilia ✅
  • Marzycielka94 Autorytet
    Postów: 1564 4035

    Wysłany: 14 maja, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo, bardo mocno przytulam i wysyłam dużo siły 🫂🩷

    Morgo lubi tę wiadomość

    ✨ Starania od 09/24, 4 cykle stymulowane
    ✓ koncentracja 98 mln, A+B = 45 %, morfologia 0 %

    ‼️ przewlekle zapalenie endometrium, dysbioza jelitowa, adenomioza, haplotyp AA i brak kirów implantacyjnych
    💊 aktualnie probiotykoterapia
    ➡️ USG w protokole endometriozy
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 392 354

    Wysłany: 14 maja, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo, to miał być inny scenariusz. Jesteś mega silna i wiem, że kolejny raz podejmiesz rękawice. Wiem, że to trudne, ale wiem też że minie. Daj sobie czas, ale powalcz faktycznie o tę wizytę i zwrot kosztów. Przytulam 🫂 jest mi cholernie przykro :(

    Morgo lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
  • Gnom Autorytet
    Postów: 670 1344

    Wysłany: 14 maja, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okropnie mi przykro Morgo. Jesteś w paskudnej sytuacji, a klinika jeszcze ją utrudnia, bardzo współczuję. 🫂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja, 12:10

    👒30 🎩36 🐶~7

    Od 03.2025

    6cs - CB 5tc

    🔸PCOS
    🔸Insulinooporność (ogarnięta)
    🔸Niedoczynność tarczycy

    Polip endometrialny wycięty 👍

    ----
    🩷🍼

    preg.png
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1822 2131

    Wysłany: 14 maja, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chochlik12 wrote:
    Jakie kazania Ci prawił? 😂
    Mnie namawiała mnie do naprotechnologii, i o ile nie jestem jakaś przeciwna, czy coś, ale nie znając naszej historii medycznej i drogi, to było nie na miejscu. 🙈
    A na koniec zwieńczyła rozmowę słowami „no nic, musicie mieć nadzieję” 😂🙈 nie takiego wsparcia oczekuje się od terapeuty…

    Zawsze denerwuje mnie takie gadanie terapeutów 😡 Dlatego jak skończę psychologię, to zastanawiam się czy nie warto popracować w obszarze wspierania par z niepłodnością, żeby wykorzystać swoje doświadczenie 🙈 Ale jeszcze zobaczę, bo od zawsze pracuję z dziećmi i nie wiem czy będę na siłach przestawić się na dorosłych 😅 Póki co swoje doświadczenie z niepłodnością wykorzystuję w pracy magisterskiej 😅

    Morgo, Chochlik12 lubią tę wiadomość

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • Iskiereczka00 Autorytet
    Postów: 426 748

    Wysłany: 14 maja, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo strasznie mi przykro i po prostu otulam Cię w myślach 😔

    Morgo lubi tę wiadomość

    Starania od 10.2022

    👩🏼 35
    ❌️IO, hipoglikemia reaktywna, niedrożny prawy jajowód, przewlekłe zapalenie endometrium, endometrioza I stopnia + adenomioza
    ❌️Kir AA, brak implantacyjnych
    ❌️Brak przeciwciał blokujących (allo mlr)
    ✅️Kariotypy prawidłowe
    ✅️Przeciwciała przeciwplemnikowe ujemne
    ✅️ANA ujemne, TRAB ujemne
    ✅️HB wyleczone

    🧔🏻‍♂️ 36
    ❓️06.2025: 23,75 mln, ruch postępowy 14%, procent prawidłowych 3%
    ❓️fragmentacja z 2023 roku: prawidłowych 73%.
    ✅️Hla C1C1


    IVF
    I procedura, krótki protokół 07.2025 - 7 pobranych ➡️5🥚➡️ 0❄️
    II procedura, długi protokół 09.2025 - 10 pobranych ➡️8🥚➡️❄️❄️❄️➡️ przetrwał 1❄️➡️ PGT⏳️➡️nieprawidłowy😭

    17.04.26 pierwsze ⏸️🥹 5tc 💔✨️
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1822 2131

    Wysłany: 14 maja, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo wrote:
    U mnie niestety wiadomości niedobre, bo beta spadła do 37. W dodatku okazało się że wsparcie kliniki w ramach programu kończy się wraz z pierwszą betą, więc kazali mi po pobraniu zapłacić, co nie powiem, zdziwiło mnie. Wyszłam już płacząc że jestem zostawiona sama sobie bo terminy do mojego lekarza prywatnie są na czerwiec, a jeszcze wynik dobił dodatkowo. Także dzielę niestety scenariusz, który część z Was zna. Oznaczę ją jeszcze, ale nastawiam się na biochema.

    Bardzo mi przykro 😥 Nie wiem co powiedzieć 🥺 Tulę mocno 🫂 I strasznie zaskoczyło mnie podejście kliniki. Czy taka informacja była w regulaminie do programu?

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • Aga_92 Autorytet
    Postów: 416 770

    Wysłany: 14 maja, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo tule ! 🫂 przykro mi ze jeszcze tak Cie potraktowali :( mocno trzymam kciuki oby to jednak byl dobry znak ze cos sie probuje zadziac i nastepnym razem sie uda ! 🍀🍀🌷

    Chochlik ja bardzo usilnie poszukiwalam tego typu historii ale za wiele ich nie bylo 🙈 z lipiodolem to nie mam pojecia,,mialam go ponad rok temu, gdzies slyszalam ze niby do roku dziala najlepiej

    Morgo, Chochlik12 lubią tę wiadomość

    Starania od 03.2023
    Pierwsza wizyta w klinice: 11.2024
    👱‍♀️34 🧑40

    👱‍♀️🧑 hormony, homocysteina, trombofilia, morfologia, witaminy, lipidogram ✅️
    Amh: 1,440
    Tsh: 11.2024: 1.94 ➡️ 10.2025: 0.826
    IO: glukoza: 84 insulina: 12.20❌️
    DHEA-SO4: 11.2024: 394 ➡️ 10.2025: 319
    Prolaktyna: 11.2024: 21.3 ➡️ 10.2025: 6.4

    💊Fertilwoman plus, wit D 2000j, Estrovita skin, aspirin cardio, resweratrol, progesterone besins, dostinex, symformin, euthyrox
    Allo-MLR: 27,1%
    💉 accofil

    Drożność jajowodów plus podany lipiodol 03.2025 ➡️ oba drożne ✅️
    Cykle owulacyjne ✅️

    👱‍♀️biocenoza,MUCHa, bad. bakteryjne✅️
    🧑nasienie ✅️
    Ovitrelle 15x ❌️
    Letrozole Bluefish 8x ❌️

    w 41 cs pierwsze ⏸️ 24.04
    25.04 beta 225 27.04 beta 460 29.04 beta 829 30.04 beta 1200
    7.05 CRL 2,4mm z bijącym ❤️
    21.05 7+6 CRL 1,46 cm FHR 162 bpm 🍀
    9.06 4cm FHR 169 🧸
  • Belia Autorytet
    Postów: 1628 4295

    Wysłany: 14 maja, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo okropnie mi przykro, że cię to spotkało. Wiem, że teraz przed tobą kilka ciężkich dni więc trzymaj się mocno. Co do kliniki to na pewno jakaś pomylka i wszystko się wyjaśni. Przytulam mocno 🫂

    Aga, gratulacje! Bardzo się cieszę z takiego obrotu sprawy dla Ciebie. Rośnijcie zdrowo. ☺️

    Morgo, Aga_92 lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶🏼od 05.24

    08.24 cb 💔
    10.24 cb 💔
    03.26 cb 💔
    KWIECIEŃ 26 ciąża naturalna 🍀
    28.04.26 ⏸️ beta 16,9; 30.04 beta 24,4 (cb?); 04.05 beta 152,5 🥹; 06.05 beta 487,0; 08.05 beta 1590,0 🥹🙏🏼
    12.05 - na USG pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym 🐣
    20.05 👶🏼 z bijącym serduszkiem💓 CRL 0,74cm
    01.06 🧸 CRL 1,85cm i FHR 179
    15.06 👶 CRL 3,56cm i FHR 171

    preg.png

    👩🏼‍💼 94| AMH 2,58, LH, FSH, kariotyp ✅ brak zespołu antyfosfolipidowego, brak trombofilii, owulacje regularne, niski progesteron i estradiol po owulacji.
    👨🏽‍💼 94| HBA, DFI, kariotyp ✅ obniżone parametry nasienia (ilość i ruch).

    12.25 IUI ❌
    01-03.26 👨🏽‍💼 kuracja Ovaleap/Eutrig
    🍀04.26 kwalifikacja IVF
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1343 2883

    Wysłany: 14 maja, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo strasznie mi przykro, ślę uścisk 🫂 bardzo to smutne, że w tak rozdzierającej serce sytuacji musisz się mierzyć jeszcze z podejściem kliniki, która w teorii ma być wsparciem.

    Kurczę co jest z tym majem, taki piękny miesiąc a tyle niedobrego nam przynosi :(

    Morgo lubi tę wiadomość

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024 (stymulacje przerwane przez operację ŻPN)

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    23.06 - CRL 0,69, bijące serduszko ❤️
    cudzie trwaj 🥹

    preg.png
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1343 2883

    Wysłany: 14 maja, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chochlik12 wrote:

    Cysterka, rozumiem 🫶🏻 przytulam za biochema 🥹to jestem ciekawa w jakim kierunku pójdziecie, jeśli nie chcielibyście próbować dalej z inseminacją lekarz da wam kwalifikacje?

    Kwalifikację byśmy dostali cytując lekarza "od ręki", bo jednak spełniamy cały szereg warunków - w klinice od 2 lat, dwa czynniki: damski i męski, niedrożny jeden jajowód i jeszcze parę innych atrakcji. Ale problem jest ze środkami, a że po poprawie nasienia mieliśmy raptem 2 szanse (bo 2 stymulacje) i to jeszcze raz się udało, to raczej spróbujemy inseminacji. W międzyczasie będziemy pewnie próbować się kwalifikować na listę rezerwową, lekarz twierdzi że najlepiej sierpień/wrzesień. Się okaże co nam jest pisane ;)

    A wy w oczekiwaniu na sierpień coś działacie jeszcze czy dajecie sobie chwilę wytchnienia?

    Chochlik12 lubi tę wiadomość

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024 (stymulacje przerwane przez operację ŻPN)

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    23.06 - CRL 0,69, bijące serduszko ❤️
    cudzie trwaj 🥹

    preg.png
  • Claudii Autorytet
    Postów: 893 1894

    Wysłany: 14 maja, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo bardzo mi przykro, że Cię to spotkało 🫂 Mam nadzieję, że szybko uda Ci się dostać do ginekologa i ustalić dalszy plan.

    Cysterko problem ze środkami? Dziś w q&a na insta dr J. odpowiadał na pytanie na temat kwalifikacji i ponoć kwalifikują na bieżąco 🫠 Aczkolwiek nic dziwnego, że czekacie, oby udało się naturalnie!

    Ja się umówiłam do doktorka na czwartek, już dostałam info, że jest dużo dopisanych pacjentek więc trzeba będzie czekać 😅

    Morgo lubi tę wiadomość

    30l. starania od: styczeń 25’

    ❗️AMH 0.71 / MTHFR hetero, PAI1 homo / 21’ resekcja raka tarczycy + radioterapia I-131
    ✔️ MUCHa / Sono-HSG / kariotyp / FMR1 / histeroskopia / wyleczone zapalenie endometrium 3/10

    01.2026 IVF - 3MII - 2 zapłodnione - 0 ❄️
    04.2026 IVF - 2MII - 2 zapłodnione - 2 ❄️
    ET 4BC 07.04 - beta 0
    FET 5CB - ⏳
  • Malineczka Autorytet
    Postów: 275 244

    Wysłany: 14 maja, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo, to nie tak miało być wszystko… nie jestem w stanie sobie wyobrazić co czujesz, mocno Cię przytulam i wiem, ze masz w sobie siłę żeby walczyć dalej. Nie znam Cię, jednakże po Twoich wypowiedziach, po Twojej wiedzy i zaangażowaniu wiem, że się podniesiesz i kolejny raz będzie Wasz! 🫂🤗
    Dlaczego to tak wszystko musi wyglądać? Dlaczego takie osoby dzielnie walczące muszą mierzyć się z takimi rzeczami, życie jest niesprawiedliwe…

    Wiek 29&30
    09/2024 odstawienie AH po 4 latach
    starania na poważnie od 03/2025

    - stwierdzone PCOS, hiperprolaktynemia czynnościowa
    - 2 x stymulacja Aromek (04,05.2025)
    - badanie drożności jajowodów - oba drożne 06.2025
    - 3 x stymulacja clostybegyt (07,08, 09.3025)

    - 1 IUI listopad 2025 (stymulacja Aromek) nieudana
    - 2 IUI grudzień 2025 (stymulacja Aromek) nieudana
    - 3 IUI styczeń 2026 (stymulacja Aromek) nieudana
    — 4 IUI luty 2026 (stymulacja Aromek) nieudana ———————————————-
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1343 2883

    Wysłany: 14 maja, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Claudii to może mam już nieaktualne info w takim razie 😅 na wizycie jakoś 3 tygodnie temu doktor mi mówił, że co prawda dostali środki ale że jest długa lista oczekujących i ciężko mu w ogóle mówić teraz o bieżącej kwalifikacji, wspomniał o tej jesieni ale też że to wszystko się zmienia jak w kalejdoskopie więc możliwe że właśnie taka zmiana zaszła 😜

    z oczekiwaniem na wizytę faktycznie ostatnio trzeba się uzbroić w cierpliwość 🙈

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024 (stymulacje przerwane przez operację ŻPN)

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    23.06 - CRL 0,69, bijące serduszko ❤️
    cudzie trwaj 🥹

    preg.png
‹‹ 326 327 328 329 330 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ