Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu staraczki co dzieci nie mają 👫🏻 usiądą na dłużej i porozmawiają 💅
Odpowiedz

Tu staraczki co dzieci nie mają 👫🏻 usiądą na dłużej i porozmawiają 💅

Oceń ten wątek:
  • Pelasia30 Autorytet
    Postów: 1291 894

    Wysłany: 7 maja, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielko fajnie Cię widzieć tylko szkoda, że nadal po tej stronie choć bardzo się cieszę, że masz konkretny plan 🥰 daj znać jak po wizycie u doktor Jarosz, sama czekam na termin do niej. Te trzy badania masz zlecone na wizytę do niej?


    Marzycielka94 lubi tę wiadomość

    🔸Starania od 03.2023r.
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    🔸Hashimoto + hipoglikemia reaktywna (letrox + glucophage)
    🔸AMH 7,17 (04.25r.)
    🔸PCO (metaboliczny)
    🔸Późne owulacje
    🔸Badanie nasienia + posiew✅

    ▪️07.25 histeroskopia + kolposkopia (usunięte mikropolipy) + leczenie stanu zapalnego
    ▪️09.25 drożność jajowodów ✅
    ▪️10.25-12.25 stymulacja aromek ❌

    𝟎𝟏.𝟐𝟎𝟐𝟔 𝐈𝐕𝐅 💉
    02.26 -> 4❄️❄️❄️❄️
    03.26 FET🍍-> 💔
    04.26 FET 🍍-> 💔

    KIR AA - brak kirów implantacyjnych ❌
    Trombofilia ✅
  • Marzycielka94 Autorytet
    Postów: 1564 4035

    Wysłany: 7 maja, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelasia30 wrote:
    Marzycielko fajnie Cię widzieć tylko szkoda, że nadal po tej stronie choć bardzo się cieszę, że masz konkretny plan 🥰 daj znać jak po wizycie u doktor Jarosz, sama czekam na termin do niej. Te trzy badania masz zlecone na wizytę do niej?
    Dziękuję za miłe słowa 🩷 tak, to są badania zlecone przez Panią Doktor na pierwszej wizycie. Czekam na wyniki i termin drugiej wizyty. Dostałam dziś informację, że na maj nie ma szans i raczej to będzie czerwiec

    ✨ Starania od 09/24, 4 cykle stymulowane
    ✓ koncentracja 98 mln, A+B = 45 %, morfologia 0 %

    ‼️ przewlekle zapalenie endometrium, dysbioza jelitowa, adenomioza, haplotyp AA i brak kirów implantacyjnych
    💊 aktualnie probiotykoterapia
    ➡️ USG w protokole endometriozy
  • Imazolka Autorytet
    Postów: 548 525

    Wysłany: 8 maja, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielko, często o Tobie myslalam ♥️ byłam pewna, ze juz Ci sie udało! Ale dobrze, ze macie brakujący element, trzymam mocno kciuki!

    Ja podczas leczenia też brałam Crispact, chyba malo znany bo tylko w jednej aptece był dostępny i dr Jarosz też o nim nie słyszała 😂

    Starania od 09/23
    Z pomocą medyczną od 01/25

    AMH: 5,5 - PCOS ❌
    MUCh✅
    Drożność z lipiodolem ✅
    Pasożyty ✅
    Białka C i S ✅
    KIR 2DS2, 2DS4 obecne
    Endometrioza, adenomioza ❌
    Podwyższone komórki NK ❌
    Kariotypy ✅

    ⏳ stymulacja
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1343 2878

    Wysłany: 8 maja, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas w klinice ostatnio na ekranach w poczekalni zaczęli "reklamować" Crispact. Z opisem, że zwiększa szanse o ileś procent. Przyznam że uśmiechnęłam się pod nosem i trochę olałam, ale jak tu o nim piszecie to może poczytam coś więcej 🙃

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024 (stymulacje przerwane przez operację ŻPN)

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    23.06 - CRL 0,69, bijące serduszko ❤️
    cudzie trwaj 🥹

    preg.png
  • ferrytynka25 Ekspertka
    Postów: 236 411

    Wysłany: 8 maja, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielko, dziękuję że podzieliłaś się swoją historią i przy okazji miło Cię widzieć, szkoda że wciąż po tej stronie forum.🙃
    Trzymam kciuki za leczenie!♥️

    U nas z kolei problemy jelitowe po stronie męża, ale mam wrażenie, że lekarze to bagatelizują przy diagnostyce niepłodności. :( Szukamy dalej przyczyny obniżenia koncentracji i ilości, wczoraj mąż miał wizytę u urologa pod kątem żylaków powrózka nasiennego, "ale na szczęście" to błędny trop. Następnym krokiem w jego diagnostyce jest posiew nasienia.
    Cysterko, mi też te myśli nie są obce i dopadają mnie coraz częściej. Być może nie każdej z nas dane jest doświadczyć macierzyństwa i czasem wręcz dopadają mnie myśli, że los daje znaki w postaci niepowodzeń, ponieważ nie będę w stanie udźwignąć trudu macierzyństwa i wychowania.

    Morgo, cysterka95 lubią tę wiadomość

    👩 29 👨 30 🐶9
    Walczymy od drugiej połowy 2024✨
    Hormony w normie ✅
    AMH 2,07 ng/ml
    Niska Ferrytyna ⚠️
    Owulacje na bieżąco ✅
    Sono HSG✅
    Lipiec 2025 - Torbiel ⚠️
    Cytologia i HPV – w normie 💪 ✅
    🔬 MUCHA - grudzień 2024✅ maj 2026✅
    USG piersi ✅

    👨
    Morfologia 2%---> 3,8%-- 6%⚠️
    Brak żylaków powrózka nasiennego✅
    Hormony w normie ✅
    HBA 55,9%⚠️
    DFI 6%✅
    Posiew nasienia ---> maj 2026
    TenFertil ON💊
  • Morgo Autorytet
    Postów: 826 1574

    Wysłany: 8 maja, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ferrytynka - ja właśnie myślę że u mojego męża przewlekły stres + dysbioza jelit nawracająca + jelito drażliwe to potencjalne przyczyny obniżenia jakości nasienia. To ogólnie koreluje też z zapaleniami gruczołu krokowego. Niestety ciężko to wyleczyć. Mój mąż np. nie ma samozaparcia do diety, ale unika żywności przetworzonej, nie pije w ogóle alko. Teraz próbujemy kwasu kaprylowego, laktoferyny i błonnika rozpuszczalnego. Probiotyki już różne były 🫣.

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
  • ferrytynka25 Ekspertka
    Postów: 236 411

    Wysłany: 8 maja, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo, a jakie polecasz probiotyki? Mój mąż potrafi się zdyscyplinować z dietą, ale jest niestety niesystematyczny i muszę go trochę przypilnować. Dodatkowo trzy lata temu pojawiło się owrzodzenie na dwunastnicy (wyciszone farmakologicznie) i zapalenie żołądka, także raz w roku kolono i gastroskopia u mojego męża, mimo względnie młodego wieku to już standard. 😅

    👩 29 👨 30 🐶9
    Walczymy od drugiej połowy 2024✨
    Hormony w normie ✅
    AMH 2,07 ng/ml
    Niska Ferrytyna ⚠️
    Owulacje na bieżąco ✅
    Sono HSG✅
    Lipiec 2025 - Torbiel ⚠️
    Cytologia i HPV – w normie 💪 ✅
    🔬 MUCHA - grudzień 2024✅ maj 2026✅
    USG piersi ✅

    👨
    Morfologia 2%---> 3,8%-- 6%⚠️
    Brak żylaków powrózka nasiennego✅
    Hormony w normie ✅
    HBA 55,9%⚠️
    DFI 6%✅
    Posiew nasienia ---> maj 2026
    TenFertil ON💊
  • Jupiter Autorytet
    Postów: 589 473

    Wysłany: 8 maja, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cysterka95 wrote:
    U nas w klinice ostatnio na ekranach w poczekalni zaczęli "reklamować" Crispact. Z opisem, że zwiększa szanse o ileś procent. Przyznam że uśmiechnęłam się pod nosem i trochę olałam, ale jak tu o nim piszecie to może poczytam coś więcej 🙃
    Ja ze swojej strony dodam, że to nie jest jakaś nowość, szczep Lactobacillus crispatus jest obecny jako jeden z kilku szczepów w probiotyku OmniBiotic Flora Plus. To taka polecajka dla tych którzy rotują probiotyki albo nie chcą za sam ten szczep płacić 150 ziko kupując Crispct ;)

    Natomiast te reklamy w klinikach to jest jakiś żart… to samo było z globulkami Feminum Pregna …

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja, 11:11

    Morgo, cysterka95, Dudu13, Pacynka lubią tę wiadomość

    Ona:32
    AMH: 1.4 -> 2.2 ; KIR Bx;
    ❗️Tarczyca: Niedoczynność, Hashimoto
    ❗️Geny: Mthfr - homo , PAI-1 homo
    ❗️Adenomioza

    On: 33
    Morfo: 2% -> 4%- > 3% -> 3%
    MAR, HBA, MiOXYS - ✅ HLA-C C1C1
    ❗️DFI 26% -> 39% -> 5️⃣%❗️ŻPN IIIst

    10.2025 🔀 udrożniony jajowód+histeroskopia
    12.2025 💔 CB
    04.2026 ❌ IUI
    05.2026 ❌ IUI + Accofil
    06.2026 infekcja 🤷🏼‍♀️
  • Morgo Autorytet
    Postów: 826 1574

    Wysłany: 8 maja, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stosowałam przez 2 ostatnie miesiące właśnie Omnibiotic Flora Plus. Ogólnie lubię z tej firmy, ale są drogie. Na jelita z tańszych sprawdza się u niektórych Sanprobi IBS lub Symbiosis Alflorex - te dwa kosztują mniej.

    Dudu13 lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1343 2878

    Wysłany: 8 maja, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie stosuję Sanprobi IBS już ponad rok i pięknie złagodził u mnie reakcje jelitowe. Wcześniej przy większej ilości błonnika, produktów mącznych itp. miewałam rewolucje a teraz baardzo rzadko. Przyswajalność kwasu foliowego i innych mikroskładników (z wyjątkiem żelaza 🫠) też się poprawiła, także same plusy

    Morgo, Dudu13 lubią tę wiadomość

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024 (stymulacje przerwane przez operację ŻPN)

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    23.06 - CRL 0,69, bijące serduszko ❤️
    cudzie trwaj 🥹

    preg.png
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 392 354

    Wysłany: 8 maja, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lajkuje wszystkie probiotyki bo wiem że się zaprzyjaźnimy :) w maju wjeżdżam w Enterol Forte i zwykły oraz Multilac synbiotyk potem zastanawiam się nad Omni. Mam wrażenie że dobry marketing ma :D

    Dziś miałam konsultacje dietetyczną pod wsparcie przy HP (ruszam w weekend 💊) i właśnie wspomniała że z najnowszymi wytycznymi nie daje się heparyny przy hetero w PAI.
    Takie info miałam też od gin z Instytutu Rodziny.
    Samą konsultację oceniam dobrze i wyczuwam dobrą współpracę i pro plodnosciowa i pod eradykcje. Więcej na pewno dam znać po czasie :) Dietetyk z Ig polecana tutaj ale na razie nie będę się dzielić, może za miesiąc :)

    Jutro ostatnim rzutem na taśmę robię p/ciała nadnerczowe i onkopakiet jak przejdzie skierowanie ze strony dobre życie w moim DIAG. Na oba badania się długo czeka więc będę miała akurat przestrzeń w tym cyklu 💆🏻‍♀️ Wolę już zapłacić i zejść z portfela a zrobić nawet później 🤪

    Mimo ławki rezerwowych - jestem i kibicuję każdej z Was 💪🫶😘

    Jupiter, cysterka95 lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1822 2129

    Wysłany: 8 maja, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielko, fajnie że tutaj zajrzałaś ☺️ Zastanawiałam się co u Ciebie słychać. Mam nadzieję, że ta diagnostyka da Wam konkretne odpowiedzi i że dzięki temu dostaniecie zalecenia które doprowadzą Was do celu 🍀

    Belia, jak tam sytuacja u Ciebie? Mam nadzieję, że beta ładnie rośnie 🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja, 19:42

    Marzycielka94 lubi tę wiadomość

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • Belia Autorytet
    Postów: 1628 4295

    Wysłany: 8 maja, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielko cudownie Cię widzieć. Szkoda tylko że tutaj. Bardzo cieszę się, że jesteś pod opieką takiego specjalisty i mocno trzymam kciuki, żeby ten trop doprowadził Cię szybko do ciąży 🩷

    Dziewczyny, dziękuję że o mnie myślicie. W moim przypadku zdarzył się cud i pomimo tego jednego nieprawidłowego przyrostu teraz beta wzrasta prawidłowo. Rozmawiałam z moją lekarka. We wtorek wybieram się do kliniki potwierdzić lokalizację pęcherzyka. Wiadomo, że patrząc na moją historię jeszcze niczego nie jestem pewna ale na razie jestem szczęśliwa, że w końcu po takim czasie jestem w tym miejscu że oczekuje na wizytę a nie na spadającą betę.

    Cysterko a ty jak się czujesz ? Okres już za tobą ? 🫂

    snieżka, White1, Dudu13, cysterka95, Jupiter, Morgo, Morgo, Aga_92, Ann35, Marzycielka94, Gnom, Pacynka, ferrytynka25, AnMiPe, Iskiereczka00 lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶🏼od 05.24

    08.24 cb 💔
    10.24 cb 💔
    03.26 cb 💔
    KWIECIEŃ 26 ciąża naturalna 🍀
    28.04.26 ⏸️ beta 16,9; 30.04 beta 24,4 (cb?); 04.05 beta 152,5 🥹; 06.05 beta 487,0; 08.05 beta 1590,0 🥹🙏🏼
    12.05 - na USG pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym 🐣
    20.05 👶🏼 z bijącym serduszkiem💓 CRL 0,74cm
    01.06 🧸 CRL 1,85cm i FHR 179
    15.06 👶 CRL 3,56cm i FHR 171

    preg.png

    👩🏼‍💼 94| AMH 2,58, LH, FSH, kariotyp ✅ brak zespołu antyfosfolipidowego, brak trombofilii, owulacje regularne, niski progesteron i estradiol po owulacji.
    👨🏽‍💼 94| HBA, DFI, kariotyp ✅ obniżone parametry nasienia (ilość i ruch).

    12.25 IUI ❌
    01-03.26 👨🏽‍💼 kuracja Ovaleap/Eutrig
    🍀04.26 kwalifikacja IVF
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1822 2129

    Wysłany: 8 maja, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belia wrote:
    Marzycielko cudownie Cię widzieć. Szkoda tylko że tutaj. Bardzo cieszę się, że jesteś pod opieką takiego specjalisty i mocno trzymam kciuki, żeby ten trop doprowadził Cię szybko do ciąży 🩷

    Dziewczyny, dziękuję że o mnie myślicie. W moim przypadku zdarzył się cud i pomimo tego jednego nieprawidłowego przyrostu teraz beta wzrasta prawidłowo. Rozmawiałam z moją lekarka. We wtorek wybieram się do kliniki potwierdzić lokalizację pęcherzyka. Wiadomo, że patrząc na moją historię jeszcze niczego nie jestem pewna ale na razie jestem szczęśliwa, że w końcu po takim czasie jestem w tym miejscu że oczekuje na wizytę a nie na spadającą betę.

    Cysterko a ty jak się czujesz ? Okres już za tobą ? 🫂

    Cudowna wiadomość ❤️ Trzymam kciuki za wtorkową wizytę 🍀

    Belia lubi tę wiadomość

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • Jupiter Autorytet
    Postów: 589 473

    Wysłany: 8 maja, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beliaaa!!! Twoja historia mnie tak wzrusza.... trzymam kciuki!!

    Belia lubi tę wiadomość

    Ona:32
    AMH: 1.4 -> 2.2 ; KIR Bx;
    ❗️Tarczyca: Niedoczynność, Hashimoto
    ❗️Geny: Mthfr - homo , PAI-1 homo
    ❗️Adenomioza

    On: 33
    Morfo: 2% -> 4%- > 3% -> 3%
    MAR, HBA, MiOXYS - ✅ HLA-C C1C1
    ❗️DFI 26% -> 39% -> 5️⃣%❗️ŻPN IIIst

    10.2025 🔀 udrożniony jajowód+histeroskopia
    12.2025 💔 CB
    04.2026 ❌ IUI
    05.2026 ❌ IUI + Accofil
    06.2026 infekcja 🤷🏼‍♀️
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1343 2878

    Wysłany: 8 maja, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belia wrote:
    Marzycielko cudownie Cię widzieć. Szkoda tylko że tutaj. Bardzo cieszę się, że jesteś pod opieką takiego specjalisty i mocno trzymam kciuki, żeby ten trop doprowadził Cię szybko do ciąży 🩷

    Dziewczyny, dziękuję że o mnie myślicie. W moim przypadku zdarzył się cud i pomimo tego jednego nieprawidłowego przyrostu teraz beta wzrasta prawidłowo. Rozmawiałam z moją lekarka. We wtorek wybieram się do kliniki potwierdzić lokalizację pęcherzyka. Wiadomo, że patrząc na moją historię jeszcze niczego nie jestem pewna ale na razie jestem szczęśliwa, że w końcu po takim czasie jestem w tym miejscu że oczekuje na wizytę a nie na spadającą betę.

    Cysterko a ty jak się czujesz ? Okres już za tobą ? 🫂

    Ale super to czytać 🥹 więcej takich cudów nam tu potrzebnych. Kciuki za wizytę, niech kropek prawidłowo się rozwija ♥️

    Jestem w 4 dniu 🩸, dziś robiłam ostatnią betę i już spadła całkowicie więc mimo wszystko odetchnęłam z ulgą. Jutro mam wizytę w klinice, mam nadzieję że wszystko będzie w porządku i będę mogła jeszcze pociągnąć stymulację w tym cyklu. No ale scenariusz może być różny, wiadomo.


    Jupiter, Morgo, Belia, Gnom lubią tę wiadomość

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024 (stymulacje przerwane przez operację ŻPN)

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    23.06 - CRL 0,69, bijące serduszko ❤️
    cudzie trwaj 🥹

    preg.png
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 392 354

    Wysłany: 9 maja, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belia, no mega 🥹🥰
    Cysterko, daj znać. Może już się wszystko fajnie zresetowało i jest gotowe na nowy cykl 😌

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
  • Morgo Autorytet
    Postów: 826 1574

    Wysłany: 9 maja, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś 5 dpt. Wczoraj pierwszy raz w życiu zobaczyłam jakiegokolwiek bladziocha na teście 🥹 Co prawda dzisiaj rano kreska jaśniejsza niż wczoraj późnym wieczorem, ale cóż beta i jej przyrosty prawdę powiedzą. Ponoć powinno się porownywać testy poranne do porannych, wieczorne do wieczornych - oby tak było. Tak czy siak trzymam kciuki za Kropka i jego nowy domek🤞.

    IMG20260509074916.jpg

    karczoch321, White1, Belia, aszin, Loraa, Dudu13, cysterka95, Malineczka, Agaa049, Imazolka, stokroteczka25, Gnom, snieżka, Peachy, Jupiter, Pacynka, ferrytynka25, Choinka123, PA, Marzycielka94, AnMiPe, Iskiereczka00 lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
  • White1 Autorytet
    Postów: 2032 4679

    Wysłany: 9 maja, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo ogromne gratulacje 😍 często się widuje, że na początku te kreski wieczorem jakieś wyraźniejsze, 5dpt to mega wcześnie! No i ten wieczorem już bardziej wyschnięty niż poranny, nie mówiąc już o tym, że mogą się różnie wybarwiać. Na tym etapie nawet cień cienia jest dobrym zwiastunem. Kibicujemy kropeczkowi no i ciesz się kreseczkami 🩷

    Belia, patrzę na twoje bety ze stopki i jestem w szoku jakiego masz walecznego kropka 🥹 tak wystrzeliła teraz ta beta, że mam przeczucie, że wszystko będzie dobrze 🍀

    Marzycielko ale jesteście waleczni 🩷 nie poddajecie się mimo tej niesprawiedliwej walki, mam nadzieję, że wygracie ją już niedługo, a nagrodą będzie wymarzony bobas

    Dziewczyny, podczytuję na bieżąco. Przytulam za biele 🫂🫂 Pelasia, Claudii, Aszin kibicuję wam mocno, mocno🤞

    No i nie mogę się doczekać aż niedługo mocna ekipa wystartuje z procedurami 😍 poza Belią, ciebie wywaliłam z drużyny ivf 🤣

    aszin, Morgo, Jupiter, Belia, Marzycielka94 lubią tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • aszin Autorytet
    Postów: 7435 16452

    Wysłany: 9 maja, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo, piękna kreska na 5dpt ✨ U mnie te wieczorne były mocniejsze niż poranne.

    White, dziękuję 🌷

    Morgo lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
‹‹ 320 321 322 323 324 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ